•  

  pokaż komentarz

  pytam się jak to jest że tak marny procent ludności dyktuje reszcie jak mają żyć i co mają akceptować

 •  

  pokaż komentarz

  Przynajmniej kierowcy autokarów maja pracę ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  pokaż komentarz

  ""normalne pary homoseksualne" nie drą ryja o równouprawnienie, nie domagają się adopcji dzieci. Żyją i nie muszą się z tym obnosić. No ale tutaj mamy przykład wykolejeńcow, niedorozwoi umysłowych i ch.uj wie co jeszcze

  •  

   pokaż komentarz

   @Morawiec86: "Nie drze ryja" nikt normalny w żadnej kwestii tak naprawdę, tylko osoby, którym faktycznie na czymś zależy. Większość ludzi nie chodzi na żadne marsze czy parady. Natomiast trzeba być wyjątkowo głupim, żeby ludzi, którzy domagają się praw takich, jak każdy inny, nazywać niedorozwiniętymi. Osoby LGBT obnoszą się ze swoją orientacją tak, jak obnoszą się osoby heteroseksualne - trzymają się za ręce czy całują w miejscach publicznych. Tylko że osoby heteroseksualne uznajemy za zupełnie naturalne, a osoby LGBT mogą dostać za to w pysk.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tadeusz_Radziwill Tadek, oberwać w pysk to może każdy.. Chcę to niech sobie chodzą za ręce, za nogi lub trzymając się za uszy.. Ludzie mają to gdzieś. Kto im broni? Organizują marsze, bo niby są tacy pokrzywdzeni?
   Wmawiają sobie, że są ofiarami systemu czy nienawiści. Jak ma ktoś kogoś zlać to i tak zleje.
   Mój były fryzjer jest gejem. Nie chodzi na marsze, bo uważa się za równego z innymi. Normalnie działa w społeczeństwie.
   Ale tutaj mamy ludzi co chcą wymusić, co? Tolerancję? Tolerancja jest. Jak by nie było to by wpier.dol dostawali co krok.
   Walicie się z chłopakami w tyłki? Gówno mnie to obchodzi. Róbcie to w domu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Morawiec86: wiadomo, po co im równe prawa, niech żyją w ukryciu i nie wychylają głów bo ci estetykę miasta psują

  •  

   pokaż komentarz

   @Morawiec86:

   oberwać w pysk to może każdy
   Oczywiście, tylko niektórzy są bardziej na to narażeni.

   Kto im broni?
   Ty, mówiąc że normalne pary nie muszą się z tym obnosić.

   Wmawiają sobie, że są ofiarami systemu
   Bo są, w Polsce nie mają prawa wziąć ślubu, a to jest naprawdę przykre. Czułbym się doprawdy paskudnie, gdybym nie mógł formalnie związać się z ukochaną osobą.

   Jak ma ktoś kogoś zlać to i tak zleje.
   Rozumiem, że napaści ze względu na orientację nie istnieją?

   Mój były fryzjer jest gejem. Nie chodzi na marsze,
   "sodomita-kolaborant"

   Walicie się z chłopakami w tyłki?
   Fiksacja analna checked

   Róbcie to w domu.
   Gdyby osoby LGBT siedziały w domu i udawały, że nie istnieją, to w życiu nie uzyskałyby praw, jakie mają w normalnych krajach - praw, które należą się im tak, jak każdej osobie heteroseksualnej. Nikomu nie zależy na tym, żeby akurat ciebie informować, co kto z kim robi, bo paradoksalnie wszystkich gówno obchodzi, co gówno obchodzi ciebie. Ich celem jest uświadomienie społeczeństwa, że osoby LGBT istnieją i są dyskryminowane (a w Polsce są nawet przez państwo, jak zauważyłem wyżej).

  •  

   pokaż komentarz

   @Tadeusz_Radziwill weź wyluzuj i wyciągnij ten kij z dupy. O ile to kij.
   Wyje.bane mam na to czy chodzą za rękę. Liż się nawet ze swoim psem jak lubisz. Ale nie łaź i nie demonstruj tego. Ktoś lubi trzepać kapucyna od rana do nocy? Niech to robi ale niech nie urządza marszy i niech tego nie pokazuje.
   Umiaru!

  •  

   pokaż komentarz

   @Morawiec86:

   weź wyluzuj i wyciągnij ten kij z dupy. O ile to kij.
   Dorosły jesteś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

   Wyje.bane mam na to czy chodzą za rękę. Liż się nawet ze swoim psem jak lubisz. Ale nie łaź i nie demonstruj tego.
   Rozumiesz, że sam fakt chodzenia z kimś za rękę jest obnoszeniem się ze swoją orientacją? Za takie manifesty homoseksualizmu ludzie są atakowani, np. niedawno jeden z użytkowników opisywał swoją sytuację na mirko.

   niech nie urządza marszy i niech tego nie pokazuje.
   I jak ma uzyskać prawa, o których napisałem, skoro nikt nie zdaje sobie nawet sprawy z jego istnienia?

  •  

   pokaż komentarz

   @Morawiec86: przestań obnosić się ze swoim debilizmem!!!!!!1!1!1!1!1!1!2!oneoneone

  •  

   pokaż komentarz

   @Morawiec86: To samo zawsze myślę jak Marsz Niepodległości idzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Morawiec86: Odpowiedz mi czy trzymanie się za ręce z moim niebieskim w miejscu publicznym to obnoszenie czy nie?

  •  

   pokaż komentarz

   @Morawiec86: "normalne kobiety" nie drą ryja o równouprawnienie, nie domagają się możlwości nauki. Żyją i nie muszą się z tym obnosić. No ale tutaj mamy przykład wykolejeńcow, niedorozwoi umysłowych i ch.uj wie co jeszcze - Morawiec86 rok 1850

  •  

   pokaż komentarz

   ludzi, którzy domagają się praw takich, jak każdy inny,

   @Tadeusz_Radziwill: Przecież mają prawa takie jak każdy inny, nikt ich w Polsce nie prześladował ani w więzieniach nie zamykał (w przeciwieństwie do krajów protestanckich, teraz najbardziej "do przodu"), z wyjątkiem czasów zaborów i okupacji hitlerowskiej.
   Normalni geje i lesbijki żyją sobie spokojnie i z tego korzystają
   Geje nie mają wcale potrzeby formalizacji swoich związków- nie po to przecież chłop zostaje gejem, żeby mieć żonę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Morawiec86: poznałem latem parę gejów z dzieckiem. Strasznie wychuchana dziewczynka. Parka na poziomie polska, mieszkająca w Niemczech. No i jak tam twój światopogląd :) ?

  •  

   pokaż komentarz

   @szwarceneger a czy kobiety w Polsce nie mają dostępu do nauki? Czy nie ma równouprawnienia kobiet i mężczyzn?

  •  

   pokaż komentarz

   @Tadeusz_Radziwill: że ci się chce w ogóle na poważnie mu odpisywać.

  •  

   pokaż komentarz

   ""normalne pary homoseksualne" nie drą ryja o równouprawnienie, nie domagają się adopcji dzieci. Żyją i nie muszą się z tym obnosić. No ale tutaj mamy przykład wykolejeńcow, niedorozwoi umysłowych i ch.uj wie co jeszcze

   @Morawiec86: Trochę też muszą, bo są gorzej traktowane.
   Tak, Parady Równości dają bardzo dużo, tylko mały promil oszołomstwa z prawej strony radykalizuje się szybciej. Ot różnica.

  •  

   pokaż komentarz

   @PC86:

   Przecież mają prawa takie jak każdy inny
   Tak było, nie zmyślam.

   Geje nie mają wcale potrzeby formalizacji swoich związków- nie po to przecież chłop zostaje gejem, żeby mieć żonę.

   Gejem się nie zostaje, tylko rodzi, a geje nie chcą mieć żon, a mężów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Morawiec86 Twój argument to zmodyfikowana wersja

   źródło: 1566772280192.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   Walicie się z chłopakami w tyłki?

   @Morawiec86: No i cyk, obowiązkowy komentarz o ruchaniu w dupę. Nigdy nie zawodzicie. :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Tadeusz_Radziwill Co państwo albo społeczeństwo z tego ma, że osoby LGBT będą w związku? Nic. Dzieci z tego nie będzie. W przypadku osób hetero jest większa szansa, że będą dzieci.

  •  

   pokaż komentarz

   @Morawiec86 Twój argument to zmodyfikowana wersja

   @erayman: Ten obrazek jest tak durny, że szkoda go nawet komentować. Chyba, że ktoś żyje w jakimś czarno-białym świecie, gdzie "jak jesteś X, to masz identyczne poglądy jak wszyscy X". Ale takiej sytuacji, to chyba nawet w mega uproszczonych bajkach dla 3-latków nie ma ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Morawiec86: To nie są wykolejeńcy ale opłacani klauni. Mają robotę do wykonania. Najpierw były KOD, srajki kobiet, wolne sondy, tępione mniejszości typu cyganie (TVN żebrzący o materiały) a teraz straszliwie dręczone tabuny LGBTRTVAGD. Z obecną władzą tzw. opozycja demokratyczna (czyli lewica europejska i pejsata) nie jest w stanie konkurować socjalem (przypominam obśmiany sześciopak Schetyny) ani liberalizmem gospodarczym (mały target w dodatku rozczarowany po 8 latach zwodzenia). Pozostaje tworzenie wrażenia oblężonej twierdzy i powszechnej przemocy kaczystów. Tylko tak można konsolidować wierny elektorat i mobilizować zagranicę do pomocy i twardego kursu wobec kaczystów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Adrian77: To jest rzecz jasna bzdura, bo osoba homoseksualna może mieć dzieci, istnieje np. in vitro, poza tym państwo nie ma nic ze ślubów osób bezpłdonych.

   Ale przede wszystkim to nie ma żadnego znaczenia "co ma państwo". Państwo nie istnieje po to, żeby wyzyskiwać obywateli, tylko żeby ich życie ułatwiać, pomagać im. Bronić ich, stanowić prawo. Po co w ogóle miałoby ono istnieć, skoro część swoich obywateli po prostu krzywdzi?

  •  

   pokaż komentarz

   @Tadeusz_Radziwill: Naturalnie nie może mieć dzieci. Dziecko powinno mieć ojca i matkę, a nie dwóch ojców lub dwie matki. Jakich cech później takie dziecko nabierze? Kto będzie nosił dziecko w in vitro? Faceci przecież nie posiadają macicy. Nadal jest do tego potrzebna kobieta. Nie bez powodu natura tak to zrobiła. To już jest poważna ingerencja w naturę.

   Nie pomyślałeś o tym, że ślub jest np. przywilejem dla pewnych osób? Skoro pewna grupa ma przywilej wcześniejszej emerytury, a ja nie, to ja też jestem poszkodowany. Dlaczego państwo mnie nierówno traktuje? Dlaczego nie mogę pobierać 500+? Dlaczego to tylko wybrani mają? No takie są warunki tego. Rozumiesz?
   Osoby bezpłodne hetero mogą adoptować dzieci. Mogą skorzystać z in vitro. Dziecko to nie jest zabawka, bo ja chcę i już.

   Ogólnie niech sobie osoby homo robią co chcą w łóżku. Nic mi do tego. Nie lubię afiszowania się tym, że ktoś jest homo. Zawód - gej. A co mnie to obchodzi? Po co te parady lgbt albo równości? Tak samo niepotrzebne są jakieś parady kościelne. Blokują tylko miasta i drogi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tadeusz_Radziwill: Związki partnerskie z jakimiś udogodnieniami typu spadki albo jakieś inne - tak. Niech sobie będą. Adopcja dzieci - nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Adrian77: Argument o ingerencji w naturę nie ma sensu, bo cała cywilizacja opiera się na ingerencji w naturę. Jak chcesz żyć zgodnie z naturą, to czemu używasz zdobyczy techniki, czemu podporządkowujesz się jakiemukolwiek prawu? Wszak prawo jest sprzeczne z naturą, bo zamiast dać ponieść się instynktowi i kogoś uderzyć, nakazuje powstrzymać się, a agresję potępia.

   Dziecko potrzebuje obojga rodziców? To trzeba odebrać prawa samotnym matkom i ojcom? Chyba lepiej, żeby dziecko miało dwóch ojców, niz mieszkało w domu dziecka. Zresztą skąd ten pomysł, że akurat dwóch ojców czy dwie matki sprawdzą się gorzej?

   Osoby bezpłodne mogą adoptować dzieci, to prawda. Mogą korzystać z in vitro. No ale co z tego? Chodzi ci o to, że ślub to przywilej, więc korzystają z niego osoby bezpłodne i mogą dzięki temu korzystać z in vitro i adoptować dzieci? Przecież mogą to robić bez ślubu, a pary homoseksualne mogłyby robić to samo (istnieją surogatki).

   Nie wspominając o fakcie, że jeżeli ten przywilej ślubu ma polegać np. na tym, że osoby po ślubie mogą się dowiedzieć, co się z ich małżonkiem dzieje w szpitalu, a pary homoseksualne nie, to taki przywilej jest po prostu nieludzki i krywdzący.

   Nikt się nie afiszuje z tym, co robi w łóżku, bo gej może równie dobrze być zupełnie aseksualny. Chodzi o pokazanie, że osoby LGBT istnieją, zasługją na szacunek tak, jak każdy inny i zasługują na takie same prawa (bo przez państwo są traktowane w drugorzędny sposób), że potrzebna jest edukacja społeczna. Po to są parady i póki osoby LGBT nie są traktowane przez państwo poważanie, trudno jest je w sensowny sposób krytykować, bo szkody przez nie wywoływane są niewspółmierne.

 •  

  pokaż komentarz

  Sorosowe fundacje nie próznują.

 •  

  pokaż komentarz

  Nikt normalny nie obnosi się ze swoją orientacją...Czynią tak wykolejency i zboczeńcy. Nikt normalny nie przychodzi do hotelu i mowi, dzień dobry jestem homoseksualistą i przyszedłem wynająć pokój xD Normalny gej przyjdzie do hotelu i nie bedzie się obnosił i pokazywał wszystkim wkoło że jest homosiem. Skoro przyszedłeś wynająć pokój to bierz klucze i sp$@@?#$aj xD Nikogo nie interesuje twoja orientacja.

  •  

   pokaż komentarz

   @wojna: Raczej nikt nie przychodzi w pojedynkę do hotelu, mówiąc o swojej orientacji przy okazji proszenia o wynajęcie pokoju. Nie miałoby to zresztą najmniejszego sensu. Gdyby ktoś tak zrobił, oznaczałoby, że z jego psychiką jest coś mocno nie tak. Czy znasz w ogóle takie przypadki, albo chociaż jeden?
   Natomiast gdy dwie osoby tej samej płci przychodzą do pokoju i proszą o wynajem pokoju z jednym podwójnym łóżkiem, to już wtedy reakcja recepcjonisty może być różna. Bo wtedy sprawa jest raczej jasna, że te dwie osoby są parą. I niektórzy ludzie uznaliby to za obnoszenie się ze swoją orientacją - choć gdyby dokładnie to samo zrobiła w hotelu para złożona z mężczyzny i kobiety, to raczej nikt by nie uznał tego za obnoszenie się ze swoją orientacją.

   Tak samo, gdy chłopak przytula i namiętnie całuje dziewczynę na przystanku autobusowym czy na ławce w parku, to raczej nie uznaje się tego za obnoszenie się ze swoją orientacją seksualną (choć oczywiście stare dewotki czują się zniesmaczone, bo dla nich namiętność i czerpanie radości z seksualności to grzech). A gdy to samo robi para osób tej samej płci (zwłaszcza chłopaków), to zaraz słychać, że "pedały" i "zboczeńcy" obnoszą się ze swoją orientacją i sieją zgorszenie.

   W ogóle to w marszach równości obok osób LGBT biorą udział także osoby heteroseksualne, które solidaryzują się z osobami LGBT. Często są to matki gejów i lesbijek, które w ten sposób wspierają swoje dzieci. A czasem oboje rodziców gejów i lesbijek chodzą ze swoimi dziećmi na takie marsze. Zdarzają się tam również rodzice (hetero - zwyczajni mama i tata) z małymi dziećmi w wózeczkach. A także feministki (np. z grupy Dziewuchy Dziewuchom). To nie jest tak, że jak ktoś jest na marszu równości, to musi być homo.

   Owszem, mi też by nie podobał się widok dwóch kolesi przyklejonych do siebie ustami w miejscu publicznym (i nie podoba mi się transwestytyzm i styl drag queen), tylko że moje poczucie estetyki nie musi być podzielane przez wszystkich innych. Nie każdy musi lubić to co ja i nie lubić tego czego ja. Skoro chłopak może całować dziewczynę w miejscu publicznym, to dlaczego w takim samym miejscu dziewczyna nie może całować dziewczyny, a chłopak chłopaka?
   Gdy widzę dwóch całujących się kolesi, to po prostu się krzywię i z lekkim obrzydzeniem odwracam głowę, jednak nie krzyczę do nich niczego w stylu: "Pedały, zboki, przestańcie, bo dostaniecie wpierdol". A agresja wobec mniejszości i inności jest problemem. Przynależność do mniejszości często jest powodem bycia kozłem ofiarnym i najsłabszym ogniwem. Często wiąże się ze stygmatyzowaniem i przypisywaniem stereotypowych cech.

   Gdy inaczej traktuje się robienie czegoś przez ludzi należących do większości i robienie tego samego przez ludzi należących do mniejszości, to właśnie to jest przykład nierównego traktowania. Skoro jedne osoby mają prawo spacerować za rękę z ukochaną osobą i całować tę osobę na przystanku, a inne nie, i ta różnica wynika z bycia członkiem większości lub mniejszości, to jest to nierówność, przeciwko której część ludzi protestuje. Tak samo z prawem do poślubienia ukochanej osoby, wspólnego rozliczania się z podatków, dziedziczenia, wspólnego zaciągania kredytu itd.
   Każdy powinien mieć prawo do szczęścia. Nieważne, kogo kocha.

   Nie przeczę, że wśród osób homoseksualnych zdarzają się pretensjonalni ekshibicjoniści i typy mające parcie na szkło i chcące zwrócić na siebie uwagę, i że zdarzają się wśród nich przestępcy - tylko że przecież oni są również wśród heteroseksualistów. Więc dlaczego występowanie takich ludzi u mniejszości seksualnych miałby być jakiś specyficzny? Osoby homoseksualne nie są święte ani pozbawione wad - są jak wszyscy inni ludzie, mają swoje wady i zalety. Traktujmy ludzi jak ludzi i oceniajmy ich po tym, co sobą reprezentują, a nie po ich wrodzonych cechach, na które nie mają wpływu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Trojden: *przychodzą do hotelu i proszą o wynajem pokoju

   *Więc dlaczego problem występowania takich ludzi u mniejszości seksualnych miałby być jakiś specyficzny?

   (errata)

  •  

   pokaż komentarz

   @wojna: jaki ty żałosny i prymitywny jesteś typie XDDDDDDDDDDDDD

   Nikt normalny nie obnosi się ze swoją orientacją... Czynią tak wykolejency i zboczeńcy.
   Cześć wykolejeńcu, zboku i homofobie.

   źródło: 2019-08-26 00_20_07.png

  •  

   pokaż komentarz

   @Print_Screen: Dlaczego zakładasz, że na zdjęciu są lesbijki. Poza tym nie widać co one tam robią, na moje oko jedna przyszywa drugiej guzik.

  •  

   pokaż komentarz

   @damzal: Nawet nie zauważyłem, że to dwie baby xDDD
   ALE TO NAWET GORZEJ BO @wojna ŚLINI SIĘ DO OSÓB LGBT XDDDDDDDDDDDDDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @Print_Screen: facetowi ciężko jest wyrobić takie uda i wcięcie w tali

  •  

   pokaż komentarz

   @patrykk994: jak już się produkuję na tym całym necie, to naprawdę nie chce mi się ściemniać. Nie chcesz, nie wierz. Poza tym byłeś kiedyś dłużej w Berlinie?

  •  

   pokaż komentarz

   @towarprawemnietowarem: po co niby miałbym tam być? Co by to przebywanie tam mi dało?

  •  

   pokaż komentarz

   @towarprawemnietowarem: zapewne choć mam już dość szerokie postrzeganie świata

  •  

   pokaż komentarz

   @towarprawemnietowarem o Jezu, jaki ty musisz być MĘSKI. Prawdziwy, prawilny homofob Janusz.

  •  

   pokaż komentarz

   @towarprawemnietowarem:

   Dążę do tego, że gdyby to była Warszawa to bym ich przez okno wyrzucił, natomiast identycznie zachowującą się parę hetero upomniał najpierw, a potem zrobił to co z pedałami

   a tak naprawdę to byś spuścił wzork i udawał, że nic nie widzisz, ponieważ jesteś zwykłym frajerkiem - internetowym napinaczem, który kompensuje sobie swoje frajerstwo wymyslaniem historyjek, w których gra rolę samca alfa, obrońcy ładu i porządku xDDD

   podsumowując, wstawaj mordo...

   źródło: zesrałeśsię.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @bacaa90: nie wdaję się w kłótnie internetowe, bo przez kabelek czy wifi to za łatwe. Miłego dnia. A co do frajerów, to w więzieniu nie jesteśmy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Print_Screen: No i gdzie tu niby obnoszę się ze swoją orientacją? No ok, każdy widzi to co chce.

   nawet nie zauważyłem że to dwie baby (-‸ლ)

   Zanim zaczniesz cos wklejać spójrz na tagi pod którymi sie udzielam xD Zaznaczę tylko, że są to # dla zdrowych, heteroseksualnych mężczyzn.

   pokaż spoiler Słońce, miłego dnia Ci życzę.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak samo, gdy chłopak przytula i namiętnie całuje dziewczynę na przystanku autobusowym czy na ławce w parku, to raczej nie uznaje się tego za obnoszenie się ze swoją orientacją seksualną (choć oczywiście stare dewotki czują się zniesmaczone, bo dla nich namiętność i czerpanie radości z seksualności to grzech). A gdy to samo robi para osób tej samej płci (zwłaszcza chłopaków), to zaraz słychać

   @Trojden: Serio uważasz, że w tej sytuacji chodzi o jakąś orientację, a nie po prostu o to, że to jest zwyczajnie obrzydliwe i niesmaczne? Przy czym, z oczywistych względów, w przypadku gejów jest to ze 4x bardziej obrzydliwe niż po prostu pary nastolatków ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Print_Screen: @damzal @wojna: https://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_W%C4%99grzyn
   "po jego publicznej wypowiedzi na temat homoseksualistów: Z gejami to dajmy sobie spokój, ale z lesbijkami, to chętnie bym popatrzył". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: Ta kwestia jest bardzo subiektywna, bo ludzie mają różne gusta i różne poczucie estetyki. To, co dla jednych jest obrzydliwe i niesmaczne, dla innych takie nie jest. Nie ma jednego uniwersalnego kodu mówiącego, co jest obrzydliwe, a co piękne. Poza tym, do pewnego wieku u dzieci nie występuje uczucie wstrętu - wstręt jest wyuczonym uczuciem, tak samo jak obrzydzenie. Byś się zdziwił, jak wiele rzeczy u ludzi jest wyuczonych i zależnych od doświadczenia, przeżyć i kodów kulturowych.
   Prawie wszystko jest umowne.

1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 następna