•  

  pokaż komentarz

  Gdy wyplenimy LGBT Polska będzie Wyspą Wolności.

  Ciekawe pojmowanie wolności

 •  

  pokaż komentarz

  Dalej nikt mi nie wyjaśnił w jaki sposób osoby LGBT chcą zniszczyć polskie rodziny

  •  

   pokaż komentarz

   @Zenek_: Oddziały homokomando tworzone w fabrykach już przecież zbierają żniwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zenek_: Normalnie. Idziesz sobie w niedzielę z rodziną do parku, a tu z krzaków wyskakuje LGBT wszystkich zabija. Takie są fakty. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Zenek_: jestem gejem i sam się zastanawiam jak niby mam niszczyć te polskie rodzinny do dzisiaj się dostałem żadnych wskazówek

  •  

   pokaż komentarz

   @Zenek_: Sedno problemu tkwi w tym, że konserwatyści uważają, iż homoseksualizm jest zaraźliwy - zwłaszcza przez dzieci. I ostatecznie miałoby to doprowadzić do zagłady społeczeństwa, bo geje się nie rozmnażają. ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Zenek_: Marksistowscy socjolodzy jasno stwierdzili już prawie 100 lat temu, że seksualizacja dzieci na wczesnym etapie rozwoju finalnie doprowadzi do rozbicia instytucji rodziny. Taki eksperyment został już przeprowadzony przez bolszewików, jednak doprowadził do zbytniego rozleniwienia społeczeństwa, czemu sprzeciwił się finalnie Stalin. Wtedy też zaczęło się formowanie nowego człowieka komunistycznego - opartego na etosie pracy, z którym dzisiaj kojarzy nam się komunizm.
   Podobne działania marksiści próbowali wprowadzić również na Węgrzech, wprowadzając edukacje seksualną do szkół. Zrobili to jednak zbyt radykalnie co nie przyniosło efektu. Marksiści doszli wtedy do wniosku, że do przeprowadzania rewolucji nie wystarczą jedynie zmiany ustrojowe i narzucenie takiej formy edukacji. Konieczne będzie również przejęcie różnych dziedzin życia społecznego związanego z kulturą (teatry, prasa, edukacja etc). Te działania znane są dzisiaj pod pojęciem marszu przez instytucje.
   Zniszczenie instytucji rodziny jest jednym z koniecznych fundamentów do przeprowadzania rewolucji społecznej według neomarksistów.

  •  

   pokaż komentarz

   Marksistowscy socjolodzy jasno stwierdzili już prawie 100 lat temu, że seksualizacja dzieci na wczesnym etapie rozwoju finalnie doprowadzi do rozbicia instytucji rodziny.

   @kiwi007: Póki co rodziny rozpadają się z chuci konserw, mam wymieniać ile dzieci Korwin ma na boku i dla kogo zostawił starą żonę? Ilu polityków PiSu to rozwodnicy? Ci co najwięcej p@@#!!%ą o zagrożeniu rodzin przez LGBT sami są zagrożeniem dla swoich rodzin.

  •  

   pokaż komentarz

   @przeciwko78: Zadaj proszę konkretne pytanie. Powyżej opisana sytuacja jest skrótem faktów historycznych, solidnie udokumentowanych.

   @Papinianus: Ludzie z establishmentu nie są najlepszym przykładem. Na świecznik pchają się na ogół ludzie którym daleko do przeciętnej społeczeństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   Ludzie z establishmentu nie są najlepszym przykładem. Na świecznik pchają się na ogół ludzie którym daleko do przeciętnej społeczeństwa.

   @kiwi007: Moim zdaniem są takim samym przykładem jak każdy inny. Nie widziałem nigdy rodziny, która rozpadłaby się z powodu LGBT (jakiś absurd). Rodziny rozpadają się, bo jeden z małżonków znajdzie sobie nowego partnera albo mają się nawzajem dość.

  •  

   pokaż komentarz

   @Papinianus: Nie chodzi tutaj o rozpad rodziny (czyt. wzrost aktualnej liczby rozwodów), tylko instytucji rodziny - chęci powtarzania wzorców rodzinnych przez następne pokolenie, i tworzenia społeczeństwa opartego na wartościach rodzinnych.

  •  

   pokaż komentarz

   chęci powtarzania wzorców rodzinnych przez następne pokolenie, i tworzenia społeczeństwa opartego na wartościach rodzinnych.

   @kiwi007: I w jaki sposób LGBT miałoby temu przeszkadzać? Osoby LGBT nie bronią nikomu zakładać rodzin.

  •  

   pokaż komentarz

   @Papinianus: Musimy tutaj rozgraniczyć LGBT jako osoby odmiennych orientacji seksualnych, i LGBT jako lobby ideologiczne. Zagrożenie dla w/w wartości stanowi jedynie LGBT jako ruch ideologiczny, który jest tylko jednym z elementów doktryny neomarksistowskiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @kiwi007: Bełkot. Jakiś konkret po co osobom LGBT miałoby zależeć na tworzeniu lobby ideologicznego rozbijającego rodziny i jakie są konkretnie postulaty tego lobby?

  •  

   pokaż komentarz

   @Papinianus: Powiem Ci szczerze, bełkot nie bełkot. Fakty historyczne są takie, że doktryny marksistowskie i neo-marksistowskie były tworzone przez socjologów i psychoanalityków, ewoluowały na bazie ich doświadczeń, i były opisywane w formie książek i publikowane pod ich nazwiskami. Te książki możesz kupić do dzisiaj, a wszystko co opisałem znajduje się w tych książkach. Nie są to wymysły, a tym bardziej urojenia kogoś kto stoi po "prawej" stronie.
   Możesz w to wierzyć lub nie, ale istnieją na świecie ludzie którzy marzą o zniszczeniu zachodnioeuropejskiej cywilizacji, podobnie jak kiedyś i w dalszym ciągu istnieją komuniści, pomimo oczywistych argumentów przeciw. Są to ludzie odrzuceni przez ogół społeczeństwa (w tym LGBT), na których neomarksiści - zgodnie ze swoją doktryną - skupiają się. Na mniejszościach skupiono się w momencie, kiedy rewolucja oparta na klasie robotniczej zakończyła się fiaskiem.
   Możesz nazywać to bełkotem bo brzmi jak absurd. Zgadza się. Niestety jest to absurd sukcesywnie od lat wprowadzany w życie.

  •  

   pokaż komentarz

   @kiwi007: niestety nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Papinianus: Odpowiedziałem. Rodzina jest jednym z fundamentów kultury zachodnioeuropejskiej, którą marksiści chcą zniszczyć. Założyli, że ten cel zostanie spełniony jeśli nastąpi wczesna seksualizacja dzieci. Jednym z postulatów które według nich mają do tego doprowadzić, jest wczesna edukacja seksualna.
   Niezależnie od tego czy podchodzisz do tego sceptycznie czy nie, zachęcam do samodzielnej lektury na ten temat. Działania grup lewicowych (w tym LGBT) są niezwykle zbieżne z planami marksistowskich socjologów z lat 70.

  •  

   pokaż komentarz

   Odpowiedziałem. Rodzina jest jednym z fundamentów kultury zachodnioeuropejskiej, którą marksiści chcą zniszczyć. Założyli, że ten cel zostanie spełniony jeśli nastąpi wczesna seksualizacja dzieci. Jednym z postulatów które według nich mają do tego doprowadzić, jest wczesna edukacja seksualna.

   @kiwi007: W jaki sposób "seksualizacja dzieci" prowadzi do zniszczenia rodziny? Co ma wspólnego z seksualizacją dzieci LGBT? Dlaczego utożsamiasz edukację seksualną z seksualizacją? Dlaczego marksiści chcą zniszczyć rodzinę?
   Niestety to jest bełkot. Jeśli organizacje LGBT mówią o edukacji seksualnej, to nie po to żeby kogokolwiek seksualizować, tylko żeby młodzi ludzie mieli rzetelną wiedzę na temat tego czym jest orientacja seksualna. Od tego nie przybędzie ani nie ubędzie osób homo ani nie przełoży się to na niszczenie rodzin.

  •  

   pokaż komentarz

   @Papinianus: Jeśli nie widzisz korelacji działań środowisk lewicowych z tezami marksistów, to już jest bardziej kwestia podejścia do tematu. Jeśli edukacją seksualną jest przebieranie dzieciaków za queer, lub machanie dupą przez transwestytów w przedszkolach i reklama lubrykantów i darkroomów w podstawówkach, to jedynie zasugeruje zweryfikowanie swojego naiwnego podejścia do tematu.
   Dla mnie korelacja pomiędzy naukami neomarksistów a obecnymi działaniami lewicy jest zbyt oczywista.

  •  

   pokaż komentarz

   jeśli edukacją seksualną jest przebieranie dzieciaków za queer, lub machanie dupą przez transwestytów w przedszkolach i reklama lubrykantów i darkroomów w podstawówkach, to jedynie zasugeruje zweryfikowanie swojego naiwnego podejścia do tematu

   @kiwi007: to są jakieś anegdotyczne jednostkowe przykłady i trudno je brać na poważnie. Znowu nie dostałem odpowiedzi na pytania.

  •  

   pokaż komentarz

   @Papinianus: Oczywiście, zapomniałem dodać że neomarksiści nie przyjeli taktyki małych kroczków, tylko od razu wkroczą z dildosem do przedszkola. Ogarnij się chłopie i weź się za książki, albo żyj dalej negując otaczającą Cie rzeczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Oczywiście, zapomniałem dodać że neomarksiści nie przyjeli taktyki małych kroczków, tylko od razu wkroczą z dildosem do przedszkola.

   @kiwi007: Masz jakąś obsesję na punkcie neomarksistów. W jakim ty świecie żyjesz? Gdzieś w Holandii w jednej z tysięcy szkół ktoś przebrał chłopaka za dziewczynę, a ty dostajesz szału na punkcie neomarksistów i niszczenia rodziny.

   Ogarnij się chłopie i weź się za książki, albo żyj dalej negując otaczającą Cie rzeczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Wzajemnie, przy czym polecam książki mające większy nakład niż wynurzenia Karonia.

 •  

  pokaż komentarz

  Kaczyński odkrył klucz do wschodniej mentalności Polaków i z premedytacją wzmacnia te ciemnoty.
  Nie pasujemy do zachodniego świata, nie ma co się oszukiwać.

  •  

   pokaż komentarz

   @przeciwko78: Bez przesady, większość Polaków nadal nie popiera PIS. Przeważająca większość, jeśli uwzględnimy frekwencję i dodamy ludzi nie głosujących, bo nie ma na kogo głosować.
   Problem w tym, że Kaczyński zebrał najgłupszą część społeczeństwa w całkiem spory elektorat. Podczas gdy ci mądrzejsi są zbyt wybredni i ostatecznie często na nic nie głosują, przegrywając z masą głupków.

 •  

  pokaż komentarz

  W pracy zarabiam słabo, mąż pije, a mój brajanek nie zdał do następnej klasy. To wszystko przez to, że martzuss z drugiego końca Polski jest gejem.

  ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Aż przykro się słucha takich prymitywów u władzy.

 •  

  pokaż komentarz

  Największy prymityw RP.

  Kompletny odlot i postrzelenie w tych przemówieniach.

  Jestem 100% pewien, że Jaro jest sam zaskoczony, że może gadać totalnie debilne bzdury i elektorat PiS będzie wszystko łykał jak pelikan.

Dodany przez:

avatar j4pko dołączył
189 wykopali 80 zakopali 1.1 tys. wyświetleń
Advertisement