•  

  pokaż komentarz

  Na TTV jest program Królowe Życia, gdzie bohaterami są Rafał i Gabriel, którzy są ze sobą od bodajże 18 lat. W poprzednim sezonie wzięli ślub. W obecnym się rozstają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Pszypadek?

 •  

  pokaż komentarz

  stop-seksualizacji.pl To na pewno obiektywne dziennikarstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @SuspendedInGaffa: gdyby normalny portal ujawnił by taki artykuł to nawet w Polsce miałby poważne problemy dlatego nie da się inaczej. Musimy polegać na takich gówno-portalach, ale zebrane informacje są jak najbardziej prawdziwe, nawet nie wydają się wyolbrzymione. To się dzieje krok po kroku dlatego wzywam: ani kroku w tył przed lewicą!

  •  

   pokaż komentarz

   @republikaninPL: Taaak. Niezależna, wPolityce, PCh24, Fronda, Najwyższy Czas i wiele innych z pewnością miałyby poważne problemy, gdyby ujawniły takie informacje. Pewnie dlatego nigdy nic nie piszą o LGBT. #urojeniaprawakoidalne

  •  

   pokaż komentarz

   @SuspendedInGaffa: no mam nadzieję, że napiszą prawdę o zarazie LGBT.

  •  

   pokaż komentarz

   To na pewno obiektywne dziennikarstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @SuspendedInGaffa: Są też duże stacje jak np. TVP czy TVN gdzie w większości nie pracują tam obiektywni dziennikarze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Uriel0987: Jest różnica między zawieraniem tezy w tytule serwisu informacyjnego, a byciem obiektywnym. Jeśli chodzi o TVN i TVP to nazwy są neutralne i w zależności od rządu lub zarządu retoryka może ulec zmianie. Natomiast nie wyobrażam sobie, żeby stop-seksualizacji nie odnosiło się właśnie do krytyki LGBT i żeby kiedykolwiek mogło zmienić retorykę, używając tej samej domeny. Nawet Polonia Christiana w tym przypadku jest znacznie lepsza, bo chrześcijaństwo nie wyklucza LGBT, a wręcz, bazując na Ewangeliach, powinno otoczyć je szczególną opieką.

  •  

   pokaż komentarz

   @republikaninPL: Ciekawe czyim multi z ostatnio zbanowanych #stobanowdlaprawakow jestes, katokonserwowy oszołomie.

  •  

   pokaż komentarz

   @republikaninPL: > no mam nadzieję, że napiszą prawdę o zarazie LGBT

   Oj uważaj żebyś się nie zaraził homoseksualizmem.
   A może już tak to na Ciebie działa, że jak zobaczysz dwóch facetów idących za rękę chodnikiem, albo całujących się to w nocy nie możesz przestać fantazjować o seksie z drugim facetem i Cię to przeraża? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @tomski84: Przestań bredzić, że homoseksualizm jest genetyczny, wrodzony itp.bajki.
   Jakie warunki musi spełniać dewiacja seksualna, aby mogła zostać uznana za „orientację seksualną”?
   Kwalifikacja taka nie została nigdy zdefiniowana przez WHO. Zatem można jedynie domniemywać, że są to warunki następujące:
   • „orientacja seksualna” jest wrodzona, genetycznie uwarunkowana
   • „orientacji seksualnej” nie można wyleczyć
   • „orientacja seksualna” występuje w Przyrodzie
   • „orientacji seksualnej” nie towarzyszą choroby psychiczne
   Jednak homoseksualizm nie spełnia powyższych warunków, bowiem…
   • nigdy nie udowodniono, że homoseksualizm jest wrodzony, genetyczny lub choćby uwarunkowany w życiu płodowym. Są natomiast dowody na to, że ukierunkowanie popędu seksualnego kształtowane jest w procesie wychowania, najczęściej w patologicznej rodzinie, środowisku oraz w wyniku molestowania w dzieciństwie
   • Są potwierdzone wiarygodne przypadki wyleczenia z homoseksualizmu. Prawda, że to niewielki odsetek. Ale w takim razie nie powinniśmy leczyć z alkoholizmu czy narkomanii, gdyż odsetek wyleczeń jest niewielki. Ponadto, jest wiele przypadków samoistnej zmiany „orientacji seksualnej”
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Orientacja_seksualna
   • „orientacja seksualna” nie występuje w Przyrodzie. Nigdy nie udowodniono, że jakikolwiek gatunek czy zwierzę jest homoseksualne. Nigdy nie stwierdzono u jakiegokolwiek gatunku genów homoseksualizmu. W przyrodzie występują jedynie zachowania homoseksualne, wymuszone m.in. regułami panującymi w stadzie, koniecznością zaspokojenia popędu, itd.
   • Argument, że homoseksualizm nie jest chorobą, bo homoseksualiści nie chorują na choroby psychiczne, jest absurdalny, jest obrazą rozumu i logiki. Pedofile czy zoofile także nie chorują na inne choroby psychiczne a jednak pedofilia jest dewiacją. Zatem homoseksualizm jest chorobą samą w sobie, podobnie jak pedofilia czy sadomasochizm. Można sobie wyobrazić, że pedofil, przyłapany na molestowaniu, jest kierowany na badania psychiatrycznie A w przypadku, gdy okazuje się być zdrowy, zostaje wypuszczony i uniewinniony, bo przecież nie jest chory.
   • Ponadto homoseksualizmowi towarzyszą znacznie częściej choroby psychiczne, samobójstwa i samookaleczenia, trudności w nauce i w pracy, problemy z dostosowaniem społecznym. Znacznie częściej towarzyszą im inne dewiacje, jak pedofilia, transwestytyzm, BDSM, itd., a ponad 60% glbt korzysta z pomocy psychiatrów.
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdrowie_os%C3%B3b_LGBT

   zatem homoseksualizm nie spełnia żadnego z powyższych czterech warunków.

  •  

   pokaż komentarz

   @j-ankos: To że się rozpiszesz nie znaczy, że masz rację.

  •  

   pokaż komentarz

   @SuspendedInGaffa: Bo widzisz, ty nawet nie potrafisz zaprzeczyć ani udowodnić swoich racji

  •  

   pokaż komentarz

   @PDCCH: wybierz sobie, które chcesz, my wiemy, że właśnie tak niszczycie ludzi. Na szczęście jestem w pełni uczciwy.

 •  

  pokaż komentarz

  W kraju szaleje socjalizm, nepotyzm, drożyzna. Rząd rozdaje pieniądze na lewo i prawo, podczas gdy służba zdrowia, edukacja i siły zbrojne są w czarnej dupie. Smog, katastrofalna liczba śmierci na polskich drogach, alarmująco wysoki poziom samobójstw wśród młodych ludzi.

  Ale nie polski konserwatysta woli pochylić się nad śmiertelnym zagrożeniem genderyzmem i LGBT. Ręce opadają.

  Kolejny temat dla debili po STOP-NOP, 5G i tym podobnych antynaukowych wysrywach.

  •  

   pokaż komentarz

   @ajuto00: Polski emeryt po tygodniu zapomni, że wnuczek się powiesił. Za to ma 1k więcej do wyp@@??@!enia na mafię toruńską.

  •  

   pokaż komentarz

   @mistellaire: Zawsze przed wyborami, uaktywniasz się ze swoimi "złotymi myślami" nie?

  •  

   pokaż komentarz

   @ajuto00: ale lewica ma to samo. Nie skupiają się na poważnych problemach tylko w koło na około aborcja, LGBT, niedobry kościół i niby dyskryminacja kobiet.

  •  

   pokaż komentarz

   @ajuto00: I lewica wcale nie wciska kazdemu do gardel propagandy, oni napewno sie zajmuja powaznymi sprawami, nie obchodzi ich lgbt, religia czy inne tego typu pieroo... a nie czekaj.
   Trzastkowski, w ramach walki z ekologiczna katastrofa wisly unika tematu jak ognia, ale najwazniejsze ze kart lpg som wszyndzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   POL MIESIACA juz trwa ta j$#@na awaria, zdechnie polowa baltyku przez to az skandynawskie panstwa nad upominaja, Polska wybuli miliony zl kar i kolejne na naprawe szkod, ale HUR DUR geje, kosciol i aborcja!

  •  

   pokaż komentarz

   @Nedkely: Trzaskowskiego już nie ma. Jeśli gdziekolwiek kiedykolwiek spróbuje wystartować, zaraz mu przypomną, że jako prezydent Warszawy ukrywał wyciek, i nie potrafił sobie poradzić z kryzysem bez pomocy rządu. Rządu PiS oczywiście, który, żeby ratować Warszawiaków i nie tylko przed kupą natychmiast zmobilizował wojsko i wszystkie inne służby.
   Załatwili go na cacy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nedkely: Argument w stylu leminga: oni zajmują się głupstwami, ja też chcę. A może lewica nie musi zajmować się swoimi postulatami gospodarczymi, bo większość z nich wprowadziły rządy PO, a zwłaszcza późniejszy PiS? Mogą spokojnie zająć się sprawami społecznymi. Prawica świetnie wykonała swoje zadanie: brawo.

   A prawica, której główne postulaty taniego państwa i niskich podatków leżą i kwiczą na bruku, bo ważniejsza gównoburza dotyczącą zwykłej nieszczęsnej awarii kolektora (które się zdarzają od czasu, ale o tym sza). Powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie to, że Warszawą rządzi PO, kompletnie nikogo by to na prawicy nie obchodziło. Tak jak prawica na ogół ma głęboko w dupie ekologię i zdrowe otoczenie, a nawet bardziej: tylko ktoś z lewicy zacznie zwracać uwagę na jakiś problem ekologiczny - zaraz gównoburza, że znowu lewaki terroryzują.

   Taka to zasrana ekologia motywowana tylko i wyłącznie polityką. Oczywiście rzeczowych argumentów ZERO, trzeba tylko dosrać przeciwnikowi.¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   Polski emeryt po tygodniu zapomni, że wnuczek się powiesił.

   @mistellaire: zapewne bylby o wiele bardziej zadowolony gdyby wnuczek zlapal hifa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @eskimos-albinos: z wirusem HIV możesz żyć normalnie jak bierzesz codziennie odpowiedni lek, nie jesteś też zagrożeniem dla innych, postęp medycyny to nam dał

  •  

   pokaż komentarz

   @ajuto00: niby tak, ale nie do końca.
   Skoro jest tyle zagrożeńna świecie, to czemu środowiskom LGBT tak zależy na własnych prawach, a nie na walce z zagrożeniami?

  •  

   pokaż komentarz

   @bregath: Ponieważ są skupieni na postulatach swego środowiska. A zapytajmy może Polski Związek Lekkoatletyczny dlaczego nie lobbuje za przyspieszeniem prac nad pierwszą elektrownią jądrową?

   Nie znaczy to wcale, że ludzie tam zrzeszeni tego nie robią, być może robią, ale nie jako oficjalni przedstawiciele danego związku, który nie ma z tym nic wspólnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @ajuto00: czyli ważniejsze związki partnerskie od przyszłości całej planety?

  •  

   pokaż komentarz

   Trzastkowski, w ramach walki z ekologiczna katastrofa wisly unika tematu jak ognia

   POL MIESIACA juz trwa ta j$%%na awaria, zdechnie polowa baltyku przez to az skandynawskie panstwa nad upominaja, Polska wybuli miliony zl kar i kolejne na naprawe szkod

   ukrywał wyciek, i nie potrafił sobie poradzić z kryzysem bez pomocy rządu. Rządu PiS oczywiście, który, żeby ratować Warszawiaków i nie tylko przed kupą natychmiast zmobilizował wojsko i wszystkie inne służby

   jprdl co wy ćpiecie XDDDDDDDDD

   pokaż spoiler pewnie kopiejki


   @Nedkely: @andrkac:

  •  

   pokaż komentarz

   @bregath: Czyli jak walczysz o przyszłość planety, to dołączasz do organizacji, która się tym zajmuje i w tym specjalizuje. Wyobraź sobie, że można należeć do takiej liczby organizacji, ile się chce. Niesamowite, nie?

  •  

   pokaż komentarz

   @Chodtok: Ale przeczytałeś całą moją wypowiedź, czy wybrałeś sobie fragmenty?
   Umiesz w konteksty?

   Prawdą jest, że gdy zdarzyła się bądź co bądź poważna awaria, przez dobę było to ukrywane.
   Prezydent powinien wystąpić, powiedzieć, że pracują nad problemem, jeśli nie znajdą szybkiego rozwiązania to poproszą wojsko o pomoc żeby zrobić rozwiąznie tymczasowe. I wtedy rząd mógłby mu pokazać fucka, czym by przegrał publicity, albo się zgodzić, na czym i tak zapunktowałby Trzaskowski, bo to jego pomysł.
   A on... twierdził, że nic się nie stało, w gorącym przedwyborczym okresie. To inicjatywę przejął PiS i teraz to oni są wygrani cokolwiek by się nie działo.
   I tak - Trzaskowski jest upupiony. Był prawdopodobnie namaszczany na lidera PO i może premiera/prezydenta. Teraz PiS ma nadzieję, że tak jest nadal, bo obetną go na pierwszej debacie. Spytają go:
   - "kto będzie musiał ratować tyłek p. Trzaskowskiego, gdy nie poradzi sobie z kryzysem na szczeblu państwa?"
   I co by nie odpowiedział, będzie źle.

  •  

   pokaż komentarz

   tak to prawda że pisiory wykreowały sb aferę i cały czas ją wałkują p!$!#$%ąc przy okazji bzdury jak to mają w zwyczaju
   podobnie jak z ratuszem hejtu czy innym gunwem
   prawdą jest też że ta tępa toporna propaganda pewnie trafi do ich elektoratu
   nie zmienia to tego że te afery istnieją głównie dlatego że suweren ma w swoich rękach liczne media armię trolli i ogólnie potężną szczujną propagandową machinę do obrzucania gównem

   pokaż spoiler i rozmywania/pudrowania/drwienia_z_powagi/lekceważenia własnych duuuuuuużo poważniejszych afer


   @andrkac:

  •  

   pokaż komentarz

   pisiory wykreowały sb aferę

   @Chodtok: To jest pół prawdy.
   Awaria się zdarzyła. Nie jest aż tak poważna jak mówi PiS ani tak błacha, jak początkowo mówił Trzaskowski.

   PiS to rozdmuchał, a nie wykreował.
   Mało tego - Trzaskowski po jakimś czasie przyjął ich retorykę i też zaczął mówić o poważnym problemie. I jeszcze bardziej położył swój PR.

   Dodam jeszcze, że powielasz typowy błąd całej opozycji.
   Nazywanie PiSu i jego wyborców debilami, tępymi, głupkami itd (nawet nie wprost: "tępa propaganda dla elektoratu") to de facto woda na ich młyn.
   PiS ma w tej chwili poparcie obijające się prawie o 50%. Żeby ich pokonać, trzeba PRZEKONAĆ ICH WYBORCÓW. Opozycja robi to tak: "Jesteś idiotą bo głosujesz na PiS. Zagłosuj na mnie". Ile osób w ten sposób przekonają?

   Przez cztery lata opozycja nie nauczyła się w ogóle jak mówić do ludzi, przynajmniej tych spoza wielkich miast. No, może PSL coś zrozumiał, ale na razie nikt więcej. PSL zorientował się, że udział w koalicji, która niosła na sztandarach dwa hasła - "odbierzmy władzę PiS" i "przywileje dla gejów" tak naprawdę spowodował, że ich tradycyjny wiejski elektorat przeniósł swoje głosy na PiS - bo dla nich konserwatyzm światopoglądowy jest wyjątkowo ważny. PSL próbuje się teraz odkuć, ale może już być za późno.

  •  

   pokaż komentarz

   meh no ok
   rozumiem to dobrze i wiem że obrażaniem nic się nie zdziała
   powinienem napisać zatwardziałego elektoratu łykającego bez popity gówno serwowane przez tvpiz
   tych ludzi ani miłymi słówkami ani niczym innym się nie przekona

   @andrkac:

  •  

   pokaż komentarz

   i nie popieram platformy w żadnym razie lol
   po prostu czasem oglądam tvpiz i dosłownie rzygać mi się chce od tego jakie gówno i tępa toporna propagadna się z tego wylewa
   to jest chore i przerażające
   nap#$@$$#anie przez miesiąc o jakimś ratuszu hejtu i kompletne ignorowanie albo wyśmiewanie prawdziwej afery w ministerstwie niesprawiedliwości po której w cywilizowanym kraju po rządzie nie byłoby czego zbierać
   to jest po prostu k$!?a obrzydliwe

   @andrkac:

  •  

   pokaż komentarz

   @Chodtok: jest. Problem jest taki, że PiS naszymi pieniędzmi zrobił jedno: spełnił głośną obietnicę. Dał 500+. Nie ma teraz znaczenia, że inflacja to zżera, że nie zamkną budżetu... wygrywa ten kto zdobywa więcej głosów. A PiS powie: daliśmy konkret - 500+, a oni tylko obiecywali. I trudno to będzie przebić...

 •  

  pokaż komentarz

  STOP SEKSUALIZACJI PEEL xDDDDDDDDDDDDDDDDD

 •  

  pokaż komentarz

  I dopóki wszyscy zaangażowani wyrażają zgodę, są dostatecznie dorośli żeby podjąć samodzielną decyzję, nikomu nie dzieje się krzywda - to naprawdę nic mi do tego co kto robi w łóżku
  -----------------------------------------------------------
  To możesz wyjaśnić, dlaczego koprofilia, zoofilia czy sado-maso nie są "orientacją seksualną? Dwóch dorosłych koprofili podejmuje świadomą decyzję, i co? I okazuje się, że to dewiacja.

Dodany przez:

avatar j-ankos dołączył
110 wykopali 79 zakopali 2.5 tys. wyświetleń
Advertisement