•  

  pokaż komentarz

  A u nas dalej buduje się w cieniu prawa bez pozwoleń

 •  

  pokaż komentarz

  Albania zawsze bardzo pozytywnie. Ludzie ogólnie bardzo uprzejmi i pomocni. 2 tygodnie temu byłem na motocyklu i w okolicach Beratu bez przyczyny motocykl przestał odpalać. Szybka diagnoza - padnięty akumulator. Po 5 minutach grzebania przy moto przyszło kilku Albańczyków i zaraz miałem załatwiony prostownik, prąd z okolicznego domu i multimetr cyfrowy. Trochę musieliśmy czekać na podładowanie, więc przynieśli nam coś do picia z okolicznej knajpy. Gdy na odchodne podziękowałem i chciałem dać pieniądze za pomoc to Panowie się bardzo oburzyli i powiedzieli, że w Albanii się tak nie robi. Miłe zaskoczenie :) W Bośni ludzie podobnie bezinteresowni.

 •  

  pokaż komentarz

  Byłem cztery razy. Uwielbiam.

 •  

  pokaż komentarz

  Trzeba się było Januszowi tak wychylać? Machnąłby ręką na hiszpańskich przyjaciół i dalej kroił dolary do kiesy. No ale nie, trzeba było rąbnąć pięścią w stół (szybę) i posypać WSZYSTKO jak domek z kart.

 •  

  pokaż komentarz

  Warto dodać, że w tym aucie siedział prezes hiszpańskiej firmy telekomunikacyjnej ONO należącej do Vodafone - Eugenio Galdón, ...ale ten fakt nie miał z pewnością żadnego wpływu na szybką reakcję albańskich władz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodany przez:

avatar Dambibi dołączył
884 wykopali 2 zakopali 44.3 tys. wyświetleń
Advertisement