•  

  pokaż komentarz

  To jest tak k%?@a głupi artykuł, że szkoda słów xD Nawet zarzuty sformułowane w dalszej części są mało wiarygodne, ze względu na poprzedzające to gówno...

  Autor ma ból dupy, że ktoś pracował w Wołominie, tak, tak - W TYM WOŁOMINIE, czaicie? Jak masz jakikolwiek związek z Wołominem, miastem, to jesteś umoczony w mafie xD

  Gość pracował na uczelni, a ta uczelnia pracowała kiedyś z firmą ochroniarską, a tą firmę założyły kiedyś służby xD No k%?@a, a ja kiedyś robiłem zakupy w sklepie ochranianym przez tą firmę - przypadek? Nie somdze.

  Porty lotnicze - monopolista, nie przynosi zysku. Jakież to k%?@a dziwne, biorąc pod uwagę, że wiele lotnisk w Polsce zostało niedawno otwartych i dopiero po latach osiągną rentowność, gdy będą obsługiwać optymalną liczbę pasażerów. Bo przecież infrastruktura lotnicza to najtańsza rzecz na świecie, żadne państwo do tego nigdy nie dokłada.

  A dowodem nieudolności tych ludzi jest to, że kilka szczebli niżej ktoś popełnił błędy. Wystarczy przeczytać raport NIK o portach lotniczych, żeby zobaczyć, że to nagminna sytuacja, gdzie kogoś wpuszczą bez przepustki, że to, że tamto, różne osoby są winne, na różnych poziomach, a najczęściej nieścisłe prawo. I sytuacje wnoszenia atrap (w artykule bomby xD) do stref zastrzeżonych nie mają miejsca tylko w Polsce - tak się kontroluje sprawność podmiotów bezpieczeństwa, ważne żeby wyciągać z tego odpowiednie wnioski.

 •  

  pokaż komentarz

  Też mi odkrycie. Po upadku PRLu jedynymi ludźmi, którzy mieli jakiekolwiek know how w tej dziedzinie byli pracownicy dawnych służb. Przecież do wuja kto miał się znać na takich sprawach? Związkowcy?

 •  

  pokaż komentarz

  @kamilanowicka87 No tak, jedyne źródło potwierdzające tą informację to niezalezna.pl i Gazeta Polska Codziennie. Normalnie zbieg okolicznośći! Ale z ciekawostek dodam też jedną informację - jednym z innych pilotów przeszkolonych na SU-22 jest Andrzej Błasik.

  Bardzo też podoba mi się, że osoba tak doskonale poinformowana, nie wie, że bohater jej artykułu nazywa się Andrzej Ilków, a nie Andrzej Ilkow, ale kto by się przejmowała, skoro niezależna napisała "Ilkowa" i nie podała oryginalnej formy nazwiska.

  Potwierdzenia informacji, że Michalkiewicz pracuje w Lagardere także nie mogę znaleźć. Za to łatwo znaleźć informację, że Lagardere straciło na rzecz Baltony 14 lokali w 2018 roku:
  https://businessinsider.com.pl/finanse/handel/spor-o-sklepy-na-lotnisku-chopina/epfprjq

  Na dodatek z artykułu wynika, że LTR uważa, że przetarg wygrany przez Baltonę był pozorny, a system ochrony budowała kompletnie inna firma (KABE Systemy alarmowe sp. z o.o.).

 •  

  pokaż komentarz

  Dobrze, że już odeszłaś z tego PPL (albo cię wyje&$li). Tego nie da się czytać. Ból dupę ściska, że koledzy zarabiają 9k, ale może oni potrafią pisać po Polsku.

 •  

  pokaż komentarz

  Zgłosiłem to do Antoniego Macierewicza.

Dodany przez:

avatar kamilanowicka87 dołączył
1249 wykopali 185 zakopali 55.6 tys. wyświetleń
Advertisement