•  

  pokaż komentarz

  Bzdura, bzdura.
  Byłem 3 razy na Ukrainie, na prowincji a nie w mieście. Widziałem biedę taką że aż piszczało, zwykły Polak nie jest w stanie sobie tego wyobrazić. I mimo biedy okrutnej - młode dziewczyny bywają tam olśniewająco piękne. Więc jestem przekonany że to nie bieda wpływa na urodę zewnętrzną człowieka.

  •  

   pokaż komentarz

   @kRz222 wystarczy spojrzeć na rodzinę królewską w Anglii. Całe pokolenia nic nie robią, są bogaci i brzydcy jak chuj.

  •  

   pokaż komentarz

   @kRz222: No bzdura. Jak panienka ze zdjęcia zmyje makijaż, zamieni sukienkę na rozciągnięty stary ciuch, przyoszczędzi na fryzjerze, a do tego zacznie palić fajki i pracować fizycznie gdzieś w polu to uroda szybko pryśnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @kRz222
   Dokładnie, to są wypociny jakiejś Instagramowej sp!$$$#!iny modlącej się do ołtarzyka z pieniędzy.

   Bogatych stać na operacje, nie pracują fizycznie, nie muszą pokazywać się w niekomfortowych wizualnie sytuacjach, zdjęcia często robi zawodowy fotograf a nie koleżanka z pracy, publikuje się wyłącznie po obróbce w fotoshopie, wywiady podlegają autoryzacji, nie pokazujesz się na ulicy idąc zaspany po bułki itd.

   A ten argument, że bogaci żenią się z pięknymi mnie rozwalił.
   Dwoje brzydkich rodziców często posiada piękne potomstwo a piękni rodzice rodzą brzydkie dzieci.
   Czemu? Bo jak dajmy na to córka odziedziczy kwadratową szczenę po przystojnym tacie, jego wysokie bary i męskie czoło neandertalczyka na które lecą kobiety to mama może być nawet miss Universe i c?$#! to da.
   A cechy brzydkich rodziców mogą zaowocować kombinacją idealną.

   I drugie w artykule jest sformułowanie " żenią się z pięknymi ludźmi" nie wychodzą za mąż brzydki sponsor zawsze facet ( ͡º ͜ʖ͡º)

   "Setkę obserwowanych dzieci" -brak słów...
   "Uczeni" - szkoda, że nie radzieccy

   Mówiąc krótko, artykuł dla starych ludzi, pisany ich językiem, żeby zaspokoić ich ciekawość czemu celebryci po sześćdziesiątce tak dobrze wyglądają na ekranie, czemu ich dzieci tak dobrze wyglądają na ekranie i czemu wszyscy potrafią śpiewać.
   Teraz powiedz jakiejś grażynie, że to fitoszop, autotune i obróbka video, -nie prawda czytałam"gdzieś" że maju to w gienach.

  •  

   pokaż komentarz

   @kRz222: nie że się nie zgadzam, ale zostawie tutaj coś takiego

   źródło: bi.im-g.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @Dario_kozak: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   @supersonic82: i po zmyciu majkapu nadal jest jak jest

  •  

   pokaż komentarz

   @Dario_kozak: rodziny królewskie to chów wsobny- to nie może skończyć się dobrze.

  •  

   pokaż komentarz

   @supersonic82: A to ta, rzeczywiście kilka milionów później lepiej wygląda.

  •  

   pokaż komentarz

   @kRz222: No i chuj, badania i analize do można wyj$$%ć śmietnika, bo specjslista wykopek wyjasnił ich w kilku zdaniach.

  •  

   pokaż komentarz

   @kRz222: pewnie, że bzdura, ale artykuł "NAUKOWY" poszedł w świat. Dążyć do bogactwa! Będziecie piękni! Janusz biegnij po kredyt! xD

  •  

   pokaż komentarz

   @kRz222: Słowo klucz - młode ( ͡º ͜ʖ͡º)
   W bloku wschodnim bolszewicy zrobili masakrę wśród arystokracji a ci którzy pozostali wmieszali się w resztę społeczeństwo. Geny zostały pomieszane
   Już np w takim UK podział na klasy społeczne jest bardzo widoczny. Grube brzydkie angielki sa najczęściej przedstawicielkami plebsu, klasy zwykłych roboli mieszkających od pokoleń w biednych dzielnicach robotniczych. Przedstawicielki arystokracji są zwykle szczupłe i mają dużo ładniejsze rysy twarzy. Oczywiście to nie reguła ale jest to bardzo widoczne.

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzmann: no niestety jeśli chodzi o słowianki (Polki też) to rzeczywiście można zauważyć, że są dość ładne dopóki są młode, no powiedzmy do 30stki. Po urodzeniu dzieci i "na starość" to zamieniają się w tłuste kuleczki albo babuszki, niestety. Większość jest wynikiem nie dbania o siebie, ale pewnie geny też tu mają jakiś swój wkład.

  •  

   pokaż komentarz

   @Catttwoman: Racja. Nic tak nie szpeci jak nadwaga

 •  

  pokaż komentarz

  Po pierwsze: bogaci często są ładni w 2,3 czy 10. pokoleniu. Za każdym razem brali na partnerkę i matkę swoich dzieci ładne laski. Z czasem bogaci stają się ładniejsi siłą rzeczy

  Po drugie: Ludzie brzydcy mają wszędzie pod górkę. Ładniejsi wzbudzają zaufanie, łatwiej im się przebić do wyższych sfer, są milej widziani w każdym towarzystwie. Mają więcej szans życiowych i mają przez to więcej kasy. Nawet czynnik intelektualny czy umiejętności społecznych zostaje dużo w tyle za urodą pod względem skuteczności. Podobno nawet amerykańscy naukowcy (nienawidzę tego wyrażenia, przypomina mi zaraz "...odkryli, że pijąc trzy kawy dziennie...") przeliczyli ile dodatkowych dolarów zarobku rocznego daje każdy centrymetr wzrostu.

  Po trzecie dopiero: operacje plastyczne, makijaże, stroje oraz spadki ładnych kobiet po bogatych mężach.

  No i czwarty, zaniedbywany czynnik: widząc bogatego człowieka od razu kojarzymy go z atrakcyjnością. Atrakcyjność materialna sprawia, że nawet fizycznie zdaje się ładniejszy niż zdawałby się gdybyśmy wiedzieli, że owszem, ma całkiem sporą kwotę - ale nie na koncie, tylko do spłacenia u Providenta.

 •  

  pokaż komentarz

  Bujdy na resorach ! Ludzi bogatych stać na operacje plastyczne lepsze kosmetyki i etatowych makijażystów !

 •  

  pokaż komentarz

  Szpachla, kit - będzie git. A tak na poważnie.. raczej maja na to wpływ czynniki takie jak stres itp no i genetyka.. dziewczyny mają to do siebie, że jak mają siano między uszami i ładna buzię to szukają bogatego gościa żeby się ustatkować. To prowadzi do polepszenia wyglądu dzieci, ale również do zmniejszenia ich inteligencji..

 •  

  pokaż komentarz

  "Nie ma ludzi brzydkich, są tylko ludzie biedni".

Dodany przez:

avatar TYG0DNIK dołączył
39 wykopali 31 zakopali 4 tys. wyświetleń
Advertisement