•  

  pokaż komentarz

  Kiedy ktos cos zrobi z tymi hienaami?

  •  

   pokaż komentarz

   @Loginsrogim: Nie denerwuj się - po prostu nie czytała co podpisywała, a w TVN jej córka(?) powiedziała "No wcześniej przychodziły jakieś pisma z banku, że trzeba zapłacić 7k."
   Wcześniej reakcji nie było, nic z tym nikt nie zrobił, a teraz płacz... przecież po pierwszym monicie powinny iść na policje czy do prokuratury, inna sprawa czy te organy by coś zrobiły.
   A że sk$%$ysyny to się zgadzam.( ͡° ͜ʖ ͡°)

   PS Czasem odbieram telefon od oszustów, którzy chce zaprosić na "spotkanie z prezentami".
   Niestety, nie mam czasu na spotkania, ale jeżeli chodzi o prezenty, z chęcią przyjmę przesyłkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Moim zdaniem sąd powinien unieważnić te umowy kredytowe.

  Skoro firma została ukarana za takie praktyki, to należy domniemać, że starsza pani mówi prawdę.

  Co na to odpowie ktoś oblatany w prawie?

 •  

  pokaż komentarz

  Państwo powinno bronić swoich obywateli przed takimi oszustwami. Żyjemy w nienormalnym kraju, gdzie się wprowadza bezczelnie ludzi w błąd i daje kredyty ludziom którzy nie mają żadnej zdolności kredytowej.

  •  

   pokaż komentarz

   @fishchip Państwo ma bronić ludzi przed ich własną głupotą? Mam dwie babcie grubo po 80-tce. Żadna z nich nie jest jakość wybitnie wykształcona. Żadna z nich nigdy nie wyjechała poza granice Pl. Jedna z nich jest nieustannie zapraszana na tego typu pokazy, a jednak nie dała się nigdy naciąć! Kiedy ludzie ogarną jedną podstawową kwestię - NIE ma nic za darmo. Z duga częścią wypowiedzi zgadzam się za to w stu procentach. Nienormalne jest, że jesteś emerytem lub rencistą z niskim dochodem, a i tak znajdzie się jakiś hiena-bank, który ci da kredyt, którego nie dasz rady spłacić - przynajmniej bez znacznego uszczerbku w środkach na swoje utrzymanie. Ale to akurat problem patologii bankowej.

  •  

   pokaż komentarz

   @praha1: Tak ma chronić obywateli, chorych, głupich i starych, przed wykorzystaniem, takie jest moje zdanie. Obywatel ma prawo być chory, czy stary, to nie powód aby takie osoby wykorzystywać i okradać

  •  

   pokaż komentarz

   @fishchip: Z jednej strony masz rację, z drugiej "Kobieta pokwitowała ich przyjęcie [...] kazało się, że pokwitowania za prezenty były w rzeczywistości umowami kredytowymi" - trzeba czytać co się podpisuje (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

Dodany przez:

avatar anyvu dołączyła
32 wykopali 1 zakopali <1 tys. wyświetleń
Advertisement