•  

  pokaż komentarz

  Wszystko fajnie tylko że nie zawsze człowiek z własnej winy wp$$%@$%a tyle.bez powodu, są oczywiście przypadki gdzie ktoś na.wlasne zadanie przez lata sienzanidnal ale czasem leki sterydowe albo depresja też do tego potrafi doprowadzic

 •  

  pokaż komentarz

  A ja zrobie chamską reklamę. Jeżeli czujesz że nie umiesz schudnąć, brakuje Ci motywacji, lub nie masz dla kogo, zapraszam na mój tag #ulaniectrenuje . Opisuje tam co tydzień moje efekty, także to co zrobiłem, co robię. Tak się złożyło, że właśnie siadam do kolejnego wpisu, w ostatnią środę natomiast waga wskazała 94.2 kg (przy początkowej wadze 103.1 kg). Liczę do października na 8 z przodu a do nowego roku na 7x. Najpóźniej w maju/czerwcu chciałbym żeby było 65.

  I serio, róbcie coś ze sobą. Nawet jeżeli schudniecie 2 kg na miesiąc, to w skali roku to 24 kg. Będziecie zupełnie innymi ludźmi, ja już czuje lepsze samopoczucie i 200% energii z czerwca.

  Najlepsze są dwie rzeczy:
  1) Jak zakłada się spodnie i trzeba robić akrobacje paskiem by się zapiąć i by z tyłka nie spadły
  2)To jak po takim typowo polskim obiedzie się staje na wagę (wiadomo że wtedy wachnie się do góry o te ułamki kg) czujesz sie ocieżały, a waga pokazuje 95.0 kg. A Ty wiesz, że jeszcze niedawno cieszyłeś się z 99.7 kg na pusty żołądek.

  Kolejny wpis do 13.00 będzie, wiec ten no - zapraszam (。◕‿‿◕。)

 •  

  pokaż komentarz

  Można robić specjalne diety cud, ćwiczenia itp, ale i tak wszystko się sprowadza do policzenia bilansu kalorycznego. j@@%ć ulane k?%%y.

 •  

  pokaż komentarz

  Nic nie mam do grubych,nawet szacunku.