•  

  pokaż komentarz

  "Prawo i Sprawiedliwość"

 •  

  pokaż komentarz

  Inną ciekawostką to taka że podejrzany radny, który aktualnie jest w PiS wcześniej był w PSL. Został podkupiony do PiS żeby ci mogli rządzić w tym powiecie - wcześniej to był bastion PSL i Burego. Inną ciekawostką jest fakt, że wiedza notoryjna było to że ten pan jeździ po pijaku w czasie pracy - spytajcie dlaczego nie został wcześniej złapany? Sytuacja jest prosta: ten pan ma syna i synowa w KPP w Przeworsku, którzy pracują w Wydziale Drogowym. Spytajcie dlaczego został teraz złapany? Ano dlatego, że zrobił to młody policjant z Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie, który nie znał tablic rejestracyjnych tego pana. Także Polska powiatowa w całej krasie ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Ważniejsze fakty z artykułu:

  5 lipca br. Tadeusz K., przewodniczący rady powiatu przeworskiego, został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu. Miał ponad jeden promil. Sprawa będzie rozpatrywana przez sąd.

  Formalny wniosek o odwołanie Tadeusza K. z funkcji przewodniczącego złożył Józef Więcław, radny z PSL. – Tadeusz K. poprzez swoje działanie nadużył zaufania społecznego, którego udzieliła mu rada powiatu przeworskiego i wyborcy – mówił

  W obronę Tadeusza K. wzięli jego koledzy z PiS. Nie mogli się go nachwalić, a w jego obronie cytowali nawet Ewangelię. – Jeżeli ktokolwiek z was jest bez grzechu, niech wstanie i pierwszy rzuci kamień – mówił wicestarosta Jerzy Mazur. A potem kontynuował: - Ludzi nie ocenia się po błędach. Oceniając człowieka, należy brać całokształt, a nie pewne słabości, które mamy wszyscy (…). Gdyby takich Tadeuszów było więcej, żyłoby się nam na świecie lepiej. Tadeusz K. jest człowiekiem dobrym, godnym zaufania, nikomu nie odmówił pomocy.

  Sam Tadeusz K. mówił: – Nawet w średniowieczu nikogo nie ukrzyżowano, dopóki go nie skazano. Nie ma sytuacji, gdzie można kogoś ukarać, gdy nie ma wyroku. Dotyczy to wszystkich. A to jest po prostu czysta zemsta polityczna. Tak to nazwę, inaczej tego nazwać nie mogę.

  Ostatecznie Tadeusz K. nie został odwołany, wniosek poparło tylko siedmiu radnych. Sam też dymisji składać nie zamierza.

  Z funkcji nie zamierza zrezygnować także inny radny z Przeworska, który został złapany na jeździe po alkoholu. Jerzy H. zasiada w Radzie Gminy Przeworsk. Został wybrany z sołectwa Gwizdaj i części sołectwa Nowosielce. Ma 55 lat, w ostatnich wyborach samorządowych startował z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.

  Ale to nie koniec. Dzień po wyborach samorządowych, 22 października 2018 policjanci złapali Jerzego H., gdy ten… wyjechał z Biedronki z wózkiem zakupów, nie zapłaciwszy za nie. Wartość skradzionego mienia oszacowano na kwotę około 90 zł. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym

 •  

  pokaż komentarz

  Jeżeli ktokolwiek z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień
  Nigdy nie prowadziłem po pijaku. Gdzie i kiedy mam się pojawić z kamieniem?

 •  

  pokaż komentarz

  Istny "Folwark zwierzęcy" :

  "Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych."
  "Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim. "

Dodany przez:

avatar Takiseprzecietniak dołączył
599 wykopali 25 zakopali 2 tys. wyświetleń