•  

  pokaż komentarz

  Ktoś jeszcze używa tego portalu?
  Przecież tam sami lekarze piszą sobie opinie i moderuja te negatywne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Napiszesz rzetelna recke konowala to ją usuną, ciebie zbanuja i po temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  To jest taki oczerniający wpis na zasadzie "rewanżu" za to, ze ta pani rzekomo (jak pisze sam OP) go pomówiła i okradła.
  Radziłbym wstrzemięźliwość w wykopywaniu tego.
  A tak na marginesie. Wyjaśnij @adam-zajaczkowski, który psycholog jest "legalnym" psychologiem, bo jak sam Ogólnopolski Związek Zawodowy Psychologów na swojej stronie oświadcza:

  Istniejąca ustawa o zawodzie psychologa i samorządzie psychologów jest wadliwa, nie funkcjonuje w praktyce i musi być zastąpiona nową. Zawód psychologa nadal nie jest uregulowany prawnie
  zródło

  •  

   pokaż komentarz

   @niebieski_bajtel: jest uregulowany, związek zawodowy dla mnie nie jest miarodajny. Miarodajne jest Polskie Stowarzyszenie Psychologów, ono wyraźnie mówi, że aby być psychologiem w Polsce trzeba skończyć studia psychologiczne w rozumieniu prawa polskiego, ta Pani takich nie skończyła więc nie jest psychologiem. To nie jest tak, że Zdzisław czy Halina napiszą sobie psycholog i włala, jednak pewne regulacje są, których ta Pani nie spełnia.

  •  

   pokaż komentarz

   jest uregulowany

   @adam-zajaczkowski: Mijasz się z prawdą. Do dnia dzisiejszego nie ma uchwalonej ustawy jak "prawo wykonywania zawodu" psychologa - nie ma też rejestru psychologów czy samorządu, który skupiałby przedstawicieli tego zawodu.
   O tym również możesz przeczytać na stronie wskazanej przez Ciebie jako miarodajne stowarzyszenie tutaj
   I co tam na górze strony jest napisane?
   Poniżej załączamy kolejne dokumenty ilustrujące tok prac nad projektem nowej ustawy o zawodzie psychologa, która – po latach oczekiwań - ma doprowadzić wreszcie do pełnego uregulowania statusu prawnego zawodu psychologa
   Masz jakiś uraz do tej kobiety to idz do prokuratury, albo pokaż wiarygodne dokumenty, że ona Cię oszukała i pomówiła.Wybacz, ale Twoja wiarygodność topnieje.
   Chyba wyczerpaliśmy temat. Zyczę powodzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @niebieski_bajtel: już dawno poszedłem sprawa w toku. Wykop to nie jest prokuratura, tam zaniosłem wszystko co mieć dałem, adwokat też ma, a to co piszesz nie masz racji, nie możesz podawać się za psychologa nie mając skończonych studiów psychologicznych ważnych tu. Pełna regulacja nie mówi, że nie ma żadnej regulacji, ona nie może nostryfikować dyplomu tu, dlaczego? Z prostego powodu, wczytaj się nie możesz dyplomu z każdego kraju tu z automatu nostryfikować. Ona sobie skończyła coś, z czym może sobie świadczyć usługi tam, nie tu, tu nie dostałaby zgody komisji ds nostryfikacji, bo by podważyła równorzędność dyplomów. Mogliby zaproponować np. znaczne uzupełnienie dyplomu o różnice programowe albo w ogóle zaproponować to co ona robi teraz, czyli studiowanie od nowa. Ona to wie, więc dlaczego studiuje? Żeby mieć papier i tyle. Ty nie jesteś Panem wszechświata, od którego wiarygodności coś zależy, Ta kobieta ma kilka spraw na policji i dalej świadczy usługi, mimo, że jest sporo poszkodowanych osób.

  •  

   pokaż komentarz

   @niebieski_bajtel: Dlaczego w twoich wypowiedziach nie odnosisz się do nostryfikacji dyplomu, a poruszasz wszystko wokoło, ale nie to?
   Przecież o tym jest ten wykop, a nie o projektach ustaw które chcieliby przeprowadzić związkowcy, które np będą regulowały warunki pracy psychologa(warunki wykonywania pracy).
   Czy związek zawodowy zajmuje się oceną kompetencji psychologa/kandydata na psychologa w Polsce?
   Nie, tą oceną zajmuje się przytoczone przez @adam-zajaczkowski Polskie Stowarzyszenie Psychologów które wydaje certyfikacje.

   Możesz się odnieść do tematu, zamiast pisać nie na temat?

  •  

   pokaż komentarz

   @adam-zajaczkowski dobrze wiedzieć, żeby uważać na jakiegoś "specjaliste", ale wg mnie oczekujesz, że znany lekarz to CSI i będzie latało po prokuratorachi szukać na jakim etapie jest jej sprawa. Nie podałeś im żadnych faktów: nr sprawy, danych prokuratora czy wyroku sprawy. Takich zgłoszeń mogą mieć tysiące. Zgłosili lekarzowi, aby przedstawił dokument, co zrobił. Jeżeli będzie skazana, to wtedy pewnie profil zamkną. W umowie że znanym lekarzem, to lekarz ma obowiązek przedstawić ksero dokumentów, które doświadczają jej wykształcenie i on bierze odpowiedzialność za umieszczoną treść, więc oni są kryci i mogą też jej założyć sprawę, za oszustwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @zrobie_tu_porzadek_: no masz rację, jakby chcieli mogę podać 3 numery spraw w sumie nawet 5, bo dwie już są u prokuratora. Mnie tylko najbardziej chodzi, że wnerwia mnie, że ona swoim działaniem może powodować więcej szkód osobom ją odwiedzającym niż pożytku. A że oni się wyślizgają, oni mają dobrego prawnika wiem o tym i też słyszałem o tym punkcie, że lekarz bierze na klatę co podaje i jak.

  •  

   pokaż komentarz

   @adam-zajaczkowski prześlij im więcej informacji na ten temat, ale nie oczekuj, że natychmiastowo zamkną profil. Może wdrożą jakąś procedurę odnośnie takich sytuacji (ponownie zweryfikuje profil za jakiś czas itp.). Ewentualnie dolaczylabym korespondencję z nimi do sprawy, jeżeli lekarz ponownie dokumentuje swoje wykształcenie lewym papierami to znaczy że działa z premedytacją.

  •  

   pokaż komentarz

   Dlaczego w twoich wypowiedziach nie odnosisz się do nostryfikacji dyplomu

   @KazPL: Psycholog to nie jest lekarz i podejrzewam, że ten portal wyszedł z założenia, iż wobec braku przepisów w Polsce odnośnie zawodu psychologa, dyplom zagranicznej (z państwa UE) wystarczy. Jeżeli zawód jest nieuregulowane prawnie to na zasadzie głównego założenia UE - wolny przepływ usług- taki dyplom lub inny certyfikat nie musi być nostryfikowany.
   Jak sam widzisz jest dziura w prawie o czym np. możesz przeczytać tutaj

  •  

   pokaż komentarz

   @niebieski_bajtel te bordo. Ty już tak nie broń tego portaliku. Sam się naciałem kiedyś na niego szukając dentysty. Na portalu same 5 i tylko pozytywne komentarze, a pan doktorek z jeszcze gorsza panią doktor (małżonka) odwalali robotę po łebkach narażając na niepotrzebne koszty. Ten portal to jeden wielki portal ogłoszeniowy "kto da więcej" by być na górze.

  •  

   pokaż komentarz

   @hipokampO_o: Uwierz mi pomarańczko, że nie bronię tego portalu. Nie używam go i mam o nim bardzo złe zdanie.
   Jednak odrobina przyzwoitości, która nie wyparowała z bordowego piwniczaka, każe mi oddzielić stan faktyczny od insynuacji.
   Jeżeli będzie prawdziwa afera z tym portalem to wołaj mnie, będziemy po tej samej stronie barykady.

  •  

   pokaż komentarz

   @niebieski_bajtel: wiem ja szanuję Twoje zdanie i doceniam, ale uwierz mi ta kobieta szkodzi ludziom, jedna z osób, które znam ma zdiagnozowaną schizofrenię nie pamiętam który typ. I najpierw poszła do tej Pani i... ta babka widząc zagubioną osobę z drobniutką skaryfikacją zamiast zrobić temu komuś diagnostykę tylko naciągała ją na kolejne wizyty wiesz jak to się skończyło? Szpitalem, skaryfikacją level hard, potężnym załamaniem tej osoby i dłuższym leczeniem plus silniejszymi lekami i to wszystko skutkowało na codzienne życie tej osoby. Musiała przerwać studia etc. wiesz tak się nie robi. Ona się bawi ludzkim życiem, bo przy borderline, schizofrenii, CHADzie to można kogoś do grobu wpędzić. A ta Pani myśli, że tak sobie będzie ludzi naciągać na kasę kosztem czego? Inny przypadek swoją opinią rozwalała relację dziadkowie - wnuczka, ojciec - dziecko, bo coś się w główce ubzdurało mamie 5-latki, że skoro gość, tata małej ma więcej kasy, bo po rozwodzie rozwinęła mu się firma to mu trzeba z grubej rury. Więc co zrobiła ta dama, napisała opinię jak paszkwil do sądu na temat dziadków i ojca, taką, która miała doprowadzić do całkowitego zakazu spotykania się z dziadkami i ograniczonych spotkań z ojcem. Stary tak się nie robi. Ta Pani nie przestrzega żadnych zasad prawno-etycznych. Mi odwaliła też numer bomba. Do tego co chwila rozpowiada szczegóły z wizyt pacjentów, chciałbyś pójść do psychologa i potem powiedzmy u siebie w robocie usłyszeć jak kumple cisną z Ciebie bekę, bo masz problem z czymś w domu?

  •  

   pokaż komentarz

   @adam-zajaczkowski: Dziękuję. Ja również szanuję i poniekąd rozumiem Twoje zdanie.
   Jednak to jest internet i już mnóstwo osób próbowało kogoś pomówić i zniszczyć. Były znaleziska z płomieniem ,które potem okazywały się fejkami, a prawda wyglądała zupełnie inaczej. Tylko, że potem nie można tego odkręcić bo gów.o się przykleiło.
   To co opisałeś powyżej jest bardzo smutne, ale podaj jakieś uprawdopodobnienie tych historii. Wspominasz o historii ojca, dziadka. Podaj sygnaturę sprawy.
   A może o tych przypadkach też wiesz tylko ze słyszenia od osób, które przegrały w sądzie, lub w jakiś sposób były niezadowolone z leczenia. Jednakże wyrabianie opinii na podstawie takich przypadków to dość nonszalanckie podejście do rzeczywistości.
   Jak sam napisałeś, masz z nią konflikt i jesteś emocjonalnie zaangażowany w ten spór. Nawet z moderacją portalu używasz trybu przypuszczającego " Ta pani ma prawdopodobnie nielegalnie zdobyty dyplom "
   Czyli sam nie jesteś pewien, a każesz mi (Wykopkom) bezkrytycznie przyjąć Twoją narrację?

   Mi odwaliła też numer bomba. Do tego co chwila rozpowiada szczegóły z wizyt pacjentów, chciałbyś pójść do psychologa i potem powiedzmy u siebie w robocie usłyszeć jak kumple cisną z Ciebie bekę, bo masz problem z czymś w domu?

   Jeżeli to prawda, że ujawniła Twoje dane wrażliwe i informację związane z klientem (pacjentem), uzyskane w związku z wykonywaniem zawodu to popełniła przestępstwo, a Tobie należy sie dość sowite odszkodowanie i zadośćuczynienie, ale na portalu ze śmiesznymi obrazkami oprócz poklepania po plecach kasy nie wywalczysz.
   Nawet Twoje obecne znalezisko nie świadczy na Twoją korzyść. Odwróć sytuację i teraz Ty opisujesz, nie do końca pewny faktów( patrz wpis do moderatora o prawdopodobnie nielegalnym dyplomie...) jej historię pracy z pacjentami.
   Chciałbyś, żebym napisał o Tobie, że jesteś miernym i nieznającym się na swojej pracy pracownikiem. z prawdopodobnie podrobionym świadectwem maturalnym/dyplomem/certyfikatem (niepotrzebne skreślić) ?
   Chciałbyś?
   Jeżeli to co piszesz jest prawdą to poświęć swoją energię na proces cywilny z tą panią. Będziesz bogaty, a potem zrobisz znalezisko i mnie zawołasz, a ja napiszę, że dzisiaj pobłądziłem i się myliłem.
   Powodzenia Ci życzę i trochę chłodniejszej głowy.

  •  

   pokaż komentarz

   @niebieski_bajtel: ja mam w gotowości adwokata, czekamy na rozwój zdarzeń, powiedział, że myśli, że to ruszy do końca września. Mnie powiem denerwuje to, że ona dalej bawi się ludzkim życiem i to nie jest śmieszne, przypadki o których słyszę świadczą, że może doprowadzić do masakry. Dlatego dbam o jej PR, dla dobra wszystkich ludzi, którzy chcą skorzystać z usług tego typu. W Częstochowie mamy specjalistów w tym zakresie, ale ta Pani do nich nie należy.

  •  

   pokaż komentarz

   @niebieski_bajtel: i z tym prawdopodobnie o dyplomie, już tłumaczę, ma coś z Louven co jest nienostryfikowalne tu... a raz wyciągnęła jakieś "cudo" z Czech chyba, ale mocno podejrzane, wystarczyłoby to sprawdzić w rejestrze dyplomów i wtedy mamy pełen obraz... ja dokonałem analizy czasu jej działań w czasie rzekomego studiowania w Czechach i wyszło mi, że jej doba musiałaby mieć wtedy co najmniej 72h a może i lepiej, żeby ogarnąć kuwetę zgodnie z tym co ona twierdziła, że robiła wtedy.

 •  

  pokaż komentarz

  Ta witryna to zwykły spamportal dla ustawionych ocen. Krytycznych nie da się upubliczniać. Miałem złe doświadczenia z dwoma lekarzami (jedno powiedzmy 1/5, drugie 3/5) bardzo polecanymi w ramach portalu (dużo wysokich ocen). Pomimo autoryzowania swojego konta przez fb i kilkukrotnego wysyłania prośby o uwzględnienie mojej oceny redakcja serwisu zlała sprawę.

 •  

  pokaż komentarz

  Ten portal to jakiś śmiech, pozytywne oceny są wykupywane, krytycznych nie da się opublicznić, miałem bardzo złe doświadczenia z dwoma lekarzami bardzo polecanymi w ramach portalu (dużo wysokich ocen). Pomimo autoryzowania swojego konta przez fb i kilkukrotnego wysyłania prośny o uwzlgędnienie mojej oceny redakcja serwisu zlała sprawę.

  •  

   pokaż komentarz

   @moon_bluebird: To może coś się zmieniło. Moją negatywną ocenę przyjęli i kilku innych podobnych również: https://www.znanylekarz.pl/jan-podgorski/neurochirurg-chirurg-endokrynolog/warszawa#address-id=[897652,449390]. Przy okazji "polecam" tego lekarza.

  •  

   pokaż komentarz

   @madark: może dawno nie wchodził i nie usunął komentarzy :D

  •  

   pokaż komentarz

   redakcja serwisu zlała sprawę

   @moon_bluebird: Moją ocenę negatywną opinię zgłosił lekarz po kilku miesiącach od wizyty twierdząc, że nikogo o takim nazwisku nie przyjął. Przesłałem potwierdzenie transakcji kartą z nazwą "kliniki" z datą pokrywającą się z wizytą rezerwowaną przez ZL. Sami się domyślacie jak głęboko miał to znanylekarz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @moon_bluebird: dodałem opinie, że lekarz odwołał opłaconą wizytę (ciągnięte z abonamentu), bo niby się spóźniłem (spóźnienie do 7 minut jest dopuszczalne, zwykle wychodzę po 10 minutach, więc i tak jest zapas). Okazało się, że lekarka miała pół godzinne opóźnienie i mimo, że nie miała prawa wg regulaminu odwołać wizyty, to postanowiła to zrobić, aby szybciej skończyć pracę. ZnanyLekarz odmówił przyjęcia komentarza, bo wizyta musi się odbyć, żeby ocenić lekarza... A brak sumienności i szacunku do innych to nie cecha, którą należy ocenić?

  •  

   pokaż komentarz

   znany

   @madark: jeżeli negatywna opinia jest zgodna z regulaminem, zawsze jest publikowana :)!

  •  

   pokaż komentarz

   znany

   @postacie: bardzo nam przykro, ale opinia nie może dotyczyć wizyty, która się nie odbyła.

  •  

   pokaż komentarz

   Znany

   @Tomek7: opinia musi dotyczyć wizyty, która się odbyła. Czasem odwołana wizyta może wynikać z różnych powodów, które oczywiście będziemy wyjaśniać z placówką.

  •  

   pokaż komentarz

   @iwonaznanylekarzpl: Kompetencje lekarza to nie tylko to, co na wizycie. Ja przyszedłem, lekarz też był na miejscu, ale był niemiły dla mnie. Bez jaj, to też jest ważne czy lekarz dobrze odnosi się do pacjenta

  •  

   pokaż komentarz

   @moon_bluebird: pamiętam, że pod poprzednim wpisem o znanylekarz ktoś z tego portalu (lub podający się) tłumaczył nawet, że złe opinie mogą negatywnie wpływać na wiarygodność lekarza, co w tym zawodzie jest ważne XD no śmiech na sali, ale sami tak jakby przyznali, że nie ma tam miejsca na negatywy i mają gdzieś czy pisze to osoba, która właśnie wróciła z wizyty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Tomek7: byłem raz na wizycie i mimo, że lekarz ogólnie spoko i mówił konkrety, to wkurzył mnie odebraniem telefonu w środku mojej wizyty, już pal licho niech się zajmie jedną rzeczą, a on gada do mnie i słuchawki na zmianę.

  •  

   pokaż komentarz

   @iwonaznanylekarzpl: wizyty się odbyły, łącznie trzy, wszystkie za prywatne pieniądze i niemałą (przynajmniej jak na mnie) kwotę. Opinia nie była żadnym hejtem tylko napisana składnie, z rzeczowym podaniem uzasadnienia dlaczego źle oceniam lekarza. Specjalista który nie zlecił podstawowych badań, brak pełnego wywiadu, przypisanie leków i terapii która była całkowicie chybiona (co wyszło po konsultacjach u innego lekarza), podejście do klienta rzutem na taśmę bez wysłuchania co ma do powiedzenia (nie poszedłem tam na pogawędki, ale z konkretnymi objawami i spostrzeżeniami, które lekarz zignorował) i odwaleniem wizyty jak najszybciej. Wasz support to jakiś żart, kilka razy dostawałem odpowiedź że moje opinie nie spełniają waszych standardów czy regulaminu, prosiłem o DOKŁADNE wyszczególnienie która ich konkretnie cześć nie spełnia regulaminu (aż go przeczytałem) żebym mógł poprawić, zero odzewu, tylko odsyłanie tej samej wiadomości ze 3 razy, rozmowa ze ścianą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tomek7 nie zgodzę się z Tobą, z jednej strony pacjenci wiecznie narzekają na opóźnienia u lekarzy, a jeżeli wszyscy się spóźnia o 10 minut- to czego się spodziewać. Zazwyczaj zasadą jest, że pacjent powinien zjawić się 10-15minut przed wizytą, żeby się zarejestrować i to że lekarz ma opóźnienie, często nie wynika z jego "widzimi sie", a w przypadku pacjentów niestety często. Jeżeli ma pacjenta wcześniej, któremu np. Wykryto poważną chorobę, to musi mu poświęcić więcej czasu, niż na wypisanie recepty i l4 do pracy, nie da się wszystkich wizyt wsadzić w ramy 15 minut i nara. Jak lekarka przyjęła 5 spoznionych pacjentów, to nie wyrobi się przyjąć wszystkich pozostałych w kolejce. Ona po wizytach w tej przychodni- często ma grafik jeszcze w szpitalu, czy innej placówce w której też czekają pacjenci a czas nie jest z gumy, może po prostu musi odebrać dzieci z przedszkola. To Ty jesteś chory i czekasz na lekarza i powinno Ci zależeć, a nie lekarz czeka aż łaskawie pacjent z abonamentem raczy się spóźniony zjawić.

  •  

   pokaż komentarz

   @zrobie_tu_porzadek_: Nie wiem, czy rozumiesz - ona sama zrobiła opóźnienie pół godzinne. Mnie powinna była wpuścić, ale powiedziała na rejestracji, żeby odwołali wizytę mimo, że wg terminarzu jeszcze przez kolejne min. 25 minut bym nie wszedł i tak.

   PS. Jest podział na wizytę szybką (grypa, przeziębienie) i na inne przypadki. Jeżeli ktoś ma coś, co nie jest oczywiste, to idzie na to drugie i wtedy lekarz ma przydzielone więcej czasu

  •  

   pokaż komentarz

   @Tomek7 rozumiem doskonale, z tego co przytaczasz zgaduje, że chodzi Ci o wizytę w Medicover w którym zresztą pracowałam. Patrzysz że swojej strony i nie chcesz zrozumieć, jak wygląda to od strony lekarza. Ty się spóźniasz 10 minut a oprócz Ciebie 10 innych pacjentów robi to samo. Jak wszyscy w 7 godzinnym dyżurze tak zrobią, to o której przyjmie pacjentów z ostatniej godziny? 2 godziny po swoim czasie? W tym samym gabinecie potem przyjmuje kolejny lekarz, który też ma pacjentów umówionych na swoje godziny i też nie zacznie pracy 2 godziny później, bo doktor nie wyrobila się w swoim czasie. Dla Ciebie to może być szybka wizyta 5 minut, ale lekarz jeszcze wszystko musi wpisać do komputera, wysłać smsa z elektronicznym zwolnieniem itd.

 •  

  pokaż komentarz

  Tak swoją drogą o co zadra?

Dodany przez:

avatar adam-zajaczkowski dołączył
609 wykopali 61 zakopali 32.8 tys. wyświetleń
Advertisement