•  

  pokaż komentarz

  słabe już lepiej wracajcie do tych swoich pato streamow

 •  

  pokaż komentarz

  Kabarety to idealna rozrywka dla polskich imbecyli xD

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś to było zwyczajnie śmieszne, dzisiaj to taki śmiech przez łzy. Wszczędzie te marsze klejów i linijek, flagi LGBTQAGD, zboczeńcy udający seks analny na ulicach, wszyscy nagle tacy dumni z tego co robią w łóżku, chwalą się siódmą zmianą płci, orientacji i biegunów, aż rzygać się chce. Jedno jest pewne wenerolodzy będą mieli pełne ręce roboty.

  •  

   pokaż komentarz

   @Grubby: Kiedyś można było bić gejów, teraz nie można. EH kiedyś to były czasy.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadokaDobraWaifu: Kiedy ostatnio prawo w Polsce pozwałało na bicie homosiów?

  •  

   pokaż komentarz

   zboczeńcy udający seks analny na ulicach

   @Grubby: A na kontrmanifestacji udawali masturbację xD Jedni warci drugich.

  •  

   pokaż komentarz

   @merciless85: A czy prawo musi pozwalać by coś robić, może nawet zabraniać byle nie rozliczało z tego i już możesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mam_cie_w_dupie: To ile znasz takich przypadków od 89 do 2000 roku,bo chyba coś w okolicach millenium powstał ten skecz?

  •  

   pokaż komentarz

   @merciless85: A sorry, jest nielegalne. xd Prawda
   Fałszywy alarm! Nie zamykaj drzwi na noc, kradzież też jest nielegalna a końcu

   pokaż spoiler Jak będziesz miał argumenty powyżej poziomu 15latka, wołaj

  •  

   pokaż komentarz

   @Grubby: Marsze takie złe, co tam się nie dzieje, uśmiechnięci ludzie, cywilizacja upada xD
   Jesteście k?$!a tacy smutni. Najlepiej jakby zakazano wszystkiego czego nie rozumiecie. Bo jednak homoseksualizm, osoby trans, edukacja seksualna, właściwie cała kwestia płci to tematy bardzo złożone. Najprościej zacząć od guevedoces, potem idzie z górki, można wsiąknąć w czytanie o tym i całkowicie zmienić swój światopogląd.

   Chociaż nawet trochę niektórych rozumiem, bo ciężko zauważyć problem z jakimi borykają się homo nie będąc lub nie znając żadnego homo, albo nie będąc nigdy osobą która jest za homo brana. Ciężko zrozumieć jak można czuć się że żyje się w nie swojej skórze. To są rzeczy których nie można doświadczyć będąc... no, sobą.
   Ale błagam, poświęćcie chwilę na te tematy, bo jeżeli ktokolwiek chce z czymś walczyć, niech najpierw dowie się przeciwko czemu wyciąga pochodnię.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadokaDobraWaifu: Akurat nie zamykam.

   Jak będziesz miał argumenty powyżej poziomu 15latka, wołaj.
   Ok zaraz potem jak wyjdziesz z "oblężonej twierdzy".

  •  

   pokaż komentarz

   @MadokaDobraWaifu: nigdy nie można było bić gejów (prawo nigdy nie dopuszczało takiego wyjątku), ale ładna próba manipulacji :D :D :D. Także tęczuj dalej.

  •  

   pokaż komentarz

   @leonidas84: Ta, już tu był ten NPC od 'ale prawo zabrania!', nie trzeba było się trudzić

  •  

   pokaż komentarz

   @MadokaDobraWaifu: tak policja magicznie wróży z kuli i widzi czy zgłaszający jest waginosceptykiem i w związku z tym leje na prokuratora i nie przyjmuje zgłoszenia... Co może się stać? Tylko można robotę w policji stracić i trafić do pierdla.

   No, ale przecież jako piewca prawdy wiesz lepiej. Co ja ciemny chłop mogę wiedzieć, wszak jaśnieoświęcony miłośnik LPG wie lepiej. Budujmy dalej mit, że u nas z widłami polują na waginosceptyków.

  •  

   pokaż komentarz

   @leonidas84: >Co ja ciemny chłop mogę wiedzieć

   W sumie nic, nie pisz już tyle. Duże macie te drzewa dialogowe

  •  

   pokaż komentarz

   @leonidas84: Ziomuś, nazwałeś przemoc wobec osób LGBT 'mitem', my nawet nie żyjemy na tej samej planecie xD Wyk##!iaj

  •  

   pokaż komentarz

   @MadokaDobraWaifu: o i zaczyna się tęczowanie :D. Oczywiście przypadkiem upośledzony z czytania ze zrozumieniem. To może wielkimi literami? NAPISAŁEŚ, ŻE KIEDYŚ MOŻNA BYŁO BIĆ GEJÓW! WIĘC ODPISAŁEM, ŻE PRAWO NIGDY NA TO NIE POZWALAŁO! PRAWO A ŁAMANIE PRAWA TO ZUPEŁNIE DWIE ROŻNE SPRAWY! NIE MOŻNA TEŻ KRAŚĆ, A MIMO TO KRADNĄ. Czy teraz zrozumiał? Czy dalej będzie tęczował?

  •  

   pokaż komentarz

   @leonidas84: Pisz z mądrzejszego multi nast. razem xD Jak chcesz rozmawiać o prawie to rozmawiaj z kolegą NPCem który zaczął tę rozmowę. Ziomek pisze o czytaniu ze zrozumieniem a nawet koloru paska nie poznaje, uf.
   Prawica wysyła najlepsze jednostki

  •  

   pokaż komentarz

   @leonidas84: Dodaj jeszcze, że Białystok to iluzja xD

  •  

   pokaż komentarz

   @leonidas84:

   Budujmy dalej mit, że u nas z widłami polują na waginosceptyków.

  •  

   pokaż komentarz

   @ziumbalapl: ataki na społeczność LPG zdarzają się we wszystkich krajach (W UK hate crime w 2018 dobił do 94 tys. przypadków, z czego 11,6 tys. dotyczyło mniejszości seksualnych). W naszym kraju bywają takie przypadki, ale są to incydentalne przypadki. Większość osób ma stosunek obojętny lub pozytywny. A większość osób mających stosunek negatywny nigdy nie dopuści się agresji fizycznej. Ci debile, którzy dopuszczają się agresji fizycznej często też stosują agresję też wobec hetero. Po prostu jest patologia i bieda umysłowa. Mimo wszystko sporo osób żyjących w społeczności homo żyję sobie normalnie i nie ma większych problemów. Wojownicy sprawiedliwości (hetero, którzy zbawiają świat) oraz homo, którzy razem chodzą na marsze LPG to nie jest cała społeczność homo. Marsze są chronione przez policję, więc Białystok był tylko incydentem (dodajmy ściganym przez policję). Pozostałą społeczność LPG odcina się od marszów, ale nie ukrywa swoich preferencji seksualnej. Sporo osób ma znajomych LPG i nie ma z tym problemu. Buduje się u nas narację, jakby mln Polaków biegało z widłami za społecznością homo (marsze LPG to tylko kawałek tej społeczności). Oczywiście nie jestem przeciwny marszom LPG, bo wolność do protestowania to dla mnie ważna sprawa (choć LPG próbuje często odbierać tą wolność pod fałszywym pretekstem). Zmierzam do tego, że na pewno sytuacja homo w Polsce nie jest gorsza od sytuacji w UK. Z mediów ideologicznych natomiast płynie przesłanie, że jest odwrotnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @leonidas84: No, w porządku, Ty mi nie wyglądasz na fanatycznego wariata, czy bezmyślnego symetryste. Nie podoba mi się tylko kpiacy ton i "LPG", ale w sumie mam to w dupie, nie jestem jakimś śliniacym się SJW. Sytuacja jest gorsza, choćby z prawnego punktu widzenia i przez mentalność dużej części Polski. Nie jest to jednak jakaś Rosja, czy Iran.

  •  

   pokaż komentarz

   @ziumbalapl: wiesz to nie ja się spinam, więc nie wiem czy dobrze adresujesz wyzwiska typu "fanatyczny wariat". To raz. A dwa dostałeś konkretne dane, gdzie masz w UK 94 tys. przypadków "hate crime" w sezonie 2017/2018. Co ciekawe liczba przestępstw podwoiła się w przeciągu 10 lat! W Polsce masz art. 256 Kodeksu Karnego (dot. nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość). W 2016 r. popełniono zaledwie 374 przestępstw. W UK samych ataków na chrześcijan masz prawie 264. Myślę, że UK bliżej jest do czołówki krajów z nienawiścią na tle rasowym (notabene większość przestępstw "hate crime"). Żebyś lepiej zrozumiał te przestępstwa to z tych 11 tys. przestępstw na tle orientacji seksualnej 1/3 dot. użycia przemocy! Czyli już grubszych spraw.

   P.S. Jeśli "LPG" uważasz za obraźliwe... to czym nazwiesz używanie słów faszysta lub naziol w kierunku każdego z flagą? Moim zdaniem LPG nikogo nie obraża, jest to po prostu memiczny skrót używany w necie. Nie mam zamiaru obrażać nikogo z tej społeczności. A nie sądzę, że jesteś homo, więc nie masz prawa do wypowiadania się w ich imieniu.

  •  

   pokaż komentarz

   @leonidas84: UK to bardzo dziwne miejsce jak widać.

   P.S. Jeśli "LPG" uważasz za obraźliwe... to czym nazwiesz używanie słów faszysta lub naziol w kierunku każdego z flagą?

   Nie napisałem "obraźliwe", tylko "kpiące".

   Moim zdaniem LPG nikogo nie obraża, jest to po prostu memiczny skrót używany w necie

   Nie "w necie", tylko głównie wśród piwniczakow wykopków, którzy przez obejrzenie zbyt wielu filmików typu clown world uważają się za moralnie wyższych niż "mniejszości niszczące świat" - pozwalają sobie na kpiny. I tak jak mówiłem, Ty nie przypominasz kogoś takiego, rzadkość xD

   I nie, nie jestem homo xd

  •  

   pokaż komentarz

   @ziumbalapl: Zaznaczylem ci wyraznie, ze nie mam zamiaru nikogo obrazac. A ty moze przestan udawac, ze czytasz w moich myslach. Te "kpiace" jest tylko i wylacznie w twojej glowie. Przylepiasz mi metke, ktora urodzila sie w twojej glowie.

   I nie ucz szacunku skoro sam okreslasz uzytkownikow jako "piwniczniaki". Zeby kogos uczyc szacunku nalezy samemu go troche miec. Juz pomijam, ze oczywiscie nie trafione domysly, bo urodzone w twojej glowie.

   I nie dorabiaj do tego teorii o moralnosci wyzszej, bo akurat g*wno wiesz o mnie. Fajnie ze w dyskusji zabraklo ci argumentow i skupiles sie na mnie, ale dla twojego wybujalego umyslu... nie, nie uwazam sie za wyzszego moralnie. Popelniam wiele bledow jak kazdy czlowiek.

   Tylko ze do cholery, nie o tym mowa. Mowa jest o tym, ze kleisz na sile metke wyjatkowo nietolerancyjnego panstwa w Europie, ale nie ma to odzwierciedlenia w faktach.

   O homo nie pytalem. Wiem, ze nie jestes. Napisalem tylko, ze nie masz prawa wypowiadac sie w imieniu homo, wiec przestan strugac wielkiego obronce, bo nie kazdy homo zgodzilby sie z toba.

  •  

   pokaż komentarz

   @leonidas84: O k#??a, jaka eksplozja XDDD Spokojnie, bo żyłka pęknie. Fakt jest taki, że w UK osoby homoseksualne mają dużo lepsze życie pod względem prawnym, a prześladowania jak to prześladowania - są wszędzie, nawet w najbardziej tolerancyjnych krajach. Tutaj ciągle panują krzywdzące stereotypy i są napędzane propagandowe brednie jakoby homoseksualiści gwalcili dzieci. Do wszystkiego jeszcze cegiełkę dokłada Kościół i to wszystko wtedy zmienia się z nienawistnych ataków w walkę z (urojonym) wrogiem moralności.

  •  

   pokaż komentarz

   @ziumbalapl: W UK doszlo do 3 tys. fizycznych napasci na osoby z mniejszosci seksualnych. O tym mowia oficjalne dane brytyjskiej policji. Mowiac zrozumiale: 3 tys. osob dostalo wpierd*l. No, ale teczuj dalej jaka to Polska zacofana wzgledem UK. A i jeszcze jedno jak pobijesz kogolwiek to masz w Polsce tak samo scigane przestepstwo jak w UK. Nie wiem, gdzie ty widzisz roznice pod wzgledem prawnym. Gwarantuje ci, ze jak spuscisz wprdl homo to policja ci nie odpusci.

  •  

   pokaż komentarz

   @leonidas84:
   Czyli Ty tak na serio? Chodzi mi o brak możliwości zawarcia małżeństwa, lub przynajmniej wprowadzenie ustawy o związkach partnerskich: bez tego trzeba w kółko latać po notariuszach, bo ich uprawnienia nie są wiążące, a w niektórych przypadkach takie osoby mają kompletnie przesrane - chociażby gdy zdarzy się tragiczny wypadek, a partner nie ma potrzebnego upoważnienia i nie może załatwić spraw związanych z pochówkiem. Tutaj się legalnie na ulicach nazywa homoseksualizm pedofilią, przez takie chore gówno jeszcze długo nie będzie w miarę normalnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @ziumbalapl: mowa byla o karaniu za pobicia. O to byl konflikt. Nie masz racji odnosnie sytuacji szpitalnych. Wypelniasz deklaracje i nikt nie wnika kto to jest dla Ciebie. Podobnie ubezpieczenie w sytuacji smierci. A wyzwiska to zadna Polska domena. W UK właśnie agresja slowna liczy kilkatysiecy przypadkow. Oczywiscie masz racje odnosnie pozostalych praw, ale to juz przeklada sie na wygode zycia. Znacznie powazniejszy problem to agresja (takze w UK).

 •  

  pokaż komentarz

  To chyba szef naczelny wszystkich lewaków xD
  Szef wszystkich szefów oprócz tego ze Szczecina ;)

 •  

  pokaż komentarz

  aktualny jak nigdy

  Przecież to jest zwykły szuryzm. Wyśmiewacie własne urojenia XD