•  

  pokaż komentarz

  przeciez to tylko pare kartek papieru, a ludziom odp??%?%?a ¯\_(ツ)_/¯

 •  

  pokaż komentarz

  Dla mnie nie ma większej różnicy między koranem, Biblią czy Harry Potterem.

  Ale jestem zdania, że jeśli coś jest uważane za świętą księgę w jakby nie patrzeć w dość sporym gronie ludzi to powinno się to uszanować. Nie ważne czy to biblia czy Koran. Nie ma to nic wspólnego z jakikolwiek poglądami politycznymi, po prostu z zwykłego poszanowania dla drugiego człowieka i jego poglądów. Tak samo potępia cipomaryjki i tak samo potępiam niszczenie Koranu.
  Przez poszanowanie też nie mam na myśli akceptacji, tolerancji dla osób które owe poglądy narzucają innym.

  Np. Jak ktoś jest wege to nie ma problemu, ale jeśli ktoś próbuje mi zajrzeć do talerza i krytykuje moje jedzenie to niech ekhem... Spada :)

  Podobnie z LGBT i podobnie z religią.

  Dlatego nie rozumiem po cholerę się żreć na siłę?

  Jeśli ktoś w coś wierzy to nie należy według mnie krzyczeć mu w mordę, że jest jełopem bo ja nie wierzę, a on wierzy! Ha! Spalę mu jego przedmiot kultu! Bez sensu...

  Wybaczcie, jestem debilofobem i każdy przejaw debilizmu czy z prawej czy lewej jest dla obrzydzeniem.

  •  

   pokaż komentarz

   Podobnie z LGBT i podobnie z religią.

   @KapelanBrajan: czyli...żeby dobrze zrozumiał. Biologiczne zróżnicowanie preferencji seksualnych, które jest mniej więcej tym samym co np. kolor oczu jest dla ciebie podobnie oparte w rzeczywistości jak wiara w jakieś rozmaite religijne opowiastki o chodzeniu po wodzie na przykład ? > jestem debilofobem < naprawdę ?

  •  

   pokaż komentarz

   @abhagebhar: Źle zrozumiałeś. Właśnie chodziło mi o krzyczenie na takie osoby za samo istnienie. Niepojęte... Jest to dla mnie przejaw debilizmu, ale także oznaką debilizmu jest narzucanie przez różnych działaczy tego środowiska (tak to nazwę) patologicznych zachowań. Coś jak bany za słowo pedał (od roweru) na fb czy inne tego typu głupie zachowania. Według mnie należy się nawzajem szanować (chyba, że ktoś na to nie zasługuje) przez swoje zachowania. Nie należy szanować sebka krzyczącego do dwóch gejów obraźliwe słowa, tak jak nie należy szanować osób które narzucają Ci swoją ideologię i nazywają homofobem jeśli się z nimi nie zgadzasz (choć orientacja seksualna nie ma tu znaczenia).

   Nie jestem dobry w przekazywaniu moich myśli, mówcą nie zostanę xD. Mam nadzieję, że teraz zostanę zrozumiany.

 •  

  pokaż komentarz

  widzę że miejscowe karyny też w formie

  źródło: Untitled.jpg

1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 następna