•  

  pokaż komentarz

  Dopóki nie było LGBT dewianci i inni im podobni siedzieli sobie w domach, a po za nim starali się normalnie wyglądać. I nikt nie miał o nic problemu. Niestety LGBT to zniszczyło, dewanci wyszli na ulice wygladając jak psychole i z każdym marszem rośnie jedynie liczba tych których to wk!$@ia i mają ich dość, i tak ten cyrk się ciągnie aż w końcu (może) kiedyś p#?@%%!nie mówiąc krótko

  •  

   pokaż komentarz

   Dopóki nie było LGBT dewianci i inni im podobni siedzieli sobie w domach, a po za nim starali się normalnie wyglądać. I nikt nie miał o nic problemu.

   @Pitu33: Noo, organizacje prawicowe i KK były przecież zawsze znane z szacunku do osób LGBT, prawda?

   Dopóki kiedy ci okropni geje zaczęli mówić, że istnieją i chcieliby mieć równe prawa, to zrobił się dramat?

   Niestety LGBT to zniszczyło, dewanci wyszli na ulice wygladając jak psychole

   Mówisz o setkach nastolatków ubranych w ciuchy z sieciówek, których jest 99% na każdym marszu?

   z każdym marszem rośnie jedynie liczba tych których to wk$@@ia i mają ich dość,

   Kontrmanifestantów jest coraz mniej co roku. Coraz więcej nas popiera.

   Wiesz co jest najśmieszniejsze?

   To, że wy po prostu chcecie poczuć, że jesteście od kogoś lepsi i że możecie kogoś za darmo pognoić. Taka to już jest dresiarnia z magazynów za 1500 - was nie obchodzi dobro ludzi, ani to, by wszystkim było możliwie jak najlepiej.

   Was boli, że "hyhy te pedały, które som gorsze od nas kwiiii" nagle powiedzały, że nie są obywatelami drugiej kategorii i że nie należy ich obrażać.

   Kręci was, jak uznajecie kogoś za gorszego, co nie?

   Nagle zapominacie o własnym sp#%$%!?eniu, braku pieniędzy, wykształcenia i perspektyw co nie?

   Pokrzyczycie, poprzeklinacie, ale nadal będziecie biedni - to jest najśmieszniejsze w tym XD

  •  

   pokaż komentarz

   @Pitu33: Pamiętajcie też, że w systemie kapitalistycznym nikogo nie obchodzi zdanie pato dresików z klas niższych, ogolonych na giermka z pensją 1500 na magazynie.

   Capitalism, bitches! ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  •  

   pokaż komentarz

   @mistellaire widzę że mocno dojechałaś... nie popieranie LGBT oczywiście jest równoznaczne z słabą pracą, niskim wykształceniem, popieranjem Korwina i czy innego jakiegoś prawicowca. I oczywiście jak przeciw LGBT to wielki zwolennik kapitalizmu... Właśnie dlatego też denerwują mnie tacy podobni myśleniem do ciebie. Ta ignorancja wobec osób myślących inaczej niż wy jest odpychająca. Osoby które nie popierają LGBT to niesą to tylko i wyłącznie łyse pały drące morde "j@$?ć pedałów" niemające nic do zaoferowania swoim intelektem. No niestety, ale jadąc na samych stereotypach nic dobrego z tego wam nie wyniknie...

  •  

   pokaż komentarz

   nie popieranie LGBT oczywiście jest równoznaczne z słabą pracą, niskim wykształceniem, popieranjem Korwina i czy innego jakiegoś prawicowca

   @Pitu33: Bardzo silnie z tym koreluje. Podstawy socjologii.

   drące morde "j?@!ć pedałów" niemające nic do zaoferowania swoim intelektem.

   Może ujawnisz nam co mają do zaoferowania swoim intelektem? Ignorowanie nauki? Ignorowanie zdania specjalistów? Płytkie uprzedzenia wynikające z wychowania w "pewnym" ( ͡° ͜ʖ ͡°) środowisku?

   No niestety, ale jadąc na samych stereotypach nic dobrego z tego wam nie wyniknie...

   My mamy badania socjologiczne, które potwierdzają, że osoby homofobiczne częściej mają niższy dochód, niższe wykształcenie i częściej uczęszczają na uroczystości religijne niż osoby, które homofobami nie są.

   Homofobia wynika z ignorancji, niewiedzy i złej woli, główne bierze się ze środowiska, w którym te osoby się obracają.

   W środowiskach klasy średniej bardzo mało jest sfrustrowanych homofobów - ciekawe k!!%a dlaczego programiści i menedżerzy nie rzucali kamieniami w Białymstoku, a byli to raczej biedni mężczyźni o robotniczym pochodzeniu, którzy szukali swojej tożsamości w nastawionej na brutalność i myślenie zbiorowe grupie, hmmmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   "drące morde "j%%#ć pedałów" niemające nic do zaoferowania swoim intelektem. " "Może ujawnisz nam co mają do zaoferowania swoim intelektem? Ignorowanie nauki? Ignorowanie zdania specjalistów? Płytkie uprzedzenia wynikające z wychowania w "pewnym" ( ͡° ͜ʖ ͡°) środowisku"

   Jesteś wyjątkową ignorantką, która po za żalosnymi sugestiami nic nie oferuje intelektualnie w tym momencie. No wiesz, osoba która publiczne krzyczy "j%%#ć tych czy tamtych" to oczywiste że nie jest zbytnio inteligentna. Nie trzeba takich nadto znać. A jak już robicie te badania to zapewne o tym wiecie, ale wy w tych badaniach widzicie często tylko to co chcecie. Dalsza konwersacja niema tu sensu. Bo jedyne co widzę to ignorancje połączoną z pogardą dla osób które się z wami niezgadzają.

 •  

  pokaż komentarz

  Dopóki nie pojawiły się ruchy LGBT to wszelacy dewianci w Polsce byli traktowani z szacunkiem, tak jak wszyscy inni
  a 'pedał' to powszechnie znane pieszczotliwe słowo...

  •  

   pokaż komentarz

   @Lipathor: ej, ja pamiętam bardzo dobrze jak 25-30 lat temu mogłem śmiało iść przez miasto z moim chłopakiem trzymając się za rękę. Jak osoby używające wymienionego przez Ciebie określenia "pedał" były wyszydzane otaczane ostracyzmem. Jak w każdej chwili mogliśmy z moim chłopakiem poprosić o ślub w najbliższym urzędzie, mogliśmy dziedziczyć czy mieć wgląd w swoją dokumentację medyczną. #takbylo. I by było dalej, gdyby nie te okropne ruchy LGBTQWERTYNSDAPRTVAGD które wszystko to nam zabrały :(

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora