Po co madka zbiera stare paragony na dziecięce ciuchy od obcych ludzi ?

Po co madka zbiera stare paragony na dziecięce ciuchy od obcych ludzi ?

Na pierwszy rzut oka nie wydaje się to oczywiste. Natomiast odpowiedź jest prosta: żeby wykazać przed sądem na rozprawie alimentacyjnej sztucznie zwiększone wydatki na dziecko i zasądzić większe alimenty od ojca ! (SPOTTED)

 •  
  g............s

  +808

  pokaż komentarz

  Spotkałem się z takim absurdem, że do pozwu o alimenty była dołączona faktura na kosiarkę. Sąd spytał się po co... na to powódka: skoro jest dziecko, to konieczne jest koszenie trawy w ogrodzie, żeby miało się gdzie bawić.

  pokaż spoiler Logiczne, bo jakby nie było dziecka, to by nie kosiła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Spotkałem się z takim absurdem, że do pozwu o alimenty była dołączona faktura na kosiarkę. Sąd spytał się po co... na to powódka: skoro jest dziecko, to konieczne jest koszenie trawy w ogrodzie, żeby miało się gdzie bawić.

   @generalisimuss: To pikuś. Miałem lepszy przypadek. Była żona w pewnej sprawie po pouczeniu o odpowiedzialności zeznała, że nie korzystała z pewnej usługi. Zastanawiałem się jak udowodnić, że kłamie. Zaglądam do rachunków dołączonych do pozwu i ... bingo. Wstawiła kilka faktur. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @generalisimuss: @Gandalf_bialy: ja wiem, że wykopki żyją w jakimś świecie gdzie wyrodne matki chcą milionowych alimentów i wymyślają koszty, ale prawda jest taka, że 80% alimenciarzy nie płaci na swoje bachory i my wszyscy musimy na nich łożyć

  •  

   pokaż komentarz

   @UFC_Jest_W_Dupie: źródło: instytut statystyk z dupy? ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @UFC_Jest_W_Dupie: tylko zauważ, że niestety ale sądy polskie promują mamusie. Wiele ojców chciałoby mieć dziecko przy sobie i niech matka płaci alimenty, ale zaraz będzie larum bo: ojciec pracuje, a matka siedzi w domu i nie ma nic. I ona chce alimenty wysokie na dziecko, bo 500+ , alimenty, zasiłki, to już się dobra kasa robi, a można się opieprzać w domu dalej. A weź sprawdź ile z tego idzie na dziecko...
   Jak z byłą w sądzie się kłóciłem, to jak przyniosła wszystkie papiery, co dostaje itp, to wyszło, że na córkę ma ponad 1400zł. TYSIĄC CZTERYSTA. Na dziecko, na miesiąc. Wiele ludzi 20+ nie widzi takiej kasy...

  •  
   b.............a

   -81

   pokaż komentarz

   @UFC_Jest_W_Dupie: Zgadza się ale prawda jest taka że są i faceci co nie płacą i madki co wyłudzają a znam przypadek koszmarny gdzie laska celowo zaciążyła, wzięli ślub po czym ona oznajmiła że wyjeżdża i od razu cyk papiery z alimentami na dziecko i na nią. Osobiście uważam że oba przypadki są karygodne a ludzie to zwykłe ku@#y bo o ile madkę jeszcze jakoś tam zrozumiem bo chce "dymać jakiegoś frajera" o tyle faceta co nie płaci to już zupełnie. Jak żeś chłopie zrobił bombelka to musisz teraz ponieść tego ciężar i nie chodzi o madkę a o dziecko bo nie można być takim bydlakiem co robi dziecko i znika.... Jestem mężczyzną i w sytuacji rozwodu sam bym oferował alimenty i pomoc lub nawet wzięcie dzieciaka pod opiekę ale ludzie to ludzie i niestety bywa różnie...

  •  

   pokaż komentarz

   @zmasowanyatak: to są dane z 2019 roku
   @SebaD86: większość nie płaci nawet tych 500 zł, 1400 zł to może i mieć, pytanie ile alimentów dostałeś i ile zarabiasz, bo dziecko chyba nie ma wegetować
   @bezloginananana: ale jakieś 90% to po prostu zasrane nieroby co bachory narobiły i teraz my mamy na ich bachory płacić

  •  

   pokaż komentarz

   @generalisimuss: Oczywiście, że logiczne... jakbym nie miał dziecka, to też bym nie kosił trawy. Czekaj... ja nie mam dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @UFC_Jest_W_Dupie: 1400zł na miesiąc na osobę to wegetacja? Dobre sobie... ;)

  •  
   b.............a

   -10

   pokaż komentarz

   @UFC_Jest_W_Dupie: w porównaniu do 500 plus to drobne...

  •  

   pokaż komentarz

   prawda jest taka, że 80% alimenciarzy nie płaci na swoje bachory i my wszyscy musimy na nich łożyć

   @UFC_Jest_W_Dupie: Dla wiekszosci wykopkuw dzieci to plaga zeslana przez Boga na ludzi i najlepiej jakby ich wogole nie bylo. Chalasuja, brudza, smierdza, jedza kasze, kreca sie pod nogami i kolami, przeszkadzaja w dobrej zabawie i robieniu kariery. Ludzi powinno sie klonowc od razu do wieku 16 lat i do razu wysylac do pracy - jaka to byla by oszczednsc.

  •  

   pokaż komentarz

   ja wiem, że wykopki żyją w jakimś świecie gdzie wyrodne matki chcą milionowych alimentów i wymyślają koszty, ale prawda jest taka, że 80% alimenciarzy nie płaci na swoje bachory i my wszyscy musimy na nich łożyć

   @UFC_Jest_W_Dupie: Pewnie tego nie zauważasz, ale to jest ciągle ten sam świat. Jedno drugiemu wcale nie przeczy. Problem jest tylko taki, że facetów którzy nie płacą alimentów obecnie prokuratura ściga jak psów. Jeśli jednak np. matka zawyża koszty przy ustalaniu alimentów, blokuje dostęp ojcu do kontaktów z dziećmi, to takie osoby też powinny być bezwzględnie ścigane. U nas jest z tym duży problem.
   W moim wypadku nie chodziło zresztą nawet o zawyżanie kosztów, ale zwykłe składanie nieprawdziwych zeznań i to w sprawie karnej. Prokuratura się zorientowała oczywiście co do tego procederu, ale to kobieta. Sami z siebie ścigają chyba tylko facetów.

  •  

   pokaż komentarz

   @SebaD86: a ile zarabiasz? na pewno nie dostaniesz 1400 zł jak zarabiasz 1500 zł
   jak ktoś zarabia 5000 zł i na dziecko chce dawać 500 zł to nie wiem co w głowie trzeba mieć
   @bezloginananana: alimenciarze 12 miliardów długu mają

  •  

   pokaż komentarz

   @UFC_Jest_W_Dupie: ty nie rozumiesz co napisałem...
   Do sprawy sądowej MADKA musi przynieść zaświadczenie co otrzymuje z MOPS - zasiłki, 500+, bla bla bla... Przyniosła to i z alimentami, które płacę wyszło, że ma na dziecko obecnie TYSIĄC CZTERYSTA ZŁ... Rozumiesz teraz? I ty pieprzysz, że to mało... na jedną osobę.

  •  

   pokaż komentarz

   @SebaD86: na dziecko 1400 zł wydaje miesięcznie? całkiem możliwe, co w tym dziwnego?

  •  

   pokaż komentarz

   Dla wiekszosci wykopkuw dzieci to plaga zeslana przez Boga na ludzi i najlepiej jakby ich wogole nie bylo.

   @joannadeli: "wykopkuw"? Tego nie pisze się inaczej? Blondynka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Ludzi powinno sie klonowc od razu do wieku 16 lat i do razu wysylac do pracy - jaka to byla by oszczednsc.

   @joannadeli: Ktoś mi kiedyś powiedział:
   "Małe dzieci - mały problem, duże dzieci - duży problem". Niestety jest w tym raczej wiele racji. Gdy dzieci nie osiągają jeszcze 16 lat są często bardzo sympatyczne. Potem potrafi się to niestety mocno zmienić.

  •  

   pokaż komentarz

   @UFC_Jest_W_Dupie: to że wydaje 1400 zł, to kwota absurdalna. Masz dziecko? Oblicz ile na nie wydajesz.

  •  
   b.............a

   -1

   pokaż komentarz

   @UFC_Jest_W_Dupie: a 500 kosztuje 2x tyle ROCZNIE.

  •  

   pokaż komentarz

   @UFC_Jest_W_Dupie: no pewnie, można powiedzieć, że wydaje i 8000zł ;) Tylko, że jak mieszkaliście razem i szło 1/3 tego a nagle tyle, to się człowiek zastanawia... Nie przeżyłeś takiej sytuacji to co Ty możesz wiedzieć.
   Wyobraź sobie - zarabiasz średnią krajową (~3500zł), żona nie pracuje, macie bombla. Razem z 500+ macie 4k, na osobę wychodzi ~1300zł. Nagle po rozwodzie żona ci mówi, że ona na dziecko wydaje 2k. 500+ ma, Tobie każe dopłacić 1,5k Co zrobisz?
   A uwierz że sąd jej przyzna rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @UFC_Jest_W_Dupie: E tam, mój sk$?$ysyn ojciec płacił na mnie. Całe zasądzone 6 złotych miesięcznie, 14 lat :)

  •  

   pokaż komentarz

   @SebaD86: widziałem wyliczenie że koszt utrzymania dziecka to 950-1100 zł(dane z 2018). A te 1400 to jest tylko na dzieciaka przyznane

  •  

   pokaż komentarz

   na dziecko 1400 zł wydaje miesięcznie? całkiem możliwe, co w tym dziwnego?

   @UFC_Jest_W_Dupie: Nic w tym dziwnego, ale musiałaby na nie wydawać dwa razy więcej - połowę sama musi wyłożyć.
   Wydawanie na jedno dziecko 2800zł. jest dla mnie zawyżone, to typowa rodzina z 2+2 dzieci wydaje na nie prawie 5kafli? Dzieci spłacają "swoją" część leasingowanego samochodu czy jak?
   Oczywiście, przecież dziecko może mieć jednocześnie lekcje muzyki, uczyć się esperanto, wyjechać na wakacje co roku na Antypody, grać w szkółce tenisowej itd.
   To niech za to płaci matka, jeżeli ojciec się nie zgadza.
   Większość z dzieci takich rzeczy nie ma - a ojciec nie jest od spełniania wymagań mamusi, tylko dziecka.

  •  

   pokaż komentarz

   @Togira_Ikonoka: bo do wyliczeń dopisuje się wszystko - czynsz, prąd, gaz itp... Tylko nikt nie liczy, że przy braku dziecka, te koszty są na niewiele niższym poziomie. W przypadku rodzin wielodzietnych koszty jednostkowe maleją, sprawdź sobie ile te wyliczenia mówią przy dwójce, czy trójce dzieci :)

  •  

   pokaż komentarz

   Gdy dzieci nie osiągają jeszcze 16 lat są często bardzo sympatyczne. Potem potrafi się to niestety mocno zmienić

   @Gandalf_bialy: Nie czepiaj sie literowek, szkoda zycia na to.
   Co do 16-latkow to pewnie sporo ich nawet tutaj wiec narybek gotowy bardzo mile widziany. Poza tym za mlodszych #prokuraturabones czy jak to sie tam pisze.

  •  

   pokaż komentarz

   @SebaD86: sprawdzałem. Na tej stronie pisze że koszta maleją z każdym dzieckiem przynajmniej o kilkanaście procent . W praktyce jest to więcej. Dobrze że się facetów od płacących alimentów ściga prawnie ale takie k%#!@%!o ze strony Madej karał bym podobnie ponieważ jak się sąd zagalopuje w tych kwotach tak że facet nie będzie mógł tego płacić to dostanie dożywocie w ratach za te alimenty..

  •  

   pokaż komentarz

   ale prawda jest taka, że 80% alimenciarzy nie płaci na swoje bachory i my wszyscy musimy na nich łożyć
   miejmy nadzieje, że dożyjemy czasów, gdy będą to alimenciary a nie alimenciarze. Zobaczymy wtedy, jak tym kobitkom łatwo i przyjemnie łożyć pieniądze na byłego.
   @UFC_Jest_W_Dupie:

   my wszyscy musimy na nich łożyć
   musisz łożyć tym więcej, im więcej te wstrętne babki dadzą rade podpiąć. Także tego...

  •  

   pokaż komentarz

   @joyko: o to to to!
   @Togira_Ikonoka: no właśnie... kilkanaście procent, bo pewne koszty istnieją niezależnie czy osób jest 2 czy 15. Ale w wyliczeniach madki to tną 50/50 ;) I co? I nic...

  •  

   pokaż komentarz

   @SebaD86: a ile zarabiasz? na pewno nie dostaniesz 1400 zł jak zarabiasz 1500 zł

   @UFC_Jest_W_Dupie: Oczywiście że nie. Sąd nie może komuś zabrać całej pensji na alimenty, ustawowo jest to chyba uregulowane i maksymalnie jest to chyba 60% (nie sprawdzałem w ustawie, ale jakoś tak to chyba jest uregulowane).

   jak ktoś zarabia 5000 zł i na dziecko chce dawać 500 zł to nie wiem co w głowie trzeba mieć

   @UFC_Jest_W_Dupie: To nie jest wcale żaden zaskakujący przypadek. Może mieć 5000 zł dochodu i kilkoro dzieci do utrzymania/płacenia alimentów. Trzeba pamiętać, że matka ma też obowiązek utrzymywania dziecka i jeśli to też jest 500 zł to mamy 1 tys. Do tego 500+ i mamy 1500 zł na dziecko - nie wygląda to już tak wcale źle.

  •  
   A.................t

   -12

   pokaż komentarz

   @SebaD86: jaką Ty masz pracę/ ile godzin dziennie pracujesz? chciałbyś mieć opiekę naprzemienną i nie płacić nic? jeśli pracujesz na 7, będziesz dzień w dzień wstawał o 5.30. może później, jeśli masz blisko do pracy. po pracy będziesz zaiwaniał po dziecko, z dzieckiem pod pachą pykniesz jakieś zakupy. moze chodzi na basen czy lekcje śpiewu? musisz zawieźć. chata, ogarnąć kąpiel, kolację. po 21 mozesz ogranąć siebie. pomnóż prze liczbę dzieci. masz jakieś zainteresowania? rower, siłka? zapomnij. od dziś nie masz. masz za to połowę z pięćset plus. zgodnie z prawem możesz sobie za te 250 zł spłacać ratę kredytu za samochód czy mieszkanie (czy wykorzystywać w jakikolwiek sposób podnoszący sytuację życiową Twojej jednostki rodzinnej). może Ty jesteś ten rycerz, co właśnie tego chce - walcz, wystarczy udowodnić przed sądem, ze to wszystko ograniesz. to jest wszystko wykonalne. za cenę utraty swojego "wygodnego" życia. większość ojców tego po prostu nie chce.

  •  

   pokaż komentarz

   @AdoraBelleDearheart: a jak oboje rodzice pracują? Co ty teraz za głupoty pieprzysz... Jeśli 2 rodziców pracuje, to co? Nie mają życia? Wozisz dziecko do szkoły, zostaje na świetlicy, potem obiad, zabawy itp itd... Co w tym dziwnego? Normalne życie przed- czy porozwodowe...

  •  

   pokaż komentarz

   @SZCZURWA: no właśnie @Gandalf_bialy - też mnie to ciekawi.

   @SebaD86: To jest bardzo gruba sprawa. Niestety nie mogę tego napisać, i tak napisałem więcej niż powinienem. Chodzi o to, że ona o tym chyba ciągle nie wie. W najbliższym czasie może być jeszcze kilka razy przesłuchiwana lub składać wyjaśnienia. Jeśli się wcześniej dowie, że to skojarzyliśmy to wymyśli kłamstwo. Jeśli się nie dowie i zaskoczymy ją w czasie przesłuchania, to kłamstwa wymyślić nie zdoła. Już takie coś miałem przy rozprawie rozwodowej, tylko w nieco innym temacie.

  •  

   pokaż komentarz

   @SebaD86: Moja była nadmuchała do 3600 sąd przyznał jej 1600

  •  

   pokaż komentarz

   @UFC_Jest_W_Dupie: 1400 netto na dziecko to lekka przesada. To co miesiecznie jest potrzebne na dziecko (+ zlobek/przedszkole prywatne! z pelnym wyzywieniem na miejscu oczywiscie) to w ldz wystarczy juz 1000zl. A wiadomy normalnym ludziom jest fakt, ze jak dziecko jest masa zabawek obsypywane to glupieje i nie rozwija sie prawidlowo albo smieciowym zarciem (mcdonaldy i inne gowno) to i nawet zdrowe nie bedzie. A tymbardziej kiedy maDka siedzi z dupa w domu i nie pracuje to zlob/przedszkole nie jest potrzebne wiec -800zl. To jest poprostu egoistyczna szmata, ze wyludza 1400 na dziecko.

  •  

   pokaż komentarz

   @generalisimuss: tylko imienne paragony powinny być brane pod uwage. Faktura na os fizyczna itd

  •  
   J..........t

   +2

   pokaż komentarz

   @joannadeli: Dla większości wykopków posiadanie dziecka to poważna odpowiedzialność. Dziecko to nie samochód ze jak się znudzi to się go sprzeda czy zezłomuje. Jak Ci nie stać na dziecko/samochód to nie kupujesz nie robisz proste! No chyba że k!$!a ktoś mi udowodni istnienie niepokalanego poczęcia to wtedy będę płacił z ochotą!

  •  

   pokaż komentarz

   dziecka to poważna odpowiedzialność. Dziecko to nie samochód ze jak się znudzi to się go sprzeda czy zezłomuje. Jak Ci nie stać na dziecko/samochód to nie kupujesz nie robisz proste!

   @JohanLiebert: Odpowiedzialność za dziecko ma niewiele wspolnego z tym czy kogos stać czy nie. Mozna mieć mnostwo pieniedzy i nie być wystarczajaco odpowiedzialnym. Inna sprawa ze dzieci sa najzwyczajniej w swiecie niewygodne a wspolczesne zycie nas rozpieszcza i nikt nie chce rezygnowac z wygod.

  •  

   pokaż komentarz

   @SebaD86: Kiepski jestes moj znajomy ma 4tys na dwoje

  •  

   pokaż komentarz

   to są dane z 2019 roku

   @UFC_Jest_W_Dupie: Nie masz też przypadkiem danych z 2020?!?

  •  

   pokaż komentarz

   @generalisimuss: Ja widzę to tak: dużo różowych nie ma ambicji - na przykładzie mojej bratowej. Brat uczył się, staże, kombinowanie itd a ona uczyła się zaocznie i właściwie nic nie robiła, tv oglądała. Potem do pracy nie chciało się iść, potem bachor. I co teraz? Chce alimenty również na siebie, bo rodząc dzieci zrezygnowała niby z kariery a tak naprawdę to dalej na dupie chce siedzieć i brać kasę. W dużej mierze przez 500+ bo doliczając alimenty, jakiś dodatkowy social to po co iść do pracy, skoro ta sama kasa wyjdzie co w biedrze. No bo gdzie indziej ameba ma pracować?

  •  
   A.................t via Wykop Mobilny (Android)

   +1

   pokaż komentarz

   @SebaD86: jak jest dwoje rodziców to się mogą swobodnie zastępować, każde może zostać co drugi dzień z dzieciakami, gdy drugie chce iść pobiegać. To samo z obowiązkami domowymi, Ty kapiesz dzieci, ja sprzątam chatę, Ty kolacja, ja usypiam dzieci. Więc zostaje trochę czasu żeby film obejrzeć czy książkę poczytać. Ale wydaje mi się, że dyskusja z Tobą bezcelowa. Bo powiedz ile lat samotnie wychowujesz, że wiesz o czym mowa?

  •  

   pokaż komentarz

   Nic w tym dziwnego, ale musiałaby na nie wydawać dwa razy więcej - połowę sama musi wyłożyć.

   @KazPL: Ale to mit. Nie ma założenia, że rodzice mają wykładać po połowie.

  •  

   pokaż komentarz

   @UFC_Jest_W_Dupie: Co ma wysokość alimentów do niepłacących tatusiów? Nie od dziś wiadomo że madki kombinują jak mogą żeby dostać więcej, będzie na fryzjera i spa.

  •  

   pokaż komentarz

   Ludzi powinno sie klonowc od razu do wieku 16 lat i do razu wysylac do pracy - jaka to byla by oszczednsc.

   @joannadeli: A ty wiesz, że to nie jest k%##a głupi pomysł? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   bo dziecko chyba nie ma wegetować

   @UFC_Jest_W_Dupie: A ojciec ma wegetować?

  •  

   pokaż komentarz

   sądy polskie promują mamusie

   @SebaD86: Możesz mi wymienić kraje gdzie jest inaczej?

  •  

   pokaż komentarz

   @mat49: sąd wojskowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • więcej komentarzy(39)

 •  
  G.....n

  +148

  pokaż komentarz

  no elfo, ja mam madkę co jeździła ze mną po psychiatrykach żeby wyłudzić rentę, i zatrudniała mnie fikcyjnie żeby wyłudzić dofinansowanie z PFRON i żeby wyprowadzić pieniądze z firmy.

  Do tego moje zdjęcie z dzieciństwa jest w kilku fundacjach pod różnymi nazwiskami, a doszło do mnie że madka zbiera faktury od znajomej farmaceutki jak ktoś nie weźmie paragonu.

  Muszę wziąć tym funacjom jebnąć jakieś Cease and Desist, i zarządać odszkodowania w wysokości 10 milionów dolarów za przetwarzanie moich danych osobowych (zdjęcie) w celach kryminalistycznych xd

  •  

   pokaż komentarz

   @Gaelwyn: Pffff moja szwagierka do tej pory tak robi. Dziecko zdrowe ale ona jeździ po Polsce po lekarzach dopatrując się nieistniejącej alergii pokarmowej. Żeby nie było, niby nie może spożywać produktów z mleka krowiego ale jak się dorwie do czekolady, jogurtów czy innego to jak byś wegańskiemu psu kiełbasę rzucił! I o dziwo nic później nic mu nie jest. Dziecko już ma przyznaną grupę niepełnosprawności, matka rentę. Gościa, który wychowywał dzieciaka od urodzenia wypieprzyła z domu (tak, gość nie wiedział, że wychowuje nie swoje dziecko) i zeszła się z biologicznym (!) ojcem dziecka , bo ma swoje mieszkanie. Oczywiście alimenty zasądzone, a co! Ona też miała mieszkanie, które obecnie wynajmuje. Widnieje jako matka samotnie wychowująca dziecko, dochodów do wykazania brak bo robi na czarno. Zapomogi z MOPSu i innych leją się drzwiami i oknami, teraz doszło 500+ na dziecko. Dziecko jej teraz ewidentnie w życiu przeszkadza bo wiecznie podrzuca je swojej matce a sama szlaja się po kraju to kajaki, to kolacyjki, to imprezki. Ta to się umie w życiu ustawić.

  •  

   pokaż komentarz

   Do tego moje zdjęcie z dzieciństwa jest w kilku fundacjach pod różnymi nazwiskami

   @Gaelwyn: daj linki albo informacje o nazwiskach, mówię serio - żeby można było wrzucić info, jakby się takie żebry pojawiły na wykopie.

  •  
   G.....n

   +2

   pokaż komentarz

   ona jeździ po Polsce po lekarzach dopatrując się nieistniejącej alergii pokarmowej

   @ZippyTobi: a, ze mną mówiła że "nie wiadomo co mu jest, może autyzm, może ADHD, może schizofrenia, ja to myślę że ma jakąś blokadę w czakrach"

   A teraz ze sobą chodzi, że niby alzheimera ma i nic nie pamięta

   Gościa, który wychowywał dzieciaka od urodzenia wypieprzyła z domu (tak, gość nie wiedział, że wychowuje nie swoje dziecko) i zeszła się z biologicznym (!) ojcem dziecka

   @ZippyTobi: z Warmii/Podlasia?

   daj linki albo informacje o nazwiskach

   @Fenrirr: k#%!a tak w biały dzień, nawet nie na nocnej, żebrać o pokazmorde, i to jeszcze z dzieciństwa. Szczyt pedofilii

  •  

   pokaż komentarz

   @Gaelwyn: Akurat tutaj sytuacja z Pomorza. Ale pewnie podobne historie znajdziesz w całej PL

  •  
   leglion

   +2

   pokaż komentarz

   @ZippyTobi: Też taką jedną znam co dzieciom wmawia różne choroby, sama też jest strasznie chora (zwłaszcza jak coś trzeba zrobić, bo całymi dniami wisi na telefonie fb) miała celiakę, raka, chorobę serca, jak ktoś jej zwrócił uwagę czy robiła jakieś badania na celiakę to wyzywała i się obrażała. Krzyczała, że lekarz tak jej powiedział i już! Brała leki, jadła wszystko bez glutenu, ale jej się znudziło przestała brać leki zaczęła wszystko jeść nic ją nie boli xd, raka ani choroby serca nie ma, widać to zwłaszcza w piątki i soboty jak jedzie na grilla lub do galerii zdrowa jak byk. Nauczona brać, nic nie dawać od siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Fenrirr: Jak Ci da jak on to wszystko zmyślił. Jest mitomanem

  •  

   pokaż komentarz

   k?@!a tak w biały dzień, nawet nie na nocnej, żebrać o pokazmorde, i to jeszcze z dzieciństwa. Szczyt pedofilii

   @Gaelwyn: Aleś ty głupi

 •  

  pokaż komentarz

  tylko, że paragony dla sądu są bezużyteczne, chyba, że madka wyrobi sobie na nie imienne faktury

 •  

  pokaż komentarz

  Co tam się odwala w komentarzach. Madka vs madka

  źródło: i.imgur.com