•  

  pokaż komentarz

  „Wczorajsza sytuacja (05.09.2019). Niemcy, ok 50km za austriacką granicą, jadę w kierunku Monachium. Jedziemy sznurem aut w deszczu, powoli wyprzedzając tiry z prawej, więc jadę z bezpieczną odległością na tempomacie aktywnym. Zbliża się do mnie agresywnie bmw 5 wymuszając zjechanie na prawy pas, po czym wjeżdża na sam na niego. W tym czasie poprzedzający mnie golf zwalnia mocno na ograniczeniu 60, przez co zbliżam się do niego, a bmw próbuje się wcisnąć pomiędzy nas (niby mogłem go wpuścić, ale nie musiałem). Mijając mnie macha coś rękami, więc też mu pomachałem. Po czym znowu wjeżdża za mnie, odpala niebieskie stroboskopowe światło - myślę małolat sobie kupił, żeby ludzie zjeżdżali, więc nadal jadę lewym powoli za golfem na ograniczeniu. Więc bmw znowu wpycha się przede mnie ale już daje dodatkowe znaki że jest policją i nakazuje zjechać. Po zatrzymaniu i otwarciu przeze mnie okna, prosi o kluczyki i dokumenty, które zabiera. Potem krzyczy znowu po niemiecku cos, na co sugeruje, żeby mówił po angielsku. Mówi ze nie zachowywałem ostrożności ale z taka agresja, ze mu prawie piana z buzi leciała i jednocześnie plącze z nerwów angielski z niemieckim. Każe skasować nagranie i przyjść do nich do auta, na co się nie zgadzam. Mowie ze zanim cos zrobię zadzwonię do ambasady opisując sytuację, balem się porywczości policji i próby zemsty za sytuacje na drodze. Policjanci sami odchodzą do swojego auta, wracają, każą nam wysiąść a mi przestać dzwonnic, wiec dziewczyna kontynuowała próbę kontaktu z ambasada (nieudolnie na wszystkie podane numery o 13.00 w czwartek). Każą otworzyć bagażnik i przeszukują nam wszystkie rzeczy - a było ich sporo, bo wracaliśmy z 2 miesięcznej podroży. Nic nie znaleźli wiec po kolejnej frustracji oddali dokumenty kluczyki i kazali odjechać.”

  Nagrywający dodaje

  Gdyby nie Kamerka i to, że od razu dzwoniliśmy do ambasady to naprawdę byłem zestresowany co oni tam chcą zrobić. Niepojęte jest to, że coś im się nie spodoba na drodze gdzie oni wymuszają niebezpieczną sytuację jeszcze zatrzymują i przeszukują Polaków. Wracałem z dwumiesięcznej podróży gdzie zrobiliśmy 7000 km i nigdy nie miałem żadnej spornej sytuacji a tutaj było widać, że to szczyl jakiś młody ode mnie z pięć sześć może 10 lat młodszy dostał służbowe auto i coś mu się z głową stało.

  •  

   pokaż komentarz

   Po czym znowu wjeżdża za mnie, odpala niebieskie stroboskopowe światło - myślę małolat sobie kupił, żeby ludzie zjeżdżali, więc nadal jadę lewym powoli za golfem na ograniczeniu.

   Trzeba być konkretnym dzbanem, żeby tak pomyśleć.

   bmw próbuje się wcisnąć pomiędzy nas (niby mogłem go wpuścić, ale nie musiałem)

   egoistazakierownica.jpg

   Wracałem z dwumiesięcznej podróży gdzie zrobiliśmy 7000 km i nigdy nie miałem żadnej spornej sytuacji

   Panie, ja wiem lepiej, bo mam prawo jazdy od czterdziestu lat i zjechałem pół europy bez wypadku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @StaryWedrowiec: Pokazał za granicą polski styl jazdy i niemiec się wk%?%ił. Miał rację. W niemczech dajesz migacz i ludzie wpuszczają a w polsce dasz migacz to jadą jak pociąg zderzak w zderzak i ni c?!?% bo paniska jadą. Najgorzej to nie widzieć swojej winy. Widzą drzazgę w czyimś oku ale nie widzą belki w swoim. I te rozp!?$!$@ające tłumaczenia brak słów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: Proponuję oddać prawo jazdy. Piszesz takie głupoty że aż strach. Wina kierowcy że nie ma miejsca na wpychajace się auto - faktycznie.

   Z drugiej strony nie dziwię się takim wpisom. Ostatnio sytuacja: dwa pasy lewy do skrętu w lewo pawy do skrętu w prawo. Prawoskret na 2 pasy. I typ z pasa do skrętu w lewo pakuję mi się na mój lewy pas. Jak zwróciłem mu uwagę że zle skręcił komentarz: Ale przecież są dwa pasy to mógł Pan zjechać. To po ch%$ przepisy j@?#ć to i jeździjmy jak w Pakistanie.

   Zmieniający pas ma się upewnić że jest bezpiecznie i jest miejsce i nikomu do tego że on akurat musi zjechać. Ma grzecznie poczekać i nikt nie ma obowiązku go wpuścić. Inna sprawa kultura jazdy ale kodeks drogowy jest nadrzędny nad uprzejmościami. Na drodze trzeba MYŚLEĆ i przewidywać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: Pelna racja. Dodatkowo dziad przyspieszyl i wtedy wisial na zderzaku samochodu z przodu. A tego policaje juz nie lubia. I za to nalezy sie konkretny mantat. Watpie zeby go tak puscili. Ale na YT nie taki manipulacje juz byly, a pelikany lykna wszystko.

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam: Jechałeś jak polskie bydło lewym pasem, nie wpuściłeś chamsko przyspieszając i jeszcze szczekasz. Brak słów.
   EDIT: A dobra, to tylko ten stopcham co myśli, że pozjadał rozumy. Kirowca auta do utemperowania a wy się wyprostujcie.

  •  

   pokaż komentarz

   Pelna racja. Dodatkowo dziad przyspieszyl i wtedy wisial na zderzaku samochodu z przodu.

   @keton123: Przecież widać, że sznur przed nagrywającym zaczął zwalniać i dlatego się zbliżył. Następny janusz który widzi tylko to co chce widzieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam: Jako dość popularny kanał moglibyście dodać jednak swój komentarz. Filmik to sztandarowy przykład za co karze niemiecka policja. Przykład jak NIE NALEŻY jeździć i że faktycznie na dziadostwo zwracają uwagę. Tymczasem publikujecie TYLKO podkoloryzowane wypociny poszkodowanego "Janusza" za którym murem wstawiają się podobni mu rodacy. I jojczą jaki to Niemiec zły - totalnie nie rozumiejąc popełnionych wykroczeń. Włóżcie odrobinę edukacyjnej misji w to co robicie...

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam: Wyslij skarge do Polskiej i Niemieckiej Ambasady. Ponadtto wyslij skarge wraz z nagraniem do Rzecznika Praw obywatelskich. Zrob to wszystko Poleconym. Pokaz kwity jakie masz. Niech pokaza co potrafia.
   Mało tego, ja jestem na tyle uparty, ze postarałbym sie o Niemieckie tłumaczenie i podesłał do własciwej jednostki Policji.

  •  

   pokaż komentarz

   bmw próbuje się wcisnąć pomiędzy nas (niby mogłem go wpuścić, ale nie musiałem).

   @stopchamteam: Nagrywający to debil, można sie rozejść.

  •  

   pokaż komentarz

   @StaryWedrowiec: Czyli policja tak powinna sie zachowywać i wszystko ok? Idealny z ciebie niewolnik

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: tylko na wykopie sa tacy eksperci co krytykuja osobe jadaca zgodnie z przepisami xD wystarczy pczytac komentarze na jutubie zeby sobie uswiasomic ze ludzie najbardziej skorzy do komentowania na wykopie maja jakies spaczone poglody

  •  

   pokaż komentarz

   Pokazał za granicą polski styl jazdy i niemiec się wk%$%ił. Miał rację. W niemczech dajesz migacz i ludzie wpuszczają a w polsce dasz migacz to jadą jak pociąg zderzak w zderzak i ni c@??# bo paniska jadą. Najgorzej to nie widzieć swojej winy. Widzą drzazgę w czyimś oku ale nie widzą belki w swoim. I te rozp%$$$%!ające tłumaczenia brak słów.

   @Clistwood: Co ty p?!$$@?isz? Też bym c@??# nie wpuścił bo zamiast jechać z tyłu normalnie to przyspiesza hamuje, wpycha się, bez żadnego sensu bo sznur aut jedzie i do tego jeszcze szczyl w BMW. Nie ma obowiązku wpuszczania nikogo w takiej sytuacji, więc niech sp%$$$%!a jak mu się nie podoba.

  •  

   pokaż komentarz

   Nagrywający to debil, można sie rozejść.

   @AlfredoDiStefano: Następny. A niby co miał zrobić wg ciebie? Wpuścić go? Tak, mógł to zrobić, ale nie miał takiego obowiązku. Może akurat miał zły humor. Istotne jest, że to BMW powoduje tu zagrożenie, a nie nagrywający.

  •  

   pokaż komentarz

   @Piotrek1772: Jak zwolnili to i on powinien zwolnic i zrobic wiekszy odstep. Stad sie wlasnie biora karambole. A w DE policaje mocno sa na to wrazliwe. I dlatego typka zatrzymali. Mozliwe tez, ze nie podobalo im sie, ze typ nie chcial ich wpuscic - coz tam jest inna kultura na drodze.

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam: Od pomocy obywatelom to jest konsulat a nie ambasada... Ale co ja tam wiem :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: Nie przesadzaj, ten przed nim akurat przyhamował więc żeby wpuścić glinę musiałby dać ostro po hamulcach. Nie dziwię się, że tego nie zrobił skoro tamten po chamsku wyciskał się z prawej. Zgodziłbym się z tobą gdyby sytuacja była czysta ale akurat w tym konkretnym przypadku nie była.

  •  

   pokaż komentarz

   Pokazał za granicą polski styl jazdy i niemiec się wk!!?ił. Miał rację.

   @Clistwood: Bzdura.
   Aż obejrzałem ponownie czy ten sam film oglądałem.
   Wożę się sporo czasu po tych autostradach chcąc niechcąc więcej niż po polskich i gość jedzie normalnie jak na tamte zwyczaje.Jedziesz w sznurku na lewym a nie masz luzu na prawym to jedziesz dalej.
   Nienormalnie zachowuje się kierowca BMW.
   Ludzie jadący szybciej czekają na lewym aż zwolni się prawy na tyle by można było im ustąpić bez hamowania i normalne jest że się im go ustępuje.
   Ja takich zazwyczaj puszczam zanim zaczną świrować jak kierowca policyjnego pojazdu o ile w ogóle dochodzi do podobnej sytuacji bo nikt normalny (nie licząc śniadych też w BM-kach) nie odwala takich akcji jak ci policjanci .
   Gdy ktoś pędzi lewym a jest dość miejsca zazwyczaj się go puszcza o ile jest dość miejsca by nie było potrzeby hamować na prawym.

  •  

   pokaż komentarz

   @keton123: A tego policaje juz nie lubia. W normalnym kraju to nie ma bytu. Polakom się wydaje ale zderzenie z rzeczywistością boli. Masz rację

  •  

   pokaż komentarz

   @ultra: To normalne jest,że jak masz przestrzeń przed sobą i ktoś z prawego pasa sygnalizuje zamiar zmiany pasa na "TWÓJ" to mu nie ustępujesz? Bo tak jest i koniec? Czyli jednym słowem po polskiemu?

  •  

   pokaż komentarz

   @terravar:Po prostu nie p??!##@ bo nikt tego nie zniesie.

  •  

   pokaż komentarz

   @keton123: Bo to nie jest normalne co ci ludzie wyprawiają. I najlepsze w tym wszystkim jest to, że jadą poza polskę i im się wydaje ale niestety nie mają racji bo jeżdżą jak na WSCHODZIE. Ludzie tam jest kultura jazdy a nie dziki zachód. Ustąpić, wpuścić to właśnie kultura jazdy której nie brak ale jej NIE MA.

  •  

   pokaż komentarz

   pasa na "TWÓJ" to mu nie ustępujesz?

   @Clistwood:
   Pewnie za małą czcionką napisałem powyżej że debili wpuszczam jeszcze zanim dostaną sraczki ze zniecierpliwienia (bo może zostawili włączone żelazko w domu bądź piekarnik ) choć jak pisze autor filmu nie musiał z czym się zgadzam .
   Gdyby było dość miejsca beemka włączyłaby się do ruchu na lewym bez wymuszania.
   Zachowanie gości z radiowozu przypomina mi śniadych w mocnych furach sprzed dekady a nie typowych niemieckich kierowców.

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: w Niemczech w ogóle nie wolno wyprzedzać pojazdów sygnalizujących z danej strony, więc dziwne, że autor za ten manewr nie zarobił mandatu.

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam:Typowe zatrzymanie bawarskiej policji kryminalnej. Wyprzedził Cie włączył neon " jedź za mną " i to w dwóch językach a Ty zmieniasz pas jakbyś chciał uciekać. Kripo to ludzie bez dystansu z typowym niemieckim poczuciem humoru. Nie wiem czy zauważyłeś ale oni wszyscy podchodząc do Ciebie po dokumenty mają odpiętą kaburę i trzymają łąpę na gnacie.

  •  

   pokaż komentarz

   @ultra: Tylko jednego wszyscy na tym filmie zapewne nie widzieliśmy, że policja miała już wcześniej włączone sygnały świetlne ( przed tym tirem na autostradzie ) a on je zignorował. Oni już przed tym tirem chcieli go wyprzedzić i włączyć neon " bitte folgen " i jechał by za nimi do pierwszego parkingu.

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam: może nie trzeba było od Polski przez wszystkie kraje jechać uporczywie lewym pasem, tylko zjeżdżać na prawy i normalnie przepuszczać szybciej jadące samochody.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard25: Prawda jest taka że na Bawarii wystarczy jechać samochodem na polskich tablicach żeby zwiększyć prawdopodobieństwo kontroli do 60%.

  •  

   pokaż komentarz

   @ERVI555: szanuj kierowców, zjeżdżaj na prawy pas, przepuszczaj jadących szybciej i procenty schowaj w kieszeń.

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: przecież ten gość w bmw wp%@%%$@a się przed maskę prawie doprowadzając do kolizji bo już zajmuje kawałek pasa. Jeśli ktokolwiek miałby dostać tu mandat to policjanci i to srogi za powodowanie zagrożenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam: j?$$ć wszystko co szwabskie a ich potomki niechaj będą gwałcone przez zaproszonych przez Anielę południowych sąsiadów.

  •  

   pokaż komentarz

   W niemczech dajesz migacz i ludzie wpuszczają

   @Clistwood: w Niemczech to jest zakazane (i kamerki też)

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: 100% racji, w takiej sytuacji 100% bym puscil to bmw i nieswiadomie uratowal sie od nieprzyjemnej sytuacji. Generalnie nie przypominam sobie abym w niemczech kiedykolwiek nie zostal wpuszczony, wlaczam kierunkowskaz i absolutnie kazde auto mnie wpuszcza (a ja postepuje identycznie)

  •  

   pokaż komentarz

   @keton123: w Niemczech jest bardzo surowo karana jazda na zderzaku. Do 500€ kary. Tak samo surowo karana jest jazda lewym pasem, gdy prawy mamy wolny. Na nic się zdają wytłumaczenia, że za kilometr tam ktoś jest i będę go wyprzedzał.

  •  

   pokaż komentarz

   @rabarbarowyStraznik: w korku tez jedziesz prawym? Idac tym tokiem rozumowania lewy zawsze powinien byc wolny. Bmw tez powinno prawym jechac

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam: też kiedyś miałem kilka akcji z policją w Niemczech podróżując z Anglii...

  •  

   pokaż komentarz

   @smotek ta, podcinaj gałąź na której siedzisz...

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: A w Niemczech zdjęli już zakaz wyprzedzania z prawej strony? Bo z tego co mi wiadomo, to policja wykonuje zabroniony manewr.

  •  

   pokaż komentarz

   @dziendzielinek: A niby dlaczego? W Polskiej Policji oszołomów też nie brakuje, którzy bedą cię poniżać bo mogą. Trzeba wypalać gorącym żelazem takie coś.

  •  

   pokaż komentarz

   @ERVI555 cywilizowana europa bacznie przygląda się przybyszom ze wschodu..jak jade za ruskim czy ukraińcem też mam na 60% przekonanie że pijany albo bez przeglądu.

  •  

   pokaż komentarz

   @ERVI555 cywilizowana europa bacznie przygląda się przybyszom ze wschodu..jak jade za ruskim czy ukraińcem też mam na 60% przekonanie że pijany albo bez przeglądu.

  •  

   pokaż komentarz

   @ERVI555 cywilizowana europa bacznie przygląda się przybyszom ze wschodu..jak jade za ruskim czy ukraińcem też mam na 60% przekonanie że pijany albo bez przeglądu.

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam:

   Przestańcie p@@$@!?ić, ze 'polska szkoła jazdy, przyspieszył kiedy dał migacz'. Po pierwsze, to BMW wyprzedzał prawą stroną (co choć dozwolone, bezpieczne ani uprzejme nie jest) po drugie widział, że na prawym jest tir, więc chciał sie wj@!$ć w bezpieczny odstęp pomiędzy nagrywającym a golfem. Cwaniactwo szwabskiego policjanta w beemce, chamsko wymusza.

   Do wszystkich ekspertów, że powinien zjechać na prawy pas - ma przed sobą tira, nie ma sensu zjeżdżać na prawo tylkop po to, żeby za sekundę wjechać znów na lewy. Na tym polega płynność i bezpieczność.

  •  

   pokaż komentarz

   @dziendzielinek: > cywilizowana europa bacznie przygląda się przybyszom ze wschodu..jak jade za ruskim czy ukraińcem też mam na 60% przekonanie że pijany albo bez przeglądu. > > Cytowany tekst...

   To też prawda.

  •  

   pokaż komentarz

   @AlfredoDiStefano: Debil przyśpiesza gdy ktoś chce zmienić pas a teraz płacze na wykopie ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Lethal_Jelly: w korku zasada prawego pasa nie obowiązuje. Podałem to jako ciekawostkę. A za siedzenie na zderzaku mandaty lecą jak hurtem

  •  

   pokaż komentarz

   @peszmerd: poprawka. Wyprzedzanie z prawej wg polskich przepisów jest niedozwolone w tej sytuacji

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood Niemcy dobrze jeździli jakieś 15-20lat temu....teraz to są miszcze jazdy lewym 110km/h. Za wyprzedzanie z prawej jest tam mandat 100euro. Debile wciskają się jak na filmie, nie używają lusterek i potrafią wbić się z prędkością 100km/h na lewy, gdzie ty sypiesz np.160km/h (no limit). Niemiaszki na autostradzie zachowują się jak debile.

  •  

   pokaż komentarz

   @AlfredoDiStefano bo nie wpuścił wpychajacego się Niemca dodatkowo wyprzedzającego z prawej, gdzie w Niemczech jest to karalne mandatem 100euro?

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam: Częste sytuacje. Typowe dla Niemców. Nienawiść do Polaków wyssali z mlekiem matki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gorsza jest chyba tylko francuska policja. Takie postępowe i nowoczesne państwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: Jeżdżę trochę po Niemczech, mieszkam bardzo blisko granicy, jak mówię, że tam błyskanie to norma, jak ktoś grzeje po lewym pasie i ludzie spokojnie ustępują, to dostaje milion minusów, bo nikt nie wierzy. U nas to wszędzie parawanizm, zaklepuję ten lewy pas i chuj, bo mogę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: dokładnie, jeżdżąc w Niemczech takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Ludzie przyzwyczajeni do wielopasmowych dróg są bardziej uprzejmi i bardziej skorzy ustąpić miejsca. Ogólnie jadąc w Niemczech "w korku" na autostradzie 80-100km/h o okolicy miasta takie sytuacje są codziennością i znaczna większość kierowców wpuszcza delikwenta

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: Szkopy wyprzedzili go z prawej strony a to jest u nich zabronione.

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam:
   Wyjasnie ci skad ta jego piana na ustach sie wziela i co az tak zburzylo idealny ordnung w Rzeszy ;)
   Jak wyprzedzales TIRy z prawej to jiz sie wkurzyli bo w Niemczech nie mozesz wyprzedzac z prawej chyba ze pojazdy jadace lewym pasem poruszaja sie wolniej niz 60km\h.

   Po drugie odstep miedzy pojazdami musi byc CO NAJMNIEJ tyle metrow ile wynosi polowa predkosci czyli np dla 120km\h jest to co najmniej 60m. Za nieprzestrzeganie grozi wysoka grzywna.

   Po trzecie w Niemczech zabronione jest uzywanie rejestratorow bo wg ich prawa jest to pogwałcenie przepisów o ochronie danych osobowych gdyz rejestrowane sa twarze i numery rejestracyjne - Niemcy dbaja o prywatnosc. Nawet na Street View jest Niemiec jak na lekarstwo - bardzo malo regionow jest uwiecznionych - moim zdaniem bardzo dobrze - podnosi to bezpieczenstwo.

   Przed wjazdem na lewy pas na odcinkach bez ograniczen wykonujemy dluzsza obserwacje w lusterku. Wazne jest aby byla dluzsza. Przed samym skretem na lewy pas jeszcze raz nalezy zerknac w lusterko. Robi sie to dlatego ze nie ma znaczenia czy jedziesz 150 czy 250km\h - zawsze cos z hukiem przeleci ci kolo lewego ucha tak ze ledwo zauwazysz co to bylo ;)

   W Niemczech dobrze jest tez miec gotowke. W wiekszosci punktow karty Visa czy Mastercard mozna sobie wsadzic w buty. Niemcy maja swoje sytsemy platnosci z naciskiem jednak raczej na gotowke.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak na prawdziwego polskiego cebulaka-pseudo szeryfa musiałeś
   -jechac jak ciota lewym pasem
   -przyspieszać gdy ktoś próbuje cie wyprzedzić.
   Za takie coś powinni zabierać prawo jazdy i do sztumu

  •  

   pokaż komentarz

   Niepojęte jest to, że coś im się nie spodoba na drodze gdzie oni wymuszają niebezpieczną sytuację jeszcze zatrzymują i przeszukują Polaków.

   @stopchamteam: I koniecznie pokazać że jedziesz prawidłowo, na zderzak, niech se inny ten głupi ryj rozwali. Szkoda że nie wrócili biedniejsi o 1k euro, to by ich nauczyło że na drodze trzeba być elastycznym.

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: masz racje do tego koleś sam mówi ze coś mu tam pokazał. j$%?ny janusz cieszy się ze nie wpuścił człowieka przed siebie

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood Kolego spraw sobie szkielka lepsze. Szwab zajezdza drogw.

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: Też Cie gorąco pozdrawiam. Miłego weekendu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: Też Cie gorąco pozdrawiam. Miłego weekendu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: Też Cie gorąco pozdrawiam. Miłego weekendu.

  •  

   pokaż komentarz

   @WixaDrv: jesteś chyba pierwszym tu komentującym, który choć raz jechał niemieckim banem :)

  •  

   pokaż komentarz

   @WixaDrv: jesteś chyba pierwszym tu komentującym, który choć raz jechał niemieckim banem :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: kup sobie mózg człowieku. gość w bmw jedzie jak skończony seba z najgorszej dziury, agresywnie wpycha się przed maskę, wymusza pierwszeństwo przy zmianie pasa. gdyby w czasie tego manewru miał już włączony sygnał policyjny, to ok, ale nie miał. w tej sytuacji był zwykłym, sfrustrowanym sebkiem stwarzającym zagrożenie na drodze.

  •  

   pokaż komentarz

   @WixaDrv: jesteś chyba pierwszym tu komentującym, który choć raz jechał niemieckim banem :)
   @ozzmann: ekhm? A jakim to sposobem zabronione jest używanie rejestratorów? Szaleju się najadłeś??

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam:

   Wykroczenia popełnione:

   1. Jazda lewym pasem.
   2. Niezachowanie bezpiecznej odległości związanej z prędkością.
   3. Niebezpieczne zachowanie na drodze, polegające na celowym uniemożliwieniu wykonania manewru policjantom.

   Prawdopodobne: pewnie był tam znak, że podczas deszczu prędkość, dajmy na to, 80 km/h, a prędkość jak widać znacznie większa.

   Przestępstwo: rejestrowanie bez zezwolenia przestrzeni publicznej. Chyba, że jeszcze nagrywaliście policjantów w trakcie czynności. No to by było grubo.

   Nie chał się polskim stylem jazdy. Tragedia.

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam:

   Wykroczenia popełnione:

   1. Jazda lewym pasem.
   2. Niezachowanie bezpiecznej odległości związanej z prędkością.
   3. Niebezpieczne zachowanie na drodze, polegające na celowym uniemożliwieniu wykonania manewru policjantom.

   Prawdopodobne: pewnie był tam znak, że podczas deszczu prędkość, dajmy na to, 80 km/h, a prędkość jak widać znacznie większa.

   Przestępstwo: rejestrowanie bez zezwolenia przestrzeni publicznej. Chyba, że jeszcze nagrywaliście policjantów w trakcie czynności. No to by było grubo.

   Nie chał się polskim stylem jazdy. Tragedia.

  •  
   mat_91

   +5

   pokaż komentarz

   @Felonious_Gru: zakazane kamerki?
   Hmm dziwne, bo jak Niemiec wymusił mi pierwszeństwo włączając się do ruchu na autostradzie i zrobiłem mu z dupy garaż 40 tonową ciężarówką to właśnie nagranie z kamery było podsfawa do ukarania Niemca i wypłaty dla mnie soczystego odszkodowania (polecam wypadki z Niemcami, z ich winy oczywiście).
   Hmm...czyżbyś się nie znał, wymyślił sobie jakieś prawo i twardo je bronił z myślą "a chuj, jakoś to będzie" ? xD

  •  

   pokaż komentarz

   Trzeba być konkretnym dzbanem, żeby tak pomyśleć.

   @StaryWedrowiec: zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, to był po prostu debil

  •  

   pokaż komentarz

   @eloar: pokaż przepis skoro tak wg ciebie jest? na pewno obowiązkiem jest wpuszczenie auta z pasa rozbiegowego ale nie wyprzedzanie prawym pasem oprócz 3pasmówek

  •  

   pokaż komentarz

   @tangerine wczoraj właśnie byłem po powrocie z Luxemburga....i pisałem to na ciepłym jeszcze wk*rwie na Niemców, bo to tam się wyrabia na ich autostradach, to ludzkie pojęcie przechodzi. Większość skrajnie niebezpiecznych manewrów wykonują kierowcy aut z niemieckimi blachami. O tirach zmieniających pas nie wspominałem, oni po prostu skręcają, a podczas skrętu po prostu włączają kierunkowskaz....a ty masz albo hamowac, albo uciekać na pas szybki.

  •  

   pokaż komentarz

   @StaryWedrowiec gdy ktoś mi na drodze świeci stroboskopem też jadę dalej. Kiedyś nawet Policja na poboczu mi tak świeciła to pojechałem dalej- gdy nie mam pewności że to Policja to się nie zatrzymuje

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam: przekazales to do niemieckiej komendy głownej zeby sie tym zajeli czy olales?

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: tak samo jak pojawi się jakaś zawalidroga i robi się sznurek do wyprzedzania. Pierwszy daje kierunkowskaz i nawet nie zdąży się wychylić bo z tyłu już jadą bo co on będzie czekał

  •  

   pokaż komentarz

   w polsce dasz migacz

   @Clistwood: „w Polsce włączysz kierunkowskaz”. Widzisz różnicę, patologiczny tępaku?

  •  

   pokaż komentarz

   @nojasneurwa:

   Jechałeś jak polskie bydło lewym pasem, nie wpuściłeś chamsko przyspieszając i jeszcze szczekasz. Brak słów.
   EDIT: A dobra, to tylko ten stopcham co myśli, że pozjadał rozumy. Kirowca auta do utemperowania a wy się wyprostujcie.


   Stopcham, oni kompletnie nie myślą walą te filmiki dla poklasku a nawet się nie zastanowią czy ktoś ma rację

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam: masz film? Masz. Znajdujesz skrzynkę do okolicznego komendanta i opisujesz co wyrabiają. Pewnie to jacyś naziole i fani partii afd z niemiec.

  •  

   pokaż komentarz

   Pelna racja. Dodatkowo dziad przyspieszyl i wtedy wisial na zderzaku samochodu z przodu.

   @keton123: Pytanie czy oglądałeś film? Raczej nie. W prawym dolnym rogu jest prędkościomierz, jak mu sie dobrze przyjrzysz, to zauważysz, że samochód nagrywającego CAŁY CZAS ZWALNIA. To Golf przed nim zahamował. Niestety nie wiemy co się działo wcześniej, bo to że BMW chce się wcisnąć to akurat SKUTEK czegoś co miało miejsce dużo wcześniej a wciskając się, rozpoczeli już interwencje. Dlatego film z dupy bo za krótki, bez wstępu a jedynie z finałem akcji.

  •  

   pokaż komentarz

   Przestańcie p###@@!ić, ze 'polska szkoła jazdy, przyspieszył kiedy dał migacz'. Po pierwsze, to BMW wyprzedzał prawą stroną (co choć dozwolone, bezpieczne ani uprzejme nie jest) po drugie widział, że na prawym jest tir, więc chciał sie wj!$#ć w bezpieczny odstęp pomiędzy nagrywającym a golfem. Cwaniactwo szwabskiego policjanta w beemce, chamsko wymusza.

   Do wszystkich ekspertów, że powinien zjechać na prawy pas - ma przed sobą tira, nie ma sensu zjeżdżać na prawo tylkop po to, żeby za sekundę wjechać znów na lewy. Na tym polega płynność i bezpieczność.

   @peszmerd: Nie rób ludziom wody z mózgu. Po pierwsze ta beta to nieoznakowany radiowóz z włączonymi sygnałami świetlnymi ( to te niebieskie stroboskopy o których sam pisze ) które widząc za sobą powinien zjechać na prawy pas bo to pojazd uprzywilejowany. Jak sobie wyobrażasz zatrzymanie pojazdu do tego wytypowanego na dwupasmowej autostradzie bez wyprzedzenia go z prawej strony jeżeli on się porusza lewym pasem ?
   Po drugie uprawnienia policji kryminalnej w Niemczech należą do kompetencji krajów związkowych. W jednych landach są bardziej liberalne w drugich mniej i Bawaria właśnie należy do tych, gdzie policja ma największe uprawnienia i możesz się kiedyś bardzo mocno zdziwić jak zostaniesz poproszony o np. zdjęcie butów do przeszukania przy takiej kontroli.
   Przechodziłem bardzo dużo takich kontroli to wiem z autopsji. Ze dwa razy nawet wyciągnęli mi radio z samochodu żeby sprawdzić czy nie zajumane.

  •  

   pokaż komentarz

   Po pierwsze ta beta to nieoznakowany radiowóz z włączonymi sygnałami świetlnymi

   @ERVI555: nie zezwala mu to w zadnym landzie na stwarzanie zagrozenia na drodze, wymuszajac jak burak

   Przechodziłem bardzo dużo takich kontroli to wiem z autopsji. Ze dwa razy nawet wyciągnęli mi radio z samochodu żeby sprawdzić czy nie zajumane.

   fiuta tez sprawdzali czy waliles konia? Uważasz, że to normalne? A paragnów za spodnie nie chcieli, bo może też kradzione?

  •  

   pokaż komentarz

   @peszmerd: Ty frajerze uważaj co do kogo piszesz bo mnie k$@@a nie znasz.

  •  

   pokaż komentarz

   Hmm...czyżbyś się nie znał, wymyślił sobie jakieś prawo i twardo je bronił z myślą "a chuj, jakoś to będzie" ? xD

   @mat_91: no nie ukrywam, prawnikiem nie jestem (✌ ゚ ∀ ゚)☞
   Kiedyś czytałem, ze jest zakaz, ale teraz widzę, że oni sami nie wiedzą.
   https://www.google.com/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSKCN1IG1LO

  •  

   pokaż komentarz

   @ERVI555: wiem, ze pisze do kretyna, to nie jest trudne

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam: Przecież mogli wystawić mandat za samą kamerkę. W Niemczech są one niedozwolone.

  •  

   pokaż komentarz

   @Clistwood: Oczywiście władca lewego pasa

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam: A kiszenie na lewym pasie to rozumiem u ciebie norma?

  •  

   pokaż komentarz

   Następny. A niby co miał zrobić wg ciebie? Wpuścić go?

   @Jah00: mógł nie być mistrzem lewego pasa, którego prawym trzeba wyprzedzać bo gnida nie zjedzie tylko "wyprzedza" kilometrami nawet jak ma miejsce. Typowy nasz użytkownik takich dróg, bez kultury i jeszcze pretensje.

  •  

   pokaż komentarz

   @sokotra: Przecież przed nim jest kolejne auto które wyprzedza a on czeka na wyprzedzanie i to nie jego wina ze jedzie wolniej xD Niech zgadnę jeździsz audi A6 i migasz długimi nawet jak z przodu jest ciurkiem 100 samochodów?

  •  

   pokaż komentarz

   @Felonious_Gru: kamerki są w Niemczech tak samo zakazane jak w Holandii czy Belgii. W skrócie. Nie, nie są. Niemcy maja świra na punkcie tzw ochrony danych osobowych ale wolno ci mieć kamerę i nawet sąd uzna to za dowód nawet jak policja ci powie coś innego. Zwyczajnie w Niemczech zawsze trzeba się odwołać od pierwszej instancji i nie ma problemu. Problemy są z publiczną publikacją nagrań ale nitk ci nic nie zrobi jak będziesz miał kamerę. Są kraje jak Austria gdzie kategorycznie nie można i już ale Niemcy nie należą do tej puli. Kilka razy mnie policja na Niemczech zatrzymała i jedyne co ich interesowało to były dokumenty kota (szczepienia) a jak zobaczyli kamerę to sprawdzali czy mi nie zasłania pola widzenia (nie zasłania bo jest zamontowana za lusterkiem). Zoll control na mopach czy stacjach to samo. Szerokiej drogi i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @stopchamteam: Policja zachowała się prawidłowo, kierowca złamał szereg zakazów.

 •  

  pokaż komentarz

  więc jadę z bezpieczną odległością na tempomacie aktywnym.

  Ktory tempomat aktywny trzyma odstęp poniżej 10 metrów przy 60km/h?

  •  

   pokaż komentarz

   @michaljg: Aktywna to on mial noge a nie tempomat. Jedzie w typowo polskim stylu starym struclem, ale sprzedaje zupelnie inna historyjke.

  •  

   pokaż komentarz

   @michaljg: żaden, wszystkie systemy grzmią w tej sytuacji na potęgę piszcząc i świecąc na czerwono. Autor opisu dodał "bezpieczną odległość" jak i tezę o braku ukarania tylko po to aby ubarwić swoją smutną i kosztowną historyjkę.

  •  

   pokaż komentarz

   @michaljg: Dokladnie. Bezpiecznego dystansu to on nie zachowal.

   Swoja droga jechalem niedawno droga wojewodzka za wleczacym sie na niemieckich blachach motocyklista. Na lewym pasie dodam. Jechalo ich kilku wiec zorganizowana akcja. Na poczatku sie zirytowalem, ale potem mysle z e to przeciez Niemcy wiec czym ja sie przejmuje? Dalem kierunek w lewo (zamiast chamskiego migania drogowymi) i mi zjechal na prawy pas. Niemcy to maja kulture jazdy po drogach. Polak by jechal dalej i zastanawial sie "po co ten idiota che skrecac w lewo jak tam barierka".

 •  

  pokaż komentarz

  Debil drogowy w akcji:
  - stałe nagrywanie na terenie Niemiec grozi karą grzywny
  - blokowanie lewego pasa grozi mandatem karnym i punktami
  - nie zastosowanie się do sygnałów zatrzymania ("odpala niebieskie stroboskopowe światło - myślę małolat sobie kupił, żeby ludzie zjeżdżali, więc nadal jadę lewym powoli")
  - gdy Policja odpala "follow me" zjeżdża na drugi pas uciekając i reaguje dopiero na lizak
  - Grażyna dzwoń do ambasady, niech przyjeżdżają (ʘ‿ʘ)
  - dźwięk usunięty z nagrania, bo żenada u oglądających powodowałaby konwulsje
  - ból dupy bo droższe auto ("a tutaj było widać, że to szczyl jakiś młody ode mnie z pięć sześć może 10 lat młodszy dostał służbowe auto i coś mu się z głową stało")

  Czy debil dostał mandat? Na 100% tak. Niemiecka Policja nie bawi się z Januszami. Sam zadzwoniłem kiedyś na niemiecką Policję podając drogę na której Janusz w starym mietku urządził sobie wleczeni się lewym pasem przez ponad 20km i usilne blokowanie pasa. Przyjechali i zakończyli jego pokaz głupoty.

  •  

   pokaż komentarz

   @ochar: dokładnie, nie zdziwię się jak dostanie jeszcze wezwanie jak policja zobaczy nagranie w internecie. Trzeba tępić takich dzbanów i wysyłać na szkolenia bo same mandaty tu nic nie dadzą.

  •  

   pokaż komentarz

   @ochar: 100% procent racji nagrywający to gość z kompleksami niczym się nie różni od szeryfów lewego pasa w tirach

  •  

   pokaż komentarz

   @ochar:

   - stałe nagrywanie na terenie Niemiec grozi karą grzywny

   Niby grozi ale trzeba się baaardzo postarać żeby zostać za to ukaranym. Generalnie przepisy są niejednoznaczne w tej kwestii i tamtejsze bagiety to olewają.

  •  

   pokaż komentarz

   @Intelekt: jak jesteś normalny to tak ale jak zaczynasz się zachowywać się jak idiota to i za to możesz dostać. Jeżdżę naprawdę sporo po zachodzie i zostałem zatrzymany może ze 3 razy w ciągu 10 lat, raz do kontroli jak niemiecka policja zorganizowała jakąś akcję i sprawdzali wszystkie busy i lawety a ja byłem wypożyczonym busem a drugim razem jak jechałem osobówką i miałem poskładane siedzenia i w bagażniku burdel. Za każdym razem wszystko z kulturą i uśmiechem i nawet poprowadzili kawałek jak się zgubiłem bo navi nieaktualne mapy miała i w jakieś wiosce połowę ulicy zwinęli. Trzeba naprawdę się postarać o kontrolę lub jechać kopcącym dieslem.

  •  

   pokaż komentarz

   @ochar: z tym blokowaniem jedynie się nie zgodzę. Cały film niczego nie wnosi, bo nie wiadomo jak całą sytuacje zarejestrowała niemiecka policja. janusz jaki by nie był na tym krótkim filmie nie blokował pasa jedynie nie zachował odległości i okazał brak kultury co mogło być sprowokowane chęcią wyprzedzania z prawego pasa (nielegalnym zresztą) tu trochę przyszeryfował nie wiemy co było wcześniej bo może faktycznie blokował pas i nie zjeżdżał co do policjantów to ich manewr też niefortunny i niebezpieczny

  •  

   pokaż komentarz

   @zenon07: ok szeryfowanie to dostateczny powód aby być debilem.

  •  

   pokaż komentarz

   stałe nagrywanie na terenie Niemiec grozi karą grzywny

   @ochar: Ktoś wie niby jaki powód tego?

  •  

   pokaż komentarz

   @YouCanCallMeBillieGates: bo to bzdura. Aż szkoda gadać. Jest pewien zapis niemieckiego prawa o przechowywaniu stałym nagrań. Nic z tych rzeczy powyżej nie jest prawdą

  •  
   mat_91

   +2

   pokaż komentarz

   @ochar: ze wszystkim się zgodzę, ze wszystkim poza tym

   - stałe nagrywanie na terenie Niemiec grozi karą grzywny

   Zależy od landu, w np Bawarii możesz nagrywać, miałem tam też wypadek, zrobiłem Niemcowi z dupy garaż 40tonowym zestawem bo wymusił mi pierwszeństwo na autobanie, wystarczyło nagranie z kamerki aby się usprawiedliwić, ogólnie w całych Niemczech policja musi mieć bardzo zły dzień aby się o to przyczepić lub np nie wziąć pod uwagę nagrania z kamerki jako dowód przy wypadku.
   Ogólnie to jeżdżę kilka lat po Niemczech i niemiecka policja jest the best, odziwo zwłaszcza młodzi są bezproblemowi (odwrotnie niż u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°).
   Przyjeżdżają na wezwanie, załatwiają swoje i koniec, bez żadnych głupich komentarzy, doszukiwania sie u kogoś winy na siłę itp jak często ma to miejsce u nas. Temat rzeka...

  •  

   pokaż komentarz

   @ochar: Pierwsze co wzmaga moją uwagę w takich filmikach, to właśnie wycięty dźwięk. A tym bardziej skoro ktoś podkłada muzykę, to znaczy że majstrował przy filmie, a nie miał wyłączony dźwięk w kamerce. Bo w takich sytuacjach najczęściej pada "gdzie mi się ten wuj wpycha" i tym podobne teksty świadczące, e nagrywający był świadomy sytuacji i celowo jechał tak jak jechał.

   Druga rzecz to takie łądne socjotechniki jak te w opisie, na pełne "rozgrzeszenie". Już na wstępie zaznaczenie, że to nie on prowadził, tylko aktywny tempomat, choć żaden aktywny tempomat nie pozwoli tak podjechać. Poza tym w takich sytuacjach zaczyna piszczeć jak głupi, ale tutaj znowu wracamy do tematu usuwania dźwięków z filmu.

   No i jak najlepiej zostać bohaterem w polskim internecie? "Niemiecka policja mnie bije"....

  •  

   pokaż komentarz

   Zależy od landu, w np Bawarii możesz nagrywać,

   @mat_91: o, dzięki za info. Jest gdzieś to streszczone?

  •  

   pokaż komentarz

   zaczyna piszczeć jak głupi,

   @harcepan-mawekrwi: przede wszystkim by stanął dęba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Tak się kończy "polski styl jazdy" na niemieckiej autostradzie. Klasyka: jazda na zderzaku, brak kultury i wojenka o lewy pas (bo jak to tak, wpuszczać kogoś nie wypada).

  •  

   pokaż komentarz

   @Karl000s: dokładnie, na codzień jeżdżę na zachodzie Europy i kulturka, żadnych problemów. A w Polsce od razu jakieś ciśnienie, każdy jeździ jak koterski, najlepszy kierowca Formuły Pierwszej!

  •  

   pokaż komentarz

   @Karl000s: Prawym pasem nie wyprzedza się, a wojenkę rozpoczęły Nazistowskie Niemcy w 1939r.

   wyprzedzanie z prawej strony na autostradzie jest dozwolone — ale tylko na jej trzypasmowych odcinkach.

   tak jest w Polsce

  •  

   pokaż komentarz

   @Karl000s: No nie no, ale bmw to jest sama kulturka. Wyprzedzanie prawym pasem ciągu aut, które wyprzedzają ciężarówkę i wp$!$$$?anie się przed maskę.

   Bo jak ktoś ma szybsze auto to masz mu, bez żadnej dyskusji, sp$!$$$?ać z drogi nawet jak masz przed sobą auto. Alternatywą jest co? Gaz do dechy i wjechać mu w dupę?

   Jedyne kto tu pokazuje "polski" styl jazdy to jest właśnie bmw które musi zap$!$$$?ać. Jakby chciał jechać normalnie to by na lewym pasie się ustawił i grzecznie poczekał aż tamci wyprzedzą.

  •  

   pokaż komentarz

   i wojenka o lewy pas (bo jak to tak, wpuszczać kogoś nie wypada).

   @Karl000s: Na niemieckich autostradach nie można wyprzedzać prawym pasem.

  •  

   pokaż komentarz

   @ej-no-nie-przesadzaj: kulturka na zachodzie. To zes pojechal jak prawdziwy Janusz. Przyjedz do UK na slynna M25 to zobaczysz jaka kultura obowiazuje
   - jazda na zderzaku
   - tiry wyprzedzajace sie na 3 pasach, blokujace ruch
   - zmienianie pasa bez zadnych migaczy
   - wyprzedzanie z lewej a mozna tylko z prawej
   - blokowanie pasa do wyprzedzania

   A to tylko czesc tego co widzialem dzis, no poza 3 wypadkami ze autostrada byla zablokowana na 6h :)

  •  

   pokaż komentarz

   @TonyMasy: w Polsce wyprzedzanie z prawej na autostradzie jest dozwolone już przy dwóch pasach. Warunek jest taki, że musi to być droga dwujezdniowa, a akurat każda autostrada nią jest

  •  

   pokaż komentarz

   Jakby chciał jechać normalnie to by na lewym pasie się ustawił i grzecznie poczekał aż tamci wyprzedzą.

   @hugepotato: I tu jest właśnie kwintesencja polskiej dziadoskiej jazdy. Zbijacie się na lewym pasie w taki ulepek, towarzystwo wzajemnej szeryfowej adoracji. Znane też pod nazwą sznura aut, kolumny wyprzedzającej, kolejki do wyprzedzania i jeszcze parę innych nazw by znalazł. Nie da się tego twora wyprzedzić i tak suniecie zderzak w zderzak posrani ze stresu bo ułamek sekundy spóźniona reakcja i karambol gotowy. W tym czasie prawy pas pusty kilometrami...

  •  

   pokaż komentarz

   @brightside: Lol z Ciebie. Ja zawsze trzymam dystans, nie jadę na zderzaku i to najbardziej wp#%?@$$a wszystkie bmki, audi i mercedesy dla których bezpieczny odstęp to jest koniec świata. Więc zaczyna się zaraz mruganie światłami, żebym im z drogi sp#%?@$$ał, a ja nie mam zamiaru, bo mam auto przed sobą i ciężarówkę do wyprzedzenia po prawej.

   Wielki Pan by jechał najchętniej 200, a skończy się tak, że ja mu zjadę i zaraz będę musiał hamować, bo mam ciężarówkę, a on pojedzie dokładnie z tą samą prędkością, bo ten przede mną się nigdzie nie wybiera.

   Na autostradzie jest 140 na godzinę. Jak chcesz szybciej sobie zap#%?@$$ać to albo czekaj grzecznie aż ludzie zjadą na prawy pas po skończeniu wyprzedzania albo sobie Gran Turismo odpal na konsoli.

   Bo dla Ciebie niedziadowska jazda to jak rozumiem musi być minimum 170 i gwałt światłami drogowymi, bo ktoś śmie jechać 140, a nie czekać aż wszystkie j#!?ne płatki śniegu sobie przejadą. I nie mówię tu o wymuszaniu pierwszeństwa.

  •  
   mat_91

   +1

   pokaż komentarz

   @brightside:

   I tu jest właśnie kwintesencja polskiej dziadoskiej jazdy. Zbijacie się na lewym pasie w taki ulepek, towarzystwo wzajemnej szeryfowej adoracji. Znane też pod nazwą sznura aut, kolumny wyprzedzającej, kolejki do wyprzedzania i jeszcze parę innych nazw by znalazł. Nie da się tego twora wyprzedzić i tak suniecie zderzak w zderzak posrani ze stresu bo ułamek sekundy spóźniona reakcja i karambol gotowy. W tym czasie prawy pas pusty kilometrami...

   Wiara w polskich kierowców jednak rośnie...

   Te takie dziwne jak to nazwałeś "ulepki" chyba tylko u nas występują, do tego pomiedzy każdą furą odstęp 3m, strasznie to niebezpieczne...

  •  

   pokaż komentarz

   @brightside: +1, ostatnio na A1 to była tragedia, jadąc okolice 130-140 nie dało się jechać, co kilka km dojeżdżałeś do takiego ulepka który jedzie 100kmh, każdy ściśnięty za sobą, a prawy pusty. Jak zjechałem na prawy i wyprzedziłem połowe kolumny i chciałem wbić na lewy to to samo co wyżej, specjalnie zaciska miejsce żeby przypadkiem nie wjechać. U nas ludzie nie umią jeździć autostradami, ona jest po to żeby jechać sprawnie i szybko a nie up??%@!@ić węża na lewym pasie z prędkością 100-110 kmh, bez jaj + co chwile coś takiego jak pic rel, trzeba prawym wyprzedzać takich ułomów

   źródło: a1.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @stateless: I przejazd ze zjadu 20 do 16 zajmuje 3h. Cale m25

 •  

  pokaż komentarz

  Nagrywający to totalny drogowy imbecyl. Dziw bierze, że bezproblemowo przejechał te 7000km którymi się chwali swoim polskim stylem jazdy. Nieprzestrzeganie ograniczeń prędkości, blokowanie lewego pasa, brak jakiegokolwiek odstępu od poprzedzającego auta. Nawet nie potrafi się zatrzymać do kontroli, nie rozumie "Follow Me" i robi dodatkowy zamęt na drodze. Kupa nieogarniętego wieśniaka i tyle w temacie. Policjanci powinni mu dopierdzielić srogą karę bo za takie wybryki każą srogo. Widocznie jednak uznali że jest tak tępy że szkoda ich zdrowia na dyskusję i lepiej niech wraca do swojego dzikiego kraju.

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna

Dodany przez:

avatar stopchamteam dołączył
643 wykopali 140 zakopali 21.7 tys. wyświetleń
Advertisement