•  

  pokaż komentarz

  Ach, próba dewaluacji niewygodnych faktów poprzez przeinaczanie artykułu.

  @adam2a: ach, a potem jednak prokuratura podjęła czynności w kierunku napaści. I spoko rozumiem że można bezkrytycznie przyjmować wersję podejrzanych, ale o braku napaści na pewno nie świadczy decyzja o areszcie.

 •  

  pokaż komentarz

  Przepraszam, ale ten artykuł to kretynizm - jak z faktu, że sąd nie zastosował tymczasowego aresztowania orly z oko.press wywnioskowały że w ogóle nic się nie wydarzyło? I to jeszcze opierając się na relacji adwokata podejrzanego xd

  •  

   pokaż komentarz

   @Ogar_Ogar: Ach, próba dewaluacji niewygodnych faktów poprzez przeinaczanie artykułu.

   Pierwsza wersja policji: ataku nie było, sprawa została załatwiona
   Dzień po tym, jak informację o ataku podała diecezja włocławska, policja, która przybyła na miejsce zdarzenia, podała inną wersję wydarzeń. „Potwierdzam jedynie, że policja interweniowała w tej sprawie – mówiła portalowi onet.pl Dorota Grzelka, starsza aspirant policji w Turku.
   „Nie doszło do naruszenia nietykalności cielesnej księdza, nie doszło do rękoczynów. Nie był to żaden atak na Kościół. Nic takiego nie miało miejsca”.
   Jak twierdzi Grzelka w rozmowie z Onetem i gazeta.pl osoby nie chciały opuścić kancelarii, mówiły podniesionymi głosami i zachowywały się arogancko: „Dlatego była potrzeba interwencja policji.
   Te osoby jeszcze tego samego dnia wróciły na plebanię po godzinie 16.00 i otrzymały od proboszcza potwierdzenie złożenia aktu apostazji”. Na tym policja zakończyła interwencję, a ponieważ rzekomo zaatakowany ksiądz nie złożył zawiadomienia, postępowania nie wszczęto.

 •  

  pokaż komentarz

  znowu te kłamczuchy i tęczusie z oko... coś pierdolą?
  zakop za spam

 •  

  pokaż komentarz

  Jakiś czas temu, media podały, że w Turze, "mocno pobudzony proboszcz" gonił z siekierą swoją parafiankę. Zapewne chciał jej przekazać znak pokoju. https://www.tvp.info/14292147/informacje/ludzie/proboszcz-rzucil-sie-z-siekiera-na-parafianke/

 •  

  pokaż komentarz

  dobrze że są takie "fejk niusy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki temu jak naprawdę ktoś zaatakuje kler to nikt nie uwierzy i o to chodzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)