•  

  pokaż komentarz

  Wiem, że nikt tego nie przeczyta bo i tak jest już dużo pod tym postem napisane. #zalesie, że tak wiele młodych osób, wychowanych w cudownej, wolnej Polsce nie rozumie dramatu jaki się tu odbywa. Przyklaskują temu bo myślą, że będą teraz zarabiać 4 tys. PLN w małych miasteczkach, będzie ich na więcej stać. Widzę wyzwiska przedsiębiorców, nazywanie ich 'januszami', 'prywaciarzami' czy jak tam jeszcze wymyślicie. Zachowujecie się jak święte krowy, a założę się, że każdy z WAS który tak wypisuje tutaj o wyzysku sam wali w dzyndzla i w robocie połowę czasu na wykopie/facebooku spędza. Na każdym kroku dyma swojego pracodawcę. Zawsze są dwie strony medalu, a Wy przyklaskujecie bo chcecie dopiec ludziom, którzy dają wam zatrudnienie. Skoro jest tak źle i czujecie się wyzyskiwani, idźcie do banku, weźcie kredyt i uruchomcie własną firmę, zatrudnijcie ludzi, weźcie odpowiedzialność prawną za swoje przedsiębiorstwo, kupcie maszyny, komputery, oprogramowanie i działajcie. Płaćcie dobrowolnie 50% od dochodu na to cudowne państwo, płaćcie pracownikom 10k na rękę za to, że np. obsługują 5 klientów dziennie i dajcie przykład. Udowodnijcie takim ludziom jak JA, że się da, że to ja jestem nienormalny i to wszystko źle rozumiem. Czekam! Chętnie napiszę o Was książkę i ją wydam jako przykład dla wszystkich, przyszłych pokoleń!

 •  

  pokaż komentarz

  Le ZaBardzoMądrePisioryTegoNieZrozumieją Fejs

  źródło: poQxTe3.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Ja tam im ufam. Mają u siebie lepszych ekonomistów niż ja czy wy. Dotychczasowe plany udało się zrealizować, choć też wszyscy wieszczyli, że to się źle odbije na ekonomii i gospodarce. Odbiło się? No właśnie nie, kraj stoi coraz lepiej.

 •  

  pokaż komentarz

  możecie mnie minusować ale wydaję mi się, że oni wiedzą więcej niż my. A już na pewno niż wykopki. Jak taki oburzenie, że chcą podwyższyć wynagrodzenie to może obniżyć co roku, mam wrażenie, że to ucieszyło by wielu

 •  

  pokaż komentarz

  Niech od razu podniosą do 15k, wtedy nie będzie już się nawet opłacać być programistą, a rząd obali się szybciej niż padła komuna. Cholera, chwila, to komuna padła?

1 2 3 4 5 6 7 ... 19 20 następna

Dodany przez:

avatar dedik dołączył
1564 wykopali 42 zakopali 36.3 tys. wyświetleń
Advertisement