•  

  pokaż komentarz

  A nie można zrobić prowokacji policyjnej? Przebrać jednego w cywilne ciuchy i tam wysłać na jednego drinka.

 •  

  pokaż komentarz

  Hehe. Ja wydawałem w takich lokalach grube tysiaki ale na szczęście z wlasnej nieprzymuszonej woli. Także póki co mam same miłe wspomnienia.
  Btw, jak chcecie mieć większy spokój i wypić co nieco bez nieustannego zebrania o drinki dla laski to idzcie do agencji. Rura do tańczenia też tam jest a laski nie takie natarczywe i klimacik lepszy. I przynajmniej za cenę 5 minut tańca w VIP roomie w go go tu macie konkretną godzinke dla chętnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Kto dzisiaj do burdeli chodzi skoro tyle freelancerek jest wszędzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Znajomy stracił w takim klubie 1500zł i też miał lekkie luki w pamięci. Cały myk w tym, że gość sam mi przyznał, że u niego to było po prostu morze alko plus fajne laski.. Nie uważa, żeby ktoś mu czegoś dosypał, bo wie jak reaguje jego organizm na wódę i to było dość standardowe dla niego upojenie.

  Dlatego dopuszczam do głosu myśl, że nikt nikomu nieczego do drinków nie dolewa i że dla części osób wystarczy czasem połączenie: alkohol + dziewczyny + dobra zabawa, żeby stracili głowę. No a jak typ przewali gruby hajs w klubie ze striptizem to co ma potem niby powiedzieć żonie/znajomym? No że narkotyki mu dosypali.

  Troche mi to przypomina gadanie mojego starego, który zupełnie nie ma głowy do alko i pije moze z 2 razy do roku jak jest okazja. Wypije 3 piwa i rzyga. I wiecie co zawsze rano gada? Że szklanki były niedomyte XD

 •  

  pokaż komentarz

  Co za k?%$A ciule prowadza te kluby!!! Ludzie by tam chodzili chocby poatrzec na tanczace dziewczyny zaplaciliby za piwo 50zl i byliby szczesliwi ale NIE k?%$A trzeba januszowac oszukiwac i wtedy macie w tych miejscach 3 osoby za klientow zamiast calych pelnych sal.