•  

  pokaż komentarz

  JPRD nagonka na Niemców.... Pamiętajmy że ogromną część nie zrabowano, a przeniosono w sposób zorganizowany że zdobyczniej ziemi do narodowych muzeów. Niech bracia Rosjanie oddadzą co zrabowali nam i innym po tym jak Polacy w zębach przynieśli im klucze do zwycięstwa. Niech Alianci, tzn. m.in. Anglicy i Amerykanie oddadzą co zabrali z ziemi niczyjej(Europa Zachodnia). Ich żołnierze urządzali rajdy i rabowali dla SIEBIE co się da. Kobiety, alkohole, złoto, sprzęty, jedzenie... Chaos nad którym nikt nie chciał panować. Mit złego Niemca, zajebista indoktrynacja dzieląca świat na czarno biało.

  •  

   pokaż komentarz

   @krzjna: Nikt nie musi robić nagonki... sami sobie uczciwie na to zapracowali , podobnie jak żydzi...

  •  

   pokaż komentarz

   Pamiętajmy że ogromną część nie zrabowano, a przeniosono w sposób zorganizowany że zdobyczniej ziemi do narodowych muzeów.

   @krzjna: (-‸ლ)

  •  

   pokaż komentarz

   @el_loco_crooliko: mocniej się p%#%!!!nij. Kto był zwycięzcą? Niemcy. Więc prawo zajęcia majątków im się należało. Co dalej. Będziemy rządać od Włochów reparacji za rabunki za czasów Imperium?

  •  

   pokaż komentarz

   @stachmat: ej, no wlasnie. O co chodzi z tymi Zydami? Dlaczego taka na nich nagonka?

  •  

   pokaż komentarz

   Pamiętajmy że ogromną część nie zrabowano, a przeniosono w sposób zorganizowany że zdobyczniej ziemi do narodowych muzeów.

   @krzjna: Przeniesiono??? Chyba wywieziono? A to właśnie były potężne rabunki, i grabież, i to poprzedzane często okrutnym mordowaniem Polaków całymi rodzinami, a setki dzieł sztuki i wartościowych przedmiotów z ich mieszkań kradziono na zamówienie prywatnych osób, handlarzy, urzędników, dygnitarzy, trafiały one do ich domów, prywatnych kolekcji, które po wojnie zniknęły i są przechowywane do dziś dnia w ukryciu. Wolę i dobytek jej mordowanych masowo w rzeziach mieszkanców grabiono bezlitośnie, tak jak okradano w Auschwitz przywożonych do komór gazowych skazańców. Więc były to zwykłe bandyckie rabunki, uzbrojonych zbójów i złodziei, owszem zorganizowane złodziejstwo na skalę masową.

   Mit złego Niemca, zajebista indoktrynacja dzieląca świat na czarno biało.

   @krzjna: Nie o jakiś mit ogólnego "złego Niemca" tutaj chodzi, bo i tam różni bywali, choć zdecydowanie zbyt wielu nie miało odwagi by się przeciwstawić i zapobiec wojnie, a o złodziejstwo tych tłumów Niemców którzy zrabowali bogactwa i dobra z Polski, mordując jej narody, a następnie żyjąc sobie spokojnie lub w niewoli pod protektoratem USA czy ZSRR w większości ani myśleli nawet o oddawaniu tego co do nich nie należało, a dzięki czemu mogli się jednak spokojnie bogacić i oni, i ich potomni. Dzisiaj należałoby oddać to wszystko, jeśli się mówi o tym że się poczuwa do winy, jak to niedawno efektownie określił ich prezydent w Warszawie. A skoro się do niej poczuwa to nie wystarczy "przepraszam", tylko oddajemy co nie nasze, i co do grosza wypłacamy odszkodowanie za zniszczenie kraju a mit "dobrego niemieckiego Żołnierza" odwołujemy, i przyznajemy że był kłamstwem wymyślonym przez osadzonych po wojnie na stanowiskach w służbach, BND, i w polityce wielu nazistowskich urzędników, by zakłamać historię i ogłupić następne pokolenia. Nie kradnij. A jak ukradniesz, oddaj co nie twoje. Co do zachowań aliantów w Niemczech, są na ten temat dobrze oracowane badania i artykuły, nikt prawdy nie zataja, tym bardziej że służyła ona przez lata jako oręż dla chcących relatywizować prawdę o tym co wyprawiali na zdobycznych terenach Sowieci, wkraczając do Polski i Niemiec. Niech się Niemcy o to w USA i gdzie jeszcze upominają, jeśli mają odwagę.

   Niech bracia Rosjanie oddadzą co zrabowali nam i innym po tym jak Polacy w zębach przynieśli im klucze do zwycięstwa.

   @krzjna: Niech też oddadzą, przynajmniej w naturze, bo większość tego już zużyli i zniszczyli, a reszta leży gdzieś po muzeach i mieszkaniach.

 •  

  pokaż komentarz

  Co ci Niemcy mieli niby kraść skoro cała Polska miała wtedy wartość jednej dzielnicy Berlina. Nawet nie było jak kibla wynieść bo polacy srali na polu i w sławojkach

Dodany przez:

avatar MagicPiano222 dołączył
679 wykopali 36 zakopali 8.6 tys. wyświetleń
Advertisement