•  

  pokaż komentarz

  Prezes sobie życzył dowodu na unieszkodliwienie potencjalnego kłopotu?
  I to nadal nie jest mafia?

 •  

  pokaż komentarz

  jak tak będzie pytała to też się może powiesi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  ehhhh kolejna śmierdząca sprawa w Bantustanie...

  źródło: 111bb60ca13f68e645cbdb97c69b0630.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @nbhd: I to dlatego jesteśmy najlepiej rozwijającą się gospodarką która wyszła z bloku postowieckiego? To czemu na obrazku nie ma nic o naszych sąsiadach?

  •  

   pokaż komentarz

   @wrrior: no tak estonia, wschodnie Niemcy, tylu biedaków jak tam dawno nie widziałem

  •  

   pokaż komentarz

   no tak estonia, wschodnie Niemcy, tylu biedaków jak tam dawno nie widziałem

   @twoi_oyciec: @ameneos: A wy chłopcy w krótkich spodenkach w ogóle zrozumieliście co ja napisałem? Bo to tylko potwierdza jeszcze bardziej, że wyszliśmy na przemianach bardzo dobrze. Tylko, że czarna propaganda wyłączyła wam myślenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @wrrior: Dobrze wyszliśmy? A w czym? W 2500 za miesiąc? Robiąc w 24 godzinnych czynnych każdy dzień w miesiącu kołchozach? Nawet w Azji są tanie montownie gdzie praca trwa od 6-22 a w Polsce trwa od 6 do 6. Polskie montownie nigdy nie śpią nigdy nie stoją i zawsze robią normę. Najlepiej na przemianach wyszli komuniści i syropianowcy którzy teraz rządzą a nie ludzie. Ludzie wyszli jak w każdym po sowieckim kraju czyli harują na to żeby związać koniec z końcem i tak aż do śmierci.

  •  

   pokaż komentarz

   Ludzie wyszli jak w każdym po sowieckim kraju czyli harują na to żeby związać koniec z końcem i tak aż do śmierci.

   @Triptiz: No to teraz skup się co napisałeś. Skoro wyszliśmy tak jak w każdym posowieckim kraju, to czemu tak gorliwie klikasz obrazki z Polską oznaczoną jako 'kraina wiecznego gówna'? Takie to k%%@a jest patriotyczne swoją? Ale skoro już otworzyłeś paszczękę, to dlaczego w waszej narracji reszta krajów postsowieckich NIE SĄ KRAINAMI WIECZNEGO GÓWNA??? W czym one są lepsze od nas? No weź wytłumacz ten "cud nad Wisłą", że tylko nad swoją ojczyzną się tak znęcasz, a nie widzisz, że to co się dzieje jest normą, tendencją, niczym nie wyróżniającym się wśród sąsiednich krajów stanem? Wytłumacz mi k%%@a podstawy waszej mitologii wiecznego gówna i uzasadnienie dla tego obrazka, do którego od lat fapujesz?

   Najlepiej na przemianach wyszli komuniści i syropianowcy którzy teraz rządzą a nie ludzie.

   To k%%@a trzeba było wykazać się przewidywaniem i wyciągać im ten styropian spod pleców, jako zdrajcom, wrogom narodu, kolaborantom itd. WTEDY TRZEBA BYŁO BYĆ MĄDRYM JAK ONI NA TYCH STYROPIANACH SIĘ WYLEGIWALI, A NIE DZISIAJ KIEDY BITWA JUŻ ZOSTAŁA DAWNO ROZEGRANA.

   Pisząc to zrobiłeś z tych "ludzi" kompletnych idiotów. Idiotów którzy nie umieli odnaleźć się w sytuacji kiedy był na to czas, nie umieli podejmować właściwych decyzji które pokierowałby zmianami we właściwą stronę ale nagle dzisiaj poczuli, że ich olśniło, spłynęła boska wiedza i teraz, za drugim razem już sobie wybiorą lepiej i pokierują tak, że będzie to kraina nie gównem, a czekoladą płynąca.

   Problem polega na tym, że jak raz z nich zrobiłeś idiotów, to oni idiotami już zostaną. A decyzje podejmowane przez idiotów zawsze prowadzą do jednego rezultatu.

   Tego chciałeś dowieść? Gratulację! Udało ci się!

  •  

   pokaż komentarz

   @wrrior: Patriotą? Ja nie jestem żadnym patriotą. W tym kraju patrioci jak Brunon Kwiecień kończą we więzieniu i zostają zamordowani. Ja jedynie jestem lokalnym patriotą zależy mi na mojej rodzinnej miejscowości, lesie, drodze, szkole dla dzieci itd. A w reszcie Polski może być dalej syf kiła i mogiła. Zupełnie mnie to nie obchodzi co dzieje się z tym krajem bo już dawno w niego wiarę straciłem i wiem że od 1945 roku rządzi i będzie dalej rządziła tutaj mafia służb specjalnych, partyjniaków i innych którzy karty rozdają a nie ludzie. Ten kraj jest taka Kolumbią w Europie gdzie każdy na świeczniku skorumpowany i albo współpracuje z bandziorami albo sam jest bandytą. Choć byś się zesrał to możesz jedynie skończyć jak wspomniany Kwiecień, czyli cię zabiją. I tyle z twojego patriotyzmu. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Triptiz: Ojej, przed chwilą oceniałeś całość przemian i jak na nich wyszliśmy, a kiedy wykazałem ci bezpodstawność twoich ocen, to zrobiłeś z siebie lokalnego żuczka. Skoro nie wiesz i nie obchodzi co się dzieje w wielkim świecie to po co się wypowiadasz o procesach i zjawiskach o których nie masz zielonego pojęcia? Bo twoja lokalna polaczkowatość zmusza cię do wiecznego narzekania?

  •  

   pokaż komentarz

   @wrrior: No wg. mnie wyszliśmy na nich jak Zabłocki na mydle. Jedynie dobrze wyszli ci którzy wyjechali z Polski i ci którzy mieli plecy na miejscu. Reszta dziaduje robiąc za 2500 miesięcznie. Fakt faktem że tania gówno praca jest dla każdego i jest to moim zdaniem jedyne zdobycze na plus Polski po 1989 roku. Że marną pracę może mieć praktycznie każdy. Tylko nigdy niczego się w życiu nie dorobi. Ale to też zasługa tych co wyjechali a nie tych co rządzili bądź rządzą. Za wolne miejsca pracy w magazynach, przeładowniach i montowniach należy więc podziękować tym Polakom co mieszkają zagranicami.

  •  

   pokaż komentarz

   No wg. mnie wyszliśmy na nich jak Zabłocki na mydle.

   @Triptiz: No jasne, to widać po tym jak kraj wyglądał 30 lat temu, a jak wygląda dzisiaj. Normalnie ruina. Wszystko jest gorzej. Dzieci umierają w szkołach, a o ludzkie zwłoki potykamy się na ulicach. Ale ciągle nie ma odpowiedzi co z tymi naszymi sąsiadami z bloku sowieckiego - jak my wyszliśmy jak Zabłocki, to jak oni wyszli? Jak Azja na palu? Aż strach jechać, bo pewnie z teraz kamieniami polują na dinozaury...

  •  

   pokaż komentarz

   @wrrior: A 30 lat temu dzieci umierały w szkołach? Co ty za propagandę uprawiasz? Wszystko wygląda lepiej bo wybudowane za kasę z UE tak jak kiedyś lepiej było za pożyczone dolary przez Gierka. Takie pudrowanie po ruskiego trupa które komuś założyło klapki na oczy w komunie teraz się prawie udało ale poczekamy zobaczymy. Niech kiedyś zarobki podskoczą Ukraina i Białoruś przejdzie pod wpływ zachodniego kapitału to szybko w Polsce pozamykają magazyny i montownie obecni dobroczyńcy płacący 4 euro brutto za godzinę. Zobaczymy wtedy co się stanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Triptiz: Pani Szydło 4 lata temu twierdziła, że dzieci głodują. A ty twierdzisz, że wyszliśmy na wszystkim źle. To ja się pytam co jest takiego źle że marudzisz jak stara baba? Co jest gorzej? Bo skoro wszystko wygląda lepiej, to jak to jest, że według ciebie jest gorzej? Drogi to nawet 10 lat temu mieliśmy c#!?@we, a teraz jak Niemiec przyjeżdża to się zastanawia czy aby na pewno minął właściwą granicę.

   Tak, kiedyś Gierek zaciągnął długi i robił cud gospodarczy. A my większość czasu z tych 30 ostatnich lat spędziliśmy na spłacaniu TEGO długu. Więc jak to jest? Nie ma różnicy? Czy zaciągasz dług czy go spłacasz to dla ciebie bez różnicy?

   Zachowujesz się dokładnie tak jak lewacy z zachodu z bogatych domów. Nie masz prawdziwych problemów do pokonywania to wymyślasz bzdurne, byle się przyp@@#!#?ić i dramatyzować.

  •  

   pokaż komentarz

   @wrrior: Dzieci w Polsce to głodowały przed wojną, w czasie i zaraz po wojnie. W porównaniu do zachodu nadal jesteśmy bidulem. Bo statystycznego Polaka o ile nie ma dwóch pensji do dyspozycji nie jest na nic stać nawet na wynajem lokalu. Nie mówiąc o samochodzie i reszcie tego co posiada przeciętny Europejczyk. Możesz sobie takie panisko jak to nie jest dobrze grać przed Ukraińcami bo oni są na etapie Polaków w latach 90 tych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Triptiz: To, że nie żyjemy na poziomie zachodu nie uprawnia do twierdzenia, że jesteśmy nędzarzami! Ale ponieważ zupełnie przestałeś bronić tezy o "krainie wiecznego gówna" uznaję za cichą kapitulację i wycofanie się z tego nieuzasadnionego czarnowidztwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @wrrior: Ale ty czegoś nie rozumiesz twoja mityczna kraina wiecznego gówna to nie tylko pełne brzuchy dzieci. To nie tylko ekonomia, pieniądze ale też system w jaki funkcjonuje to państwo. Oczywiście że nie jesteśmy nędzarzami bo są biedniejsi od nas np. Somalia czy Etiopia choć z Etiopią to bym się jeszcze wstrzymał. Ale Polska nigdy nie była i nie jest krajem nędzarzy. Nawet za komuny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Triptiz: Nie byliśmy krajem nędzarzy? To kto jeździł na Węgry czy do Bułgarii 'w celach niby turystycznych' wracając z 1/10 rzeczy, które zabrał bo większość czasu zamiast na plaży to spędził na murku z którego handlował co mógł?

   A to jak funkcjonuje państwo nie jest kwestią jednej ani trzech dekad ale znacznie dłuższego czasu, w którym obowiązkiem jest popełnienie szeregu błędów, które system zahartują, a obyczaj polityczny wytworzą.

   A ty dalej marudzisz, że nie masz tego już tu i teraz, bo ci się dłuży.

 •  

  pokaż komentarz

  pikio.pl ? nikt zdjęć dla ministra nie robił a do sprawy. Wykopujących polecam na czarną listę bo IQ 64

 •  

  pokaż komentarz

  To co kiedyś chrzaniliście o WSI? Bo ten niegdyś popularny skrót jakoś nagle w waszych komentarzach stracił na popularności.