•  

  pokaż komentarz

  w powiązanych damage control 60 kopiejek za wpis

  źródło: Screenshot_2019-08-20 fenrir - linki powiązane na Wykop pl.png

 •  

  pokaż komentarz

  Już nic nie jest w stanie uratować wiarygodności tej władzy... Wiarygodności nie było, nie ma i nie będzie...

 •  

  pokaż komentarz

  Czy ktokolwiek z OKO.PRESS myśli, że helsińska fundacja i jej zdanie robią na kimś wrażenie? No chyba tylko na Michniku.
  Kurde wykopki, co jest z wami? PIS poszedł na całość i zdobył większościowy elektorat poprzez zadłużanie (elektoratu i opozycji) i dopóki karuzela się kręci, wierzyciele jeszcze do Kowalskich nie pukają - to jest nie-do-ruszenia. A pierdy z oko czy z fundacji batorego, helsińskiej, jerozolimskiej co najwyzej śmierdzą (lub pachną dla czytelników oko).

  Nie wiem jak politykę widzą w oko, ale wiem jak widzą moi rodzice. "PIS przynajmniej daje" oraz "przynajmniej kradną mniej" i koniec. Ja nie jestem do nich w stanie dojsć z info, że PIS zadłuża Polaków deficytowymi budżetami, bo w telewizji premier mówi, że są na plusie. Więc jak pierdy z oko.press czy innych fundacji mają kogoś rajcować? Zakop.

 •  

  pokaż komentarz

  HFPC to organizacja o bardzo niejasnych powiązaniach.

 •  

  pokaż komentarz

  "oczekujemy pełnego, niezależnego i dokładnego sprawdzenia podnoszonych zarzutów..." Och naiwni , skoro Piebiak już zgłosił rezygnację ze stanowiska to najwyższa pora zamieść sprawę pod dywan.