•  

  pokaż komentarz

  Miało być tanio albo wykonawca zapewniał, że będzie dobrze, ale kostka leży na piachu zamiast na podsypce, palisady nie są z oporowane betonem a są wyniesione sporo nad grunt, nie trzeba być fachowcem aby wiedzieć, że taka krótka palisada wkopana w grunt na 10 cm nie da żadnego oporu i wszystko się rozleci. Teraz pytanie kto chciał przyoszczędzić inwestor czy wykonawca, czy to kumulacja głupoty obu?

 •  

  pokaż komentarz

  Robota jest do dupy, powinna byc podsypka z drobnego kamienia 8mm, zageszczona, wtedy uklada sie kostke i zageszca jeszcze raz z guma na zageszczarce. Za malo betonu poszlo w krawezniki dlatego sie rozsypaly a powinny byc pod ziemia do ponad polowy wysokosci , najlepiej 2/3 oblepione. Ktos tam pytal o ciecie blatu kuchennego wiec przy okazji odpowiadam, blat najlepiej zakupic na hurtowni ktore ma robota(chyba to sie nazywa centrum) do wycinania laczenia z szablonu, najlepiej zeby pod spodem byly polaczenia na 3 sruby a nie 2, laczenia trzeba przejechac klejem wodoodpornym, przeszlifowac a nastepnie silikonem w kolorze blatu, to samo wszystko wyciecia w blacie tam gdzie widoczna jest krawedz wiorowa. Widoczne boczne obrzeza wiorowe obkleic pcv o grubosci 2mm na tej samej hurtowni, a dziury pod zlew, plyte najlatwiej i najtaniej zrobic sobie cztery dziury wiertlem w czterech rogach i dalej wyrzynarka, najlepiej zaglebiarka jak ktos posiada tylko zwracac uwage na szerokosc tarczy-2mm. Pozdr

 •  

  pokaż komentarz

  Nie no zajebiście kazać sobie zrobić bruk na pagórkach bez wyrównania reszty terenu i januszować w necie jaki to wykonawca z dupy nieogarnięty bo jaśniepan januszek zaoszczędzić chciał na kilku wywrotkach ziemi.

 •  

  pokaż komentarz

  Przypomniał mi się taki kawał :)
  Wchodzi remontowiec do mieszkania i już z progu krzyczy.
  - Panie a kto to Panu tak spie*dolil ?!
  - No Pan dwa lata temu....
  - Panie było gorzej i ludzie KLASKALI :)
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  On też fuszerkę odwalił, z nagrywaniem. Nie dość, że w pionie, to jeszcze obracał obraz o 45 stopni.