•  

  pokaż komentarz

  To tak jak z Murzynami w USA - między sobą mówią do siebie "ty czarnuchu" ale niech ich tak nazwie jakiś białas to od razu wojna :)

  Inna sprawa, że wśród LPG są na pewno w miarę normalni geje, których takie tęczowe dziwaki obrzydzają nie mniej niż heteroseksualnych.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: Jestem taki “normally”. Rzadko mowie glosno o swojej orjentacji, bo po co? Dla odmiany teczowe dzieaki mi nie robia, poki nie naruszaja wolnowci innych. To samo tyczy sie wszystkich ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Rzadko mowie glosno o swojej orjentacji, bo po co?

   @Ri__: Co prawda z błędami, ale właśnie: otóż to.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: Slabe usprawiedliwienie ale nie mam polskiego jezyka w telefonie, a rece mam jak lopaty...

  •  

   pokaż komentarz

   a rece mam jak lopaty...

   @Ri__: to utnij :P

  •  

   pokaż komentarz

   Jestem taki “normally”. Rzadko mowie glosno o swojej orjentacji, bo po co?

   @Ri__: Skoro nie mówisz, to ukrywasz. A po to bo możesz nie robić, ani nie musisz robić z tego tajemnicy.

  •  

   pokaż komentarz

   To tak jak z Murzynami w USA - między sobą mówią do siebie "ty czarnuchu" ale niech ich tak nazwie jakiś białas to od razu wojna :)
   @senkjuwerymacz: Jak mnie bawi jak chcą przenieść tą poprawność na polskie realia. Nigdy nic złego Murzynom nie zrobiliśmy, a wręcz przeciwnie (poczytajcie o Polonii na Haiti), słowo "Murzyn" samo w sobie nie jest negatywnym określeniem i nawet nie jest odpowiednikiem "niggera".

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: Wiesz lewactwo jest tak "tolerancyjne" i tak "kocha ludzi", że jeśli w języku polskim nie byłoby pogardliwego określenia na osobę czarnoskórą to musieliby sami jakieś wymyślić żeby mogli najpierw siać nienawiść a później "krzewić tolerancję i zwalczać podziały" :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Floyt: Niczego nie ukrywam. Nikt nir robi coming outu z bycia hetero. Nie wiem dlaczego musialbym to robic bedac homo. Ci co mnie znaja, wiadomo ze wiedza. Tak samo rodzina. Ale jacys przypadkowi ludzie, albo koledzy z pracy? W pracy jestem lubiany bardzo ale nikt nie wie nic o moim zyciu prywatnym.

  •  

   pokaż komentarz

   @Floyt: mam system Linux na laptopie, słyszysz System Linux, nie chce być uzależniony od Microsoftu, @Floyt słyszysz mam Linuksa ! no powiedz że słyszysz, muszę to powiedzieć głośno !

   no przecież jak o tym nie mówię to ukrywam ten fakt, prawda?

  •  

   pokaż komentarz

   Nikt nir robi coming outu z bycia hetero.

   @Ri__ jak to nie? Wystarczy, że w dowolnej rozmowie użyje zwrotu "moja dziewczyna", tylko że jakoś przechodzi to bez echa. Spróbuj jednak powiedzieć "mój chłopak" ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @TinkerCob: Staram sie uzywac zwrotu neutralnego. Realia w Polsce znam tylko z internetu I to co media pisza. Jesli jest podobnie, jak bylo 10 lat temu, nigdy nikomu bym sie nie przyznal. Slaba akceptacja ogolna I brak akceptacji w konkretnym srodowisku.

  •  

   pokaż komentarz

   Niczego nie ukrywam. Nikt nir robi coming outu z bycia hetero

   @Ri__: Za to k##@isz logikę. Nikt nie robi coming outu z bycia hetero bo nie musi. Każdy zakłada z zasady że jest hetero.

   Nie wiem dlaczego musialbym to robic bedac homo.
   Nie powiedziałem ze musisz, ale nie ma się też co czarować że to zwyczajnie ukrywasz.

   Ale jacys przypadkowi ludzie, albo koledzy z pracy? W pracy jestem lubiany bardzo ale nikt nie wie nic o moim zyciu prywatnym.
   Co można uznać za średnio normalne podejście do kwestii relacji międzyludzkich, chyba że masz taki styl bycia i układania sobie życia że z nikim się nie bratasz ani nie zaznajamiasz.

   Staram sie uzywac zwrotu neutralnego.
   No czyli zwyczajnie żyjesz w szafie z lęku i jeszcze próbujesz to racjonalizować i gloryfikować.

   Slaba akceptacja ogolna I brak akceptacji w konkretnym srodowisku.
   Ciekawe jak ludzie mają to akceptować skoro normalne osoby homoseksualne nie mają jaj żeby się przyznać do tego że nie są hetero...

   no przecież jak o tym nie mówię to ukrywam ten fakt, prawda?

   @hiperchimera:
   Tak. Jak koleżanka na zajęciach z informatyki zacznie opowiadać o tym jak jej się bardzo podoba system windows a ty nie będziesz o tym mówić że używasz linuxa tylko omijać temat to tak, jest to ukrywanie.
   Analogicznie działa to w przypadku orientacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Floyt: bzdura, jeśli już chciałeś dać przykład to koleżanką powinna się naśmiewać z mojego Linuksa i nazwać nerdem...

   a ja mógłbym zgłosić ten fakt nauczycielowi a ona dostałaby "niedostateczny" za linuksofobie

  •  

   pokaż komentarz

   @Floyt: Mowilem juz, ze nie ukrywam. Rodzina, przyjaciele i znajomi wiedza of kiedy mialem 17 lat. Jesli nie jestem z kims blisko nie rozmawiam o prywatnym zyciu, bo to strasznie nudzi, przybajmniej mnie. Sa ciekawsze tematy do rozmow z ludzmi, ktorych nie znam I raczej znac nie bede.
   Znasz moje zycie, ze tak lateo oceniasz? Jakos nie mam problemu wyjsc do lokalnwgo baru trzymajac swojego partnera za reke...

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: LGBT - Skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transpłciowych jako do całości.

   Homoseksualista - zwykły człowiek którego podnieca seksualnie własna płeć. Na co dzień ciężko nawet go odróżnić od heteroseksualisty gdyż nie epatuje swoją seksualnością.

   Gej - wytwór kultury, homoseksualista z różnymi odchyłami często zaangażowany politycznie. Nierzadko seksualny ekshibicjonista który chce by wszyscy wokół wiedzieli że jest kim jest i jaki jest z tego dumny (jakby ze swojej seksualności wypadało być dumnym).

   ps. Zwróć uwagę na to że skrótowiec jaki sie przyjął i jest wykorzystywany przez lewicę to nie HBT tylko LGBT.
   Gej to w dzisiejszych czasach określenie pejoratywne nie kojarzące sie ze zwykłym obywatelem..

 •  

  pokaż komentarz

  No bo nienawiść to główne uczucie które jest obecne w tym środowisku, głównie do samego siebie, następnie do świata, ukrywa się tylko pod wzniosłymi hasłami, trochę jak ludzie udający bycie miłym i pomocnym, a rzeczywiście niszcząc ich za plecami.

  •  

   pokaż komentarz

   @AdrianV91: Dokładnie. Wystarczy zobaczyć typową akcję tych szurów spod szyldu LPG. Oprócz "marszowania" to umieją tylko kombinować jak kogoś zwolnić z pracy, zaszczuć albo na każdy inny możliwy sposób zniszczyć mu życie. Rozwinęło się to już do tego stopnia że szury toczą boje z innymi szurami które są niedostatecznie oddane ideologicznie w kontekście "walki o sprawę", już nawet nie wiadomo jaką :)

   Hm... w sumie jak tak sobie myślę, to prawie to samo co wykopki. Tylko jak one się umawiają na marsz to 3 osobom chce się opuścić piwnicę i czasem jest tu jakaś akcja charytatywna co by przykryć nienawiść i frustrację społeczności skierowaną do całego świata. Na przykład zbieranie piniendzy na magicznego daniela, króla strimingu. W sumie działalność wykopków ma przy tym element komiczny zupełnie jak występy LPG a są nim te smętne pojękiwania SEO w stylu "Czy naprawdę firma p.h.u Halyna Dziencioł ulica Wykopków Wyklentych 12/6 łokrada ludzi, gardzi klientami i pluje im w tfasz odmawiając realizacji zamówienia na paczkę kondomów za 10 groszy" ;)

   Ba, znalazłbym więcej analogii. Przeciętny wykopek przy okazji takiego szczucia, tak samo udaje pokrzywdzonego przez świat idiotę, poniewieraną przez swoje własne urojenia niedojdę i przyprawia innym gębę a to złego bogacza, a to potężnego dyrektora, a to wielkiego zarządcy pensjonatu który ma zdolności wręcz superbohatera i jednym słowem może praktycznie fizycznie unicestwić takiego przygłupa. Tu też mamy do czynienia z bajkami z pogranicza psychiatryka i science fiction w stylu "przecież ten Janusz nie chce sprzedać mi tych kondomów za 10 groszy tak jak obiecoł, to tak jakby ktoś pluł ci w mordę a ty chcesz udować że deszcz pado [kwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii]" (cytaty oparte na zdarzeniach faktycznych)

  •  

   pokaż komentarz

   @wykop-yolo: Jak napisałem coś negatywnego na nasze środowisko, to zostałem zwyzywany przez tutejszych od "homokolaboranta", więc masz zupełnie rację - dużo osób ma depresje i chcąc ją ukryć, rzyga nienawiścią do innych.

 •  

  pokaż komentarz

  Insider’s view ... ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  pokaż komentarz

  LGBTQ+ to taka tolerancja jak Durczok jest abstynentem.