•  

  pokaż komentarz

  "Kto nie idzie z nami, ten wróg!"
  Współczesne lewactwo takie samo jak kiedyś :)

  źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Squatlifter: Raczej współczesne prawactwo znowu szerzy fake newsy. Dlaczego @wojna_idei znowu kłamiesz? W którym miejscu Natalie (imię ContraPoints) powiedziała, że „nie chce być kojarzona z radykałami manifestującymi swoją odmienność na pokaz” lub że „sympatyzuje z trans osobami, które po prostu chcą wtopić się w tłum”? Temat jest o czymś zupełnie innym. Jestem stałym jej widzem, od roku wspieram ją na patronie. Nie chodzi tutaj o osoby transpłciowe, a osoby non-binary. Chodzi o jej kilka tweetów w tym temacie, w których między innymi żartowała (satyra/komedia występuje w prawie każdym jej filmie). Część osób nie zgadzała się z tymi tweetami, jednak spora część osób non-binary nie widzi w nich niczego złego.

   Contrapoints w swoich filmikach zawsze pokazywała, że wszystkie tożsamości płciowe są ważne i istotne, nikogo nigdy nie nazwała „odmieńcem”, nigdy nie stwierdziła, że nie chce być kojarzona z kimś manifestującym swoją odmienność na pokaz (jaką odmienność? Na jaki pokaz? Bycie non-binarny)? Tym bardziej nigdy nie stwierdziła, że nie sympatyzuje z osobami transpłciowymi, które nie wtapiają się w tłum. Sama Natalie nie wtapia się zawsze w tłum np. z powodu bardzo wysokiego wzrostu.

   Nigdy chyba nie zobaczyłeś żadnego filmiku ContraPoints ze zrozumieniem. Nic dziwnego, tłumaczysz kłamstwa powtarzane przez Bena Shapiro na swoim kanale. Natalie otrzymuje sporo wsparcia od środowiska osób NB.

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: embed.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   manifestującymi swoją odmienność na pokaz i że sympatyzuje z trans osobami, które po prostu chcą wtopić się w tłum i być tolerowane.

   Natalie nie wtapia się zawsze w tłum np. z powodu bardzo wysokiego wzrostu

   @artpop: manifestacja swojej orientacji przez parady, ubiór, krzyczenie i kto wie co jeszcze vs wyróżnianie się z tłumu z powodu wzrostu. Ja się raczej w te genderowe dyskuje nie włączam, bo one do niczego nie prowadzą, ale tu mnie aż zakłuło, jak zobaczyłem to wypaczenie logiki.

  •  

   pokaż komentarz

   @enceladus71: Jaka manifestacja orientacji? Osoby hetero codziennie „manifestują” swoją orientację, osoby cispłciowe codziennie „manifestują” swoją płciowość. Człowiek z „założenia” w świecie heteronormatywnym jest hetero i cispłciowy - dlatego osoby homoseksualne lub transpłciowe robią coming out - nie musisz robić coming outu będąc osobą hetero. ContraPoint wspiera parady, marsze, walkę o równe prawa. Występuje na kanałach np. artystów drag queens, przykład poniżej:

   źródło: youtu.be

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop Z jakiego powodu musiała usunąć bądź usunięto jej konto na twitterze?

 •  

  pokaż komentarz

  Obejrzałem przez ostatnie miesiące kilka wytworów ContraPoints i mogę śmiało powiedzieć, że robi bardzo dobre, merytoryczne i racjonalne produkcje (są dość teatralne, przynajmniej te nowsze) na różne tematy. Nawet temat inceli potrafi przedstawić w ciekawy sposób, nie mówiąc już o poważnych tematach jak dysforia płciowa. Chrzanić hejterów, ludzie już przestają mnie zaskakiwać, ostatnio czepiali się nawet świętego Keanu za "nieodpowiednią" partnerkę.

  źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  Ponieważ LGBT to ideologia i narzędzie polityczne lewicy, a nie żadna tam społeczność walcząca o szacunek. W krajach, gdzie urzędują dłużej, widać to bardzo wyraźnie, to tylko Polska jest na początkowym etapie.

  •  

   pokaż komentarz

   @BarkaMleczna: Prawilnie piszesz. Z daleka widać grubą warstwę Rigczu pokrywającą twoje słowa. Plusik.

  •  

   pokaż komentarz

   Ponieważ LGBT to ideologia

   @BarkaMleczna: LGBT to skrótowiec. Równe prawa i wolność jednostki to jest ideologia, nazywamy ją "liberalizmem"

  •  

   pokaż komentarz

   @johny-kalesonny: tak, a Antifa to anty faszyści, w końcu tak wynika z nazwy.

  •  

   pokaż komentarz

   @BarkaMleczna: Antifa to organizacja, która w Polsce składa się może z dziesięciu osób, a jest używana jako kozioł ofiarny konserwatystów. Za każdym razem jak nacjonaliści / konserwatyści robią chlew, jak w Białymstoku, to pojawiają się właśnie takie komentarze "A antifa..."

   A nikt tej słynnej antify na oczy nie widział poza Warszawą.

  •  

   pokaż komentarz

   @johny-kalesonny: zarowno w przypadku działalności LGBT, jak i Antify, mówię o Ameryce, gdzie obie te organizacje zrobiły sobie bardzo dużo miejsca w przestrzeni publicznej i na tym przykładzie można zobaczyć, jakie są ich prawdziwe zamiary. Zgadzam się, że w Polsce Antifa nie istnieje, i bardzo dobrze.

  •  

   pokaż komentarz

   @johny-kalesonny: co więcej - zgadzam się, że osoby homoseksualne powinny być traktowane normalnie, z szacunkiem, powinny móc iść za rękę po ulicach. Ale jak zaznaczyłam, LGBT dalekosiężnie nie ma nic wspólnego z prawami osób homoseksualnych.

  •  

   pokaż komentarz

   @BarkaMleczna: Ale LGBT nie jest organizacją, jest skrótowcem określającym ludzi nieheteronormatywnych. Masz grupy, które są związane z prawami tych osób, i w USA tych grup jest bardzo sporo. Te grupy różnią się też między sobą, jedne są skrajne a inne wypośrodkowane.

   Wszystkim lepiej zrobi, jak konserwatyści nauczą się to odróżniać, i swój feedback zaniosą do konkretnych grup wspierających prawa osób lgbt, które według konserwatystów przegięły. A tak to gówno rozlewa się na wszystkich i wymyśla się bzdury pokroju "ideologia lgbt", by konserwatyści mieli wroga z którym mogliby walczyć.

   Ja np. zgadzam się, że niektóre organizacje lgbt przeginają i jak mają funkcjonować w społeczeństwie, to powinny dostać od tego społeczeństwa feedback. W Polsce np. "cipkomaryjki" są przykładem, gdzie gównem dostało się wszystkim osobom lgbt, a nie jednej pani, która zarabia na kontrowersjach.

 •  

  pokaż komentarz

  Rewolucja pożera własne dzieci ¯\(ツ)
  #bekazlewactwa

 •  

  pokaż komentarz

  "Constral is liberal, not a leftist. Those are two different things"
  A neuropki się kłócą, że lewica jest liberalna i chce tylko wolności, przykro mi neuropki ale jesteście 500 lat za murzynami, lewica na zachodzie nie jest już w żaden sposób liberalna, to sa neomarksiści z krwi i kości, konserwy światopoglądowe, które chcą niszczyć ludzi za poglądy. ¯\_(ツ)_/¯
  O neomarksizmie więcej tutaj
  https://publicystyczny.pl/neomarksizm-w-zarysie-cz-1-nowoczesna-rewolucja/

  Na przykład dawna koncepcja „poprawności politycznej”, czyli zachowania szacunku i kultury w dyskursie politycznym, przybrała postać kompletnie paranoiczną, doprowadzając nie tylko do poważnego ograniczenia wolności słowa, ale wręcz do zakazu mówienia niektórych oczywistych faktów oraz prezentowania pewnego szczególnego – bo nie lewicowego zestawu poglądów.

Dodany przez:

avatar wojna_idei dołączył
156 wykopali 99 zakopali 2.1 tys. wyświetleń
Advertisement