•  

  pokaż komentarz

  @Underpeople ale o co chodzi w tym powiązanym? Ma rację, że depresja u mężczyzn często jest powiązania z niskim poziomem testosteronu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ranger: już abstrahując od tego ze gość nie ma żadnego autorytetu w dziedzinie czy to psychiatrii czy biochemii, i ze stwierdzenie jakoby depresja nie miała żadnego podłoża biochemicznego, a jest tylko efektem twoich własnych „złych wyborów życiowych” to kompletna bzdura? XD
   Jeśli niski poziom testosteronu zwiększa prawdopodobieństwo depresji u mężczyzn to jest to dowód na to, ze depresja nie jest wynikiem złych wyborów a może mieć na przykład podłoże w zaburzeniach gospodarki hormonalnej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Underpeople: aha

   No dobra, ale tak to się można doj%@%ć do każdej wypowiedzi, bo nic nie jest czarnobiałe - miał tam wyprowadzić 8h rozprawę o depresji? XD

  •  

   pokaż komentarz

   @Ranger: o czym ty mówisz, gość w pierwszej części filmu wyraźnie powiedział ze podłoże biochemiczne depresji to spisek koncernów farmaceutycznych żeby uzależniać ludzi od antydepresantów i ze depresja to tylko „chwilowy stan przygnębienia” wywołany złymi życiowymi decyzjami. W drugiej części mówi o wpływie gospodarki hormonalnej na częstość depresji w zasadzie oddając swoją wypowiedz sprzed ilus tam miesięcy. Nawet nie rozwodzę się nad naukową słusznością tych stwierdzeń (zjawiska jak na przykład wychwyt zwrotny serotoniny) czy jego stawianiem się w pozycji autorytetu moralnego względem osób chorych i mówieniem ze „to wasza wina ze jesteście chorzy, a tak w ogóle to sobie wmawiacie i samo wam przejdzie”. To jest zwykła manipulacja i cherry picking.

   Chodzi o to, ze w swoich manipulacjach posuwa się do kompletnie sprzecznych tez- na potrzeby potwierdzenia tej z aktualnego filmu.

 •  

  pokaż komentarz

  To zasilki, chcieli socjalizm to maja, wychowani przez samotne matki patole, co z tego ze biali maja relatywnie wysokie iq jak wyznawane wartosci sa wazniejsze, demoralizuje sie ich poprzez placenie socjalu na samotne matki ktore nie sa w stanie odpowiednio wychowac dzieciaka same, wiadomo, nie wszystkie samotne matki sa zle ale prawie zawsze lepiej miec obu rodzicow i wystepuje silna korelacja miedzy iloscia mlodocianych w wiezeniach a byciem wychowywanym przez samotna matke.

 •  

  pokaż komentarz

  Wykopki znowu wyrzucają na główną tego szura-foliarza? Wydawało mi się, że już większość zna tego człowieka z antynaukowych bredni, dziwnych teorii i fake newsów, a tu niespodzianka, dalej się temu wariatowi przyklaskuje xD

 •  

  pokaż komentarz

  No i? Zbyt czarno-białe jak myślenie wielu wykopków. Mozna sie naj!%$c bo
  - bo się chce
  - bo kumple sie najebali
  - bo jestem uzależniony
  - bo jestem głupi
  - bo nie radzę sobie ze sobą
  - bo lubie
  - bo tak sie zdążyło

 •  

  pokaż komentarz

  Spokojnie ........ Islam ich wyleczy !

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna