•  

  pokaż komentarz

  Ja internet pierwszy raz zobaczyłem w wieku 27lat ...a i tak jestem uzależniony, wiec wiek inicjacji i tak nie ma większego znaczenia( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  To.oczywiscie bzdura. Dziecko zajmuje się oglądaniem youtube tylko wówczas gdy nie ma co robić j nudzi się. Tak samo komputer i inne. Każde dziecko rzuci w p%$!u telefon czy komputer jeżeli urodzić zaproponuje wyjście na podwórko czy wspólną wycieczkę gdzieś na basen czy gdziekolwiek...Smarfonowe dzieci to efekt tego, że rodzicom nie chce się zajmować dziećmi.

  LGBT to jest choroba psychiczna, czemu o tym nie piszą???.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dario_kozak: ponieważ to nie jest choroba psychiczna.

   Przeczytaj artykuł, to dowiesz się jak bardzo negatywny wpływ na rozwijający organizm ma uzależnienie od komputera, smartfona. I co się z tym wiąże. I nie, nie każde dziecko to zrobi. Wina oczywiście jest rodziców, ale jeśli od kołyski to jedyne zajęcie, to wyjście na dwór nie będzie dla niego ani odrobinę atrakcyjne.

 •  

  pokaż komentarz

  Taaaa zwłaszcza młode Kobiety. Poprosicie żeby nie używały smatphona przez 7 dni to po koło 2 dniach zmienią się w rozszalałe bestie :P

 •  

  pokaż komentarz

  Wygoncie ludzi do pracy na prawie 9 godzin, z dojazdem 11, przywalcie im podatek 40% do tego VAT, odbierzcie nadzieję ja godną emeryturę, dbajcie o inflację wyższą od oprocentowania lokat, pozwólcie kobietom na łatwe rozwody z powodu "różnic charakteru", wyzwolcie kobiety seksualnie tak aby odrzucały 80% mężczyzn i dziwcie się, że ludzie uciekają w internet.

  Co ja mam robić w tym czasie? Chlac? Ćwiczyć na siłowni bez sensu? Czytać głupie książki o kosmitach albo elfach? Uczyć się, żeby być mentalnie w pracy cała dobę? No co?!?

 •  

  pokaż komentarz

  Taki teraz jest świat, tak go wykreowano z jakiegos powodu, internet, urzadzenia, ktore pozwalaja sie nim poslugiwać itp, wiec dziwie sie, ze to "choroba psychiczna"