•  

  pokaż komentarz

  Z tym obozem to przesadził (ale rozumiem, wyolbrzymiać, żeby grać na emocjach), ale fakt, tak toporną propagandę to stosują tylko w krajach komunistycznych.

 •  

  pokaż komentarz

  I dobrze, trzeba nagłaśniać w świecie to co się odjaniepawla w kaczystanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @bacaa90: o tak, od 4 lat słyszę to nagłaśnianie. A jak mowa o zmianie umowy z gazpromem, albo reparacjach, albo budowie centralnego portu komunikacyjnego, albo kuźwa czegokolwiek w tym kraju co mogło by się nie spodobać za zachodzie lub wschodzie to "CICHOoo, bo wojna bydzie". Chromole TVP i chromole Wasze "nagłaśnianie"

  •  

   pokaż komentarz

   @alezcopan:
   bo kuźwa do czegokolwiek w tym kraju wkłada swoje łapska PiS, to od razu jest tam chujnia. czy ty na serio nie widzisz, co oni wyrabiają?

   powiedz mi, a cóż oni k?%%a do tej pory zrobili, co ewidentnie poprawiłoby stan naszej gospodarki?
   każda ich decyzja, absolutnie każda, powoduje, że jest coraz k?%%a gorzej...
   bo nie chcesz mi przecież powiedzieć, że sztampowy program 500+ jest k?%%a niczym innym, jak kupieniem głosów?

  •  

   pokaż komentarz

   @alezcopan: ale to co, oczekujesz, że zagraniczne rządy albo zagraniczne media będą wyręczały polski rząd w dbaniu o polską rację stanu? Każdy kraj ma pewnie jakieś słabe umowy zagraniczne albo mniejsze i większe problemy geopolityczne i musi sobie z tym radzić. Kwestia TVP i pisowskich rządów jest problemem ogółu, ponieważ dotyka sprawy absolutnie fundamentalnej czyli podstawowych zasad demokracji, trójpodziału władzy, transparentności rządów. To jest kwestia zupełnie innego kalibru niż jakieś wewnętrzne sprawy danego kraju typu budowanie albo niebudowanie bardzo dużego lotniska.

  •  

   pokaż komentarz

   w tym kraju wkłada swoje łapska PiS

   @kai-humai: a kto ma wkładać? Wygrali wybory, rządzą tym krajem elo. Rozumiem, że to się może nie podobać ale takie są fakty. Dodam z rodzaju tych które da się co 4 lata zmienić BEZ darcia ryja po ulicach i europarlamentach.

  •  

   pokaż komentarz

   @alezcopan: no pewnie, że wygrali. ale ich decyzje są kompletnie błędne. do tej pory zdąrzyli:
   - skłócić wszystkich ze wszystkimi
   - wrogo nastawić do polski praktycznie większość innych krajów (z nami nikt już nie chce rozmawiać, ani rosja, ani europa)
   - wprowadzić ustawy i dziwaczne opodatkowania, które kompletnie rujnują gospodarkę (ale będzie to widoczne dopiero za 10-15 lat)
   - doprowadzić do sytuacji, w której najbardziej uprzywilejowaną grupą społeczną są wszyscy ci, którzy są kosztem dla państwa (i nie płacą kompletnie jakichkolwiek poatków)
   - spowodować, że dość spora zdrowych, dorosłych polaków olała pracę i woli siedzieć na dupach i dostawać za to forse

   co pominąłem?

  •  

   pokaż komentarz

   @alezcopan: Ludzie chcieli by demokracje ale tylko jeśli zgadza się to z ich wyborem w innym razie to biadolenie jaki to koniec świata jest/będzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @bacaa90: jak to lecialo - "nie pozwol sasiadom rozwiazywac twoich sporow rodzinnych"

   Jesli sami nie ogarniemy tego bajzlu... to w niczyim interesie jest aby nam pomoc. W euro nie jestesmy, nie mamy jakis konkretnych powiazan - w najgorszym razie wyp%!#?%!a nas z UE i skonczymy w objeciach matki rosji wsrod innych oligarchoantyludzkich panstw.

  •  

   pokaż komentarz

   Chromole TVP i chromole Wasze "nagłaśnianie"

   @alezcopan: weź chłopie nie pisz w tematach pisowskich bo zaraz zrobią CSI i będziesz zlinczowany. Ostatnio jakiś opóźniony peowiec punktował mi afery pisu i było min MEGA AFERA :) stadnina koni w janowie czy gdiześ tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Squla: ja nie wiem czego chcieliby ludzie.. wiem tylko tyle, że fakty mówia same za siebie... a mianowicie, w polsce nie dzieje się za dobrze obecnie. i w zdecydowanej mierze winę za to ponosi obecna 'wladza"... a p?#!%@#enie jak to było za peło do mnie nie przemawia..
   mijają 4 lata, odkąd pis jest u władzy. jedyne co udało im sie doskonale, to przekonać debili w polsce, że po pierwsze, warto być debilem, a po drugie nie ma sie czego wstydzić.
   i tak oto, mamy 4 lata rządów debili, którym brawa biją kolejni debile.
   biały orzeł zap@#$!%#a!

  •  

   pokaż komentarz

   ale to co, oczekujesz, że zagraniczne rządy albo zagraniczne media będą wyręczały polski rząd w dbaniu o polską rację stanu?

   @bacaa90: serio?

  •  

   pokaż komentarz

   każda ich decyzja, absolutnie każda, powoduje, że jest coraz k?%%a gorzej...

   @kai-humai: no ale to są emocje Twoje a nie argumenty prawda? Nawet nie odpisujesz na mój wpis...

  •  

   pokaż komentarz

   @kai-humai: pominąłeś:
   - zwiększenie skali ubóstwa
   - zwiększenie władzy kościoła
   - nacjonalizowanie firm i banków
   - zepsucie rynku energetyki odnawialnej z jednoczesnym brakiem planów na atom
   - bałagan w szkolnictwie "podstawowym" jak i wyższym

  •  

   pokaż komentarz

   co pominąłem?

   @kai-humai: pominąłeś fakt, że piszesz do mnie ale nie na temat. Rozumiem wybory, emocje ale mój wpis dotyczył darcia ryja a nie "czy pis jest dobry czy niedobry"

  •  

   pokaż komentarz

   @kai-humai: jak moze byc gorzej jak jest lepiej. Nie rób k...y z logiki.

  •  

   pokaż komentarz

   @kai-humai: Osuneli od źródła dochodów poprzednia władze czyli przykrócili oszustwa Vat, grabież nieruchomości. Przeszkadzaja w rozwoju gospodarki i kradną na swój sposób ale liczy sie tez to że przywrócili prawdę historyczną bo wcześniej było to jakby w kraju rządzili postsowieci i ich spadkobiercy.

  •  

   pokaż komentarz

   @kai-humai: chłopie odstaw TVN ( ͡° ͜ʖ ͡°) powtarzasz te ich bzdury

  •  

   pokaż komentarz

   @kai-humai: takie wady demokracji nie da się robić dobrze i jednocześnie zdobywać elektorat bo to się ze sobą kłóci. Zresztą zobacz na programy partii prawie każda chce "rozdać" pieniądze różnica jest tylko w grupie docelowej. A te które nie posiadają w programie rozdawnictwa są poniżej progu.

   @memmory47: kościół definiuje się jako wspólnotę więc jeśli w grupie mającej aktualnie władzę są osoby wierzące wtedy automatycznie zwiększa się "władza" kościoła gdyż oni także go budują. Nie da się z człowieka wyprać światopoglądu i wymusić na nim decyzje niezgodne z jego przekonaniami. Dasz głos jednej partii będzie kościół, dasz drugiej banksterzy, dasz trzeciej tęczowe ludki.

   IMO jedynie przy dużej ilości małych partii o różnym światopoglądzie możliwa jest neutralność poglądowa pod tym względem bo partie nawzajem musiały by iść na kompromisy aby "przepychać" swoje postulaty a w momencie jak jest dwóch gigantów i parę ugrupowań zależnych to jest jak jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @siopkus: tak, tak, każdy kto występujeprzeciwko partii jest zdrajcą narodu, ja jebie, ale wy macie sprane łby

  •  

   pokaż komentarz

   BEZ darcia ryja po ulicach i europarlamentach

   @alezcopan:
   1) powiedz to Dudzie, Macierewiczowi, Ziobrze (o Europarlamencie)
   2) kiedy władza narusza elementarne standardy prawne i obywatelskie to owszem, trzeba, a przynajmniej warto wychodzić na ulicę i zwracać się do instytucji europejskich, które potencjalnie mogą obronić większość Polaków przed totalnym rządem wybranym przez mniejszość

  •  

   pokaż komentarz

   kiedy władza narusza elementarne standardy

   @ImperatorPL: Nie stary, nie łykam takiej narracji jakoby jesteśmy narodem nieudaczników, który sam nie potrafi o siebie zadbać. To mój główny zarzut wobec "totalnej opozycji" która wmawia - właśnie teraz Twoimi ustami - że musimy poprosić sąsiadów o pomoc bo wybory demokratyczne przebiegły nie tak jak trzeba. Nie oddam głosu na PiS ale też nie oddam głosu na ŻĄDNĄ partię która cisnęła w podobny przekaz.

  •  

   pokaż komentarz

   że musimy poprosić sąsiadów o pomoc bo wybory demokratyczne przebiegły nie tak jak trzeba

   @alezcopan: ciekawe kto tak mówi, bo myślę, że nikt

  •  

   pokaż komentarz

   @bacaa90:
   @ImperatorPL:
   @memmory47:
   A więc na wstępie napiszę, że nie głosowałem nigdy na PiS i jakoś nadal nie mam na to ochoty ale...
   Zanim będziecie kontynuować swoją krucjatę przeciwko obecnemu rządowi i zanim "prawdziwi Polacy" czy jak im tam zaczną kontrargumentować, zastanówcie się wszyscy (zajmijcie sobie na to całe popołudnie) co to jest geopolityka, jakie mamy mocarstwa światowe, jakie regionalne i do czego dążą. Jakie miejsce w tej układance zajmuje taka Dania a jakie Polska.

   Od razu wbiję kij w mrowisko i podpowiem, że obecnie głosując na PO wybieramy opcję Niemiecko-Rosyjską, głosując na PiS opcję Amerykańsko-Żydowską. Tak, tak, wszyscy politolodzy i eksperci od geopolityki śmieją się do rozpuku (albo przerażają stopniem manipulacji i niewiedzy), gdy straszy się obywateli Pisem sugerując, że grają oni na Rosję. Jest zgoła odwrotnie.

   A więc uruchomcie wyobraźnię i zwizualizujcie polityków europejskich siedzących gremialnie i z troską patrzących na nasz kraj w latach 90 (wcześniej nie było nas na mapie). "Co za biedny kraj, tyle przeszedł. Chodźcie zaprosimy ich do naszych struktur i oddajmy im nasze ciężko wypracowane pieniądze (na niewolnictwie, kolonializmie i wojnach)". Przy czym reparacje? - Oj nie bądźmy tacy małostkowi. Pełne kwoty dopłat dla wszystkich rolników w Unii? - Wasze rolnictwo jest tak zacofane, że nie potrzeba wam tak dużych pieniędzy bo i tak nie będziecie ich w stanie rozsądnie wydać. Udostępnienie rynków "starej unii" Waszym firmom? - Jakim Waszym? To wy jeszcze macie jakieś "wasze"?
   No ale to były dobre czasy. Wszystkie rządy, niby się zmieniające (w końcu demokracja a'la Ford) to wciąż opierały kurs na Zachód (Wschód?) więc wszystko można im było wybaczyć. No ale w końcu nastał ten dzień i nadeszła "Dobra Zmiana". Przywódcy znów się zebrali, z nów z troską pochylili jak to w naszym kraju źle dzieje się obywatelom i jak to trzeba sobie od ust odjąć by innym pomóc.
   A może po prostu Rosja i Niemcy, po raz pierwszy naprawdę zaczęły tracić Polskę jako swoją strefę wpływów!? (czy to dobrze czy źle, pozostawiam w ocenie Wykopowiczom) Może to budzi taki sprzeciw i taki skowyt elit, że spuszcza się ze smyczy wszelkie bulteriery, owczarki i pudelki by równomiernie ujadały na nasz kraj. Jeśli dostatecznie mocno i dobitnie "udowodni się", że w Polsce jest tak źle, to będzie można, wzorem Iraku czy Libii, wkroczyć do naszego kraju "bronić demokracji" "dla dobra nas samych". A może rozpad a'la Ukraina?
   Czy rozumiecie przemowę Putina i Merkel na Westerplatte w 70 rocznicę wybuchu IIWŚ? o tym, że Traktat Wersalski to było najgorsze, co spotkało Europę i czas najwyższy by przywrócić ład sprzed Traktatu. A co tam ustanowiono? A no to, że Rosja i Niemcy dostały po d... i straciły swoje strefy wpływów, że przywrócono Polskę na mapę. Tego chcą Niemcy i Rosja. A Komorowski stał i z głupim uśmieszkiem się przysłuchiwał i nie rozumiał ni huhu, nie tylko dlatego, że nie zna żadnych języków ale też dlatego, że nie rozumie zupełnie geopolityki.

   A jesli już o naszym byłym prezydencie mowa i jednocześnie o standardach Unii - przypominają mi się jego słowa, że "wysokie standardy europejskie" nie pozwalają wsadzać polityków do więzień za ich czyny". Mówił to w obronie pięknej Julii z warkoczem gdy poszła do ancla za machloje z ropą i gazem. Zapomniał tylko, że oskarżenie dotyczyło okresu sprzed jej premierostwa gdy szefowała prywatnej firmie, no ale przecież "wysokie standardy"...

   I bez minusowania mi tu proszę, nie prowadzę tu żadnej agitacji wyborczej, nie namawiam do głosowania na kogokolwiek :p

  •  

   pokaż komentarz

   @Blueye:

   nie głosowałem nigdy na PiS i jakoś nadal nie mam na to ochoty ale...

   Dalej nawet nie czytam xD

 •  

  pokaż komentarz

  w tvp pracują ludzie bez honoru

 •  

  pokaż komentarz

  "Z naszych informacji wynika, że ma w nim wziąć udział m.in. Lech Wałęsa, sędzia Igor Tuleya czy prof. Leszek Balcerowicz."

  Mmmm, same tuzy, największe autorytety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Nic nowego, Kaczyński = Erdogan/Putin. Czytam Reddit to wiem.

Dodany przez:

avatar Wirtualnemedia_pl dołączył
848 wykopali 32 zakopali 10.3 tys. wyświetleń
Advertisement