Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

 •  

  pokaż komentarz

  na pewno dynamiczny normik przeprosi kiedykolwiek cichego przegrywa

 •  

  pokaż komentarz

  Ja zawsze mam bandaż, na wszelki wypadek gdyby jakiś normik potrzebował. mam też agrafkę i igłę z nitką gdyby się komuś guzik urwał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kohrd: większość lekarzy, czy ratowników medycznych ma zawsze przy sobie podstawowe rzeczy a przynajmniej w samochodzie trochę lepiej wyposażoną apteczkę, czy maseczkę CPR (do sztucznego oddychania). To trochę pewnie odchyłka, ale też szanujący się geek(w tym ja) mam przy sobie pendrive wielkości małego paznokcia, gdzie mam przystosowaną do swoich potrzeb dystrybucję Linuksa, oraz zmodyfikowany HirensBootCD z kilkoma wersjami instalacyjnymi systemów operacyjnych itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @bachus: Oooooo to Ciebie szukałem. Jak zrobiłeś dystrybucję linuxa na pendriva? Wiem, że jest masę poradników na necie, nagrywałem obrazy ale zawsze wychodzi mi cos na kształt livecd tylko że na pendrive czyli nie mogę w na pendrivie zainstalować programów czy dokonać zmian na stałe ponieważ jest to "nienaruszalny" system - po prostu linux bez możliwości dokonywania jakichkolwiek zmian na nim.

   Wiesz może jak zrobic natkiego pendraka żeby mógł miec na nim swoje pliki programy itd ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kohrd: nie wystarczyłoby ci rozwiązanie w stylu Persistent Storage (nie chcę tłumaczyć na polski, bo polskich materiałów na ten temat i tak jak na lekarstwo)?

 •  

  pokaż komentarz

  to kampania społeczna, czy po prostu reklama tych plecaków?

Dodany przez:

avatar bachus dołączył
5 wykopali 11 zakopali <1 tys. wyświetleń