•  

  pokaż komentarz

  Wow ogarnij się chłopie, jest tyle pracy szczególnie w reichu. Po przeczytaniu "problemy z prawem" straciłem całe współczucie.

 •  

  pokaż komentarz

  Na remont pożyczyliśmy pieniędzy z każdej strony ale przede wszystkim chwilówki.Jednak nie udało się przywrócić domu do ładu a pozostało blisko po odsetkach 100 tys długu i mój wyrok.Postanowilismy uciec i wyjechaliśmy do Norwegii.Wynajelismy mieszkanie i tak oto pracowałem u Polaka przez 3 miesiące ale koniec końców zaczął oszukiwać i nie płacić.Zrobiło mi się zadłużenie za mieszkanie a pieniędzy brak uciekliśmy do innego kraju.

  Szukam pracy z mieszkaniem dla dwóch osób ewentualnie prywatnej pożyczki około 500-1000 euro bym mógł wrócić do normalnego życia.

  A jak Ci pożyczę te 500-1000 Euro to gdzie później uciekniesz?

 •  

  pokaż komentarz

  Dobry bait.
  A jeżeli nie to Ojcu szybkiego kopa w dupę. Przez całe życie nie zdążył legalnie wypracować 25 lat? A z tego co piszesz to urodził się pod koniec lat 40, czy początku 50. XX wieku w komunie, gdzie dla każdego była praca i mógł mieć opłacane składki. Pretensje niech ma sam do siebie. Ma 70 lat, śmiało może popracować jeszcze 5 lat jako cieć, czy na stacji paliw. Ty też musisz iść do legalnej pracy. Mało będziesz zarabiał, ale tyle lat bumelowałeś, różne problemy miałeś. Zaciśnij zęby i tyraj.

 •  

  pokaż komentarz

  Moja rada jest tylko jedna IDŹ DO PRACY.

 •  

  pokaż komentarz

  ewentualnie prywatnej pożyczki około 500-1000 euro i co dalej? pieniądze przep#!%##@isz i dalej będziesz żył tak jak żyjesz w Niemczech z głodu nie umrzecie jest pełno instytucji które chętnie pomogą chociażby rote kreuz pracy też jest mnóstwo agnacje pracy aż się proszą wystarczy wpisać w gogle Zeitarbeit lub poszukać na fejsbuku grup polskich praca berlin pomoc pomagają nawet spłacać długi