•  

  pokaż komentarz

  Już wszystko wyjaśnione? niezrównoważony psychol?
  Nikt nie jest w stanie wyobraźić sobie innego scenariusza niż ten aplikowany od momentu gdy ów psychol nap!!!@?@a na masce samochodu w szybę? że został sprowokowany zagotował się, dostał białej gorączki? że może wzieli go na maskę jak chcieli sp$$??%$ić oczerniając obrażając i nie zapłacić ( kradzież ) Wielu restauratorów traktuje swoje restauracje jak najdroższe dziecko. Często to rodzinny biznes przekazywany z pokolenia na pokolenie to przeszłość terażniejszośx i przyszłość takich rodzin.

  Zidane jak jebnął z byka Materazziego został rozgrzeszony praktycznie od razu. Nikt nie znał okoliczności ba nikt osobiście nie zna Zidana i Materazziego, a skończyć to się mogło tragicznie przebicie płuca przez złamane żebro itp.

  Wołajcie jak gość popełni samobója. Nie będe wp!!!@?@ał popcornu

  •  

   pokaż komentarz

   @Dzikgaw: Swego czasu miałem restaurację i klientów traktowałem z największym szacunkiem. Nawet gdy ktoś zjadł całe danie i powiedział, że mu nie smakowało i nie zapłaci to pytałem klienta dokładnie co mu nie smakowało i co jego zdaniem moja restauracja powinna poprawić. Tak naprawdę mimo, że w menu cena dania to np 20 zł to koszt przyrządzenia takiego dania zazwyczaj oscyluje w granicach 4/5 zł (pamiętajmy, że ceny w menu zawierają koszty utrzymania lokalu, pracowników i na końcu dopiero koszt składników) Tacy klienci zdarzają się naprawdę rzadko więc z doświadczenia wiem, że lepiej zrobić dobrą minę do złej gry niż narażać się na specjalne kontrole sanepidu lub hejt w internecie, gdzie większość ludzie bezmyślnie wierzy w to co jest napisane nie zadając przy tym więcej pytań.

  •  

   pokaż komentarz

   nikt osobiście nie zna Zidana i Materazziego, a skończyć to się mogło tragicznie przebicie płuca przez złamane żebro

   @Dzikgaw: "tragicznie"? (-‸ლ)
   podaj jeden przypadek zabójstwa zdrowego wysportowanego faceta przez takie tryknięcie w biust.

  •  

   pokaż komentarz

   @torquemadek: ciężko znaleźć statystykę o którą prosisz ale jebnięcie w splot słoneczny przez 80kg faceta z pełnej pary...

  •  

   pokaż komentarz

   jebnięcie w splot słoneczny przez 80kg faceta z pełnej pary...

   @Dzikgaw: stanowczo przeceniasz siłę tego "ciosu". Włoch ma odruchy "piłkarskie" i padłby ciężko rażony i to z pięknym wyskokiem nawet jakbyś go tylko trącił... czasem nawet i nie trzeba dotykać ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @polarbit: Jasne pełna zgoda tak powinno być tak powinien zachowywać sie kazdy własciciel. Byc moze ten restaurator rowniez byl kulturalny dla gosci dokladal wszelkich staran ale oni np. zaczeli mu pluc w twarz grozic spaleniem tej budy albo zaoraniem jakiegos portalu z recenzjami na ktore pracowal w pocie czola od x lat. a oni moze nakrecili afere z dupy powiedzieli ze nie zaplaca i c!@!? nam zrobisz. Nie wiem nie bylo mnie tam, Tak samo jak innych wykopków piszących pod poprzedniny znaleziskami ze dobrze mu tak itd. Dostalismy 3 minutowy filmik z gosciem ktory moze jest w skrajnej rozpaczy a nie zwyklej checi zaj%@$nia kogos bo mu nie smakowalo i nie zaplacil. Ja tego nie kupuje

  •  

   pokaż komentarz

   rodzinny biznes przekazywany z pokolenia na pokolenie

   @Dzikgaw: nielegalnie zbudowany, z pokolenia na pokolenie nie płacący podatków? Bo za to mu to zburzyli. Święty nie był.

  •  

   pokaż komentarz

   @lukaszw_: tak jak ktoś tutaj napisał samowolki budowlane tam to było absolutnie powszechne, trzeba by ten spychacz odpalic postawic cegłówkę na gazie i niech jedzie przed siebie az nie zabraknie paliwa i po problemie. Rozj%?%li go pokazowo zeby swiat widzial, turystyka to lwia czesc gospodarki Albanii. Nie placacy podatkow,?to jest powszechne w Albanii w Polsce w Usa i w Hiszpanii taka latke mozna przyp@#$?@?ic kazdemu zeby douzasadnic cos. Facebook google makro i wielu wielu innych gigantów nie placi w Polsce podatkow moze ten spychacz jak juz sie przejedzie po Albanolii zawita rowniez u nas?

  •  

   pokaż komentarz

   @polarbit

   Nawet gdy ktoś zjadł całe danie i powiedział, że mu nie smakowało

   Gościłeś Kamila Durczoka?

 •  

  pokaż komentarz

  To gang z Albanii, to gang z Albanii...
  #gimbynieznajo

Dodany przez:

avatar Dambibi dołączył
884 wykopali 2 zakopali 44.3 tys. wyświetleń
Advertisement