•  

  pokaż komentarz

  Dyplom mojej uczelni, mówi mi, że mogę swobodnie wyśmiewać sekciarzy wypowiadających się nt ekonomii.
  Bo ta krytyka nie opiera się na merytoryce, tylko na kwiku świń oderwanych od koryta. Mi się marzy opozycja, która rzeczowo powie, dlaczego są lepszym wyborem dla Polaków, inaczej, to całe skamlenie nie ma sensu. Niech ofertę dla kraju pokazują, a nie piep..ą, że mają pomysły ale ich nie zdradzą, bo są takie dobre, że by im je władza od razu ukradła.

 •  

  pokaż komentarz

  Skoro naród ich obalił, to dlaczego się bać, że w razie czego obecnej władzy nie da się obalić? Pewnie dlatego, że to tylko kawiorowo-salonowy plankton panikuje, bo im coraz dalej koryto odciągają.

  •  

   pokaż komentarz

   Skoro naród ich obalił, to dlaczego się bać, że w razie czego obecnej władzy nie da się obalić?

   @the_qwert: Podczas obalania poprzedniego komunizmu zginęło kilka osób, gospodarka popadła w ruinę na 2 dekady, po obaleniu obniżył się poziom życia praktycznie wszystkich Polaków.

   Obalenie nie jest proste - oprócz chęci "obalających" muszą być jeszcze sprzyjające okoliczności, takie jak pomoc z zewnątrz (np. USA), osłabienie władzy (CCCP zaczynał się rozpadać więc odpuścił zewnętrzne republiki, skupił się na wewnętrznych problemach), etc...

   Obecna bolszewicka władza (Kaczyński i spółka) prowadzi do powstania oligarchów. Transferuje pieniądze, władzę i wpływy w ręce zamożnych ludzi. To oni będą mieli realny wpływ na to co się dzieje w Polsce po upadku obecnego reżimu. A przyjaciele obecnej władzy, którzy są "pompowani" na oligarchów to wyjątkowe skur***ny :-/

   Jak plan Kaczyńskiego się ziści to pójdziemy drogą Ukrainy. Będzie korupcja, nepotyzm, ukręcanie głowy ambitnym, rozpad państwa prawa, etc... Bagno i muł - naturalne środowisko życia Kaczyńskiego :-/

  •  

   pokaż komentarz

   Skoro naród ich obalił, to dlaczego się bać, że w razie czego obecnej władzy nie da się obalić? Pewnie dlatego, że to tylko kawiorowo-salonowy plankton panikuje, bo im coraz dalej koryto odciągają.

   @the_qwert: Dlatego, że obalanie desperacko trzymającego się koryta reżimu pisowskiego może być bardzo kosztowne zarówno ze społecznego jak i finansowego punktu widzenia.

   Koszty zresztą już są. Samo ich trwanie przy korycie to dziesiątki miliardów rocznie.

  •  

   pokaż komentarz

   @kwanty: @wrrior: Sugeruje wizytę u psychiatry z podejrzeniem schizofrenii paranoidalnej. Już na was łapanki na ulicach, za poglądy urządzali, teraz mamy niby jakiś reżim. Tylko szkoda, że wyborów jakoś nikt, póki co, nie fałszuje i rządzą ci co wybrała ich większość. Demokracja wam się nie podoba? To czyje poglądy są tutaj zagrożeniem dla wolności? Obecna władza jest populistyczna, dla dużej, głośnej grupy nawet są gotowi zmienić prawo. Dla was nic nie robią? Znaczy, że żadnej istotnej grupy nie reprezentujecie. To w takim razie w imię kogo walczyć z władzą? W imię samozwańczej "elyty"? A żeby odeszli w niepamięć.

   pokaż spoiler I nie, nie głosuję na pis, jedynie trzeźwo patrzę na naszą rzeczywistość.

  •  

   pokaż komentarz

   @the_qwert: Ależ przeciwnie. Robią dla mnie bardzo dużo. Robią wszystko aby zbankrutować ZUS, aby nikt nie zobaczył emerytury, aby wartość pieniądza doprowadzić do wartości papieru na którym są drukowane.

   Zresztą jako typowy pisowski troll jesteś tak zabetonowany, że nie potrafisz nawet jednego krytycznego słowa znieść odnośnie twojej ukochanej władzy. Już to przerabialiśmy wczoraj, a szkoda mnie czasu na takie pisowskie betony jak ty https://www.wykop.pl/link/5100409/comment/68452041/#comment-68452041

  •  

   pokaż komentarz

   @wrrior:
   Bo tacy jak Ty biorą się za rzeczy, których nie rozumieją. Nie rozumiesz czym jest ZUS, skąd się biorą emerytury. Nie rozumiesz, skąd się brała hiperinflacja. Dlatego manipulują tobą, jak dzieckiem. Wmówili Ci, że bajeczka o nadciągającej apokalipsie to prawda i teraz wszystkich "innowierców" nazywasz heretykami. Nie jesteś samodzielnie myślącym człowiekiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @the_qwert: Za to ty wiesz skąd się one biorą i taki sam z ciebie "ekspert" od ekonomii jak od "dyplomacji". Normalną w zdrowej demokracji krytykę władzy uznajesz za podważanie tejże demokracji. I jeszcze twierdzisz, że to ty ją rozumiesz. No i oczywiście codziennie nie lubisz pisu, ale przy każdej okazji pojawiasz się jako bezinteresowny jego obrońca. Klasyczny schemat działania pisowskiego trolla, który nie potrafi przyjąć żadnej krytyki władzy którą gorliwie broni.