•  

  pokaż komentarz

  jeden obraz, a wart 1000 słów

  źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @agan866: Wydaje mi się, że mimo wszystko istnieje drobna różnica pomiędzy ciężkimi obrażeniami uczuć religijnych (które przez większość społeczności LGBT są zwykle potępiane, ale oczywiście nikogo to nie obchodzi), a wspieraniem przez państwowe media tworzenia drugiego apartheidu, ze strefami wolnymi od pewnego typu osób.

  •  

   pokaż komentarz

   wspieraniem przez państwowe media tworzenia drugiego apartheidu, ze strefami wolnymi od pewnego typu osób

   @Shoko: i jak oni to weryfikuja? XD

  •  

   pokaż komentarz

   a wspieraniem przez państwowe media tworzenia drugiego apartheidu, ze strefami wolnymi od pewnego typu osób.

   @Shoko: ok spoko, ale wiesz że Gazeta Polska nie jest państwowym medium?

  •  

   pokaż komentarz

   @Shoko: na tej samej zasadzie to wyborcza ma powiązania z władzą europejską( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: e248bb3b-dbe1-439c-8963-6103cbf26f5b.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   jeden obraz, a wart 1000 słów

   @agan866: dla ludzi, którzy mają problem ze skleceniem prostego zdania, na pewno. A no i btw. mateczką boską z tęczą prokuratora się zajęła, więc nie ma tu równości.

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny: Skoro gazeta antypolska nigdy nie skrytykuje rządu oraz jest finansowana przez PiS, który rządzi, to nie widzę nic dziwnego w nazywaniu jej rządowa, czyli w sumie państwową, bo to na jedno wychodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @WodzNaczelny: Powiedziałbym raczej, że Donald Tusk pełni jedynie funkcję reprezentacyjną i nie ma władzy zwierzchniej nad Parlamentem Europejskim ani Komisją. Za to o panie Kaczyńskim nawet w partii padają stwierdzenia, że jest w niej jedyną nieusuwalną osobą. Różnica między Wyborczą, a Gazetą Polską jest taka, że ta pierwsza nie wahała się pana Tuska krytykować i ujawniać afer z nim związanych, zaś ta druga jest nieco bardziej ostrożna w ujawnianiu swojej opinii o rządzących ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @agan866: Lewactwo powinno byc zadowolone. W koncu sami do tego doprowadzili dokonujac podzialow na grupy. A LGBT zyli sobie wczesniej spokojnie, wmieszani w spoleczenstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Shoko: Nie chodzi o osoby, tylko "ideologię". Ale z tym Apartheidem to grubo.( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @jeloneq7: O ideologię? Zawsze byłem pewien, że skrót „LGBT” odnosi się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych, a „strefa wolna od LGBT” znaczy tyle co „strefa wolna od lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych”. Ach ten wypok, codziennie dowiadujesz się nowych rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Mógłbym cię prosić o wyjaśnienie „ideologii” związanej z tym tematem?

  •  

   pokaż komentarz

   państwowe media tworzenia drugiego apartheidu

   @Shoko: Uśmiałem się z rana :)))) Podaj więcej szczegółów procesu nacjonalizacji tej gazety i zauważ, że tak forma "apartheidu" istnieje do równie licznej społeczności jak LGBT - żuli nie wpuszczają do eleganckich restauracji...

  •  

   pokaż komentarz

   @agan866: no i ch$? kakao wyplulem xD
   a mleko dzis drozsze niz piwo

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzmann: Czasami naprawdę się zastanawiam - czy wy w ogóle wiecie, jak wykształciły się ruchy LGBT? Chciałbym sprostować, że parady równości zaczęły przybierać na sile i popularności głównie po zamieszkach w Stonewall, kiedy to grupa policjantów wpadła do klubu gejowskiego i zaczęła aresztować losowe osoby, które niczym nie zawiniły, nie narzucały nikomu swojej tożsamości seksualnej, nie afiszowały się ze swoją orientacją, nie chciały równych praw i zakazu dyskryminacji, a mimo to były wręcz bite i prześladowane. Czy na tym polega to słynne nie afiszowanie się ze swoją seksualnością?

  •  

   pokaż komentarz

   @Shoko

   pomiędzy ciężkimi obrażeniami uczuć religijnych
   Nie chodzi o uczucia, bo to sfera prawna, która określa ramy odpowiedzialności karnej. Nie to oburza księży, katolików etc., bo ktoś złamał prawo karne dot. uczuć xD

   Chodzi o obrazę czci Matki Bożej, Jezusa Chrystusa itp.

   a wspieraniem przez państwowe media tworzenia drugiego apartheidu,
   Idąc twoim tokiem niemyślenia, to włodarze Warszawy wspierają tworzenie drugiego apartheidu ze strefami wolnymi od Katolików, gdzie się ich obraża i kult religijny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Shoko:

   Stonewall
   To niech te ruchy działają w USA skoro tam z tym jest taki problem a nie w Polsce która nigdy nie karała za homoseksualnizm. Przydać się to może też w UK bo tam jeszcze do lat 60 wsadzali za to do więzienia.
   W Polsce skutkuje to właśnie takimi naklejkami i coraz większą niechęcią do tych ruchów która z kolei przenosi się na wszystkich, bo robicie z nich dziwolągów. Głupie sugestie o jakiejś wyimaginowanej dyskryminacji tych osób także nie pomagają.

  •  

   pokaż komentarz

   Skoro gazeta antypolska nigdy nie skrytykuje rządu oraz jest finansowana przez PiS, który rządzi, to nie widzę nic dziwnego w nazywaniu jej rządowa, czyli w sumie państwową, bo to na jedno wychodzi.

   @SynagogaSzatana: no ale Wyborcza to już niezależna jest co nie? XD

  •  

   pokaż komentarz

   Różnica między Wyborczą, a Gazetą Polską jest taka, że ta pierwsza nie wahała się pana Tuska krytykować i ujawniać afer z nim związanych, zaś ta druga jest nieco bardziej ostrożna w ujawnianiu swojej opinii o rządzących

   @Shoko: yhm, a jak usunęli Macierewicza i Szydło to niby nie mieszali z błotem Kaczyńskiego i Morawieckiego Juniora?( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Shoko: Jak nie wiesz jak wyglądają takie parady i ruchy w normalnym zajętym swoimi sprawami świecie to zobrazuje ci to filmowo

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzmann: Słyszałeś kiedyś o Akcji „Hiacynt”?
   Dziwnym trafem w Polsce z roku na rok w ankietach regularnie wzrasta liczba osób uważających homoseksualizm za rzecz normalną. A sama idea marszów równości jest taka, że mają one przyciągać uwagę społeczeństwa i skłaniać do dyskusji, a nie milczenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Shoko:W PRL nie było żadnych paragrafów za homoseksualizm. To co robiły komunistyczne świnie to nie sprawa Polski i Polaków. W akcji zebrali tylko kompromitujące materiały aby potem łatwiej werbowac swoich agentów

  •  

   pokaż komentarz

   a wspieraniem przez państwowe media tworzenia drugiego apartheidu, ze strefami wolnymi od pewnego typu osób.

   @Shoko: W żadnym przypadku nie ma tutaj mowy o konkretnych osobach. Na górze masz symbole przeciwko danej polityce i religii, a na dole przeciwko ideologii.
   Nie każda osoba będąca gejem, lesbijką, bi czy trans zgadza się i popiera środowisko LGBT.

  •  

   pokaż komentarz

   Zawsze byłem pewien, że skrót „LGBT” odnosi się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych, a „strefa wolna od LGBT”

   @Shoko: Tak. A skrót PIS odnosi się do prawa i sprawiedliwości. Czy jak jesteś przeciwny PIS-owi to jesteś przeciwny sprawiedliwości i prawu?

  •  

   pokaż komentarz

   @DisasterMaster: Przecież przed chwilą odpisałem na identyczny komentarz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

   O ideologię? Zawsze byłem pewien, że skrót „LGBT” odnosi się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych, a „strefa wolna od LGBT” znaczy tyle co „strefa wolna od lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych”. Ach ten wypok, codziennie dowiadujesz się nowych rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
   Każda osoba homoseksualna jest LGBT, tak samo jak Polak jest członkiem grupy o nazwie Polacy. Nawet słynny kolega gej przeciwny paradom równości i kamieniujący nastolatków na marszach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Shoko: Czyli rozumiem że każda osoba która jest praworządna i sprawiedliwa jest w PIS, tak?
   A co jeśli jakiś homoseksualista nie zgadza się z ideologią i środowiskami LGBT, błąd w matriksie?

  •  

   pokaż komentarz

   no ale Wyborcza to już niezależna jest co nie? XD

   @WodzNaczelny: Wskaż mi miejsce w którym to napisałem albo skończ już p#%!#$$ić. Typowe "jak nie jesteś za pisem, to musisz być za platformą"

  •  

   pokaż komentarz

   żuli nie wpuszczają do eleganckich restauracji...

   @videon: Bo żule śmierdzą i przeszkadza to wszystkim. Geje przeszkadzają tylko ściśle wytrenowanym sebixom i moherom.

   Chodzi o obrazę czci Matki Bożej, Jezusa Chrystusa itp.

   @Volki: Czy ty właśnie stwierdziłeś, że w Polsce panuje prawo teokratyczne?

   To niech te ruchy działają w USA skoro tam z tym jest taki problem a nie w Polsce która nigdy nie karała za homoseksualnizm. Przydać się to może też w UK bo tam jeszcze do lat 60 wsadzali za to do więzienia

   @ozzmann: A jednak to w tej od zawsze tolerancyjnej Polsce dostaniesz po ryju za chodzenie z chłopakiem za rękę w miejscu publicznym, a nie w USA czy UK. Ciekawe dlaczego?

   A co jeśli jakiś homoseksualista nie zgadza się z ideologią i środowiskami LGBT, błąd w matriksie?

   @DisasterMaster: Nie istnieje żadna "ideologia LGBT", tak jak nie istnieje ideologia walki o prawa dla osób niepełnosprawnych. Po prostu dana grupa ludzi chce przestać być prześladowana za to, kim jest, bo ich akceptacja w żaden sposób nie umniejsza praw innych.

  •  

   pokaż komentarz

   żule śmierdzą i przeszkadza to wszystkim

   @yarpen26: To jest argument stosowania "apartheidu" wobec tej grupy społecznej? Marginalne grupy społeczne jak żule, LGBT mają swoje miejsce w społeczeństwie Ty naziolu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @videon: No widzisz, tu objawia się twój podstawowy brak zrozumienia dla faktu, że orientacji seksualnej (w przeciwieństwie do chociażby pędzenia żywotu żula) się nie wybiera. Żulem możesz przestać być, gejem nie. Ty należysz do tych, którzy krzyczą o promocji homoseksualizmu, gdyż widząc np. w TV marsz równości zaczynasz czuć pociąg do osób tej samej płci. Nie zdajesz sobie jednak sprawy, że gejem się po prostu urodziłeś.

  •  

   pokaż komentarz

   @yarpen26: Wytłumacz, dlaczego mieszasz kwestie wyboru do faktu istnienia tych marginalnych grup społecznych?

  •  

   pokaż komentarz

   @DisasterMaster: Mylisz pojęcia. Homoseksualista może nie zgadzać się z ideą marszów równości. Ale LGBT jako zgrupowanie łączące osoby nieheteronormatywne nie ma wcale żadnego zdania na ich temat. Mają je za to organizacje tworzone przez takie osoby. Podobna analogia do Polski i Polaków - to, że pewna prawa i sprawiedliwa partia przynajmniej w chwili obecnej dominuje, wcale nie oznacza, że Polacy jako grupa są konserwatywni i popierają solidaryzm jako pogląd gospodarczy. Ani Polacy ani LGBT nie mają własnego zdania, bo są to tylko ogólne grupy ludzi, którzy dzielą się wedle poglądów.

  •  

   pokaż komentarz

   @yarpen26:

   A jednak to w tej od zawsze tolerancyjnej Polsce dostaniesz po ryju za chodzenie z chłopakiem za rękę w miejscu publicznym, a nie w USA czy UK. Ciekawe dlaczego?
   Poproszę o wiarygodne dane. UK i USA sa miejscami wielokrotnie bardziej niebezpiecznymi od Polski

  •  

   pokaż komentarz

   @videon: Bo społeczeństwo ma prawo oczekiwać od ciebie zmiany swoich zachowań, tylko i wyłącznie jeśli jesteś w stanie je zmienić. Nie masz prawa poruszać się w przestrzeni publicznej, wydzielając odór, nawet jeśli nie masz grosza przy duszy – są przytułki, gdzie możesz wziąć prysznic i dostać używane ubrania za darmo. Nikt cię nie zmusza do wlewania w siebie hektolitrów wódy. Dlatego żulostwo powinno być nieakceptowane społecznie. Para czystych i schludnych gejów w żaden sposób nie ingeruje w komfort otoczenia, dlatego łapy od nich precz.

  •  

   pokaż komentarz

   @videon: Robisz teraz fikołki intelektualne. W społeczeństwie zawsze istnieją marginalne grupy, które są przez ogół uznawane jako złe, lub ich zachowanie jest uważane za nieodpowiednie. Przykładem takiej grupy są pedofile - zdecydowana większość społeczeństwa, niemal jego całość uważa pedofilię za rzecz skrajnie złą, więc umieszczanie szyldu „strefa wolna od pedofilii” na ścianie w restauracji nie będzie dyskryminacją z moralnego punktu widzenia.

   pokaż spoiler No chyba, że ktoś zacznie umieszczać takie szyldy w towarzystwie symboli LGBT, bo wtedy stają się prowokacją i skłaniają do negatywnej opinii na podstawie fałszywych danych.

  •  

   pokaż komentarz

   UK i USA sa miejscami wielokrotnie bardziej niebezpiecznymi od Polski

   @ozzmann: Niby gdzie? Aha, żadni świeży imigranci albo ich potomkowie mnie nie interesują – tylko lokalsi z dziada pradziada. Nie chcę, żebyś mi podesłał link do pobicia gejów w Manchesterze, którego sprawcami okazaliby się Sebastian i Mariusz.

  •  

   pokaż komentarz

   @yarpen26: Kolejny raz odbiegasz od tematu, nie rozmawiamy o możliwościach dołączenia lub opuszczenia danej grupy społecznej o fakcie jej istnienia!

  •  

   pokaż komentarz

   W społeczeństwie zawsze istnieją marginalne grupy, które są przez ogół uznawane jako złe, lub ich zachowanie jest uważane za nieodpowiednie.

   @Shoko: Brawo, odkryłeś tą zależność! Co jeśli środowiska LGBT podobnie jak i żuli są uznawane za złe? Tolerancja nie oznacza akceptacji. ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @videon: A masz jakieś dane na ten temat? Bo z moich za to wynika, że większość Polaków (56%) na chwilę obecną popiera wprowadzenie związków partnerskich, a 41% małżeństwa homoseksualne ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Shoko: I w tych badaniach co dziesiąty Polak to homoseksualista? Taaa jasne... Czemu się tak okłamujecie?

  •  

   pokaż komentarz

   No chyba, że ktoś zacznie umieszczać takie szyldy w towarzystwie symboli LGBT, bo wtedy stają się prowokacją i skłaniają do negatywnej opinii na podstawie fałszywych danych.

   @Shoko: Niedawno czytałem, że jednym z czołowych skojarzeń z LGBT wśród mieszkańców małych miejscowości jest właśnie pedofilia. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nienawiść do tej społeczności jest sprowokowana przekonaniem, że reprezentuje ona właśnie pedofili. Z ciekawości zajrzałem na Wiktionary sprawdzić, w jakich językach popularnych odpowiednik słowa "fag" zawiera w sobie człon "ped" albo "pid".

   I co mi wyszło? Że tak właśnie jest w prawie każdym języku byłego bloku wschodniego (z wyjątkiem czeskiego, słowackiego, węgierskiego i rumuńskiego), a z innych języków Europy to tylko we francuskim. Wniosek? Za daleko bym z tym nie szedł, ale jest to jakaś poszlaka...

   źródło: pede.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @videon: Badanie te przeprowadził IPSOS w czerwcu tego roku, ale jeśli wydają ci się mało wiarygodne, to według danych Centrum Badania Opinii Społecznej procent akceptacji dla związków partnerskich w 2008 wyniósł 41%. A konkretnego procentu samych osób homoseksualnych nie da się wiarygodnie zmierzyć, bo wyniki za każdym razem są skrajnie różne w różnych państwach.

  •  

   pokaż komentarz

   @yarpen26: Rosjanie ile tego mają, a jak poetycko i metaforycznie: górnik

  •  

   pokaż komentarz

   W PRL nie było żadnych paragrafów za homoseksualizm.

   @ozzmann: Konstytucja PRL gwarantowała wolność słowa, druku zgromadzeń i manifestacji (art 71). A jak było w praktyce, każdy wie.

  •  

   pokaż komentarz

   GIF

   źródło: giphy.gif (454KB)

  •  

   pokaż komentarz

   @agan866: A co wspólnego z faszyzmem ma najeżdżanie na partię polityczną (która bawi się w mowę nienawiści), tęcza na replice świętego obrazu, czy generalnie obraza uczuć religijnych poprzez samo użycie symboli lub podobieństwo do nich?

   Bo wykluczanie całych grup spolecznych ma całkiem sporo wspólnego z faszyzmem. Między stwierdzeniem "Strefa wolna od Żydów" a "strefa wolna od LGBT" różnica jest bardzo niewielka, tylko kryterium przeszło z rasy na seksualność.

  •  

   pokaż komentarz

   A jak było w praktyce, każdy wie.

   @prawa_reka_sorosa: Tak było z legalnością homoseksualizmu właściwie w każdym kraju. Jeszcze pod koniec lat 90. w środku NYC mogłeś trafić do paki na 48 godzin za całowanie się w aucie z kumplem. Nawet jeśli odpowiednich paragrafów brakowało, zawsze znalazł się jakiś przepis o "publicznym zgorszeniu". Homoseksualizm właściwie nigdzie na Zachodzie nie był w żadnym stopniu tolerowany aż do lat 70.

  •  

   pokaż komentarz

   Czy ty właśnie stwierdziłeś, że w Polsce panuje prawo teokratyczne?

   @yarpen26: Ochrona symboli religijnych wcale nie wymaga prawa teokratycznego.

   Nie istnieje żadna "ideologia LGBT"

   @yarpen26: Gdyby nie było ideologii, to nie było by zmian prawnych i społecznych. Bycie gejem wcale nie oznacza że ktoś będzie zgadzał się i popierał działalność lobby LGBT. Dlatego też można być przeciwnym jakimś zmianom które oni proponują, nie dlatego że są gejami a dlatego że po prostu nie zgadzasz się z tymi zmianami. Środowiska LGBT chcą doprowadzić co sytuacji gdzie wszelki sprzeciw był demonizowany i odpierany "bo to homofobizm". To podważa podstawowe zasady działania demokracji.

   Po prostu dana grupa ludzi chce przestać być prześladowana za to,

   @yarpen26: Żadna grupa nie może być prześladowana, jest to nielegalne. Nie potrzeba tutaj specjalnego traktowania za względu na to z kim tam sobie uprawiasz seks.

   ich akceptacja w żaden sposób nie umniejsza praw innych.

   @yarpen26: Pozytywna demokracja umniejsza prawa innych. Prowadzenie spotkań dewiantów jak drag queen z dziećmi nie jest dobre. Promowanie drag kid, zmuszanie dzieci do adopcji przez homoseksualistów, jest jeszcze gorsze. Tworzenie specjalnych miejsc, wydarzeń, organizacji, itp finansowanych z publicznych środków też wcale nie musi się nikomu podobać.
   No i mój największy problem z środowiskiem LGBT to sposób w jaki starają się wprowadzić te zmiany. Zamiast racjonalnych argumentów starają się zdyskredytować opozycje kreując ich na homofobów i faszystów. Nie ma żadnego sposoby aby wyrazić swój sprzeciw i nie zostać zwyzywanym.

   LGBT jako zgrupowanie łączące osoby nieheteronormatywne nie ma wcale żadnego zdania na ich temat. Mają je za to organizacje tworzone przez takie osoby.

   @Shoko: A jednak cały czas słychać o zmianach proponowanych przez środowisko LGBT itp. Wiec jak lepiej nazwać strefę wolną od wszelkich środowisk, organizacji, grup, lobby itp które stanowią siłę polityczną?

  •  

   pokaż komentarz

   @yarpen26:

   Bo społeczeństwo ma prawo oczekiwać od ciebie zmiany swoich zachowań, tylko i wyłącznie jeśli jesteś w stanie je zmienić...

   Czy to twoje twierdzenie odnosi się również do pedofili?

  •  

   pokaż komentarz

   Czy to twoje twierdzenie odnosi się również do pedofili?

   @satq: Już pisałem tu, że nie jestem zwolennikiem nagonki na pedofilów i bardzo współczuję ich położeniu. Co nie zmienia faktu, że w przeciwieństwie do LGBT oni nie mogą realizować swoich żądz z poszanowaniem suwerennych praw jednostki, w tym wypadku pozbawionego zdolności do wyrażenia świadomej zgody dziecka.

  •  

   pokaż komentarz

   . Środowiska LGBT chcą doprowadzić co sytuacji gdzie wszelki sprzeciw był demonizowany i odpierany "bo to homofobizm".

   Bzdura.

   Nie potrzeba tutaj specjalnego traktowania za względu na to z kim tam sobie uprawiasz seks.

   Super, również jestem przeciwko specjalnemu traktowaniu heteroseksualistów, tylko dlatego że uprawiają seks inaczej niż homoseksualiści.

   Prowadzenie spotkań dewiantów jak drag queen z dziećmi nie jest dobre.

   A to już tylko i wyłącznie Twoja opinia ¯\_(ツ)_/¯

   zmuszanie dzieci do adopcji przez homoseksualistów, jest jeszcze gorsze.

   xDDDD No wiadomo, lepiej żeby gniły w domu dziecka, które jak powszechnie wiadomo jest idealnym miejscem dla rozwoju dziecka.

   Tworzenie specjalnych miejsc, wydarzeń, organizacji, itp finansowanych z publicznych środków też wcale nie musi się nikomu podobać.

   Oczywiście i masz prawo głosować na polityków którzy to zmienią. A dopóki płacimy podatki, to mamy prawo domagać się finansowania różnego rodzaju rzeczy ¯\_(ツ)_/¯

   A jednak cały czas słychać o zmianach proponowanych przez środowisko LGBT itp

   @DisasterMaster: Nic dziwnego, skoro w dalszym ciagu nie mamy mozliwosci sformalizowania naszych zwiazków.

   Pozytywna demokracja umniejsza prawa innych.

   Ok, załóżmy ze małżeństwa homoseksualne są od dzisiaj legalne. Jaki prawa utraciłeś z tego powodu?

  •  

   pokaż komentarz

   @yarpen26: czyli Twoje twierdzenie jest zwyczajnie nieprawdziwe. Dziękuję. Miłego dnia.

  •  

   pokaż komentarz

   @satq: Dlaczego każdy kto próbuje uciekać od dyskusji ze mną w momencie, w którym zmierza ona na niebezpieczne dla nich tory, zawsze się ze mną żegna?

  •  

   pokaż komentarz

   @yarpen26: sam napisałeś, że to co napisałeś to nie jest prawda więc o czym chcesz jeszcze dyskutować?

  •  

   pokaż komentarz

   Super, również jestem przeciwko specjalnemu traktowaniu heteroseksualistów

   @prawa_reka_sorosa: Dobrze że się zgadzamy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   A to już tylko i wyłącznie Twoja opinia

   @prawa_reka_sorosa: Oj, nie wyłącznie moja. Myślę że to powinno się rozważyć demokratycznie, jak myślisz jaki będzie odzew społeczeństwa?

   Oczywiście i masz prawo głosować na polityków którzy to zmienią. A dopóki płacimy podatki, to mamy prawo domagać się finansowania różnego rodzaju rzeczy ¯_(ツ)_/¯

   @prawa_reka_sorosa: Tu nie chodzi o prawo do głosowania a prawo wyrażania sprzeciwu. Kreowanie sytuacji gdzie wszelki sprzeciw jest uważany za "homofobie" jest niedemokratyczne.

   Nic dziwnego, skoro w dalszym ciagu nie mamy mozliwosci sformalizowania naszych zwiazków.

   @prawa_reka_sorosa: Czyli zgadzasz się z tym że LGBT ma jakieś zdanie na ten temat?

   Ok, załóżmy ze małżeństwa homoseksualne są od dzisiaj legalne. Jaki prawa utraciłeś z tego powodu?

   @prawa_reka_sorosa: Sofizmat rozszerzenia. Podałem wiele przykładów umniejszenia praw i straty, i to nie było jednym z nich.

  •  

   pokaż komentarz

   Oj, nie wyłącznie moja.

   @DisasterMaster: To jest opinia, no chyba że potrafisz ją czymś poprzeć, np. badaniami które demonstrują że kontakt dzieci z drag queen ma na nie negatywny skutek?

   Myślę że to powinno się rozważyć demokratycznie

   Mam lepszy pomysł. Zapytajmy się ludzi czy wolą dostać 500zł teraz czy wolą zainwestować te pieniądze np. w budowę elektrowni atomowej, albo większą kwotę wolną od podatku. Jak myślisz, jaki będzie odzew społeczeństwa i co wybiorą?

   Tu nie chodzi o prawo do głosowania a prawo wyrażania sprzeciwu.

   No i masz takie prawo. Ba mało tego, korzystasz z tego prawa w tym momencie, wylewając swoje żale na wykop.

   Kreowanie sytuacji gdzie wszelki sprzeciw jest uważany za "homofobie" jest niedemokratyczne.

   No fajnie, tylko że nikt nie kreuje takiej sytuacji. Tobie się wydaje że tak jest.

   Podałem wiele przykładów umniejszenia praw i straty, i to nie było jednym z nich.

   Spoko, możesz podać jeszcze raz bo jestem bardzo ciekaw jakie to prawa utracą ludzie po zalegalizowaniu małżeństw homoseksualnych.

  •  

   pokaż komentarz

   @prawa_reka_sorosa: Jak jest w praktyce z tolerancja w lewicy tez kazdy wie. W koncu lewica i wladze PRL to ideologiczni bracia ;)
   Mi chodzilo stricte o paragrafy karajace za homoseksualizm. W PRLu ich nie bylo a na tzw zachodzie tej jakze postepowej Europy byly .

  •  

   pokaż komentarz

   W koncu lewica i wladze PRL to ideologiczni bracia

   @ozzmann: No wiadomo, tak bardzo lubili homoseksualistów że zorganizowali akcję hiacynt i założyli im teczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @prawa_reka_sorosa: Teczki zalozyli im aby moc ich szantazowac i pozyskiwac w ten sposob agentow nie przeciwko nim samym. Pozyskiwano szantazem lub checia zysku, za pieniadze. Tak jak Bolka

  •  

   pokaż komentarz

   W PRLu ich nie bylo a na tzw zachodzie tej jakze postepowej Europy byly .

   @ozzmann: W II RP od '32 też ich nie było...

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzmann: No i według Ciebie to są Ci sami ludzie, którzy dzisiaj walczą o prawa lgbt xD

   Ideologiczni bracia jak cholera. Jedni zakładali teczki i szantażowali, drudzy walczą o ich prawa xD

  •  

   pokaż komentarz

   dla ludzi, którzy mają problem ze skleceniem prostego zdania, na pewno

   @SzybkieSondy: Michnik może i się jąka, nie jego wina jak miał ojca NKWDzistę, a oni geniuszami nie byli. Ale żeby się wyśmiewać z tego? Hate speech.

  •  

   pokaż komentarz

   To jest opinia, no chyba że potrafisz ją czymś poprzeć, np. badaniami które demonstrują że kontakt dzieci z drag queen ma na nie negatywny skutek?

   @prawa_reka_sorosa: Równie dobrze można by poprosić o badania które pokazują że zajęcia organizowane przez pedofilów mają negatywny skutek. To że takich nie ma nie oznacza że jest ok. Jednak rodzice w znacznej większości nie życzą sobie aby dzieci miały kontakt z żadną z tych grup. I w imię czego mielibyśmy ich zmuszać? Tolerancji?

   Mam lepszy pomysł. Zapytajmy się ludzi czy wolą dostać 500zł teraz czy wolą zainwestować te pieniądze np. w budowę elektrowni atomowej, albo większą kwotę wolną od podatku. Jak myślisz, jaki będzie odzew społeczeństwa i co wybiorą?

   @prawa_reka_sorosa: Już zapytaliśmy, w trakcie wyborów. Nie żyjemy w systemie autorytarnym aby mieć w dupie to za czym ludzie głosują.

   No i masz takie prawo. Ba mało tego, korzystasz z tego prawa w tym momencie, wylewając swoje żale na wykop.

   @prawa_reka_sorosa: I niech tak zostanie.

   No fajnie, tylko że nikt nie kreuje takiej sytuacji. Tobie się wydaje że tak jest.

   @prawa_reka_sorosa: Zostałem nazwany homofobem i wyzywany niezliczoną ilość razy tylko dlatego że jestem przeciwny niektórym zmianom proponowanych przez środowiska LGBT. Ciągle też słyszę argumentacje że LGBT to jest tylko grupa ludzi, więc jeśli jestem przeciwny tym zmianom to jestem przeciwny tym osobom i ich nienawidzę.

   Spoko, możesz podać jeszcze raz bo jestem bardzo ciekaw jakie to prawa utracą ludzie po zalegalizowaniu małżeństw homoseksualnych.

   @prawa_reka_sorosa: Wciąż sofizmat rozszerzenia. W żadnym miejscu nie napisałem że ktokolwiek straci jakieś prawa po zalegalizowaniu małżeństw homoseksualnych. Pisałem o innych postulatach i precedensach środowisk LGBT które wpływają na innych, ale nic nie pisałem o małżeństwach homoseksualnych.

  •  

   pokaż komentarz

   Michnik może i się jąka, nie jego wina jak miał ojca NKWDzistę, a oni geniuszami nie byli. Ale żeby się wyśmiewać z tego? Hate speech.

   @TitanusRex: jak zwykle jakiś odrealniony, pozbawiony sensu komentarz. Czuję się jak na prawackim twitterze.

  •  

   pokaż komentarz

   Równie dobrze można by poprosić o badania które pokazują że zajęcia organizowane przez pedofilów mają negatywny skutek.

   @DisasterMaster: Takie badania z pewnością istnieją. Nie znam jednak żadnych badań stwierdzających że przebrany facet ma zly wpływ na dzieci.

   I w imię czego mielibyśmy ich zmuszać

   @DisasterMaster: Nikt nikogo nie zmusza. Przestań walic w chochoła.

   Nie żyjemy w systemie autorytarnym aby mieć w dupie to za czym ludzie głosują

   @DisasterMaster: Dokładnie, żyjemy w kraju demokratycznym, gdzie mamy wolę większości z poszanowaniem praw mniejszości.

   Ciągle też słyszę argumentacje że LGBT to jest tylko grupa ludzi, więc jeśli jestem przeciwny tym zmianom to jestem przeciwny tym osobom i ich nienawidzę

   @DisasterMaster: Jesteś przeciwko zmianą, które mają poprawić jakość życia wielu ludzi. Nic dziwnego że nie pałają do Ciebie miłością ¯\_(ツ)_/¯

   Pisałem o innych postulatach i precedensach środowisk LGBT które wpływają na innych

   @DisasterMaster: Spoko, podaj przykłady tych postulatów, które spowodują że inni utracą swoje prawa.

  •  

   pokaż komentarz

   LGBT zyli sobie wczesniej spokojnie, wmieszani w spoleczenstwo.

   @ozzmann: Ale rozróżniaj to gówno jakim są lewaccy aktywiści LGBTQWERTY od zwyczajnych homosiów którzy nikomu nie przeszkadzają. A w każdym razie - nie przeszkadzali, bo dziś faktycznie lewactwo uczyniło dosłownie wszystko żeby zwykły człowiek ich znienawidził.

  •  

   pokaż komentarz

   Takie badania z pewnością istnieją

   @prawa_reka_sorosa: Badania o szkodliwości zajęć dla dzieci prowadzonych przez pedofilów? Podaj linki bo to brzmi jak poważne naruszenie etyki.

   Nikt nikogo nie zmusza. Przestań walic w chochoła.

   @prawa_reka_sorosa: Edukacja dzieci jest obowiązkowa. Jeśli w ramach zajęć będą organizowane spotkania z dewiantami, to będzie tutaj przymus.

   Dokładnie, żyjemy w kraju demokratycznym, gdzie mamy wolę większości z poszanowaniem praw mniejszości.

   @prawa_reka_sorosa: To że szanujemy prawa mniejszości nie oznacza że musimy spełniać ich wszystkie zachcianki. Nie powinno być prawa które dyskryminuje ich na korzyść reszty społeczeństwa, ale także nie powinno być specjalnego traktowania.

   Jesteś przeciwko zmianą, które mają poprawić jakość życia wielu ludzi. Nic dziwnego że nie pałają do Ciebie miłością

   @prawa_reka_sorosa: Czyli zgadzasz się z tym że te osoby starają się kreować opozycję do tych zmian jako homofobów itp? To jest właśnie problem o którym mówię. Choć jeszcze gorsze jest spłaszczanie opozycji do bycia przeciwko małżeństwom homoseksualnych. Ja np nie jestem przeciw, a nawet jestem przeciw ogółu małżeństwa. Moim zdaniem takie sprawy powinno się rozwiązywać umową czy u notariusza. Co to za różnica czy ktoś chce mieć sprawy spadkowe czy odwiedziny w szpitalu od partnera czy partnerki czy żyć w trójkącie, powinien mieć do tego prawo.

   Spoko, podaj przykłady tych postulatów, które spowodują że inni utracą swoje prawa.

   @prawa_reka_sorosa: Chociażby pozytywna dyskryminacja i parytety, albo zmuszanie innych do używania wymyślonych przyimków. Ograniczanie wolności słowa po przez tworzenie tabu, blokowanie występów niewygodnych wykładowców itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @emilia-belz: dziecko, czytam kolejny twój komentarz i wnioski nasuwają się same- jesteś albo marnym trollem, albo masz pustą przestrzeń pomiędzy uszami. Przestań się kompromitować i nie wiem- do-edukuj, poczytaj coś o świecie z NIEKOMERCYJNYCH źródeł, a później czymś zabłyśnij?

  •  

   pokaż komentarz

   @Shoko:

   a wspieraniem przez państwowe media tworzenia drugiego apartheidu

   No dość mocna projekcja rzeczywistości

  •  

   pokaż komentarz

   Badania o szkodliwości zajęć dla dzieci prowadzonych przez pedofilów?

   @DisasterMaster: Nie, myślę że wystarczą same badania o szkodliwości pedofilów na dzieci. Serio mam Ci tego szukać? Co to w ogóle ma wspólnego z Drag Queen, czyli innymi słowy facetem w przebraniu, który równie dobrze może mieć żone i dzieci.

   https://en.wikipedia.org/wiki/Mrs._Kasha_Davis

   Jeśli w ramach zajęć będą organizowane spotkania z dewiantami,

   Znowu to samo. Ty nie masz zielonego pojęcia czym są Draq Queen. Sam tego nie śledzę, ale wystarczyło 10 minut szukania w google żeby się dowiedzieć na czym to polega. Mało tego, w dalszym ciągu nie udowodniłeś w jaki sposób facet w przebraniu szkodzi dzieciom.

   to będzie tutaj przymus.

   Oczywiście, kijem będziemy je zaganiać.

   kreować opozycję do tych zmian jako homofobów itp

   @DisasterMaster: Opozycję do zmian? Odmawianie ludziom podstawowych praw to nie opozycja.

   > właśnie problem o którym mówię

   @DisasterMaster: Oj jak mi przykro. Ja przez ostracyzm społeczny ze względu na moją orientacje seksualną spotkałem się z o wiele gorszymi określeniami niż "homofob".

   https://www.wykop.pl/wpis/42996579/chlip-chlip-biedni-katolicy-dyskryminowani-przez-t/

   a nawet jestem przeciw ogółu małżeństwa. Moim zdaniem takie sprawy powinno się rozwiązywać umową czy u notariusza.

   @DisasterMaster: Zlikwidowanie małżeństw państwowych jest nierealne. Problem z umowami jest taki że zawsze możesz je podważyć w sądzie, a po za tym nie ma gwarancji że ktokolwiek będzie je respektował. Małżeństwo daje Ci przywileje oraz praw, które każdy musi respektować (np. wizyty w szpitalu, prawo do pogrzebu, prawo do emerytury, prawo spadkowe,p rawo do wspólnej adopcji dziecka oraz adopcji dziecka po zmarłym partnerze itd).

   albo zmuszanie innych do używania wymyślonych przyimków.

   @DisasterMaster: Aaa, domyślam się że chodzi o to nieistniejące prawo z Kanady?

   pozytywna dyskryminacja

   @DisasterMaster: Co w tym złego?

   Ograniczanie wolności słowa po przez tworzenie tabu

   Nikt nie ogranicza Twojej wolności słowa. Temat LGBT w Polsce jest grzany non-stop od lat i nikt nie ma problemu z wyrażaniem swoich myśli na temat LGBT. Oczywiście o ile robisz to w cywilizowany sposób.

   blokowanie występów niewygodnych wykładowców

   Domyślam się że to też chodzi o kraj z drugiego końca świata, a nie o Polskę.

  •  

   pokaż komentarz

   @DisasterMaster: nie mam pojęcia po co dalej prowadzisz dyskusję z człowiekiem, który albo ma inteligencję rozwielitki, albo jest zwykłym trollem nie mającym co robić w życiu, skoro jedynie siedzi na wyp0kie i pisze dość bezsensowne komentarze bez jakiejkolwiek wartości merytorycznej. Ja bym odpuściła. Równie dobrze można próbować tłumaczyć swojemu psu czym jest chociażby taki alfabet - efekt będzie taki sam, a będzie nim jedynie zmarnowany czas. Pozdrawiam cieplutko. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @prawa_reka_sorosa: a propos tego

   Ja przez ostracyzm społeczny ze względu na moją orientacje seksualną spotkałem się z o wiele gorszymi określeniami niż "homofob".

   Wiesz, nie posadzam Cie o nazbyt wyrafinowane schematy myślowe, lecz ten, o który zapytam, nie bedzie zbyt skomplikowany, zatem mam nadzieję, że zrozumiesz go oraz przemyslisz: liczyłes się może z tym, że spotykał Cie ostracyzm nie z tego powodu, że jesteś osobą homoseksualne, a po prostu dlatego, że jesteś irytującym oraz ciężkim w obyciu człowiekiem? Ja przeczytałam zaledwie parę Twoich wiadomości i już po tym mam dość, a co, wobec tego, muszą czuć ludzie, którzy obcuja z tym w realu?

   BTW. jestem literka B z LGBT i nigdy nie spotkałam się z żadną dyskryminacja ani nawet jej zalazkiem, a trochę już żyje na tym świecie, wiele podróżowałam oraz nawiązywał relacje ze znaczna ilością mocno domiennch grup społecznych.

   Pozdrawiam.

  •  

   pokaż komentarz

   @Monika-petruniov: No teraz już mi się nie chce bo kolega chyba zaczyna gubić wątki i w prawie każdej wypowiedzi musiałbym mu przypomnieć o czym była rozmowa. Dodatkowo ciągłe te wrzutki o małżeństwach i innych chochołach. Było fajnie ale teraz to już przesada. ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   Szanowny @SzybkieSondy: nie ma być równości, ma być sprawiedliwość. Równość zaprzecza sprawiedliwości.

  •  

   pokaż komentarz

   liczyłes się może z tym, że spotykał Cie ostracyzm nie z tego powodu, że jesteś osobą homoseksualne, a po prostu dlatego, że jesteś irytującym oraz ciężkim w obyciu człowiekiem?

   @Monika-petruniov: A no rzeczywiście. Nie wiem dlaczego skojarzylem nazywanie mnie pedofilem, zboczeńcem, zarazą, chorym psychicznie z moją orientacją seksualną.

   BTW. jestem literka B z LGBT i nigdy nie spotkałam się z żadną dyskryminacja ani nawet jej zalazkiem, a trochę już żyje na tym świecie, wiele podróżowałam

   @Monika-petruniov: Wiadomo, skoro Ty nie miałeś takich problemów, to inni też nie i na pewno zmyślają.

 •  

  pokaż komentarz

  Prawidłowo. Niech prokuratura zajmie się prawdziwymi problemami.

 •  

  pokaż komentarz

  No i bardzo dobrze. Prokuratura ma wazniejsze rzeczy do roboty niż wiecznie urażone ego tęczowych zboczeńców.

 •  
  BaniaGonibanie

  +178

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo dobrze. Prokuratura ma się zajmować normalnymi sprawami, a tęczowe lewactwo niech sp!$#%#?a (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna