•  

  pokaż komentarz

  Now rozumiem świętowania początku nieszczęścia na światową skalę w którym zginęły i cierpiały miliony ludzi, czemu nie świętuje się zakończenia?

 •  

  pokaż komentarz

  Nie ma lepszego momentu niż teraz!
  Wystarczy wysłać im oficjalne zaproszenie i nagłośnienie we wszystkich możliwych mediach na obchody...

  ...17 września.

  Propagandowo dupy by ruskich zabolały i to bardzo.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak napisał Mirek Yosemitesam: 29 XII 1939 opublikowano w prasie życzenia Józefa Stalina dla Adolf Hitlera i Joachima von Ribbentropa.
  W tej drugiej depeszy Stalin pisze o przyjaźni narodów Niemiec i ZSRR przypieczętowanej wspólnie przelaną krwią i ma nadzieję, że ta przyjaźń będzie długa i trwała.

  źródło: 1567500921589.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Gdyby nie agresja Rosjan 17 września 1939 roku być może Polacy walczyliby dłużej i Anglia i Francja ruszyłyby dupę, żeby stworzyć drugi front. I być może w 1941 roku Niemcy nie zaatakowaliby Rosji i wojna pochłonęłaby mniej ofiar. Taką narrację powinniśmy zapodać we wszystkich środkach masowego przekazu.

  •  

   pokaż komentarz

   Gdyby nie agresja Rosjan 17 września 1939 roku być może Polacy walczyliby dłużej i Anglia i Francja ruszyłyby dupę, żeby stworzyć drugi front.

   @Pan_Buk: nie sądzę, 17 września było po ptokach już od tygodnia

  •  

   pokaż komentarz

   @Pan_Buk: Sowieci chcieli Polskę doj%?@ć w odwecie za 1920, więc dogadanie się z Niemcami było im na rękę. Nie było nawet mowy o szukaniu oparcia w sąsiadach ze wschodu. Francja nawet nie walczyła o swój kraj, a co dopiero o jakiś inny, a Angole nigdy nie zamierzali dotrzymać warunków tego sojuszu, czego nie ukrywają. W 2 połowie lat 30 było wszystkim na rękę dogadywanie się z Hitlerem, bo w końcu to człowiek roku według Times etc. I wszyscy byli pełni podziwu dla Hitlera, jakby nie pamiętając, że właśnie wycierał sobie dupsko postanowieniami z Wersalu.
   Wpadnięcie Polaków między młot a kowadło (albo sierp jak kto woli) było nieuniknione. Tym bardziej, że tuż przed wojną zmarł Piłsudski, który również usiłował pójść na ugodę z Niemcami, którzy notabene nie żałowali upamiętniania jego osiągnięć i sam Hitler był jego fanem.

   Odchodząc lekko od wątku - zauważcie, jak państwa osi, które wojnę przegrały zostały światowymi graczami w zakresie gospodarki, tj. Japonia, Włochy, Niemcy, Finlandia (może nie aż tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Powinni zostać dojechani i zgnojeni na arenie międzynarodowej.

  •  

   pokaż komentarz

   Gdyby nie agresja Rosjan 17 września 1939 roku być może Polacy walczyliby dłużej i Anglia i Francja ruszyłyby dupę,

   @Pan_Buk: Źle do tego podchodzicie, przede wszystkim gdyby nie podpisanie paktu Niemiec i Rosji, paktu Ribbentrop-Mołotow to najprawdopodobniej Niemcy nie zdecydowałyby się na zaatakowanie Polski i próby podbicia europy, przecież jeszcze przed podpisaniem tego paktu, rosja po 1930r. pozwalała na szkolenia niemiec na swoim terytorium i ich czynnie wspierała w rozbudowie i wzmacnianiu ich armii i omijaniu Traktatu Wersalskiego (podpisanego przez niemców) po pierwszej wojnie światowej gdzie niemcy dostały ogromne ograniczenia na swoje wojsko:

   Niemcy nie mogli mieć żadnych wojsk na terenie lewobrzeża renu i z prawej jego strony jakieś 50km.
   5 część traktatu zmniejsza liczbę niemieckich żołnierzy (100 tys.), zakazano również obowiązkowej służby wojskowej. Był również wprowadzony zakaz uzbrajania armii niemieckiej w czołgi i samoloty.


   Niemcy już od początku lat 30 - 1930 - zaczęły współpracować z Rosją która pomagała im omijać podpisany przez nich samych traktat.

   Tu macie znacznie więcej ciekawych informacji o współpracy Niemiec i Rosji przed 1939 i po.

   https://www.youtube.com/watch?v=xIBtEdGZ4HY
   https://www.youtube.com/watch?v=34jOf-NFMlM

   Bardzo ciekawe materiały, bardzo bardzo polecam.
   Te filmy bardzo dużo wyjaśniają!

 •  

  pokaż komentarz

  Rosjanie maja już tak wyprane mózgi ze sami już nie wiedza co jest prawda a co fałszem