•  

  pokaż komentarz

  Gdyby nie Wyborcza, Onet czy TVN, jedna afery o których byś słyszała, to wymyślone zarzuty wobec przeciwników PiS. Więc zastanów się, co piszesz, bo to głupie po prostu. Zakop za informację nieprawdziwą, bo akurat Wyborcza opisuje takie rzeczy bardzo szeroko.

  •  

   pokaż komentarz

   @alasicannotswim: Zgadzam się. Dzięki dziennikarzom Wyborczej wypłynęło sporo przeróżnych afer i nieprawidłowości w kwestiach, które może w różnym stopniu, ale dotyczą nas wszystkich. Można się nie zgadzać z ich linią polityczną, ale dziennikarstwo śledcze mają na wysokim poziomie i trudno temu zaprzeczyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @redo123: ale dążymy do tego, żeby narracją o rzekomej antypolskości zdyskredytować, albo wyeliminować gw, onet, tvn, newsweek, politykę, polsat pewnie też. I wtedy w koncu jedynymi ludżmi zajmującymi sie aferami będzie pani Gargas i Gazeta Polska :)

 •  

  pokaż komentarz

  Trochę trudno zrozumieć o co Ci właściwie chodzi - najpierw stwierdzasz że dyrektorem był koleś który w przeszłości był pilotem wojskowym a zaczynał jeszcze za LWP (jak np. obecny dowódca generalny sił zbrojnych i większość innych najbardziej doświadczonych żołnierzy). Na śmietnik z ich doświadczeniem, bo służyli w LWP? Nawet Niemcy po wojnie nie byli tak głupi żeby zrobić absolutną czystkę, tylko chcąc nie chcąc musieli opierać się na ludziach z Wehrmachtu, Luftwaffe, SS, itp. Kto by inaczej im potem samolotami latał, dzieciaki prosto po podstawówce uczące się tylko z książek?

  No i co mają do rzeczy te wszystkie przypomnienia że LWP brało udział w pacyfikacjach strajków itp. Słabe.

  •  

   pokaż komentarz

   @klaun-szyderca: Polska może i była ludowa, ale przynajmniej nie była „republiką radziecką”. Każdy, kto ma żal do Polaków, że służyli w ludowym wojsku i w milicji, stwierdza tym samym, że wolałby, aby tych formacji nie było, a więc chciałby tu mieć okupację sowiecką. Poza tym, aby zostać oficerem, wcale nie trzeba było być w partii.

 •  

  pokaż komentarz

  Czy jest w tym kraju jakaś dziedzina życia gdzie nie występuje patologia ?

 •  

  pokaż komentarz

  Dziecko drogie - Okęcie to po lotnictwie LWP był kiedyś standard pracy. Tobie się zdaje, że myśmy mieli pilotów jak USA. Informuje Cie, że za komuny końca kariery pilotów dożywało kilku na rocznik. Latanie na komunistycznym sprzęcie to strasznie ciężka praca, o błąd łatwo, a błędy w tym zawodzie kończą życie. Z punktu widzenia pracodawcy jak ktoś tyle lat przeżył w bagienku LWP jako lotnik to musi mieć łeb na karku.

  Co do bomb atomowych - no i ? A myślisz, że dzisiejsi piloci F-16 mają dostęp do planów strategicznych NATO i analizują czy aby ich służba przynosi maksimum zysku ojczyźnie i czy ich alianci nie wykorzystują?

  Sprawa kolejna: Konsalnet i reszta. To przecież nie są tajemnice, to są serio tematy takie, że można w KRS posprawdzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   To przecież nie są tajemnice, to są serio tematy takie, że można w KRS posprawdzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @szatanski_login_do_wywalenia: żeby było śmieszniej to OP nawet to wie

   Przecież to wszystko możesz sprawdzić - dane tych ludzi w krs-ach, bilans firm w rejestrze firm

  •  

   pokaż komentarz

   @carbyne: wiem, ale to jest tak pisane jakby to niewiem jaki skandal był.

   A faktem jest, że jak ktoś się dorobił i doczekał już bycia szefem czegoś i nie robi barbachy to jestem skłonny mu lekkie przewały wybaczyć. To jak napiwek za dobrą obsługę w knajpie. Wiadomo, że jak ktoś na posadce klepie kontrakty między firmami z zagranicy i skarbem państwa i kotrakt jest na 50milionów PLN, a on zarabia 4.5k PLN brutto to przewał będzie.

   Pytanie tylko czy zrobi przewał gdzie są 3 opcje i wybierze prawidłowo, a w łapę weźmie czy w łapę weźmie, a zrobi tragicznie. 1 opcja dla mnie jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @szatanski_login_do_wywalenia: @carbyne:

   Dziecko drogie
   Po pierwsze brak szacunku dla autora, to jest dopiero dziecinne zachowanie.

   Po drugie - i co z tego, że można to sprawdzić w krs'ach etc? To ujmuje wagi skandalu, który się dział? Przecież wiele afer też można sprawdzić w internetowych źródłach, powiązania w raportach spółek etc, i to ma ujmować czemuś? Bo nie robione pod osłoną nocy tylko w bezczelny sposób w biały dzień?

   Przecież nikt normalny z opinii publicznej tych faktów nie będzie sprawdzało, bo nawet nie będzie miało ku temu powodu. Ten wykop ma niektórym rozjaśnić co się dzieje/działo w polskim lotnictwie.

  •  

   pokaż komentarz

   @kulturystyka-online: dobra, to weź mi logicznie wytłumacz, co do rzeczy ma to, że ktoś jest z Wołomina czy tam pracował w Wołominie. I że pracował w uczelni, która kiedyś współpracowała z Konsalnet, które to kiedyś coś...

   To stek bzdur. W ten sam sposób mogę napisać, że Twoja matka kupiła chleb w piekarni, którą założył koleś, który był kierowcą Jaruzelskiego. TEGO JARUZELSKIEGO. No i jak nic świadczy to o tym, że Twoja cała rodzina to komuniści i zdrajcy. Ma to sens? No k%##a nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @kulturystyka-online: Weź sobie afery paliwowe, VAT, powiązania Pani GW z różnej maści nieruchomościami i tak dalej - tam serio było mięsko, ludzie-słupy, figuranci, kancelarie, konta w rajach podatkowych itd.

   Wiesz dlaczego? Dlatego, że wbrew pozorom clue afery to jej nielegalność. Nie dyskusyjna legalność, a nielegalność. Lubisz ganiać wiatraki i wierzyć w kosmitów - proszę bardzo, ale takich przecieków jak ten to mam za 60PLN w czasie kursu taksą na Okęcie cztery.

 •  

  pokaż komentarz

  Brak dowodow i jeszcze ten idiotyczny opis. Sorry ale poki co zakop. Masz dowody na to co opisujesz? Idz z tym do mediow albo od razu na policje. Nie masz dowodow? No to coz...

Dodany przez:

avatar kamilanowicka87 dołączył
1249 wykopali 185 zakopali 55.6 tys. wyświetleń
Advertisement