•  

  pokaż komentarz

  Nie będę się ośmieszał
  To było do przewidzenia.
  Boniek jest typem człowieka który, choćby go postawili przed plutonem egzekucyjnym, to do błędu nigdy się nie przyzna, bo przecież przyznanie się do błędu byłoby jakąś niezmywalną plamą na honorze.

  Aż dziwne że lata temu sam, podobno z własnej woli, zrezygnował z funkcji selekcjonera reprezentacji.

 •  

  pokaż komentarz

  No tak wystarczająco się ośmieszył zatrudniając człowieka bez jakichkolwiek kompetencji do prowadzenia kadry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Polskiej reprezentacji jest potrzebny trener pokroju Czerczesowa, który się ostro za nich ostro weźmie i zapanuje nad tymi "gwiazdeczkami"

 •  

  pokaż komentarz

  Boniek jednak nie wie kiedy ze sceny zejść niepokonanym.
  Chciałbym aby w najbliższym meczu zespół zagrał najbardziej możliwe dno a kibice aby zorganizowali transparenty że chcą dymisji Brzęczka i Bońka - tak żeby nie było już wątpliwości, że wszyscy nie chcą więcej widzieć ego człowieka.

  A kto zamiast Brzęczka? Hmm, może to mało realne marzenie, ale czy nie jest tak, że José Mourinho jest aktualnie bezrobotny jako trener? Ta drużyna potrzebuje autorytetu aby bujnąć do przodu a w naszej lidze takiego nie ma.

 •  

  pokaż komentarz

  Chłop nie potrafi przyznać się do błędu. Już samo wybranie Brzęczka to śmiech na sali. Wszyscy widzą, że ta drużyna nie zagrała dobrego meczu z jego kadencji i jak jakimś cudem awansujemy na euro to będzie mega wp@@!%%#. Jest jeszcze czas na zwolnienie tego parodysty i zatrudnienie poważnego trenera, ale nie lepiej ciągnąć to farsę dalej.

Dodany przez:

avatar devones dołączyła
20 wykopali 7 zakopali <1 tys. wyświetleń
Advertisement