•  

  pokaż komentarz

  Chciałbym zwrócić uwagę na to, ze sprawców pobić z autobusów czy centrów miast wrzuca się wizerunki dopiero po roku, a tutaj mamy już w tydzień sprawę załatwioną.... z innej beczki, koleś mi wyglada na @lakukaracza_ , wnioskuje to po ilości hejtu na katoli itp

  •  

   pokaż komentarz

   @jar86: Ja za to po Twoim wskazaniu mnie jako typa na obrazku zgłaszam sprawę do prokuratury.

   pokaż spoiler tak... tego dziura wiesz gdzie

  •  

   pokaż komentarz

   @jar86: Dokładnie, lakukaracza zapomniał wziąć swoich psychotropów i mu odwaliło do reszty, psychuszka już jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @PolskiPan: Hahaha, jaki ubaw, koleś się leczy psychiatrycznie XDDDDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @lakukaracza_: Proszę dołącz do wniosku dowolnie wybrane swoje znaleziska, żebym nie musiał sam tego robić. Widziałem dzisiaj pierwszy raz Twoje wrzuty i nie potrafię sobie wyobrazić dlaczego aż tak jeździsz po katolach, może to wytłumaczysz bo niejedyne w temacie?

  •  

   pokaż komentarz

   Proszę dołącz do wniosku dowolnie wybrane swoje znaleziska, żebym nie musiał sam tego robić

   @jar86: Przecież sobie jaja roibłem, ironia taka, w spoilerze masz puentę żartu. Łapiesz już?

   Widziałem dzisiaj pierwszy raz Twoje wrzuty i nie potrafię sobie wyobrazić dlaczego aż tak jeździsz po katolach, może to wytłumaczysz bo niejedyne w temacie?

   @jar86: Nie wytłumaczę. Poszukaj moich wpisów gdzie to tłumaczę, było ich sporo z dwa lata do tyłu, teraz tylko #bekazkatoli, zero tłumaczenia.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @lakukaracza_: Widzę że się poskarżyłeś i moderacja usunęła mi komentarz, więc napiszę jeszcze raz, tylko najłagodniej jak się da żeby znów się nie doczepili.

   A więc odpowiadając ci.

   Hahaha, jaki ubaw, koleś się leczy psychiatrycznie XDDDDDD

   @lakukaracza_: Nie no nie tylko z tego jest ubaw, ubaw jest również z tego że wrzucałeś na wykop, na portal ze śmiesznymi obrazkami, zdjęcia cycków swojej żony na których powypisywałeś mazakiem niki użytkowników z wykopu w zamian za określoną ilość plusów oddanych pod twoim wpisem, to że siedzisz całymi dniami i nocami na tagach typu bekazkatoli i innych i plujesz tam na katolików i ogólnie Polskę i Polaków, tylko dopełnia całokształtu tego obrazu xD xD xD

   informacja dla administratorów - w tym wpisie nikogo nie obrażam

  •  

   pokaż komentarz

   @jar86: "nie potrafię sobie wyobrazić dlaczego aż tak jeździsz po katolach, może to wytłumaczysz bo niejedyne w temacie"

   Pewnie go jakiś pleban w sobie rozkochał, a potem zostawił. Wiesz jak niewiele dzieli miłość od nienawiści...

  •  

   pokaż komentarz

   @jar86:
   Randomowy Mirek: Mireczki dziadek mi umrał i bardzo mi smutno z tego powodu, proszę o modlitwę
   Lakukaracza: MiReCzKi ChUoPak Mi UmAr MudLdzIe SIe do SzATanA XD ALe BeKa z TyCh GaDoLi ;DDD

   Randomowy Mirek: Hehe Lakukaracza psychotropów zapomniał
   Lakukaracza: HeHe BaRdZo ŚmIeSzNe, mAsz Ty RiGCz W oGOle

 •  
  k.............d

  -4

  pokaż komentarz

  "Posągi ich bogów spalisz, nie będziesz pożądał srebra ani złota, jakie jest na nich, i nie weźmiesz go dla siebie, aby cię to nie uwikłało, gdyż Pan, Bóg twój, się tym brzydzi. Będziesz uważał to za rzecz wstrętną, obrzydzisz to sobie." Dewarim 7

  •  

   pokaż komentarz

   @klonopin-retard: uważaj bo spalisz im obwody ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież modlitwa do świętych obrazów czy całowanie po nóżkach glinianych posążków to w ogóle nie bałwochwalstwo, w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @klonopin-retard: szkoda że podałeś cytat kompletnie bez sensu, bo mówi on o "ich posągach" a konkretnie o
   "1Gdy Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, do której idziesz, aby ją posiąść, usunie liczne narody przed tobą: Chetytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów: siedem narodów liczniejszych i potężniejszych od ciebie...
   ... 25 Posągi ich bogów spalisz, nie będziesz pożądał srebra ani złota, jakie jest na nich, i nie weźmiesz go dla siebie, aby cię to nie uwikłało, gdyż Pan, Bóg twój, się tym brzydzi... "
   Czyli cytat odnosi się do posągow bogów chetyckich itd.
   Ponadto Dewarim to żydowska nazwa fragmentu Tory, który jest również obecny w Biblii katolickiej, ale różnice pomiędzy żydowskimi i katolickimi tłumaczeniami mogą być znaczne. Według katolików oddawanie czcii wizerunkom świętych, Chrystusa, Maryi nie jest równoznaczne z bałwochwalstwem- uznaniem przedmiotu za boga. Co istotne Nowy Testament rozszerza znaczenie bałwochwalstwa na kult pieniądza, władzy, rozkoszy życiowych. Ale co może o tym wiedzieć ignorant na wykopie.

  •  
   k.............d

   -1

   pokaż komentarz

   szkoda że podałeś cytat kompletnie bez sensu, bo mówi on o "ich posągach"

   @prezess123123: czyli jak bóg ukarał kaina po zabiciu abla to miał na myśli że tylko ablów nie można zabijać? ciekawe

   żydowskimi i katolickimi tłumaczeniami mogą być znaczne

   masz chyba na myśli różnice między hebrajskim oryginałem i jego katolickimi trawestacjami

   Według katolików oddawanie czcii wizerunkom świętych,

   ciekawe czy ich bóg jest tego samego zdania?!

   Co istotne Nowy Testament rozszerza znaczenie bałwochwalstwa

   a zawęża?

   Ale co może o tym wiedzieć ignorant na wykopie.

   twój gównowywód jest niemerytoryczny, wewnętrznie sprzeczny i w ogóle nie podważa tego co napisałem. i ty masz czelność zarzucać komuś ignorancję? xD tfu

  •  

   pokaż komentarz

   @klonopin-retard: gościu nie przeczytałeś całej mojej wypowiedzi (albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ewentualnie 7 sekund pamieci) tak jak nie przeczytałeś całego rozdziału 7 Księgi Powtórzonego Prawa. W tym cytacie Bóg nakazał zniszczyć posagi bogów ludów wrogich Izraelowi
   "ich bogów" czyli bogów "Chetytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów"

   masz chyba na myśli różnice między hebrajskim oryginałem i jego katolickimi trawestacjami
   A czy ty dałeś cytat po hebrajsku? Czy tłumaczenie na polski? Może jesteś Żydem, skoro używasz Tory a Biblię katolicka nazywasz trawstacją, to w tym wypadku twój argument jest inwalidą. Musiałbyś przyznać że twoja wiara jest jakieś dwa tysiące lat do tyłu z nowościami tego świata i Mesjasz już przyszedł a ty go nie rozpoznałeś.

   ciekawe czy ich bóg jest tego samego zdania?!
   według katolików tak, a najlepiej będzie jeśli sam Go zapytasz, dla nich to działa, nie wiem jak dla ciebie

   a zawęża?
   nie rozumiem o co ci chodzi, łap za wiki bo nie chce mi się szukać cytatów.

   W Nowym Testamencie bałwochwalstwo jest również wielokrotnie potępiane. Istnienie innych bóstw jest negowane (1 Kor 8,4; Ga 4,8), a oddawanie im czci jest w istocie kultem demonów (1 Kor 10, 19-21). W teologii św. Pawła pojęcie bałwochwalstwa jest poszerzone i obejmuje także chciwość (Kol 3,5; Ef 5,5) rozumianą jako kult pieniądza traktowanego jak bożek, któremu ludzie służą niczym Bogu najwyższemu. Przedmiotem bałwochwalczej żądzy może być również władza (Ap 13,8) i rozkosze życiowe (Tt 3,3). Unikanie idolatrii jest koniecznym warunkiem zbawienia (1 Kor 10, 14; 2 Kor 6, 16; Ga 5,20; 1 J 5, 21; Ap 21, 8; 22,15)[2].

   twój gównowywód jest niemerytoryczny, wewnętrznie sprzeczny i w ogóle nie podważa tego co napisałem. i ty masz czelność zarzucać komuś ignorancję? xD tfu
   LOL zawsze w dyskusji rzucasz gównem? Jakiś dowód sprzeczności?

 •  

  pokaż komentarz

  Znając życie, to jutro się okaże, że to praktykant z frondy albo innej niezaleznej, który pisze artykuł o lewackim ataku na kościół.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Jest wolność wyznania. Wyraził sobie.

Dodany przez:

avatar paramedix dołączył
700 wykopali 25 zakopali 7.5 tys. wyświetleń