•  

  pokaż komentarz

  Tylko, że to akurat za PO przybyło w PL najwięcej austostrad i ekspresówek, którymi PiS próbuje się chwalić. Budowę większości dróg klasy S oddanych do użytku w czasie rządów PiS, rozpoczęto za czasów rządów PO . Zobaczymy ile PiS (jeśli wygra wybory) zbuduje nowych dróg w następnej kadencji z inicjatywy własnej. Bo z tego co wiem to statystyki pokazują, że w latach 2005-2007 było bardzo marnie. Jeśli dobrze pamiętam to w 2006 roku nie oddano do użytku nawet 1 KM autostrady. Ale co tam, przecież to wina Tuska i PO xD I z winy PO i Tuska mamy piątą sieć dróg szybkiego ruchu w Europie. Od Polski więcej KM dróg A i S mają tylko Niemcy, Francja, Wlk Brytania i Hiszpania (jeśli dobrze pamiętam). Tymczasem suweren i tak powie, że mamy najlepszy rząd od 30 lat, bo wreszcie dają 500+ na bombelki xDD

 •  

  pokaż komentarz

  To jest dobre podejscie. Wole nasze Ski niz kulczykowe autostrady. Dzisiejsze Eski maja bardzo wysoki standard. Za autostrade sie placi i golownie po to one powstaly. Czym jest grosza S8 od „autostrady wolnosci”. ? No nie jest a nawet jest lepsza bo z plyt o gwarancji 50 letniej.

 •  

  pokaż komentarz

  Na chu... komu infrastruktura, innowacyjność, rozwój, bezpieczeństwo, efektywność jak jest kasa na grilla i cyfrowy Polsat za rządowe pieniądze.

  A tak poza tym jeżeli byłby te ekspresowki to by nie było problemu. Ale Rząd ma inne priorytety niż drogi dla burżuji i prywaciarzy

 •  

  pokaż komentarz

  Tutaj chodzi o priorytet w wydawaniu kasy, której budżet jest ograniczony. Musimy zdecydować co w krótkiej i średniej perspektywie da nam więcej korzyści z każdego wydanego miliona złotych. Musimy dokończyć obecne autostrady i skupić się na lokalnych drogach w tym obwodnicach, których obecność mocno pobudzi lokalne inwestycje.

 •  

  pokaż komentarz

  A mogli po prostu powiedzieć, że autostrad nie będzie bo ich budowa niszczy siedliska żuka gnojarza - byłby szach mat :)