•  

  pokaż komentarz

  Po wuju trenerem zostanie stary Szczęsny może Wojtka wystawi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Nie tylko brzeczek jest problemem ale rudzielec który go powołał... Obu wyp!$!%%$ić...

  •  

   pokaż komentarz

   @Icon_of_sin: to jest prawdziwy problem, a nie brzęczek

  •  

   pokaż komentarz

   Nie tylko brzeczek jest problemem ale rudzielec który go powołał... Obu wypierdolić...

   @Icon_of_sin:

   to jest prawdziwy problem, a nie brzęczek

   @zino:

   Pan Prezes Boniek jest naszym zbawcą, który odbetonował PZPN.
   To jest "Nasz narodowy skarb".

   Znalezisko z lipca 2016 roku, było na stronie głównej
   https://www.wykop.pl/link/3250441/ciekawy-wywiad-z-bonkiem-po-euro-2016/

   Poczytajcie sobie, kilka ciekawych cytatów.

   +234 -3 Oby został wybrany na kolejną kadencję.

   +153 -3 Boniek to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

   +36 0 Dokładnie, pogonił Engela i inny beton i od razu to zaczęło jakoś działać. Może coś też ruszy w szkoleniu młodzieży bo jakieś tam programy niby mają w PZPN.

   +72 -5 Nie chce mówić nic na wyrost, ale podejrzewam, że ojcem chrzestnym ostatnich sukcesów jest właśnie pan Boniek. Wystarczyło tylko trochę osuszyć to bagno by pojawiły się wyniki.

   +31 0 Pan Zbigniew Boniek to nasz narodowy skarb. Pełen szacunek!

   +22 0 Takiego prezesa PZPN potrzebowaliśmy. Widać, że zależy mu na wyciągnięciu na prostą tej instytucji i pokazania się z jak najlepszej strony. Wcześniejsi prezesi tylko kręcili lody za plecami dla własnych zysków.

   +15 0 lato wielki pilkarz i boniek tak samo a jak wielka dysproporcja miedzy nimi w klasie, mentalności i ogolnie podejscia do tego co sie robi, opczywiscie na korzysc bonka to jest az masakra.

   Pseudonimy autorów z litości pomijam.
   Tak łatwo się pisało frazesy dla przypochlenienia się tłumom, prawda? Plusy tylko utwierdzały człowieka, że ma rację, bo inni też tak myślą.

   źródło: i.imgur.com

  •  

   pokaż komentarz

   @orle: Gomułka też został wybrany przez lud i też zaczął od zmian i złagodzenia kursu, dopiero jakiś czas później wrócił na stare tory.

  •  

   pokaż komentarz

   @Icon_of_sin: chyba nadszedł czas żeby kibice na meczu skandowali starą przyśpiewkę „PZPN, PZPN, j?!#Ć j?!#Ć PZPN”

  •  

   pokaż komentarz

   @Icon_of_sin: Brzęczka powołali to przyszedł, głupi jest ten co go powołał

  •  

   pokaż komentarz

   Nie tylko brzeczek jest problemem ale rudzielec który go powołał... Obu wypierdolić...

   @Icon_of_sin: dokładnie. A największy problem z rudym jest taki że ma wyj?!$ne w kosmos ego i nie potrafi się przyznac do błędu.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak łatwo się pisało frazesy dla przypochlenienia się tłumom, prawda? Plusy tylko utwierdzały człowieka, że ma rację, bo inni też tak myślą.

   @orle: Człowieku, czy ty właśnie porównujesz 2016 rok, gdzie po kompromitacji w 2012 i latach wp#??$?%i na arenie międzynarodowej, mieliśmy drużynę, z której autentycznie można było być dumnym, do 2019 roku, gdzie sytuacja jest zupełnie inna? Porównujesz męczarnie z Macedonią czy Austrią do okresu, gdzie potrafiliśmy pokonać Niemców, czy tworzyć takie akcje jak vid rel w ćwierćfinale EURO, z Portugalią, która wygrała cały turniej, a z którą odpadliśmy w karnych? I kto tutaj pisze frazesy dla plusów xD

   Ty chyba sam nie pamiętasz jakim pośmiewiskiem były czasy przed Bońkiem. Czy komuś się podoba czy nie, pierwsza kadencja Bońka to najlepszy czas w historii naszej Reprezentacji od dekad i to chyba oczywiste, że po EURO2016 wszyscy byli przekonani, że to jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

   No a to, że to wszystko po prostu rozp#??$?%ił w pył w drugiej kadencji, to zupełnie inna sprawa.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Człowieku, czy ty właśnie porównujesz 2016 rok, gdzie po kompromitacji w 2012 i latach wp!#@%?!i na arenie międzynarodowej, mieliśmy drużynę, z której autentycznie można było być dumnym, do 2019 roku, gdzie sytuacja jest zupełnie inna?

   @bezbekpol: Nie.

   Piłkarze i wyniki kadry to inna historia niż ocena prezesa PZPN.

   Ludzie ubóstwiali Bońka, jak sam widzisz w komentarzach robili z niego "skarb narodowy" i "ojca chrzestnego sukcesów".

   Niektórym ludziom się wydawało, że jeśli Lewandowski strzela gola, to dzięki Bońkowi.
   Jeśli drużyna wygrywa mecz, to zasługa Bońka.
   Jeśli rywal z karnego trafi w poprzeczkę, to dzięki Bońkowi.

   Trzeba umieć odróżniać od siebie zdarzenia niezależne i kojarzyć co jest przyczyną, a co skutkiem. Emocjonalne wynoszenie na piedestał "naszego opiekuńczego wodza" to dziecinada i intelektualny poziom przedszkola.

  •  

   pokaż komentarz

   @orle: łatwo tak pisać i wymądrzać się z pozycji kanapy 3 lata później, prawda? Polska wtedy walczyła jak równy z równym z Niemcami i Portugalią, wykręciła historyczny wynik na turnieju gdzie otarła się o półfinał i w całej Europie uważano nas za czarnego konia mistrzostw Europy. Na szczęście @orle nie dał się ogłupić i cierpliwie czekał 3 lata by się dop!!!##!ić i pisząc frazesy przypodobać się gawiedzi samemu zgarniając plusiki( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że jak jakimś cudem ta reprezentacja wypali na Euro nie będziesz miał nic przeciwko bym wrzucił screena z Twoją wypowiedzią, prawda? Pseudonim oczywiście z litości odpowiednio ocenzuruję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Mam nadzieję, że jak jakimś cudem ta reprezentacja wypali na Euro nie będziesz miał nic przeciwko bym wrzucił screena z Twoją wypowiedzią, prawda? Pseudonim oczywiście z litości odpowiednio ocenzuruję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Lazyd: Robisz elementarny błąd myślowy. Dedukcja na poziomie niedzielnego kibica operującego prymitywnymi skrótami myślowymi.

   Przeczytaj mój wpis wyżej i nie uważaj wyników reprezentacji oraz grandy urządzanej przez Bońka za jedność.
   Bo wyniki kadry to coś innego niż fanfaronada prezesa.

   Mam nadzieję, że jak jakimś cudem ta reprezentacja wypali na Euro nie będziesz miał nic przeciwko bym wrzucił screena z Twoją wypowiedzią, prawda?

   Nie ma żadnego problemu. Dla mnie ocena Bońka jest w dużej mierze niezależną od wyników reprezentacji.
   Nie oceniam Bońka źle, bo reprezentacja gra źle. Tak samo nie oceniałem go dobrze, kiedy reprezentacja grała dobrze.

   Dla mnie ten człowiek nie powinien piastować stanowiska prezesa PZPN. Dla mnie on jest tylko zręcznym magikiem PR-owym i medialnym celebrytą, który wyjątkowo skutecznie mydli ludziom oczy.
   I nawet jak polska reprezentacja wygra Euro 2020, to mojego zdania najprawdopodobniej nie zmienię. Najprawdopodobniej, bo oczywiście Boniek może przejść jakieś wielkie przeobrażenie i stać się godnym szacunku prezesem. Ale na to się nie zanosi, bowiem Bońka obserwuję pilnie od ponad trzech dekad i w niczym mnie ten człowiek nie zaskakuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @orle: skoro oceniasz go nie ze względu na wyniki to może zamiast pisać frazesami i ogólnikami to napiszesz co robi źle konkretnie dla odmiany?

  •  

   pokaż komentarz

   @Icon_of_sin: we dwóch piją. Co mogło pójść nie tak?

  •  

   pokaż komentarz

   @bezbekpol: Jako przykład zajebistości podajesz filmik w którym nawet strzału nie zdołano oddać?

  •  

   pokaż komentarz

   @Lazyd: Pięknie, jak mawia młodzież, wyjaśniłeś tego ściemniacza. Zero konkretów. Pewnie jak już się zastanowi to powie że Boniek nie zreformował systemu szkolenia (śpiewka stara jak świat, a Boniek akurat stara się wprowadzać różne programy dla młodzieży). A opowiadanie dyrdymałów w stylu: wszyscy chwalili Bońka po EURO ale ja wiedziałem, że on się nie nadaje bo trzeba rozdzielać jego pracę i wyniki kadry to jakiś absurd, przecież to Boniek wybiera selekcjonera i nadzoruje jego pracę. Czy twoim zdaniem to jest brak wpływu na wyniki? Całe przeobrażenie PZPNu za czasów Bońka i Sawickiego to najlepsze co mogło nas spotkać po latach degrengolady. Może nie wszystko jest idealne, ale pisać, że Boniek od początku się nie nadawał może tylko rodzina Laty czy innego Potoka albo kompletny laik.

  •  

   pokaż komentarz

   Ty chyba sam nie pamiętasz jakim pośmiewiskiem były czasy przed Bońkiem. Czy komuś się podoba czy nie, pierwsza kadencja Bońka to najlepszy czas w historii naszej Reprezentacji od dekad i to chyba oczywiste, że po EURO2016 wszyscy byli przekonani, że to jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

   @bezbekpol: Problemem jest to, że Boniek nie odpowiada w żadnym stopniu za to, że w tym okresie mięliśmy kilku piłkarzy w zagranicznych ligach, grających na światowym poziomie (do tego byli w życiowych formach). Nie miał na to żadnego wpływu. Błędem był pogląd ludzi, że on się do tego w jakimś stopniu przyczynił. Wszystkim się podobały jego zapowiedzi (z początku kadencji), że w związku zajdą duże zmiany (znamy realia polskiej piłki). Okazało się, że były to działania pozorne, bo nie zmieniło się zupełnie nic. Póki ludzie będą chodzić na mecze reprezentacji i oglądać je w telewizji, to dalej będzie to samo. Ja od ostatnich mistrzostw świata nie oglądam już naszej reprezentacji. Już nie chodzę co jakiś czas zdołowany tym jak bardzo ssiemy - polecam ten stan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @dino_guyy: To jest ten sam rodzaj „logiki” jak PZPNu. Jak są zajebiste wyniki, to Boniek nie miał na to wpływu. Jak są c#?#$we wyniki, to „j%%@c PZPN”. Zmartwię ciebie i całą resztę, ale tak, Boniek ma na to wszystko wpływ. Nie bezpośrednio, ale pośrednio jak najbardziej. To tak jakbyś mówił, że prezes jakiejś dużej firmy nie ma wpływu na to, czy firma osiąga większe zyski i się rozwija czy nie, tylko mówił, że miał farta, bo magicznie pojawili się dobrzy pracownicy.

   Jak masz syf w związku/klubie, to to się odbije nawet na grupie topowych zawodników. Pokazuje to choćby Argentyną, pokazują to największe kluby. Żeby nie szukać daleko, wystarczy spojrzeć na Legię.

  •  

   pokaż komentarz

   @bezbekpol: To napisz mi proszę jaki miał wpływ na życiowe formy kilku piłkarzy z tamtego okresu? Zatrudnił świetnych trenerów w klubach (zagranicznych) tych piłkarzy i mega personel? Robił sobie z nimi sweet focie przez co podnosił ich na duchu? Dlaczego nie poparł Lewego jak ten wk#%@iony był na pijaństwo kardy (które wynika z pijaństwa w lidze)? Jeśli nie starasz się wprowadzać pozytywnych (w naszym przypadku gruntownych) zmian w lidze, to możesz tylko liczyć na piłkarzy grających za granicą.
   Ten przykład który podałeś, że będąc prezesem firmy osiągającej zyski (sam ma na to wpływ), w tym przypadku nie ma zastosowania. Boniek nie zrobił nic co by wpływało pozytywnie na wyniki naszej reprezentacji - jeśli by zrobił, to mógł jedynie wpłynąć na poprawę sytuacji w naszej lidze, dzięki czemu mielibyśmy więcej piłkarzy w formie w naszej lidze (na to ma wpływ - a nic tu nie zrobił) :/

  •  

   pokaż komentarz

   @orle: Ja ci przyznam rację czytałem sprawozdania dziennikarza śledczego i Boniek jest swego rodzaju zasłoną dymną ponieważ dalej idą wały w Pzpn, a dzięki Bońkowi przechodzą bez echa albo odwracamy od tego uwagę. Zauważcie ze trenerem reprezentacji jest 3 raz osoba ze śląska. Mają tak gruby układ. Na podobnej zasadzie działał były prezydent BuL. A bo to taki pozytywny miś i odwracało to uwagę. Boniek poprzez swoją karierę w oczach wygląda inaczej tak samo było z Lato ale był przygłupem więc wszystko szybko wyszło i raziło w oczy. Boniek jest cwaną bestią i dobrze się maskuje.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie, po prostu zalajkować łatwiej niż napisać samemu, że Brzęczek musi odejść.

 •  

  pokaż komentarz

  który to tweet i kto lajkował ?

 •  

  pokaż komentarz

  W drugiej połowie meczu z Austrią pół drużyny grało nie na swoich pozycjach...

Dodany przez:

avatar Bulionek dołączył
846 wykopali 4 zakopali 26.5 tys. wyświetleń
Advertisement