•  

  pokaż komentarz

  Czyli jeszcze mam na co czekać w życiu (。◕‿‿◕。)

 •  

  pokaż komentarz

  Tylko ja uważam że zrobienie z Geralta protagonisty gier CDP to był już trochę błąd? Zamiast stworzyć historię z nowym bohaterem która mogłaby być traktowana jak w 100% kanoniczna względem książek sworzono gry które w nieco naciągany sposób kontynuowały fabułę z książek plus nie były w 100% kanoniczne. W ogóle motyw z amnezją, ja p!?@$?@ę ...

  •  

   pokaż komentarz

   @PodprzestrzennyKolektywPizzy: Na szczęście się z amnezji później wycofali. Chcieli opowiedzieć historię z bohaterem, który był głęboko osadzony w świecie przedstawionym, sporo NPC znało Geralta. Nowy bohater byłby trudniejszy w implementacji liniowej fabuły, która mocno nawiązywała do książek.

  •  

   pokaż komentarz

   Na szczęście się z amnezji później wycofali.

   @3mpty: już w pierwszej części było widać, że planują odzyskanie przez Geralta pamięci w kolejnych częściach.

  •  

   pokaż komentarz

   Tylko ja uważam że zrobienie z Geralta protagonisty gier CDP to był już trochę błąd?

   @PodprzestrzennyKolektywPizzy: nie sądzę, żeby to aż tak chwyciło, gdyby to nie był Geralt, Ciri i Yennefer i cała reszta dobrze napisanych i osadzonych postaci. Szczególnie pierwsza część mogłaby mieć trudność, bo wielu graczy czytało wcześniej książki i poznanie dalszych losów było czymś, co ich przyciągnęło.

  •  

   pokaż komentarz

   @Trevize: gdyby robili bardziej otwartą fabułę i zostawili istotne decyzję graczom to może nowy bohater by się sprawdził. Ale postawili na sztywną fabułę gdzie decyzje miały niewielki wpływ na wynik (mi się podobało, lubię dobrą opowieść).

  •  

   pokaż komentarz

   @Trevize: Tu możesz mieć rację, pierwsza część nie była chyba szczególnie tworzona z myślą podboju zagranicznych rynków gdzie twórczość Sapkowskiego była raczej słabo znana, więc ważne było trafienie do fanów książek.

  •  

   pokaż komentarz

   Tylko ja uważam że zrobienie z Geralta protagonisty gier CDP to był już trochę błąd?

   @PodprzestrzennyKolektywPizzy: Zgadzam się. Miałem kompletnie inne oczekiwania względem gry. Należę do tych nielicznych, których fabuła potwornie rozczarowała. Chciałem twórczego rozwinięcia świata, jaki znałem z książek, a dostałem w zasadzie tę samą historię, co w sadze, tylko... gorzej opowiedzianą. "Wiedźminy" to świetne gry, z intrygującym klimatem, ale fabuła może się podobać jedynie w zupełnym oderwaniu od książkowego pierwowzoru.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak dla mnie powinni zrobić coś swojego. Dragon Age Orgins pokazał, że ciągle da się stworzyć niebanalne uniwersum fantasy. Jakby jeszcze poszli w otwarty świat z zapewnioną łatwą modowalnością i wypełnienie tego świata nie w jak w Skyrimie tylko w Wiedźminie to mogliby podgryźć Beth.

  Bo patszki ćwierkają, że po wyjściu Wiedźmina Beth skasowało co mieli zrobione na TES VI i zaczęli od nowa.

  •  

   pokaż komentarz

   to mogliby podgryźć Beth

   @Camilli: Po co gryźć coś co gryzie samo siebie. Wystarczy że będą po prostu wypuszczać dobre gry i Bethesda sama spadnie z rowerka. Albo zacznie sie starać i też wypuszczać dobre

  •  

   pokaż komentarz

   @Niewiemja: errmmm nie róbmy z biznesu misją - chcemy czy nie będą zajeżdżali franczyzę do monumentu gdy ktoś nie stwierdzi że "wiedźmin" będzie miał gorsze notowania niż coś nowego jedyna nadzieja że coś rownolegle będa próbowali rozwinąć jak właśnie cyberpunk, ale to jak widać pewnie nakłąd finansowy porównywalny do wieśka - cały czas nie wiadomo czy im się dobrze sprzeda... mimo wszystko wiesiek 4 ma pewniejszą sprzedaż...

   takie czasy - seriale, filmy, książki wszystko ciągnięte do momenty aż najbardziej oddani fani nie są w stanie kupować

  •  

   pokaż komentarz

   @Camilli:

   Dragon Age Orgins pokazał, że ciągle da się stworzyć niebanalne uniwersum fantasy.
   Można też je spieprzyć, wydając część drugą i trzecią :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Mr_Hand_of_Fate:

   Można też je spieprzyć, wydając część drugą i trzecią :D

   Kolejno: beta i MMO w singlu. (-‸ლ)

 •  

  pokaż komentarz

  Wiedźmin 4, Matrix 4 co to się dzieje ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  pokaż komentarz

  Jak Cp77 okaze sie jednym wielkim failem, to nie jestem pewny czy bedzie kolejna gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Hajp nakrecili przeokrutny, a juz ostatnio bylo widac, ze balonik nie wytrzyma. Jeszcze kilka takich newsow jak ten o braku wyboru plci czy braku cutscenek w trzeciej osobie i porzadnie p!$@#@%nie. A cyberpunk to nie jest fantasy, nie sprzeda sie tak dobrze.

Dodany przez:

avatar JankoBzykant88 dołączył
833 wykopali 11 zakopali 20.5 tys. wyświetleń
Advertisement