•  

  pokaż komentarz

  Jedna rzecz mi się jeszcze rzuciła w oczy. Oni wszyscy są w japonkach/klapkach. Widać ogromną zuchwałość. Jak ja bym szedł na taką akcję, to bym raczej buty sportowe założył. Zawsze może się trafić jakiś kozak, który nie da się oskubać, albo dwóch, albo trzeba będzie spi.. przed policją...
  A oni w japonkach. Kurde taki szczególik, ale pokazuje jak bardzo czują się tam bezkarnie i komfortowo. Jak w domciu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @pendzoncy_jez: Nie dają grać kozakom widziałem kiedyś jak w kilka osób podeszły jakieś spasione wytatuowane świnie do tego ich kasyna na powietrzu. Organizator stwierdził że kończą i zamknęli grę. Na plaży spotkaliśmy miejscowego starego organizatora weterana tej gry to mówił że jak oni grali to nie odróżniłbyś turysty od podstawionych ludzi. Tutaj cały interes psują dwa koksy z umysłem o rozmiarze orzeszka większość normalnych ludzi się zaraz skuje o co chodzi jak ich zobaczy że to szajka bandycka. Odstraszają takie mutanty Januszów i Haliny wczasowych hazardzistów. Naprawdę trzeba być debilem chcąc zagrać widząc wiszące nad sobą takie ogry.
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Jedna rzecz mi się jeszcze rzuciła w oczy. Oni wszyscy są w japonkach/klapkach. Widać ogromną zuchwałość.

   @pendzoncy_jez: Tak jak @Triptiz: napisał wszystko to jest zorganizowane w taki sposób że bierze tam udział kilka podstawionych osób. Każda z osób ma jakieś zadanie. Jest osoba która zachęca, osoba która prowadzi grę, osoba która ostrzega i bezpośrednia ochrona. Nie muszą się niczego bać bo sami mają kilka osób ochrony. Policja też ma problem bo gdy tylko się pojawiają gdzieś niedaleko to reagują osoby odpowiedzialne za ostrzeganie i cała gra znika w sekundy - wszyscy się rozchodzą. Osoba która prowadzi grę to tylko jeden z elementów - widać że takie grupy do perfekcji opracowały sobie mechanizmy. Są tam osoby które podchodzą wygrywają kilka tysięcy i odchodzą zachęcając resztę - oczywiście osoby wygrywające są podstawione. To proceder znany wiele lat, niestety naiwnych nie brakuje skoro nadal istnieje ¯\_(ツ)_/¯

   Polecam zobaczyć ten reportaż na ten temat, lepiej jest pokazany cały schemat: https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/zakopane-przegrywa-w-trzy-kubki-oficjalna-strona-programu-uwaga-tvn,186511.html

  •  

   pokaż komentarz

   @pendzoncy_jez: masz rację. Jeden but na paznokieć i typa 130kg nie ma w jednej chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @devones: te p%!$$$#enie z policją ,,Ola Boga policja idzie i uciekają nic się nie da zrobić" rozumiem, że można wysłać tylko umundurowany patrol który będzie sobie spacerkiem a Krymy wychodzą tylko wyłącznie po 21 trzepać małolatów z jaraniem.

  •  

   pokaż komentarz

   @devones: Ten pan policjant gada tak że chyba ma tam jakiegoś członka rodziny w tej grupie, albo dostaje działkę, bo nie uwierzę że chroni ich za darmo!

  •  

   pokaż komentarz

   Oni wszyscy są w japonkach/klapkach.

   @pendzoncy_jez: dzisiaj nikt się nie bije, proste. Zobacz na danielmagical, działał ponad 2 lata i nigdy nie dostał wpierd..., ani nikt nie chciał haraczu. Mnie to zastanawia, bo u mnie na wsi co weekend jest KSW. A w dużych miejscowościach czy metropoliach dosłownie zero bijatyk. Jak już to na molu chory gość rozjeźdza ludzi autem i tyle. Albo gość ładuje siekierę w głowę małej dziewczynki w Kamiennej Górze.

  •  

   pokaż komentarz

   @pendzoncy_jez: Ten starszy kanciarz z poczatku filmu to chyba od zawsze stoi w różnych miasteczkach. w 2010 miał bliższe swojemu wieku towarzystwo, a zachowanie identyczne jak u koksików. Jak ktoś go kiedyś spotka to może się spytać w moim imieniu czy nie wstyd mu było zostawić wspólniczki i tego stołeczka na pastwę "hołoty" jak po wydmach uciekał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Neaopoliti: Nie biją się bo to p?!#eczki są. On ma tylko groźnie wyglądać i nie myśleć. Postawisz się to mu się nitka między uszami przegrzewa, a w razie jakiejś draki to w moment się rozp@#@?%#i, żeby tylko odcięcia od wolności nie było. To są współczesne "chłopaki z miasta" A jak wiadomo każdy królewicz chce dostać koronkę.

  •  

   pokaż komentarz

   @mk99
   @Triptiz
   @pendzoncy_jez w sumie zastanawiam się co by zrobili jakby ktoś podszedł i przeszkadzał im w grze, mówił że oszukuja(jak ten typ z filmu) ale nie odchodził, pokazywał, patrzcie, nawet ochronę własną mają.
   Co, przyjębią przy tysiącu świadków i kamerach? XD

  •  

   pokaż komentarz

   @pendzoncy_jez: @Triptiz: @devones:
   Musicie rozróżnić dwie gry.
   Gra w 3 karty, czy jak tu podkładki, to gra, gdzie szanse na odejście z pieniędzmi masz ZEROWE. Ale nie dlatego, że nie wiesz, gdzie jest wygrywająca karta. Wiesz to za każdy razem, jak ,,jesteś dobry''. I nawet się patrzyć nie trzeba, jak gość żongluje...

   pokaż spoiler Tu endgame to właśnie kilku karków.

   3 kubki/cukierki to ,,sleight of hand''. Nie trzeba nikogo bić.

   EDIT: 3 karty to takie 3 kubki ale przezroczyste... Od razu widać, że coś nie gra...

  •  

   pokaż komentarz

   Zawsze może się trafić jakiś kozak, który nie da się oskubać

   @pendzoncy_jez: Od tego mają karka co widać na filmiku. Zaraz startował jak coś się działo.

  •  

   pokaż komentarz

   @ButtHurtAlert: Już Ci odpowiadam. W 2010 byliśmy w Świnoujściu i wieczorem 19-20 wacałem z plaży z koleżanką ( ͡° ͜ʖ ͡°) i widze jakieś zgromadzenie, mówię ,idziemy może kogoś mordują, ale okazało się że to tylko kanciarze. Jako że wcześniej widziałem na Youtube wyjaśnienie sztuczki trzech kart, a że byli dość słabi w kamuflowaniu się. Koleś rozkładał kart, a babeczka z kolesiem obstawiała i co chwile dawał jej pieniądze i zabierał (komicznie to wyglądało). To postanowiłem uświadomić ludzi, że jak zbiera te karty, to wewnętrzną kartę rzuca w środek, a wygląda jak by zewnętrzną rzucał. Wtedy koleś od babeczki zaczął się awanturować, że mam wyp$#%!@$ać itp. Człowiek młody na wakacjach i w dodatku z "koleżanką" to wyszła z tego niewielka awantura, oczywiście babeczka i kanciarz też się włączyli. Jednak pecha mieli sporego, bo moja "ochrona" też zaczęła wracać z plaży, nie muszę chyba wspominać, że różnica wieku i ilości , była bardzo niekorzystna dla dziadów.
   I obecnie pewnie już by filmiki latały po wykopie, bo zrobiła się troche patologia. Ktoś rzucił butelką, ktoś dostał kopa, ktoś dostał w mordę i dziady musiały sie ewakuować przez wydmy, zostawiając wspólniczkę i ten nieszczęsny stołek na pastwę hołoty. Stołek próbowaliśmy zwrócić niestety nasz "zawodnik" nie był wybitny w rzucie stołkiem. Kobietę, która nie miała jak oddalić się z towarzyszami, potraktowaliśmy jak dżentelmeni i swojsko kazaliśmy jej wypierdalać.( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Ps. Z jednej stronie troche wstyd takiego zachowania, a z drugiej miło się wspomina taką historię. Teraz widać, że wolą być w większej i groźniejszej grupie. Mimo to postąpiłbym tak samo tylko z większą ogładą, żeby nie odstawiać takiej patologii.

  •  

   pokaż komentarz

   te p%!$$$#enie z policją ,,Ola Boga policja idzie i uciekają nic się nie da zrobić" rozumiem, że można wysłać tylko umundurowany patrol który będzie sobie spacerkiem a Krymy wychodzą tylko wyłącznie po 21 trzepać małolatów z jaraniem.

   @kwsap: ja się zastanawiam, czemu czy tego czasami nie powinien urząd celny/straż graniczna ścigać, to pod hazard podchodzi

  •  

   pokaż komentarz

   w sumie zastanawiam się co by zrobili jakby ktoś podszedł i przeszkadzał im w grze

   @ButtHurtAlert: W Berlinie parę lat temu to widziałem, jak przechodziłem i powiedziałem na głos do dziewczyny swojej że trzeba być frajerem żeby w to grac i że oszukują, to jakaś babka (zapewne podstawiona) powiedziała żebym wyp$@%!!?ał bo mi "pomogą" (grali po niemiecku, ale jak przyszło co do czego, to doskonale znali polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

   te p!$?$!?enie z policją ,,Ola Boga policja idzie i uciekają nic się nie da zrobić" rozumiem, że można wysłać tylko umundurowany patrol który będzie sobie spacerkiem a Krymy wychodzą tylko wyłącznie po 21 trzepać małolatów z jaraniem.

   @kwsap: Oczywiście że można, ostatnio dostałem mandat nad Rusałką w Poznaniu za picie w miejscu publicznym od policjantów ubranych po cywilnemu. Szczerze to trudno mi uwierzyć, że policjanci nie dostają od nich procentu, bo jakbym był komendantem gdzieś w jakiejś nadmorskiej miejscowości to miałbym specjalną ekipę specjalnie na takich typów.

  •  

   pokaż komentarz

   w sumie zastanawiam się co by zrobili jakby ktoś podszedł i przeszkadzał im w grze, mówił że oszukuja(jak ten typ z filmu) ale nie odchodził, pokazywał, patrzcie, nawet ochronę własną mają.
   Co, przyjębią przy tysiącu świadków i kamerach? XD


   @ButtHurtAlert: Jak nie pomoże wyzywanie, wyśmiewanie i straszenie to zwiną stolik i pójdą w swoją stronę... a za 15 minut będą spokojnie kantować w innym miejscu 2 uliczki dalej.

  •  

   pokaż komentarz

   wytatuowane świnie

   takie ogry

   dwa koksy z umysłem o rozmiarze orzeszka

   @Triptiz: poprawiłeś mi dzień Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°) stawiam sałatkę i piekę placek dla Ciebie. Lepiej bym tego nie ujął.
   Pewnie jakaś recydywa lub znani na niejednej komendzie z bogatą kartoteką lub posiadacze zawiasów.
   Ciemna strona naszego narodu.

  • więcej komentarzy(6)

 •  

  pokaż komentarz

  Niestety ale wielu ludzi daje się na to nabierać. Pamiętam jak 3 lata temu byłem z kuzynem i jego żoną w Zakopanem. Trafiliśmy na tych kanciarzy na Gubałówce (często tam są, łatwo na nich trafić) i o ile ja i kuzyn byliśmy świadomi co sie odp@??$%!a tak jego żona wpadła w taki trans (no bo popatrz! jak łatwo ktoś wygrał 500zł!!), że musieliśmy ją dosłownie siłą odciągać od tych oszustów. Dopiero na następny dzień dała sobie wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa to oszustwo, wcześniej cały wieczór chodziła na nas obrażona że nie daliśmy jej szansy na wygranie łatwej gotówki.
  Ci ludzie bardzo często i bardzo szybko zmieniają miejsce bo wielu przechodniów widząc ich dzwoni na policję. Są nieźle zorganizowani, w takim jednym "spektaklu" bierze udział czasem kilkanaście osób jednocześnie.

 •  

  pokaż komentarz

  Patrzę i nie wierzę. Kwadratowe półgłówki robią co chcą a policja co robi? Wyświetla BANERY! Co za hucwa. Wiecie co zrobić? Wysłać że 3 tajników, nagrać dowód, wsadzić delikwentom paralizator w gacie I do paki. Państwo z dykty xD

 •  

  pokaż komentarz

  Patent stary, aż dziw bierze że ludzie nadal się na to nabierają.

  Kolejne pokolenia dają się walić. Policja jaka skuteczna. Ręce opadają ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  j@#%ne karki i patola, gdzie policja jak jest potrzebna?

  To tylko swiadczy o tym, ze w chlewie obsranym gownem stabilnie - przestepcy i patola jak zwykle powyzej normalnymi obywatelami, brawo k%!!a

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna