•  

  pokaż komentarz

  Podejrzewam że konkurecja, dżesika co ma obok przedszkole nasłała sebe i kolegę

 •  

  pokaż komentarz

  Nie wydaje mi się ze to konkurencja, myśle że patoli nie odpowiadają głosy bawiących się dzieci w ciągu dnia.

  •  

   pokaż komentarz

   @pipsztyk: Jakbyś mieszkał obok to byś wiedział, że to nie są głosy tylko krzyki, piski i jęki, spanie po nocce przy tym na pewno nie zalicza się do najprzyjemniejszych doświadczeń. No ale tak czy inaczej to nie jest sposób na rozwiązanie problemu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anaheim: Pracowanie na nocki jest wyborem i nikt nikogo do tego nie zmusza. Jak można się czepiać, że jest głośno w przedszkolu skoro to jest całkiem normalne?

  •  

   pokaż komentarz

   @Sklozgos: Ja p#$@%$$e co to za utopijna mentalność. Życie też jest wyborem i najlepiej to się wyhuśtaj jak Ci coś nie pasuje? Mam zmienić pracę bo sąsiadowi zachciało się otworzyć przedszkole?
   Może najpierw lepiej nie dawać zezwoleń na domowe przedszkola na osiedlach domów jednorodzinnych, gdzie za płotem pod oknem jeden ze spokojnych sąsiadów zamienia się w stado ryczących kaszojadów?
   Sprawdźcie sobie gdzie to przedszkole się znajduje zanim zaczniecie pisać idiotyczne komentarze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anaheim: Jeśli wybrałeś sobie pracę na nocki to czemu oczekujesz, że wszyscy się teraz do ciebie dostosują? No i skoro ktoś dostał pozwolenie na prowadzenie tam przedszkola to jedyne miejsce gdzie możesz się żalić to urzad, który wydał takie pozwolenie. Jednak myślę, że właściciel załatwił wszystko zgodnie z prawem i mam nadzieję, że ci co dopuścili się podpalenia odpowiedzą za swój czyn.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sklozgos: To jest tak jakby ktoś Ci nagle postawił tartak pod oknem i nak@$#iał piłami przez pół dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe czy w takiej sytuacji też byś miał tylko do siebie pretensje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anaheim: Raczej nie miałbym pretensji do nikogo. Jeśli prawo na to zezwala to cóż mogę zrobić? Mam iść i się czepiać? Iść podpalić? Jeśli większości by przeszkadzało to było by zrozumiałe i można w tedy uczciwie powalczyć. Ale jeśli tartak i ja pracujemy w dzień jak większość to nie ma na co się denerwować. Tak się żyje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sklozgos: Ah teraz rozumiem, czyli jak prawo będzie zezwalać na ruchanie w dupe sąsiada to też chętnie codziennie będziesz wypinał dupę przez płot ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Anaheim: widze ze chcesz sprowokowac. Moge sie w tedy przed tym bronic. wymyslasz jakies bzdety bo nie chcesz sie przyznac do tego ze sie nie uczyles i musisz pracowac na nocki. to byl twoj wybor i teraz ponosisz sobie za to konsekwencje. albo pitolisz jak janusz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sklozgos: Ja akurat nie mam takiego problemu ale wiem, że takie sytuacje istnieją i staram sie postrzegać to obiektywnie. Za to Ty akurat Januszysz swoją ograniczoną polacką mentalnością prostego patałacha, ktoremu cos sie udało uważając się za lepszego od innych - bo ja sie ustawiłem to ch?! wam w dupe polaki robaki he he biedaki.
   Jak można publicznie siebie wywyższać i pisać takie bzdury... Nie mieści mi się to w glowie ale dlatego ten kraj był i będzie chlewem obsranym gównem i ludzie tacy jak Ty skutecznie się do tego przyczyniają.

   Tak dla Twojej swiadomości, istnieje coś takiego jak zakłócanie miru domowego i nikt nie ma prawa Ci regularnie łomotać głośną muzyką itp. Każdy ma prawo wyspać się kiedy chce. Dlaczego regularnie drące mordy dzieciaki w przedszkolu miałyby nie być rownie uciążliwe? To jest taka sama działalnośc generująca hałas jak zakłady pracy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anaheim: wyjasnij mi dlaczego mam wspolczuc osoba ktore bimbaly w szkole a teraz maja lipe? jak cos komus w swoim zyciu przeszkadza niech je sobie polepsza albo niszczy jest to sprawa wylacznie tej osoby.Twoja mentalnosc jest januszowa bo placzesz nad ludzmi ktorzy sa sobie sami winni za swoj los. To jest wlasnie obsrane gownem. Zyj se tam jak chcesz i nie placz ze ci zle tylko do roboty sie wes i pracuj nad soba, nie wymagaj niczego od innych aby ci zycie ulepszali. To nie lezy w niczyim obowiazku.

  •  

   pokaż komentarz

   wspolczuc osoba ktore bimbaly w szkole a teraz maja lipe?

   @Sklozgos: Teraz już wiem, że podjąłem dyskusję z idiotą. Szkoda czasu na wyjaśnienie Ci, że świat nie jest czarno-biały i konieczność spania w nocy nie jest równoznaczna z tym, że ktoś jest niewykształconym leniem.

   Określeniem, że Januszostwem jest to, że chcę dobrze dla kogoś innego zwaliłeś mnie z nóg. Nadajesz sie na polityka - p@#$$$#ić od rzeczy dla samego p@#$$$#enia i odwracać kota ogonem bo moja prawda jest mojsza niż twojsza.
   Życzę Ci pomyślnej kariery ale popracuj najpierw nad gramatyką żeby wiecej publicznie się nie zbłaźnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Anaheim: widze po twoich wpisach, ze jestes tu po to by obrazac innych. Dzieki dzialaniom takim jakie wyznajesz spoleczenstwo bedzie tylko coraz glupsze bo zamiast pracowac nad soba oczekuja ze inni sie nimi zajma. Panstwo to nie twoja mamuska albo opiekunka. Mniejszosci w kraju nie rzadza choc bardzo sie do tego dazy.

 •  

  pokaż komentarz

  To jest sk%!%ysyństwo. Zamiast walczyć z konkurencją w normalny sposób czyli jakością obsługi czy cenami to podpalają czyjś biznes. Dramat. Mam nadzieję, że policja szybko przemagluje sąsiednie przedszkola i dorwie kretynów.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja proszę tylko o nieobrażanie zwierząt! Ani bydła! Ani pierwotniaków!

  Nie porównujmy ich do tych kanalii którzy zrobili to na zlecenie innych obrzydliwych ludzi, albo dla zabawy.

 •  

  pokaż komentarz

  Szukać tych z opalonymi mordami, bo widziałem, że jedną butelkę rzucili, a ten z tyłu też miał taką. Równocześnie zapaliło się za drzwiami, więc jest szansa, że się trochę poparzyli.

Dodany przez:

avatar pipsztyk dołączył
675 wykopali 2 zakopali 6 tys. wyświetleń
Advertisement