•  

  pokaż komentarz

  No i co właścicielom dwóch spalonych aut po tym, że ukraiński baran jeszcze posiedzi w pierdlu 10 lat za hajs polskiego podatnika. Powinien zapieprzać sie na śmierć 12 godzin dziennie przy kilofie aż odkupiłby oba auta. Wtedy byłoby sprawiedliwie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: Absolutnie popieram! I narodowość sprawcy nie ma tu żadnego znaczenia. Tylko doliczył bym odszkodowanie dla pokrzywdzonego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard:
   Wyjdzie i zostanie,bo w Polsze charaszo.A powinien zostać wywalony z dożywotnim zakazem wjazdu.
   Powinno się jeszcze skanować oczy nie tylko zbierać odciski palców.Takiej patoli to u nas jest mnóstwo.Oficjalnie ich tu chyba ze 3 miliony,choć ja oceniam na co najmniej 5,z uwagi na to,że ich wszędzie widzę.
   Przecież nie uwierzę,że wszyscy siedzą na zachodzie Polski.A tu ukry w McDonaldach,ukry przywożą paczki,ukraińcy w hipermarketach na kasie....
   Oni zresztą sami uważają,że jesteśmy do nich mentalnie podobni (czytaj,też dzicz,tylko trochę lepsza),co jeśli idzie o patologię jest prawdą,jeśli rzecz o zwykłych ludziach to bywa różnie,bo ukraińcy przyjeżdżający tutaj nie znają naszych zwyczajów,czasem i języka,i wszystkiego muszą się uczyć jak niemowlę po przyjściu na świat.

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież nie uwierzę,że wszyscy siedzą na zachodzie Polski

   @DumnyzbyciaPolakiem: W Krakowie są wszędzie. Idziesz na spacer? Mijasz ich. Idziesz do sklepu? Pracują tam i robią zakupy. Jedziesz autobusem/tramwajem? Możesz być pewny, że usłyszysz coś po ukraińsku/rosyjsku/surżyk.

   Co ciekawe są też na wschodzie (ale dość daleko od granicy) w fabrykach.

   Ciekawi mnie faktyczna liczba ich tutaj. Wracać nie planują, poznałem wielu, a na Ukrainę wrócił jeden chłopak, i to też chyba nie na stałe, a tylko dłuższe wakacje sobie zrobił. Do tego są też Rosjanie z byłego związku oraz Mołdawianie.

   Oni zresztą sami uważają,że jesteśmy do nich mentalnie podobni

   W jakimś stopniu to prawda. Porównałbym ich do Polaków sprzed 20-25 lat, a to dla mnie duża różnica. Gdyby nie było ich tutaj w milionach, to byłaby szansa na "dogonienie". Jest ich za dużo, żeby przebiegło to szybko i sprawnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: 2 samochody kara do 10lat, a murzyn z syryjskim paszportem za zabicie osoby i pokaleczenie 2 innych dostaje 9,5 roku

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: Może to auta byłego pracodawcy. Chciał mieć tanio to ma. U nas w mieście też ten syf się pokazał. Zaczęli chodzić grupkami po 3-5 osób i patrzą wypici na co mogą sobie pozwolić. Na pierwszej akcji dwóch pobitych ukrów spier#%$#@ło gdzie popadnie a trzeci został zabrany do szpitala. Nikt nie wie jak do tego doszło. Monitoring nic nie widział. A chłopaki z miasta milczą. Tak się trenuje bydło ze wschodu.

 •  

  pokaż komentarz

  Ciapaki z ukrainy mają już taką mentalność sowiecką.

 •  

  pokaż komentarz

  Dobrze że nikogo nie zabił bo wyszedłby po dwóch latach

 •  

  pokaż komentarz

  No dobra, ale w jaki sposob odzyska sie od niego pieniadze za samochody?

 •  

  pokaż komentarz

  Prokuratura zastosowała wobec niego dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe.

  OK...

  •  

   pokaż komentarz

   @qlimax3: To co? Może prewencyjne areszty dla każdego?

  •  

   pokaż komentarz

   @qlimax3:

   zakaz opuszczania kraju
   Nawet nie pytam z jaką ulgą odetchnął.To jedyne czego się boją....deportacji.
   Więzienie?? Dla nich to 5 gwiazdkowy hotel.Poręczenie majątkowe?? Owszem dotkliwe,ale przecież nie zabierają na zawsze,oddadzą,jak nie złamiesz warunków.Których on nie złamie i tak,bo mu się nie opłaca.
   No bo,żeby stracił kasę musiałby na przykład....wyjechać z Polski i złamać zakaz opuszczania kraju.
   Oczywiście,może to zrobić,tylko nie po to tu przyjechał by wracać do syfu.
   Tym bardziej,że oni tu się czują jak u siebie,tylko drogi lepsze,infrastruktura,pensje,samochody tańsze można sobie więc kupić,komunikacja miejska lepsza,a dzieci,oooo jak oni chwalą jak tu się dba o dzieci,i socjal dla ukraińców jest (500+),i zajebiste place zabaw,piękne przedszkola,sam słyszałem,innymi słowy....same plusy.....
   Sam czytałem komentarze na YT jak ukraińcy pisali,że nawet ich dzieci po pobycie w Polsce nie chcą tam wracać.Jeden nie chciał wcale jechać,drugi wytrzymał dwa tygodnie,trzeci po kilku dniach powiedział,że chce z powrotem do polskiego przedszkola.I ukr otrzymał karę.....zakazu wyjazdu z Polski.Pewnie się załamał,że mu tu kazali zostać,bo wolin wrócić i całe życie przeżyć na Ukrainie( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Do każdej kary dla ukraińca powinna być obowiązkowo nałożona deportacja,a jej zakres rozszerzony od pół roku,poprzez 5,10,20,30 lat do dożywotniego.
   Inaczej to nie będzie kara,tylko sytuacje jak z Zachodu,gdzie afrykański inżynier zgwałci kobietę i za karę.....zostaje w Niemczech,Francji,Szwecji czy innym kraju,bo jak go odeślesz to jego życie w ojczyźnie jest zagrożone.
   Oni się nie przejmą,że ich działania nawet ciebie mogą pozbawić życia,a ty musisz się troszczyć,żeby jemu w jego własnym kraju po deportacji nic się nie stało.A niechby nawet i wyjechał...byle już tu nigdy nie wrócił.
   Ich to właśnie rozzuchwala tych ukraińców,że kryminalne działania wcale nie muszą być powiązane z pobytem.
   Cokolwiek nie zrobi,zostanie w Polsce,więc nie ma skrupułów.Chyba,że wojewoda cofnie zgodę,a chyba może właśnie z powodów bezpieczeństwa.

Dodany przez:

avatar regiony dołączył
357 wykopali 12 zakopali 4 tys. wyświetleń
Advertisement