•  

  pokaż komentarz

  Przeładowane ciężarówki z tej firmy były zatrzymywane już wiele razy i jak widać bez skutku.

 •  

  pokaż komentarz

  Dlatego,że ITD w nocy nie robi.To i w nocy syf się wozi.Nawet za naszą wschodnią granica o tym wiedzą.Ruscy tak oszukują na pozwoleniach na przewóz.A przynajmniej oszukiwali.Przekraczali granicę polsko litewską o 22:00 i mieli 8 godzin na dojazd do Niemiec do 6:00 rano,kiedy ITD zaczynała pracę.Jak dali radę nie musieli wypełniać druku i na jednym zezwoleniu jeździli 10 razy.Nasi na jednym raz,bo oni kontrolowali szczególnie.A nawet jak złapaliśmy to oni tylko datę wpisali i już byli na legalu.Owszem stracili jedno pozwolenie,ale jak wcześniej przejechali na nim kilka razy to i tak się opłacało.Byle przejechać kraj wtedy gdy ITD nie patrolowało.To nie jest taka służba jak policja.Owszem,rzadko,ale możliwe są akcje nocne i wtedy padali jak muchy,ale co z tego,jak raz na jakiś czas.

  •  

   pokaż komentarz

   @DumnyzbyciaPolakiem: Skoro są już dość tanie systemy zczytywania tablic, a pozwolenia na pewno przechowywane są w jakiejś państwowej bazie danych, czy byłoby problemem zautomatyzować proces i na granicy ustawić automaty?

   Tak samo marzy mi się, żeby ustawienia świateł przednich było automatycznie mierzone już na granicy (bez zatrzymywania auta na granicy, policja wyławiałaby delikwenta chwilę później bez blokowania ruchu). Za dużo oślepiających kamikadze na litewskich, czy ru blachach.

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: magicznelata90.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Powinni zatrudnić tych mieszkańców żeby typowali ciężarówki do kontroli. Z wagą w oczach są bezcenni

  •  

   pokaż komentarz

   @kurakpodwodny: Radom to jest zagłebie producentów szamb betonowych, Wiekszość zestawów które wywozi w kraj te szamba ma po 6-7 osi gdzie wystarczy 5 osi żeby osiagnac maksymalne DMC, wiec nie trzeba byc wybitnym intelekturalistą, żeby skumać co jest grane... proceder który trwa od lat już a ichniejsze auta czesto widze kilkaset km od Radomia które dojeżdzają do klientów w takiej postaci. Ten z artykułu mógłby legalnie zabrać 1 niekompletne szambo na siebie,nawet z przyczepa przekroczyłby naciski wiec na bezczelnego poszli samym autem... dobra też jest bajka o odstawieniu samochodu do mechanika, o godzinie 22 z załadowanym towarem haha ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

 •  

  pokaż komentarz

  Wu wu wu szambaaaa dwadzieścia cztery pe el

Dodany przez:

avatar regiony dołączył
429 wykopali 18 zakopali 8.9 tys. wyświetleń
Advertisement