•  

  pokaż komentarz

  To chyba czas zagłosować na Korwina. Może i "hitler nie wiedział o holokauście", "kobiety zawsze się trochę gwałci" itd., ale przynajmniej podatki będą niskie, a państwo zadba o przedsiębiorców. Na resztę mam wywalone. Żebracy mogą zdychać z głodu albo wziąć się wreszcie do uczciwej pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @patryk-dobrzynski: Nie, bo Hitler, kobiety i lekka pedofilia. Nie przemówisz, do ludzi, którymi musi rządzić ładny garniturek, albo "bohater". Wolałbym, żeby mną "rządziła małpą, bo przynajmniej raz zrobi dobrze, a raz źle" ;-)))

  •  

   pokaż komentarz

   @patryk-dobrzynski: nie bede tutaj nikogo bronil bo korwin swoje p!@#!!!i ale zdajesz se sprawe, ze takie ciagłe powielanie czegos co sie nie wydarzylo jest po prostu klamstwem i szkodzi? Korwin powiedzial, ze nie ma dowodu na to, ze Hitler wiedzial o holokauscie i tyle. I powiedzial tez, ze pewnie wiedzial ale jakis instytut (nie pamietam jaki) w GB zaoferował nagrode za bezposredni dowód. Co do tych gwałtów Korwin powiedzial, ze kobiety często udają, ze czegoś nie chcą podczas gdy zaraz potem ulegaja i okazuje sie, ze chcą. Prawda? Prawda. Oczywiscie bardzo glupie z jego strony i niefortunne jest to, ze powiedzial to w rozmowie na temat gwałtów ale przeciez kazdy rozgarnięty czlowiek wie, ze nie o to mu chodziło na litość boską... Wystarczy po prostu sluchac dokladnie tego co sie dzieje w rozmowie bo robicie dokladnie to czego nie lubicie u lewaków. Łapiecie jakeis pojedyncze slowka i powielacie.

 •  

  pokaż komentarz

  Gospodarka socjalistyczna i wszystko się odbija na kieszeniach przedsiębiorców.

 •  

  pokaż komentarz

  Jestem przekonany, że przed wyborami pis się z tego wycofa.
  Będą się chwalić, że są pro-przesiębiorcy. Ludzie odetchną z ulgą, prasa będzie pozytywna i przychylna że jednak nie są tacy źli itd.
  Róbcie printscreeny.

  •  

   pokaż komentarz

   @panzielony: Już się wycofali ustami Minister Przedsiębiorczości, oświadczyła że chodzi wyłącznie o progresję dla najmniej zarabiających z maksymalną składką w wysokości obecnej.
   Nie mam żadnych wątpliwości że po wyborach temat wróci. Budżet się sam nie "zbilansuje".

 •  

  pokaż komentarz

  I bardzo dobrze. Nie ma sensu utrzymywać pracowników, ogólnie bez sensu pracować. Nie ma też sensu dawać minimalnej krajowej 4000zł bo i po co? Ja bym wrócił do starych dobrych czasów, 1000zł dla każdego niezależnie co robi i wszyscy będą k@#?a zadowoleni i będzie k@#?a sprawiedliwie.
  Czy się stoi, czy się leży 1000zł się należy!

 •  

  pokaż komentarz

  To jest jednak niepojęte. Rząd zdementował te rewelacje, a wy tu dalej wyjecie.
  Weźcie się lepiej do roboty!

Dodany przez:

avatar Jatoja24 dołączył
962 wykopali 63 zakopali 28.2 tys. wyświetleń
Advertisement