•  

  pokaż komentarz

  Chciałem podziękować Schetynie za całkowite polityczne i ludzkie zeszmacenie się
  Wiadomo kogo nie wybierać

 •  

  pokaż komentarz

  Malowany ptak czy (po)malowana socjo-psychopatka? Akurat było odwrotnie, to Żydzi zamordowali więcej AK-owców niż Niemców, a kolaboracja zaczęła się w 1939 roku. Potem się wycofali i wrócili, jako szefowie NKWD/ UB ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  https://prawy.pl/36749-temat-tabu-dla-zydowskich-historykow-kolaboracja-zydow-z-sowiecka-rosja-po-17-wrzesnia-1939/

  "Sojusz Żydów i Rosjan to nie tylko dzień dzisiejszy, wsparcie Izraela dla rosyjskiej polityki historycznej gloryfikującej zbrodnie Armii Czerwonej i rosyjskiej agresji na Gruzję oraz obecność rosyjskojęzycznych Żydów w resortach siłowych Izraela, ale także wspólna historia zbrodni na narodzie Polskim, których elementem była kolaboracja Żydów z Rosją sowiecką po 17 września 1939 roku (która dziś jest dla Żydów tematem tabu).

  Choć wciąż braknie opracowań opisujących zbrodnie na Polakach, jakie były dziełem Niemców, Rosjan, Żydów czy Ukraińców, to wiele ciekawych informacji o kolaboracji Żydów z sowietami, czytelnicy znajdą w wydanej przez wydawnictwo Rebis pracy Piotra Zychowicza „Żydzi” (w wywiadzie jaki autor książki przeprowadził z profesorem Jasiewiczem).

  Pierwsza masowa kolaboracja Żydów z Rosją sowiecką miała miejsce w czasie wojny z bolszewikami w 1920 roku. „Polrewkom, czyli polski rząd kolaboracyjny, który bolszewicy zamierzali osadzić w Warszawie” prowadził swoje obrady w jidysz. Żydowskie partie polityczne działające na ziemiach polskich, nawet gdy nie były komunistyczne, to wspierały bolszewicką agresję na Polskę.

  Według książki „Rzeczywistość sowiecka 1939-1941 w świadectwach polskich Żydów” autorstwa Krzysztofa Jasiewicza, Żydzi, biorąc czynny udział w działaniach sowieckich organów terroru nie porzucali swojej żydowskiej tożsamości (przykładem niezatracania żydowskiej tożsamości przez oprawców było to, że emigrowali do Izraela, a Izrael zapewniał im bezkarność).

  Dla polskich mieszkańców Kresów, którzy znaleźli się pod okupacją Rosji sowieckiej, codziennością był kontakt z Żydami wysługującymi się Rosjanom. Faktem jest, że cierpienie, jakie było udziałem Polaków, było dziełem m.in. Żydów. Żydowska kolaboracja z sowiecką Rosją była powszechnym zjawiskiem. Według profesora Jasiewicza „aktywny udział w sowietyzacji wzięło co najmniej kilkanaście procent żydowskiej populacji” (zważywszy na odsetek dzieci i starców większość dorosłych Żydów). Obojętność wobec upadku państwa polskiego była pełna i powszechna."

  źródło: nacjonalista.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @bioslawek:

   Nie ma w tym niczego dziwnego.

   Żydzi mieszkali w Polsce przez ~800 lat. Po tym okresie - nadal stanowili oddzielną nację. Bardzo niski poziom asymilacji. Zachowali oddzielny język (polski wielu traktowało jako "język obcy"), zwyczaje, mieszkali osobno i rzadko dochodziło do małżeństw mieszanych.

   Ot, choćby i w moim mieście (Mława) jeszcze w 1939 roku był wyraźny podział - dzielnica żydowska, żydowska łaźnia, żydowska biblioteka, gazety.

   Czyli, podsumowując: nie zintegrowali się z Polską, nie związali się z tym krajem - on i jego obywatele byli im całkowicie obojętni. To dlatego tak chętnie i bez wyrzutów sumienia wchodzili w kolaborację z okupantami oraz wciskali się w skład aparatów rządowych i opresji. Pamiętajcie, że Żydów od małego wychowuje się w zapętlonym syndromie oblężonej twierdzy, tzn. wmawia się im, że wszyscy są ich wrogami, czyhają na nich i chcą krzywdy. Załączam słynny już filmik z wycieczek żydowskiej młodzieży do Polski.

   Dlaczego nazywam to "zapętlonym" syndromem oblężonej twierdzy? Bo sami Żydzi robią wszystko ku temu, żeby ich nienawidzono.

   źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  Jachira zabiła więcej Polaków, niż Żydów

 •  

  pokaż komentarz

  Szetino jak ksywa wskazuje juz wie ze dryfuje na samo dno.
  Szkoda ludzi którzy w nich jeszcze wierzą.
  Ale głupich nie sieją sami sie rodzą.

 •  

  pokaż komentarz

  A co jeśli ją PiS opłaca aby ośmieszała lewicę tak jak PO zatrudniała Hadacza i bosą Joannę pod krzyżem?