•  

  pokaż komentarz

  Czytałem opis ze znaleziska. Jaką sp$?$?@!ina mentalną trzeba być żeby się tym podniecać.

 •  

  pokaż komentarz

  Próbowałem szczerze kilka razy pooglądać transmisje z turniejów, bo coś tam się dawniej grywało online, ale za każdym razem się odbijałem. Przełączają kamerę jak wściekli, zamiast budować mądrze narrację w jednym miejscu, to już przełączają się w inne miejsce, nawet nie zdążając skomentować ani opisać dobrze to co się działo wcześniej. Ot takie luźne przełączanie między miejscówkami/graczami, kilka sekund kamera idzie z tym, kilka sekund z tamtym... Jeden wielki chaos.

  Wyobrażam sobie jakby tak lekkoatletykę transmitowali: w połowie rozbiegu skoczka wzwyż przełączają na bieg na 400 metrów, skomentują pół biegu, po czym szybkie przejście na rzutnię, żeby zobaczyć jak oszczep kończy lecieć, oszczep się wbija w ziemię, nie czekają na podanie wyniku tylko wracają na skok wzwyż żeby pokazać jak zrzucona poprzeczka leży na materacu.

  •  

   pokaż komentarz

   @southlander: to dlatego że w lolu cała mapa ma znaczenie. Jak ktoś analizuje grę to przez 80% czasu patrzy na mapę dlatego że nie da się kamerą objąć wszystkich ważnych elementów.

  •  

   pokaż komentarz

   @vvertoi: Ja rozumiem tych którzy chcą analizować, ale kurcze, to jest transmisja. W piłce nożnej też można by było puścić widok meczu od góry żeby ludzie sobie na bieżąco analizowali taktykę i ustawienie, ale jednak transmisja powinna mieć jakąś wartość estetyczną i narracyjną. Niestety komentatorzy też nie pomagają żeby to miało ręce i nogi.

   Poza tym, mój zarzut tyczy się nie tylko lola, ale też różnych strzelanek.

  •  

   pokaż komentarz

   @southlander: Jak ogarniasz co się dzieje, to nie nie ma problemu. Czasem dzieje się za dużo na raz i po prostu nie da się pokazać wszystkiego, ale tak czy inaczej jak ogarniasz to ogarniasz.

   Nie to co piłka nożna. 90 minut i nic się nie dzieje.

  •  

   pokaż komentarz

   @southlander: wszelkie sporty, gdzie gra się piłką jest znacznie prościej śledzić, bo akcja dzieje się praktycznie tylko tam gdzie jest piłka, ale jak oglądasz rożne wyścigi np. kolarstwo, czy f1 to też kamera co chwilę skacze.

   Niestety esport trudno śledzić słuchając samego komentarza, bo ogląda się prawie tak jak gra, co chwila trzeba zerkać na mapę, itemizację, liczbę hp, dostępne umiejętności czy co tam jest.

   Btw. Polecam żebyś sobie pooglądał Rocket League, ogląda się to praktycznie jak piłkę nożną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   kolarstwo, czy f1 to też kamera co chwilę skacze.

   @TenebrosuS: No właśnie nie! W F1 kamera niby skacze na konkretne pojedynki między kierowcami, ale bez takiego chaosu. Wszystko jest tak pięknie rozpisane że wiadomo kto walczy teraz z kim, wykaz różnicy czasów z ostatnich okrążeń, są rozpiski kto w jakim miejscu toru, rozpiski opon itd. Kamera NIE ucieka po kilku sekundach ujęcia. W kolarstwie też.

 •  

  pokaż komentarz

  Polak rodak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo dobry finał na taką grę aż się miło patrzy

 •  

  pokaż komentarz

  you can't get reverse swept if u lose game 2. ( ͡º ͜ʖ͡º) brawo Marcin.