•  

  pokaż komentarz

  Kukiz ty tam lepiej nic nie mów bo sam jesteś nie lepszy

  •  

   pokaż komentarz

   @Graf_Spee: masz rację, lepiej głosować na {tu wstaw imię kolejnej świni-kandydata do koryta}

  •  

   pokaż komentarz

   @Brother_of_Steel: No Kukiz w sojuszu z PSL jest przykładem idealnej świni w korycie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Graf_Spee: każdy głos nie na pis jest lepszy. Przypomnę że Zandberg przy Kaczyński to wolnorynkowiec jeśli chodzi o kwotę wynagordzenia minimalnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lizbona: przecież wiem, lepiej oddać głos na Korwina

  •  

   pokaż komentarz

   @Graf_Spee: Korwina, lewicę, POKO. Cokolwiek

  •  

   pokaż komentarz

   @Rv0000: no i? Powiedz mi, co w twoim bardzo małym rozumku spowodowało nieodpartą chęć podzielenia się tym wykwitem tegoż rozumku? Pewnie w swoim wąskim postrzeganiu świata założyłeś, że się tymże Kukizem przejmuje, jak ty zapewne emocjonujesz się jakaś opcją polityczną. Otóż nie. Pewnie teraz masz reset, bo twój rozumek już takiej opcji nie jest w stanie przetworzyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Brother_of_Steel: Brzmisz jak kompletny frustrat i jeszcze śmiesz mówić, że się nie "emocjonujesz"? Weź już nic więcej nie pisz i się nie kompromituj.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rv0000: ja? To ty się kompromitujesz wchodzeniem w dupę jakiejś opcji. Popatrz na tych włazidupów powyżej. Przypominam że Zandberg..., masz rację kolego....
   k@$@a aż rzygać się chce. Kogo wy chcecie oszukać?

  •  

   pokaż komentarz

   @Brother_of_Steel: Nie mam pojęcia o czym ty w ogóle piszesz, brzmisz jak niedorozwinięta osoba. Piana ci z pyska leci i nie potrafisz już formułować zrozumiałych myśli. Zaparz sobie melisy frustracie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rv0000: co ty bredzisz?
   A już wiem, wystarczy przejrzeć twoje wpisy, żeby zobaczyć, że wypisujesz swoje wysrywy w każdym temacie. Co jeden komentarz jedzie komuś, ale to ja mam pianę? Rozumiem, projekcja.
   Idź sobie synku kogo innego sprowadzać do swojego poziomu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Brother_of_Steel: Nie przypominam sobie, żebym używał tak ordynarnego języka jak ty. Na początku napisałem do ciebie grzecznie i w żaden sposób nie szukałem zaczepki, a ty mnie zacząłeś obrażać bez powodu i jeszcze coś mówisz o projekcji xD

   Nie jestem twoim synkiem, a do mojego poziomu to ty nigdy nie dosięgniesz, bo jesteś zwykłym zerem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rv0000: teraz się będziesz na penisy mierzył. Idź stąd. Największa karą dla takiego pyskacza jest ban na #czarnolisto . Więc lądujesz na niej. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lizbona: niekoniecznie, glos na Korwina to niestety glos stracony, tak jak to bylo z Lewica 4 lata temu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Brother_of_Steel teraz tam już same świnie. Tak źle żeby nie było na kogo zagłosować to jeszcze nie było. Szkoda że Gwiazdowski się wycofał

  •  

   pokaż komentarz

   @Graf_Spee: @Lizbona: z tym korwinem to bym sie nie rozpędzal - janusz mowi otwarcie ze nie wyklucza koalicji z pisem, a cos czuje ze gdyby byla sytuacja ze pisowi brakuje kilku poslow a korwin wejdzie to pewnie jarek wykupi tych antyszczepionkowych szurów bo "tak dziala wolny rynek"

  •  

   pokaż komentarz

   @Brother_of_Steel:

   wystarczy przejrzeć twoje wpisy, żeby zobaczyć, że wypisujesz swoje wysrywy w każdym temacie.

   Nie żebym się wp?@@@$!ał w cudzą dyskusję, ale tak z ciekawości... kilka pierwszych z brzegu twoich wypowiedzi:

   to mi się rzygać chce na sam widok.

   szkoda że się nie zesrał.

   raczej gówno to da

   Tłumaczę ci, że gówno możesz o mnie wiedzieć, ale brniesz w to gówno równo laleczko.

   typie mówiłem ci, idź stąd z tym gównem

   panie wyżej sram niż dupę mam.

   Specjalistą nie jestem, ale chyba masz dziwną fiksację monotematyczną.

  •  

   pokaż komentarz

   @Graf_Spee O to jak Korwin realizuje przelot w trybie AHEAD: Zwykły człowiek wśród zwykłych ludzi i się tego nie wstydzi.

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: 1568267170076.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Innowierca: nie zesraj się. A tak z ciekawości, to co sobie myślałeś pisząc do mnie swoje słowa? No serio. Po co?
   @dawid19791: nie ma nikogo, właśnie o tym mówię.

  •  

   pokaż komentarz

   @Innowierca: Daj sobie spokój, bo i ciebie zacznie obrzucać gównem ( ͡º ͜ʖ͡º)

   To jakiś świr, co w minimalnym stopniu nie panuje nad emocjami.

  •  

   pokaż komentarz

   @PanG: jeśli miałby z kimś robić to z pisem lub po. Dużego wyboru nie ma. Ale wolałbym Pis z Korwinem niż sam Pis

  •  

   pokaż komentarz

   @Lizbona: o ile dojdzie do koalicji, którą pis raczej nie bedzie zainteresowany, prędzej rodzina posłów konfederacji dostanie jakies wysokie stanowiska w spółkach skarbu państwa a oni przejdą do pisu

  •  

   pokaż komentarz

   @Rv0000:

   No Kukiz w sojuszu z PSL jest przykładem idealnej świni w korycie.

   Lepiej sie dostac do sejmu i dalej walczyc o swoje postulaty, niz dzielnie je glosic ze swojej piwnicy (mam na mysli np. Korwina), w polityce nie wszystko sie dostaje, co by sie chcialo :) Kukiz ma u mnie taki plus ze probowal jechac z banderyzmem, gdzie reszta tak pis jak po robia gałe bandersynom z połykiem.

   Z kim mial pojsc Twoim zdaniem, skoro sam by sie nie dostal, mial zostac idolem gimnazjalistow jak Korwin? A akurat Kosiniak-Kamysz z tej "wielkiej trojki" gada poki co najmadrzej, nawet zastanawiam sie czy nie oddac na niego glosu.

   pokaż spoiler Tylko blagam nie wyjezdzaj z jakimis narodowcami (ktorzy znowu dostana moze nawet tym razem zawrotne 2%) czy huehue hasztagerrewoluszyn Maxa Kolonko, bo smiechem zabije :)

  •  

   pokaż komentarz

   @notintine jak taki zaczyna od obrażania, to jak skończy? Popatrz czy ty przypadkiem nie jesteś takim, jakim innych nazywasz. Tak życzliwie ci poradzę.

  •  

   pokaż komentarz

   @notintine: w ogóle idąc za przykładem kolegów mógłbym napisać, że to chyba twoje ulubione słowo burak, ale nie będę się zniżał do poziomu, więc ci tylko grzecznie powiem, że jak się zasłużysz, to trafisz na czarną i tyle.
   Nie dyskutuj, bo przecież nie ma po co. Już sobie ustaliłeś kto ja jestem, więc sobie idź stąd swoją drogą.
   No chyba że jak wyczarnolistowany kolega jesteś zadymiarzem, co to się zlatuje jak tylko gdzieś widzi awanturę, ale na to najlepiej zadziała wspominana lista. Tak czy inaczej, trzymaj się mordo, było miło.

  •  

   pokaż komentarz

   @Brother_of_Steel: milego dnia. hahaha

   poza tym nie przejmuj sie. kazdy czasem przyburaczy dzis to ciebie spotkalo a jutro pewnie mnie lub innego mirka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @notintine: "kiedy przyjdziesz między wrony, musisz krakać jak i one".

  •  

   pokaż komentarz

   @Dante27: Dla mnie jego działalność polityczna nie ma żadnych plusów. Ukraiński banderyzm jest naprawdę marginalną sprawą na tle większych problemów naszego kraju. Przy poważniejszych sprawach często przytakiwał pisowskim szkodnikom i takie są jego zasługi.

   Kukiz jest kolejnym, który nabrał wyborców i nie zrobił nic pożytecznego. Udawał przed poprzednimi wyborami wielkiego antysystemowca, a szybko okazał się zwykłym klakierem karakana i jego partii. Teraz próbuje się utrzymać w desperacki sposób i układa się z kimś, na kogo jeszcze niedawno pluł. Skończy jak Palikot.

   Tylko blagam nie wyjezdzaj z jakimis narodowcami (ktorzy znowu dostana moze nawet tym razem zawrotne 2%) czy huehue hasztagerrewoluszyn Maxa Kolonko, bo smiechem zabije :)

   Tylko błagam, zachowaj swoje fantazje dla siebie i nie dziel się nimi. Śmiechem co prawda nie zabijasz, ale żenadą już tak.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rv0000:

   Tylko błagam, zachowaj swoje fantazje dla siebie i nie dziel się nimi. Śmiechem co prawda nie zabijasz, ale żenadą już tak.

   Zrob screna i wolaj po wyborach skoro uwazasz ze dostana ponad 2% xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Dante27: Ty dalej kłócisz się ze swoimi własnymi wymysłami i to jest właśnie żenujące. Nie wspominałem nic o żadnych narodowcach (których nie lubię), ani o "armii" (xD) golonko, a ty mi tu wjeżdżasz z nimi. Coś ci się uroiło, że skoro nie lubię pijusa piosenkarza, to koniecznie muszę lubić ich.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rv0000: wypisujesz jakies wysrywy a na pytanie nie odpowiedziales...

   Nie wspominałem nic o żadnych narodowcach (których nie lubię), ani o "armii" (xD) golonko, a ty mi tu wjeżdżasz z nimi.

   Naucz sie czytac ze zrozumieniem, i przeczytaj co i dlaczego napisalem o nich, tak jeszcze z 10x, moze wtedy zrozumiesz, i odpowiesz na proste pytanie (podpowiedz: ktorego czescia bylo wlasnie wspomnienie o narodowcach i kolonko) ...

   Coś ci się uroiło, że skoro nie lubię pijusa piosenkarza, to koniecznie muszę lubić ich.

   Bierz polowe tego co ćpiesz bo widac ze ci szkodzi, gdzie napisalem ze koniecznie ich musisz lubiec? xD

   Ty dalej kłócisz się ze swoimi własnymi wymysłami i to jest właśnie żenujące

   No, faktycznie xDD

  •  

   pokaż komentarz

   @Dante27: Nigdzie nie sugerowałem, że powinien iść z kimkolwiek. Wsrywy to produkujesz sam, broniąc tego skompromitowanego człowieka. Kukiz nie powinien z nikim iść, powinien przeprosić i zniknąć ze sceny.

   Naucz sie czytac ze zrozumieniem, i przeczytaj co i dlaczego napisalem o nich, tak jeszcze z 10x, moze wtedy zrozumiesz, i odpowiesz na proste pytanie (podpowiedz: ktorego czescia bylo wlasnie wspomnienie o narodowcach i kolonko)

   No właśnie to jest kompletnie bez sensu. Po co w ogóle o nich wspominasz i coś bredzisz o zabijaniu śmiechem? Przecież nikt normalny nie bierze ich w ogóle pod uwagę. To od początku był twój, żałosny pomysł, mi oni nawet nie przyszli do głowy.

   Zrob screna i wolaj po wyborach skoro uwazasz ze dostana ponad 2% xD

   Gdzie ja niby napisałem, że któraś z tych partii dostanie chociaż 2%? To był od początku twój wymysł, że coś takiego chciałem powiedzieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rv0000:

   Z kim mial pojsc Twoim zdaniem, skoro sam by sie nie dostal

   Zadalem proste pytanie, bo bylem ciekawy twojej odpowiedzi, ale zamiast na nia odpowiedziec to zaczales srac ogniem xD

   Kukiz nie powinien z nikim iść, powinien przeprosić i zniknąć ze sceny.

   Powinienes to napisac od razu, a nie strzelac wysrywami, nie byloby tematu :)

   No właśnie to jest kompletnie bez sensu. Po co w ogóle o nich wspominasz i coś bredzisz o zabijaniu śmiechem? Przecież nikt normalny nie bierze ich w ogóle pod uwagę. To od początku był twój, żałosny pomysł, mi oni nawet nie przyszli do głowy.

   Ty serio nie rozumiesz (ʘ‿ʘ) Wybacz nie umiem ci tego wyjasnic, nie wiem, jakbym byl obok to bym ci to rozrysowal czy cos xD Normalny nikt nie bierze, ale na wykopie malo kto jest normalny :D
   No i wybacz ze nie posiadam (w przeciwienstwie do sporej czesci wypoka, szklanej kuli) i nie wiem co siedzi ci we lbie xD)

   Gdzie ja niby napisałem, że któraś z tych partii dostanie chociaż 2%? To jest twój wymysł

   Ja p!!?!!#e, odpowiadales na cytat dotyczacy wypowiedzi o narodowcach i armii sprzedawcy dywanow, to zalozylem ze sie z nim nie zgadzasz, jestes pierwszy dzien w internecie czy co?

   Wsrywy to produkujesz sam, broniąc tego skompromitowanego człowieka

   Nigdzie go nie bronie, stwierdzilem ze JEDNA akcje mial dobra (-‸ლ)

  •  

   pokaż komentarz

   @Dante27:

   Powinienes to napisac od razu, a nie strzelac wysrywami, nie byloby tematu :)

   Faktycznie tak mnie ten spoiler zbulwersował, że zamiast skupić się na głównym pytaniu, to przyczepiłem się spoilera. Moja wina, ale trzeba było zdać pytanie bez głupich insynuacji. Nie byłoby tej bezcelowej rozmowy o niczym.

   Ty serio nie rozumiesz (ʘ‿ʘ) Wybacz nie umiem ci tego wyjasnic, nie wiem, jakbym byl obok to bym ci to rozrysowal czy cos xD Normalny nikt nie bierze, ale na wykopie malo kto jest normalny :D

   Masz rację, nie rozumiem. Nie wiem po cholerę o nich wspomniałeś. Może zamiast pisać taki głupkowate sugestie, trzeba było zdać pytanie bez złośliwości. Nie musisz od razu zakładać, że każdy od razu jest jakimś szurem golonki.

   No i wybacz ze nie posiadam (w przeciwienstwie do sporej czesci wypoka, szklanej kuli) i nie wiem co siedzi ci we lbie xD)

   No i dokładnie o to mi chodzi. Nie baw się w przepowiadanie przyszłości. Teksty o zabijaniu śmiechem zostaw na czas, aż ktoś sam zasugeruje opcję golonki i innych świrów. A nie walisz takim tekstem już na początek. O to się od początku czepiam.

   Ja p@#$#$@e, odpowiadales na cytat dotyczacy wypowiedzi o narodowcach i armii sprzedawcy dywanow, to zalozylem ze sie z nim nie zgadzasz.

   Spoiler faktycznie mi się bardzo nie spodobał, ale z zupełnie innego powodu, niż ty założyłeś. Nie broniłem tego planktonu, ale skoro tak uznałeś to dodatkowo zaznaczyłem, że nie lubię ani golonki, ani narodowców. Na pewno nie chcę by mi ktoś potem po wyborach wypominał, że te chwasty mają 0,00001%, a ja szczerze wierzyłem w ich sukces xD

   Nigdzie go nie bronie, stwierdzilem ze JEDNA akcje mial dobra (-‸ლ)

   Odniosłem inne wrażenie, ale to w sumie nie ważne. Twoja sprawa kogo bronisz i na kogo głosujesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rv0000: Podsumowujac, poprostu sie nie dogadalismy, moze faktycznie ten spoiler byl niepotrzebny juz na samym poczatku dyskusji, bo w sumie mogles odniesc wrazenie ze Cie zaszufladkowalem do dywanowej armii, a mnie chodzilo tylko jakie masz zdanie na temat dalszej drogi naszego naczelnego "rokmena" :)

   Bronic go nie bronie, mial ta jedna akcje ktora mi sie spodobala (jestem ze wschodu Polski, wiec banderyzm jest dla mnie moze bardziej, hmm, odpowiednim slowem bedzie chyba.. wkurzajacym, problemem niz dla kogos z zachodniej Polski, i bardziej docenilem ta jego akcje.

   A z glosowaniem to mam ogromny problem, bo nie ma nikogo, kto by sie wpasowal w nawet w 90% w moje oczekiwania, kazda partia ma jakies glupie odpaly typu rozdawnictwo za nic, czy inne idiotyzmy :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Dante27: Tak, dokładnie. Nie zrozumieliśmy się zupełnie. Czasami się zdarza ( ͡º ͜ʖ͡º)

   Ja nigdy nie byłem jego wyborcą i nie do końca podobali mi się ludzie jakich wziął. Zresztą co do tego miałem rację, bo szybko wyszedł ich brak spójności. Jedynym pozytywnym zaskoczeniem dla mnie jest chyba Liroy, który rzeczywiście się starał. Nawet jak nie zawsze zgadzałem się z jego pomysłami.

   Co do walki z banderyzmem to oczywiście jest dobra rzecz, ale w jak dla mnie to ginie na tle reszty jego decyzji. On nigdy nie miał jasno zdefiniowanych poglądów i niestety chyba dlatego się trochę w tej polityce pogubił. Rozumiem, że polityka to bagno i tak naprawdę nikt tam nie jest uczciwy, ale i tak czuję niesmak do tego co robi. Ludzie na niego głosowali, bo głupio się łudzili, że będzie się różnił od całej reszty. Był najwyraźniej przekonujący, bo chyba nie bez powodu odniósł wtedy taki sukces. Wątpię jednak by drugi raz to powtórzył.

   A z glosowaniem to mam ogromny problem, bo nie ma nikogo, kto by sie wpasowal w nawet w 90% w moje oczekiwania, kazda partia ma jakies glupie odpaly typu rozdawnictwo za nic, czy inne idiotyzmy :)

   90%? Ja nie mam takiej partii, co by nawet w 50% spełniła moje oczekiwania. Chociaż może za dużo chcę, bo mi głównie chodzi o to, by państwo się ode mnie odwaliło i zabierało tylko niezbędne minimum ( ͡º ͜ʖ͡º)

   Z wyborami jest rzeczywiście ciężko, o ile nie jest się po lewej stronie. Ja tym razem odpuszczę sobie głosowanie. Zwykle głosowałem na jak to określiłeś "idola gimnazjalistów" Korwina, chociaż też ze sporym niesmakiem (z niesmakiem głównie za antyszczepionkowe poglądy).
   Tym razem nie mam zamiaru. Romans z narodowcami i innymi zamordystami to dla mnie za dużo. Poprzednim razem nawet na listach byli libertarianie, teraz są zamiast nich jakieś dziwne osobniki. Czekam na jakąś w miarę wolnościową alternatywę, ale to raczej nie trafi się prędko. Zbyt niszowe poglądy, społeczeństwo woli socjal i regulacje na każdym kroku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rv0000: o widzisz, i teraz to jest odpowiedz :)

   Z caloksztaltem Kukiza oczywiscie sie zgadzam i masz racje, mial ta akcje, ale to byla kropla w morzu, zazwyczaj grzecznie wciskal przycisk jak mu panpis kazal, cos tam cicho mruczac od czasu do czasu, to tak jak z panem Gowinem, co to zaglosowal, ale sie nie cieszyl :)
   A teraz robi to co reszta politykow, probuje przetrwac w jakiejs formie, i dla niego sojusz z PSL to wybawienie, bo do koryta sie dopcha w tym wypadku.

   Chociaż może za dużo chcę, bo mi głównie chodzi o to, by państwo się ode mnie odwaliło i zabierało tylko niezbędne minimum ( ͡º ͜ʖ͡º)

   Swiete slowa :)
   Ja jak slucham tych wypowiedzi, konwencji itd. to najbardziej Władek madrze mowi moim zdaniem, co tez nie znaczy ze nawet w wiekszosci sie z nim zgadzam, a najprawdopodobniej skonczy sie tym, ze pojde na glosowanie, i jak zwykle, nikt nie okaze sie godzien mojego krzyzyka przy nazwisku, jak ostatnio :)

   Co do Korwina, to nazwalem go idolem gimnazjalistow, bo oczywiscie ma stale poglady od lat, ale nigdy nie mogl ich zweryfikowac w realnej polityce, bo zawsze musial cos odpalic, czy to aferka z glupimi slowami pod adresem kobiet, czy tak jak z tymi antyszczepionkami ktore wymieniles :) Dlatego im starsze pokolenie tym mniejsza rzesza jego wyborcow, ale gdyby prawa wyborcze byly od wieku 15 lat, to by sie kilkukrotnie dostal ^^

  •  

   pokaż komentarz

   @Graf_Spee: Czyli? Bo zmienił zdanie na temat PSLu i tylko dlatego??

  •  

   pokaż komentarz

   @Graf_Spee: Czyli? Bo zmienił zdanie na temat PSLu i tylko dlatego??

  •  

   pokaż komentarz

   @Rv0000 będzie jeszcze śmieszniej jak jakimś cudem PiS będzie musiał znaleźć koalicjanta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  paweł dla mnie jest śmieciem - jeśli publicznie wyzywa psl od złodziei czy mafii, a potem z nimi kandyduje... no to to są jakieś jaja, że ktoś taką k$%?ę pokazuje czy pisze o niej...
  pawełku co się stało? nie masz praw do piersi? a uczciwie pracować to się nie chce?

  •  

   pokaż komentarz

   @lovefool: Wiem, że dla wykopka to wyższa szkoła jazdy myślenia, ale czasem nawet najwięksi wrogowie zawierają pakt i działają wspólnie przeciw wspólnemu wrogowi trzeciemu który jest potężniejszy od nich dwóch, to się nazywa pragmatyzm, ale to nie jest dla Ciebie, to jest wyższa szkoła jazdy, tylko dla inteligentniejszych od Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Nawet narodowcy są inteligentniejsi od Ciebie bo potrafili się zjednoczyć pod szyldem konfederacja mimo iż wewnętrznie są podzieleni i się nienawidzą z wolnorynkowcami

  •  

   pokaż komentarz

   a uczciwie pracować to się nie chce?

   @lovefool: XD Kukiz jest w polityce jak dziecko we mgle ale zarzucanie mu robienia skoku na kasę jest po prostu nieprawdziwe. Jeżeli miałby taką ochotę to już dawno dołączyłby do PiS i siedział teraz na stołku w jakiejś SSP kosząc grube miliony.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaczelnyWoody: ciekawe jak uargumentujesz przejście Kukiza do PiSu po wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli miałby taką ochotę to już dawno dołączyłby do PiS i siedział teraz na stołku w jakiejś SSP kosząc grube miliony.

   @biggle: Gówno, a nie by dołączył. Kaczyński nie chce takiego świra alkoholika u siebie, musiałby się co chwile niepotrzebnie tłumaczyć, a zysk z tego żaden.

  •  

   pokaż komentarz

   @loczyn: Kaczyński ma u siebie gorszych, niż alkoholik. Jacyś PZPR-owscy prokuratorzy i inni aparatczycy, najwyraźniej niestabilna profesorka, itp. indywidua.

  •  

   pokaż komentarz

   @Altar: ale sa posluszni liderowi, sprawdzeni, a Kukiz, z Kukizem nie wiadomo czego sie spodziewac a potencjalne zyski to kropelka przy potencjalnych stratach.
   Zobacz ze sam zatopił jeden z wiekszych ruchów oddolnych od czasow Solidarnosci...

  •  

   pokaż komentarz

   @loczyn: Zgadza się. Tylko jego alkoholizm nie ma nic do rzeczy. Zrobił ostatnio jeden wyskok i nic to nie zmieniło. Resztę już robi na trzeźwo. Nigdy go nie lubiłem, ale wierzę, że jest tam jedynym dla idei. Dlatego Kaczor by go nie wziął.

  •  

   pokaż komentarz

   @kot_do_drzwi: Kukiz dogaduje się z każdym kto zaakceptuje realizację jego programu, w przeciwieństwie do Korwinow, narodowców zamykających się w granicach 4,50% i za każdym razem przyjebujac dyńką o próg wyborczy

  •  

   pokaż komentarz

   Kaczyński nie chce takiego świra alkoholika u siebie, musiałby się co chwile niepotrzebnie tłumaczyć, a zysk z tego żaden.

   @loczyn: Gowin cały czas robił do Kukiza umizgi zapraszając go na pokład.

  •  

   pokaż komentarz

   @lovefool: Jak się teraz każdy z opozycji będzie unosił honorem i nie współpracował z nikim, o kim kiedyś źle coś powiedział, to nie wyjdziemy z tego gówna. Zza klawiatury łatwo jest być honorowym i wszystko oceniać z perspektywy trzeciej osoby.
   p.s. jestem totalnie apolityczny, ale wk@#$ia mnie to prawilne podejście. Z ciepłej piwnicy plujecie na Kukiza czy konfidentów, a gdyby wam przyszło się skonfrontować z taką sytuacją to zesralibyście się tak szybko, że nawet sami byście się zdziwili.

 •  

  pokaż komentarz

  Niech sp#$###$a. Ramię w ramię z PiSem w tej kadencji chodził i tańczył jak mu Kaczyński zagrał. Dostawka przed wyborami się odzywa, k?!@a jego mać.

 •  

  pokaż komentarz

  Pawełe Kukizie! Straciłeś wiarygodność. Antysystemowe hasła spod parasola PSL. Słabe.

 •  

  pokaż komentarz

  Kuki pomógł PiS rozmontować państwo, gdy ten wyłączał bezpiecznik po bezpieczniku Kukiz przyklaskiwał wtórujac Kaczyńskiemu jak to sędziowie źli, jak to nietykalna kasta boi się uwolnienia sądow itd. Kukiz, nie masz moralnego prawa krytykować PiS, bo jesteś od nich gorszy. Oni mają chociaż wizję, tragiczną w skutkach ale mają, a Ty jesteś jedynie nic nie potrafiącym pasożytem.