•  

  pokaż komentarz

  A kto im co zrobi? SZA są mocarstwem i robią co chcą. Nie muszą się pytać Polaczków o zgodę :)))

 •  
  Pablo2019

  +2

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Ameryka to gówniany kraj, którego jedyną zaletą jest skala (bo per capita to pół świata ich we wszystkim j%@!# w dupę). Przez 80 lat bycia najpotężniejszym mocarstwem nie osiągnęła nic poza wyforsowaniem gównojedzenia i gównoseriali na cały świat, o których za 20 lat nikt już nie będzie pamiętał. Imperium brytyjskie czy rzymskie pozostawiło po sobie wspaniałe osiągnięcia cywilizacyjne, z których korzystamy do dziś, takie jak system prawny albo liczące setki tysięcy kilometrów szlaki komunikacyjne (np. kolej w Indiach). Po USA zostaną tylko McDonaldy, które rozsypią się w ciągu kilkudziesięciu lat.

  Przep#@@#$#iła z kretesem wszystkie konflikt zbrojne od Korei, przez Wietnam, po Irak, gdzie do dzisiaj armia z setkami miliardów dolarów budżetu nie jest w stanie doj$?%ć niepiśmiennym pasterzom z kałasznikowami. Zabicie jednego dziada, który zniszczył im centrum największego miasta zajęło im 10 lat i kosztowało z bilion dolarów i życie kilkudziesięciu tysięcy ich żołnierzy. Przez 50 lat nie byli w stanie zdominować Związku Radzieckiego, który był oparty na XIX-wiecznej gospodarce i zarządzany przez idiotów, i który w końcu rozwalił się sam.

  Przeciętny Amerykanin jest p#@@#$#onym biedakiem, zadłużonym (mówię tylko o jego własnym długu, nie o długu publicznym) na kilkanaście tysięcy dolarów, mieszkającym w domu zrobionym z dykty, który dobrze wygląda tylko z zewnątrz i rozp$$!#@$a się przy silniejszym podmuchu wiatru. Jeździ gównianym samochodem kupionym na kredyt, który podobnie jak dom dobrze wygląda tylko na pierwszy rzut oka.

  Amerykanie chodzą do c$$#@wych szkół. Mają tylko kilka dobrych uniwersytetów, na których studia kosztują kilkaset tysięcy rocznie więc 99% amerykanów nie może sobie na nie pozwolić. Studiują tam głównie europejczycy i azjaci, po czym szybciutko wyk?%@iają jak najdalej. Połowa amerykanów sądzi, że ziemia powstała 5000 lat temu a ludzie żyli na niej w tym samym momencie co dinozaury.

  Amerykanie nap$$!#@$ają do siebie z pistoletów częściej niż mieszkańcy j$?%nej Palestyny czy Rumunii (inb4 durr Mariusz kolanko mówię jak jest hurr to przez murzynów. Bardziej niż mieszkańcy Nigeru też.) W ciągu ostatnich 20 lat wsadzili do więzień więcej ludzi niż Białoruś, Chiny czy Rosja. 25% wszystkich więźniów ŚWIATA siedzi w USA. Stany Zjednoczone są jedynym krajem rozwiniętym, w którym od czasów II Wojny Światowej policja i inne siły rządowe KILKADZIESIĄT razy strzelały ostrą amunicją do demonstrantów. Co roku kilka tysięcy Amerykanów jest zabijanych przez ich własne służby mundurowe a potem okazuje się, że policjanci nie działali w obronie własnej ani zgodnie z prawem (policjanci amerykańscy od 2001 zaj$?%li więcej niewinnych amerykanów niż terroryści). Co czwarty Amerykanin powinien być leczony psychiatrycznie a w co trzecim domu jest broń palna, przez co USA jest jedynym krajem na świecie gdzie rok w rok dochodzi do kilkunastu sytuacji gdy bez powodu ktoś otwiera w miejscu publicznym ogień do przypadkowych ludzi, czy to w szkole, czy w szpitalu czy w centrum handlowym.

  Per capita wydają na służbę zdrowia najwięcej na świecie, o połowę więcej niż Norwegia czy Szwajcaria a żyją krócej niż mieszkańcy Kuby, gdzie do tej pory wybuchają epidemie malarii i tyfus. Dzięki zajebistemu, niesocjalistycznemu systemowi ubezpieczeń zdrowotnych i służby zdrowia, opieka medyczna jest droższa niż gdziekolwiek indziej, przez co jeszcze do niedawna 30% amerykanów nie było ubezpieczonych w ogóle a firmy ubezpieczenie regularnie robiły w c!#@! nawet tych ubezpieczonych twierdząc, że choroba zaczęła się zanim dana osoba została ubezpieczona, nawet jeżeli była ubezpieczona od urodzenia bo np. może wynikać z genów.

  Ameryka jest tym grubym, brzydkim i głupim dzieciakiem ze szkoły, który nap$$!#@$ał wszystkich żeby się dowartościować. W jej wspaniałość wierzą tylko sami amerykanie, którzy muszą sobie codziennie powtarzać WE ARE THE BEST WE ARE THE BEST bo inaczej ból dupy rozsadziłby ich na kawałki. Ewentualnie jeszcze gimbusy z wykopu, który USA znają z filmów z Clintem Eastwoodem i felietonów Korwina-Mikke.

  Ale umysłowemu biedakowi z Polski i tak zaimponuje, że xboxy, ajpody i gacie mają tanie bo jego infantylny umysł nie jest w stanie przekroczyć granicy gospodarowania kieszonkowym i wziąć pod uwagę takich rzeczy jak mieszkanie, bezpieczeństwo, służba zdrowia czy edukacja.

  •  

   pokaż komentarz

   @szara_morda
   Internet masz od Amerykanów i znaczną część urządzeń i systemów których zapewne używasz do napisania tych wypocin ;f
   Rozumiem że chciałeś im doj$!@c no ale już sam fakt nowoczesnych technologii takich jak internet, komputery, GPS to wszystko kładzie te dokonania rzymian czy brytoli, że już o lotach w kosmos nie wspomnę, jak to się ma do położenia drogi czy zasad funkcjonowania społeczeństwa aka prawa które każde państwo prędzej czy później samo na to wpadło.
   Z uniwersytetami, strzelaninami itp masz po części rację ale nie bierzesz pod uwagę że to cholernie wielki kraj, jeden ich stan Kalifornia to jak cała Europa, także wiadomo że gdzieś jest lepiej a gdzieś gorzej, czy w Europie wszędzie jest idealnie? a to tylko jeden stan Ameryki raptem.

   Także w skrócie jasne że Ameryka nie jest idealna i ma swoje wady ale nazywanie ich c!?@%wym krajem który nic nie dał światu jest po prostu bezdennie głupie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Foxs: USA bo ameryka to kontynent, i tak jest c##$%wym krajem któremu życzyłbym jak najszybsze rozpadnięcie się gdyby nie chiny które są jeszcze większym gównem

  •  

   pokaż komentarz

   Ameryka to gówniany kraj, którego jedyną zaletą jest skala (bo per capita to pół świata ich we wszystkim j$#%# w dupę).
   @szara_morda:
   W pierwszym zdaniu rozmijasz się z prawdą:
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_pa%C5%84stw_%C5%9Bwiata_wed%C5%82ug_PKB_(parytet_si%C5%82y_nabywczej)_per_capita

  •  

   pokaż komentarz

   @Foxs: najpierw sobie przeczytaj to Paul Baran
   Był autorem 150 publikacji naukowych[9] i ok. 35 patentów, opracował koncepcje, które przyczyniły się do powstania modemów DSL, bankomatów i zdalnego odczytu liczników energii. Był także właścicielem operatora pierwszej szeroko dostępnej sieci bezprzewodowej w USA[2]. Jednakże nigdy nie pozwalał nazywać się ojcem internetu[9]. a to nie wszystko

   później

   W 1883 roku angielski wynalazca Charles Babbage zaprojektował maszynę liczącą - nie doceniony w swoich czasach i nazwany "ot, jeszcze jedna zabawka" uważany jest dziś za pierwszy komputer

   ja to bym się tak nie rozpędzał z tym ze USA wymyśliło te wszystkie technologie raczej to stworzyli ludzie z różnych części świata jak np. internet a do dzisiaj te technologie różne firmy tylko rozwijają

   zobacz sobie np. taki internet jak dużo ludzi rozwijało go na przestrzeni lat

   myślisz ze taki Paul Baran wszystko co stworzył to dzięki temu ze zamieszkał w USA i nagle po przekroczeniu granic tego kraju mu to wszystko do głowy wskoczyło ?

   USA wchłaniało ludzi z całego świata jak gąbka i inwestowało w każdego kto miał pomysły by pchać ten świat do przodu

   ale nagle coś im się przestawiło i aktualnie rujnują sobie państwa jedno po drugim

  •  

   pokaż komentarz

   myślisz ze taki Paul Baran wszystko co stworzył to dzięki temu ze zamieszkał w USA i nagle po przekroczeniu granic tego kraju mu to wszystko do głowy wskoczyło ?

   @Czlowiek-Zagadka: Magiczna Gleba.

   p.s. USA profitują z faktu, że od 1864 są hegemonem na całym kontynencie i do każdej wojny w Eurazji mogą sobie wchodzić jako ostatni gracz. Zawsze robią to samo: inny kraj przyjmuje na siebie koszmarne straty w ludziach, a USA na kredyt sprzedaje z daleka broń i angażuje się dopiero, gdy już nie da się wygrać bez własnej obecności.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeżeli do zatrzymania doszło na wodach międzynarodowych to dlaczego orzeka o tym sąd USA?

 •  

  pokaż komentarz

  Od Petro dolarów Żyd... odj##?lo w USA

Dodany przez:

avatar Beautiful_Rainbow dołączył
445 wykopali 4 zakopali 10.1 tys. wyświetleń