•  

  pokaż komentarz

  Spojrzałem z ciekawości tak do południa jak to wygląda na TVP Info. Nie byłem zaskoczony, na stronie głównej o Tusku, Trzaskalskim, jakiejś posłance Nowoczesnej, ale o tej aferze nic, ani słowa. Jestem ciekaw, jeśli kiedyś PiS władzę straci, a każda partia w końcu traci, co zrobią "dziennikarze" mediów publicznych.

  •  

   pokaż komentarz

   @maakumba: będą nieźle żyli z tego co zaoszczędzą..

  •  

   pokaż komentarz

   @maakumba: Około 13.00 tematem dnia był Durczok. Jedynka w serwisach i dyskusje z zaproszonymi gośćmi xD

  •  

   pokaż komentarz

   @maakumba: Ta obsesja Tuskiem mnie frapuje. Facet od ilu lat 5? 6? jest w Polsce tylko gościem, po drodze było 3 innych premierów, a oni jakby się zatrzymali w czasie. Wszędzie tylko Tusk i Tusk. Takie rzeczy chyba się leczy.

  •  

   pokaż komentarz

   @maakumba: Partia zadbała by piewcy podłej zmiany nie zostali z ręką w nocniku.

   - Inaczej tej stajni Augiasza się nie da posprzątać. Wiem, co dzieje się na Placu Powstańców (siedziba programów informacyjnych TVP – red.). Niektórzy już mają umowy z zapisanymi „złotymi spadochronami”. Gdyby mieli się pożegnać z pracą, mają zagwarantowane ogromne odprawy - mówi polityk, który zajmuje się tematyką mediów.

   https://www.rp.pl/Media/190409661-Po-wyborach-PO-chce-zlikwidowac-spolke-TVP.html

  •  

   pokaż komentarz

   Jestem ciekaw, jeśli kiedyś PiS władzę straci, a każda partia w końcu traci,

   @maakumba: niektóre z nich dopiero po 50-ciu latach albo wskutek inwazji państw ościennych...

  •  

   pokaż komentarz

   oni jakby się zatrzymali w czasie. Wszędzie tylko Tusk i Tusk

   @McGregor87: bo się skubany ośmielił zostać przewodniczącym Rady Europejskiej i liczą się z nim na świecie

  •  

   pokaż komentarz

   Ta obsesja Tuskiem mnie frapuje.

   @McGregor87: Wyjaśniam: Tusk jest głównym kompleksem Kaczyńskiego i realnym zagrożeniem dla jego partii, pozycji, wizji jaką kreuje rękami Kurskiego, etc. Jeśli nie widziałeś, to polecam Ci obejrzeć w całości przesłuchanie Tuska w sprawie Amber Gold – idealnie widać, dlaczego strach Kaczyńskiego jest uzasadniony. Jarosław głupi nie jest (przeciwnie, jako naprawdę jeden z nielicznych w PiS jest bardzo inteligentny) i zdaje sobie sprawę, że nieobecność Tuska w Polsce musi zostać maksymalnie wykorzystana do jego dyskredytacji (nawet w dzień bezpośrednio po zabójstwie P. Adamowicza miałeś w głównym wydaniu W. paszkwil na Tuska i nie powstrzymało ich to, że Adamowicz był prywatnie przyjacielem Tuska jeszcze z czasów gdańskiej opozycji).

   Tusk nawet przed karierą w Brukseli był politykiem klasy światowej – bardzo niewiele osób w Polsce reprezentuje podobny poziom* i żadna z nich nie jest w obecnym rządzie, Jarosław doskonale to wie. Dodatkowo zdobywa właśnie z powodzeniem nowe umiejętności, powiązania i szacunek na arenie międzynarodowej (który i tak już duży, może być jeszcze większy po dobrym rozegraniu przez UE kwestii Wielkiej Brytanii) – taki kapitał polityczny czyni z niego naturalnego lidera wszelkich zjednoczonych koalicji (czego Kaczyński nigdy nie miał i mieć nie będzie – jego koalicyjne twory nigdy nie opierały się na podobnym autorytecie). W dodatku w ewentualnych wyborach prezydenckich jawi się Kaczyńskiemu mało przyjemny prospekt debaty Tusk-Duda. Tu znowu odsyłam do przesłuchania Amber Gold, jeśli kto jest ciekawy jak to mogłoby wyglądać (a Duda nie dość, że byłby jeden, to jeszcze nie będzie miał opcji wyłączania mikrofonu...).

   *można tu jednak wymienić np. Radosława Sikorskiego, który "gra w tej samej lidze", choć na nieco innej pozycji.

 •  

  pokaż komentarz

  O samym Piebaku powiedzieli, że "wiedzią". k@%$a jego mać nóż się w kieszeni otwiera. Gościu organizował akcję, konsultował i płacić, a Ci powiedzieli, że "wiedział" no i oczywiście 3x więcej czasu poświęcili że PEŁO to 3x więcej hejtu lało.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja się zastanawiam jak oni tam w TVP funkcjonują na co dzień bez luster w domu.

 •  

  pokaż komentarz

  ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  źródło: 1566326784132.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Matko Naturo...

  źródło: oczy kompiel.jpg

Dodany przez:

avatar k1fl0w dołączył
1835 wykopali 46 zakopali 12.7 tys. wyświetleń
Advertisement