•  

  pokaż komentarz

  Raczej do kostnicy, ewntualnie jak miał szczęście do wózka inwalidzkiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypokowy_expert
   Chyba gość zbyt wiele się naoglądał tego amerykańskiego cyrku w ringu, który szumnie nazywają zapasami. Niestety tutaj zamiast ringu była betonowa posadzka...

  •  

   pokaż komentarz

   @wypokowy_expert: należało się. W momencie jak śmieć zaatakował spokojnie stojącego gościa, zrzekł się praw człowieka.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @wypokowy_expert: tak czy inaczej przysłużył się społeczeństwu, a przez to, że sprawa rozegrała się w miejscu publicznym, to nie reagując dodatkowo zlikwidowałby swoje szanse na dostęp do kobiet.

  •  

   pokaż komentarz

   należało się. W momencie jak śmieć zaatakował spokojnie stojącego gościa, zrzekł się praw człowieka.
   @MUDAMUDAMUDA:
   Ja p!#?%$!e ile plusów XD
   Nie raz biłem się w szkole, zazwyczaj zaczepiany przez starszych.
   Ale nie uważam, że nawet zaczynający bójkę, zasługuje na śmierc czy klacetwo. Chyba was poj#??ło XD
   Po drugie, nie masz pojęcia o co tam mogło pójść. Może to własnie ten zaczepiony koleś, zapał coś do niego wcześniej w stylu "twoja matka to kurwa". I co, w 5 sek zmienisz teraz zdanie, że jednak niesłusznie ma rozj#??ną czachę?

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: mógł odpuścić ale wybrał inaczej i za to zapłacił

  •  

   pokaż komentarz

   @wypokowy_expert: wykopowy_dureń i jego przemyślenia (-‸ლ)

  •  

   pokaż komentarz

   @wypokowy_expert: To wyglądało jak silne wstrząśnienie mózgu. Otrzymał ogromny cios w tył głowy, w okolicę rdzenia przedłużonego. To spowodowało utratę przytomności i drgawki z usztywnieniem mięśni.
   Długo poleży w szpitalu, ale przeżyje.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie raz biłem się w szkole, zazwyczaj zaczepiany przez starszych.
   @27er: a my się nie biliśmy, bo nie wychowywaliśmy się w dżungli, tylko w cywilizowanych społecznościach. ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: plusy są raczej dlatego że to jest zabawny komentarz XD

  •  

   pokaż komentarz

   @wypokowy_expert: nie do konca, jak w UFC Jorge Masvidal zabil Askrena kolanem to byly rozkminiki co sie dzieje z cialem czlowieka, ktory dostaje taki cep. i podejrzewam, ze tu poszlo to samo. lezacy zyje i ma sie prawdopodobnie bardzo dobrze, nie pamieta tylko.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: Wiesz to jest trochę tak. Patusy najczęściej zaczepiają potencjalnie słabszych od siebie. Mówiąc potencjalnie mam na myśli takich, którzy się nie bronią, stronią od bójek itd.

   Ja kiedyś o mały włos nie zapierd***m kolegi z klasy w ten sposób. Wyobraź sobie szkołę starego typu. Betonowe schody z wypłaszczeniem na półpiętrze. Drzwi do klasy były w takim miejscu, że klasa zbierała się przed wejściem gęsiego wzdłuż schodów na piętrze i tak aż do półpiętra. Stąd ostatni uczniowe często "rozpełzali się" na tym wypłaszczeniu.

   I był gnojek, który wyłudzał ode mnie pieniądze (byłem skarbnikiem klasowym). Dawałem, bo się bałem, ale któregoś dnia powiedziałem nie. Facet mi zaczał grozić i mi emocje puściły.

   I teraz uważaj. Ja wtedy mieszkałem na wsi. Dużo prac polnych, koszenie itd. Sporo siły było w łapach, z której nie zdawałem sobie sprawy. Nigdy nikogo nie uderzyłem z całej pety, nigdy z nikim się nie byłem, wiec nie wiedziałem ile siły trzeba przyłożyć by się odczepił.... no a skoro nie wiedziałem ile można to wparowałem w gnoja ile fabryka dała. Rzuciłem nim na półpiętrze tak, że przypierdo***ł w ścianę po drugiej stronie. Gdybym rzucił nim odrobinę w lewo zleciałby w zupełnie niekontrolowany sposób z półpiętra na parter. Betonowe schody - podejrzewam, że mógłby zaliczyć nawet zgon.

   I teraz popatrz. Nie chodzi tu o to czy i na co kto zasłużył. Ja byłem w sytuacji człowieka z dość dużą parą w łapach i nogach (zawsze mnie wybierali do strzelania wolnych ze względu na szybkość piłek) ale nieuświadomioną. Nie miałem tez wiedzy co się może zdać jak komuś przypie***ę. Puściły mi emocje a wtedy człowiek nie myśli co się z nim dzieje i co się dzieje z innymi. I mogłem gościa zabić, okaleczyć. Zrujnowałbym życie sobie i jemu.

   Ale wiesz co było zaletą tej sytuacji? Do końca podstawówki żaden z patusów NIE ODWAŻYŁ SIĘ nawet do mnie odezwac nie takim tonem jak trzeba. Innych prali, czepiali się, wyśmiewali, ale nie mnie.

   Wniosek z tego jest jeden. Większość z tych patusów po prostu nigdy porządnie wpier**l nie dostała. Dlatego przychylam się PO CZĘSCI do tego co mudamudamuda napisał. Należy sie. Bo człowiek uczy się przez doświadczenie. Może nie aż tak tragicznie ale się należy.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: Sam się zastanawiam skąd tylu niestety "ograniczonych umysłowo" się wzięło. Bez fantazji i wyobraźni.

   To nie busz. Nie wiadomo jak sprawa się skończyła?!! Bo jak w sądzie, a koleś na wózku to starzy będą bulić renta, a chłopak mógł zwalić sobie kawał życia.

  •  

   pokaż komentarz

   I teraz popatrz. Nie chodzi tu o to czy i na co kto zasłużył. Ja byłem w sytuacji człowieka z dość dużą parą w łapach i nogach
   @deathcoder:
   Ale czytaj uwąznie, ja nigdzie nie napisałem, że nie powinien podjąc walki. Napisałem tylko, że sugerowanie, że NALEŻAŁO mu się rozj@@%nie czachy bo nie ma prawa człowieka (czy do życia), jest absurdem.
   I przecież oceniamy to już po fakcie, a nie w emocjach.
   Jeżeli ktoś znajac już efekty, pisze że mu się należało to sorry,m nie wiem kto jest większym patusem.

  •  

   pokaż komentarz

   I co, w 5 sek zmienisz teraz zdanie, że jednak niesłusznie ma rozj@?$ną czachę?

   @27er: nie, nie zmienię. Słowo to słowo. Ale jeśli zaczynasz machać łapami, to znaczy, że jesteś gotowy na wszelkie konsekwencje.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: @system_hydroponiczny: Mnie to bardziej rozwala, że nawet jakby to był najgorsza patologia to absolutnie nie zasługuje na kalectwo fizyczne, czy psychiczne, niby ten którego "zaczepił" pokazał, że nie z nim te numery, ale ostatecznie to właśnie on wyszedł na durnia, bo kto normalny sadzi drugiego na marmurowej podłodze z całą siłą i jeszcze pacan go przykłada jak na rasowym wrestlingu. A wypokowy ekspert oczywiście będzie dumny, że debil spowodował długotrwały, albo nawet trwały uraz.

  •  

   pokaż komentarz

   że jesteś gotowy na wszelkie konsekwencje.
   @MUDAMUDAMUDA:
   Aha, czyli ktoś cię zaczepi, to masz prawo go zabić? Dobra, z dziećmi nie ma sensu dyskutować.

  •  

   pokaż komentarz

   Otrzymał ogromny cios w tył głowy, w okolicę rdzenia przedłużonego. To spowodowało utratę przytomności i drgawki z usztywnieniem mięśni.

   @bajlando: Trudno przewidzieć jakie uszkodzenia spowodowały potrzaskane kości.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: jeśli zaczyna do mnie machać łapami, to będzie miał te łapy połamane. Nic innego na normickie ścierwo nie działa.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja p%%?%$$e ile plusów XD
   Nie raz biłem się w szkole, zazwyczaj zaczepiany przez starszych.
   Ale nie uważam, że nawet zaczynający bójkę, zasługuje na śmierc czy klacetwo. Chyba was poj$#!ło XD
   Po drugie, nie masz pojęcia o co tam mogło pójść. Może to własnie ten zaczepiony koleś, zapał coś do niego wcześniej w stylu "twoja matka to kurwa". I co, w 5 sek zmienisz teraz zdanie, że jednak niesłusznie ma rozj$#!ną czachę?


   @27er: nikogo nie upoważnia by rzucać sie z łapami do kogoś, albo sprawę się olewa albo idzie do odpowiednich osób/służb, skoro zdecydował się na najbardziej prostacką metodę rozstrzygania sporów to też doczekał się rezultatu. Moim zdaniem dobrze że tak to się skończyło.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: spokojnie, to tylko wykop.
   Nie oczekuj bardziej złożonych analiz.

  •  

   pokaż komentarz

   jeśli zaczyna do mnie machać łapami, to będzie miał te łapy połamane. Nic innego na normickie ścierwo nie działa.
   @MUDAMUDAMUDA:
   Ale podałem tobie konkretny przykład. Co by było, gdyby to realnie ten z rozj%?#ną czachą wcześniej go zapczepiał i obrażał poza plecami, np: jego matkę czy siostrę?
   Dlaczego zakładasz, że bronić może się tylko ten, któego zaczepią fizycznie, a ten, który po nim jedzie reralnie to już sorry?
   Widzisz, p?#?%#!isz dziecinna głupoty, już sam fakt, ze na byle zaczpeke dajesz przyzwolenie, na rozj%?#nie móżgu czy paraliż, pokazuje, że:
   - jesteś patusem;
   - niezależnie ile masz lat, to mentalnie jesteś max 12-latkiem;
   - masz jakieś mega kompleksy, być może na tym tle i tym p?#?%#!eniem, po prostu poprawiasz sobie ego.

   Powiem ci tak, gdyby ludzie twojego pokroju byli sędziami, to zajebiste by było prawo.
   - Czy pan zaparkował auto 1 kołem na trawie?
   - Tak.
   - O kuuurwa, tracisz prawa człowieka, komora gazowa i dodatkowo powieszenie, ale wcześniej szczora ryżowa w dupę. Ooo, teraz będzie sprawiedilwie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: Tak czy inaczej świat byłby lepszy bez ludzi, którzy atakują innych bez powodu.

  •  

   pokaż komentarz

   @MUDAMUDAMUDA: Serio znasz całą geneze tego konfliktu ? skąd wiesz czy przysłowiowy "cwaniaczek"
   jest faktycznie agresorem w tym konflikcie po jednym ujęciu ?,nie bronie tego typa absolutnie ale nie staje po stronie tego drugiego.

  •  

   pokaż komentarz

   : Tak czy inaczej świat byłby lepszy bez ludzi, którzy atakują innych bez powodu.
   @dregdreg:
   Tak, tylko dlaczego zakładasz, że tamten zaatakował totalnie bez powodu? Może atakował jego siostrę czy obrażał jego rodzinę?

  •  

   pokaż komentarz

   Ale nie uważam, że nawet zaczynający bójkę, zasługuje na śmierc czy klacetwo.
   @27er: A a uważam, że powinien się z tym liczyć, że podejmując fizyczny atak na kogoś innego, ten ktoś może się bronić wszelkimi dostępnymi środkami.
   Uwielbiam takie gadanie wiejskich cwaniaczków- jak tak, to zaczepki i podbieganie. Jak dostają w ryja, to darcie p#$!y EEEE KOLEGO ZOSTAW, JA CIĘ "TYLGO TAG" A CO TY MIE BIJESZ! DDD:

  •  

   pokaż komentarz

   @tomo1945: nie obchodzi mnie w sumie cały konflikt. W tej konkretnej sytuacji to "cwaniaczek" zaczął pierwszy machać łapami, więc słusznie skończył w szpitalu. Nie potrafi inaczej załatwiać spraw niż fizycznie, to został potraktowany fizycznie.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomo1945: Ja jeszcze nic nie założyłem ;p

  •  

   pokaż komentarz

   A a uważam, że powinien się z tym liczyć, że podejmując fizyczny atak na kogoś innego, ten ktoś może się bronić wszelkimi dostępnymi środkami.
   @tellet:
   Ok, czyli jeżeli ktoś mnie zaczepi w gówno sprawie, a będziemy stać na moście, to mam prawo go zepchnąć i zabić?
   Tak z ciekawości, ile masz lat? Robiłeś kiedyś testy IQ?
   Jeszcze rozumiem, że wyjdzie takie coś przez przypadek. Ale po fakcie bronic tego, ze należało mu sie rozj@@@nie mózgu czy paraliż XD

   Jak dostają w ryja, to darcie pizdy
   @tellet:
   No widzisz, to po cholerę od razu zabijać?

  •  

   pokaż komentarz

   @tomo1945: zresztą zauważ, że "cwaniaczek" dostał szansę się wycofać, a jednak postanowił sie nap$!!%$?ać.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: tak to sobie możesz wszystko relatywizować, rozp%%@%#!ają mnie takie wykopki, które zawsze muszą powiedzieć "a co jeśli..."

   jeśli ktoś atakuje to inna osoba ma prawo się bronić, konsekwencje... jeden powie, że szkoda, że tak wyszło, inny że bardzo dobrze, ale faktem pozostaje prawo do obrony. to napastnik jest winien sprowokowania groźnej sytuacji.

   kiedyś zostałem zaczepiony przez dwóch patusów. gdy się bronilem nie myślałem o ich rodzinach, czy są pijani, naćpani czy coś może im się stać, myślałem tylko żeby się obronić. a że było ich dwóch to jednego musiałem szybko unieszkodliwić. udało mi się go przewrócić i bez zastanowienia zap$$@$!$iłem mu kopa w głowę. jestem przekonany, że konsekwencje tego czuje do dziś, ja natomiast nie mam wyrzutów sumienia i uważam że dobrze się stało. gdybym tego nie zrobił to mógłbym być to ja, a w przyszłości ktoś inny. nie wiadomo co by mi zrobili gdyby mogli. dlatego gdy się bronisz to robisz to z całych sił i maksymalnie skutecznie, bez zbędnych myśli "a co jeśli"

  •  

   pokaż komentarz

   @27er

   1. nie uważam, że nawet zaczynający bójkę, zasługuje na śmierc czy klacetwo. Chyba was poj$$%ło XD

   2. Może to własnie ten zaczepiony koleś, zapał coś do niego wcześniej w stylu "twoja matka to kurwa".

   I to upoważnia do rękoczynów
   Jak ja z ciebie cisnę...

  •  

   pokaż komentarz

   Ale nie uważam, że nawet zaczynający bójkę, zasługuje na śmierc czy klacetwo.

   @27er: każdy, kto bierze udział w bójce godzi się na zadanie śmierci lub kalectwa oraz otrzymanie śmierci lub kalectwa.
   Na treningach karate pokazywali nam, jak łatwo zrobić komuś krzywdę i zawsze powtarzali, że wygrana bójka to taka, której uniknąłeś. W każdej innej na najlepszego Bruce'a Lee może znaleźć się pijany amator ze sztachetą z gwoździem - tylko od tyłu i z zaskoczenia...

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: Ale widzisz różnicę pomiędzy jakąś pojedynczą zaczepką, a napieraniem na kogoś jak ten typ na filmiku, czy już lecisz w hiperbolę i rozkręcasz ją do granic możliwości?

   to po cholerę od razu zabijać?
   Nie mówię, żeby od razu zabijać, ale to jest jak z przebieganiem przez 3 pasy autostrady - hahaha, hohoho, ale jak strzeli auto, to łolaboga wielka tragedia. Pewno się nie spodziewał, że biegając po asfalcie można zginąć, co nie?
   To samo tutaj - ktoś podskakuje z łapami. Jak odepchnięty uderzy pustym łbem o krawężnik, to będzie "bjedny sebastjanek zginoł na śmierć". Szkoda, że jak "sebastjanek" podskakiwał do innych, to nikt nie reagował, bo przecież, jak przy psach- "On się tylko tak bawi".

  •  

   pokaż komentarz

   @27er

   Ale nie uważam, że nawet zaczynający bójkę, zasługuje na śmierc czy klacetwo

   Ale wdając się w bujkę trzeba być świadomym, że nawet niepozorna lepa może doprowadzić do utraty równowagi upadku tyłem głowy na krawężnik i śmierci lub setki innych losowy zdarzeń, gdzie ko nsekwencje będą większe od zamierzonych. Mój dalszy znaiomy zmarł tak po dyskoteką. Dostał trzy ciosy! Dosłownie trzy. Strzały w twarz.

   Więc startując do kogoś i kozaczac nie uwzględniasz takiego ryzyka to jesteś amebą umysłową.

   Zawodowi sportowcy umieją pięknie napierdzielać się nie robiąc sobie krzywdy. W choć i w sporcie zdarzają wypadki.

   Tutaj koleś został zaatakowany i bronił się najlepiej jak potrafił. Zapewne nie chciał zabić. Chciał po prostu obronić się. Nikt go nie szkolił w tym zakresie. Jaką masz pewność, że za chwilę on by nie skończył podobnie?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @bajlando: Dokladnie, silne wstrzasneinie i paraliz miesni. Normalka przy urazach.
   Zobaczcie sobie na uderzenia np okeistow, tez sztywnieja jak umarlaki.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale wdając się w bujkę trzeba być świadomym, że nawet niepozorna lepa może doprowadzić do utraty równowagi upadku tyłem głowy na krawężnik
   @wcinaster:
   Ale poczytaj uważnie, że ja nie sapię do niego, tylko do WAS, z tych, co znając już finał tej historii (czyli mozliwe rozwalenie czaszki czy paraliż), piszą, że taki stan mu się należał.
   Nie wp%%#$$%, tylko włąśnie należało te rozj!$?nie czaszki czy karku.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: co on, Jezus, że ma nadstawić drugi policzek ??

   Osoba, która zaczepia w taki sposób musi liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale widzisz różnicę pomiędzy jakąś pojedynczą zaczepką, a napieraniem na kogoś jak ten typ na filmiku, czy już lecisz w hiperbolę i rozkręcasz ją do granic możliwości?
   @tellet:
   A widzisz różnicę w tym, że on go niejsako wezwał do bójki, dał mu się przygotować. Nie był to atak od tyłu, gdzie tamten nawet nie wiedział, co się dzieje.
   A wezwanie do bójki mogło być z takiego powodu, o którym ty możesz nie mieć pojęcia czyli np: mógł gnębić czy pobić jego siostrę itp.
   To wy sobie już wmawiacie, że jakiś patus zaatakował niewinnego z zaskoczenia. Nie było ani zaskoczenia, ani nie masz pojęcie, który realnie jest tym "złym".

  •  

   pokaż komentarz

   @deathcoder: Co innego jest dać fangę w nos, jak to słusznie zauważyłeś nie można być biernym wobec atakowania Ciebie przez agresora i po prostu walisz mu fangę, ale lekkomyślnym jest rzucanie takim gagatkiem o podłogę i nie usprawiedliwiam mężczyzny który zaczął.
   @tellet: no i dobrze wyjaśniłeś, sam zaczął, poniósł konsekwencje, ale prawda leży po dwóch stronach i tak samo atakowany chłopak chyba ma trochę oleju w głowie, że się domyśli, że położenie gościa na marmurowej posadzce nie jest dobrym pomysłem z prostego powodu, sam będzie miał problem z prawem.

  •  

   pokaż komentarz

   @MUDAMUDAMUDA: Dokładnie tak. Sam pamietam jak miałem problemy w szkole. Pewnego dnia jeden z kolesi przegiął.
   Spuściłem mu taki wp$!!?!$ że siedział w ławce, płakał i aż mu się ślina lała na stół.
   Od tego czasu miałem spokój z patusami.

  •  

   pokaż komentarz

   @deathcoder Tak było xd ale w twoich snach. Zesrales się w gacie i do tego nigdy nie doszło

  •  

   pokaż komentarz

   należało się. W momencie jak śmieć zaatakował spokojnie stojącego gościa, zrzekł się praw człowieka.

   @MUDAMUDAMUDA: śmieć, patus, ścierwo, połamane łapy. Tak czytam te Twoje komentarze i dobór słów i myślę sobie, że Ty to musisz być dopiero spokojny, kulturalny człowiek. Szanujesz innych, nie odnosisz się do nich z pogardą, nie jest łatwo wyprowadzić Ciebie z równowagi. Jesteś idealnym kandydatem na męża, ojca..

   I tyle plusów. Tu musi być sporo osób podobnych do Ciebie xD

   A jak wspomniałeś jeszcze o prawach człowieka, to parsknąłem śmiechem :D Co Ty palisz?

  •  

   pokaż komentarz

   @wybur: Wprost przeciwnie. W szkole zawsze siedziałem cicho jak mysz pod miotłą, ale to że ktoś jest cichy i wycofany, a potem jak ja zostaje programistą nie oznacza, że nie potrafi przywalić.

   Co do jednego masz rację. Skur***a się faktycznie do pewnego momnetu cholernie bałem. Ale w tamtym momencie mi puściło.

  •  

   pokaż komentarz

   cyrku w ringu

   @mindrape: Cyrk cyrkiem, ale ci goście są zajebiście wysportowani i sprawni. A to, że w robocie udają, że się biją nie znaczy, że nie umieją się bić normalnie. Kiedyś kickbokserzy w Anglii to przetestowali - czytałem, że wyglądało to mniej więcej jak na tym filmiku.

  •  

   pokaż komentarz

   @e2rde2rd kandydatem na męża nigdy nie byłem i nie będę, bo nawet gdybym nie był permanentnym przegrywem przez krzywy ryj i już niemożliwe do naprawienia zaburzenia psychiczne, to żenienie się w dzisiejszych czasach to najgorsza decyzja jaką facet może podjąć. Na ojca kandydatem też nie jestem, bo nawet jakbym miał na to jakiekolwiek szanse, to sobie bym nie zaufał z "wychowywaniem" nawet chomika.

   Co ja palę? takie cwaniaczki zniszczyły mi młodość do spółki z patologicznymi "rodzicami". Cokolwiek spokoju udało mi sie uzyskać dopiero po wysłaniu dwóch takich śmieci do szpitala. Normik nie zrozumie jak potrafi to człowieka zniszczyć, bo dla was gnojenie spokojnych mireczków to zabawa, na której budujecie sobie swoje ego. Od tamtej pory na jakikolwiek atak fizyczny odpowiadam wbutowaniem przeciwnika w ziemię, i jak dotąd wygląda na to, że to jest jedyna skuteczna metoda komunikacji z wami. A jeśli kilku z was zdechnie po drodze, to tym lepiej.

  •  

   pokaż komentarz

   A jeśli kilku z was zdechnie po drodze, to tym lepiej.

   @MUDAMUDAMUDA: szanuję xD

  •  

   pokaż komentarz

   Ale wiesz co było zaletą tej sytuacji? Do końca podstawówki żaden z patusów NIE ODWAŻYŁ SIĘ nawet do mnie odezwac nie takim tonem jak trzeba. Innych prali, czepiali się, wyśmiewali, ale nie mnie.

   @deathcoder: dokładnie tak samo wychowuję syna. Ktoś Cię bije? Oddaj i to z całej siły. W momencie jak ktoś zaczyna Cię bić on decyduje za Ciebie, że będziecie walczyć, a jak jest walka to trzeba zrobić wszystko, żeby ją wygrać. Nawet jeśli nie wygrasz to pokażesz, że z Tobą nie jest tak łatwo, a jak wiadomo bullys nie lubią trudności.

  •  

   pokaż komentarz

   @przeo: Zgadzam się całym sercem, ALE trzeba też uświadomić dziecku jaką ma siłę. Ja kiedyś, gdy syn miał lat 9 i zdarzało mu się czasem kogoś uderzyć opowiedziałem mu np. o tym co się może stać, gdy kopnie kogoś w skroń. Pokazałem mu zdjęcia ludzi w śpiączkach, leżących od lat jako warzywka. Generalnie syn ma pełne przyzwolenie na to, by się bronić, ale jednocześnie wymagam od niego świadomości konsekwencji, gdy przekroczy granice, których przekraczać nie powinien.

  •  

   pokaż komentarz

   @deathcoder: jak najbardziej, nie jestem idiotą i uczę go, że ma ocenić co mniej więcej może się stać. Natomiast z dwojga złego wolę, żeby coś złego stało się osobie, która go zaatakuje niż jemu. Na razie jest jeszcze mały więc szansa na trwałe ubytki na zdrowiu jest znikoma ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: zasluzyl, j... tego smiecia :)

  •  

   pokaż komentarz

   Aha, czyli ktoś cię zaczepi, to masz prawo go zabić?

   @27er: W skrajnych przypadkach MOŻE się własnie tak skonczyc. Ja np. nigdy nie miałem dużo siły, więc jakbym został zaczepiony prawdopodobnie bym uciekał. Gorzej natomiast jeśli nie miałbym dokąd uciec. Wtedy walczyłbym nawet na śmierć i życie, bo wiem, że jak przestane to mój przeciwnik może się zemścić. Jeśli jesteś słaby, musisz być okrutny. Smutne, ale prawdziwe.

  •  

   pokaż komentarz

   kandydatem na męża nigdy nie byłem i nie będę, bo nawet gdybym nie był permanentnym przegrywem przez krzywy ryj i już niemożliwe do naprawienia zaburzenia psychiczne, to żenienie się w dzisiejszych czasach to najgorsza decyzja jaką facet może podjąć. Na ojca kandydatem też nie jestem, bo nawet jakbym miał na to jakiekolwiek szanse, to sobie bym nie zaufał z "wychowywaniem" nawet chomika.

   Co ja palę? takie cwaniaczki zniszczyły mi młodość do spółki z patologicznymi "rodzicami". Cokolwiek spokoju udało mi sie uzyskać dopiero po wysłaniu dwóch takich śmieci do szpitala. Normik nie zrozumie jak potrafi to człowieka zniszczyć, bo dla was gnojenie spokojnych mireczków to zabawa, na której budujecie sobie swoje ego. Od tamtej pory na jakikolwiek atak fizyczny odpowiadam wbutowaniem przeciwnika w ziemię, i jak dotąd wygląda na to, że to jest jedyna skuteczna metoda komunikacji z wami. A jeśli kilku z was zdechnie po drodze, to tym lepiej.

   @MUDAMUDAMUDA: O k@#?a, jaka patologia tu siedzi. Przegryw, krzywy ryj, zaburzenia psychiczne, wbutowanie w ziemię, wysyłanie śmieci do szpitala. To już teraz nie dziwię się, że to co zrobił na filmie Tobie się podoba. Dostałeś nawet słowa poparcia od kogoś podobnego do Ciebie. Takich przegrywów życiowych jak Ty, tutaj szanują

   Dziewczyna nie, żona nie, dzieci nie, chomik nie, to jaki Ty masz plan na swoje życie? Będziesz tak siedział w brudnych ciuchach w brudnym mieszkaniu i pisał te swoje poj?@!ne komentarze w internecie? Jak masz zaburzenia psychiczne, to może nie dziel się z innymi wysrywami Twojej chorej głowy

   Jak Zwierzyniecki robił swoje transmisje i zarabiał na nich kasę, to większość wykopu była przeciwko niemu. Bo patologia, patostreamer, piją, biją się, policja przyjeżdża, dzieci to oglądają w internecie i w ogóle tacy ludzie są be

   Kiedy czytam niektóre komentarze, to podejrzewam, że połowa ludzi piszących tu żyje tak jak Danielek i jego "rodzinka"

  •  

   pokaż komentarz

   @e2rde2rd na dziewczyne nie mam szans, bo nie mam wyglądu, dynamizmu ani social skilla, za to mam aspergera i 30 lat, więc jest dużo za późno żeby zaczynać sie uczyć tego, czego normickie śmiecie lubujące sie w gnojeniu spokojnych mireczków nie pozwoliły mi sie nauczyć w wieku szkolnym. I na to nie miałem wpływu, nie mam wpływu i wpływu miał nie będę. To z kolei wyklucza dzieci, a żenic sie nie zamierzam nawet jakbym miał teoretyczną możliwość, bo koszty absolutnie przebijają korzysci. Chomik odpada, bo z moim trybem życia dostałby depresji z samotności.

   Jaki mam plan na życie? Nie mam. Nie potrzebuję. Nie planowałem dożyć 25tki. Tak po prawdzie, to 5 lat temu niestety nie udało mi sie zajebać.

   Będziesz tak siedział w brudnych ciuchach w brudnym mieszkaniu i pisał te swoje poj%%?ne komentarze w internecie? Jak masz zaburzenia psychiczne, to może nie dziel się z innymi wysrywami Twojej chorej głowy

   W chuju mam twoje zdanie, normicki psie.

   Kiedy czytam niektóre komentarze, to podejrzewam, że połowa ludzi piszących tu żyje tak jak Danielek i jego "rodzinka"

   Ja nigdy nie miałem "rodziny". A na poziom menelastych patostrimerów musiałbym daleko spadać.

   Takich przegrywów życiowych jak Ty, tutaj szanują

   Jeżeli ci to nie odpowiada, to nikt ci nie broni usunąć konto i wracać do swojego normickiego świata, gdzie wasze ofiary po prostu znikają po skończeniu szkoły

  •  

   pokaż komentarz

   @MUDAMUDAMUDA: Dziękuję. Dobranoc. Nie mam więcej pytań.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: W skrajnych przypadkach MOŻE się własnie tak skonczyc
   @zbiff:
   Ja p$#!!@#e, kolejny matoł, który nie rozumie prostego zdania. Już 10 x odpowiadałęm takim kretynom, że NIGDZIE nie napisałem, że nie miał prawa się bronić, tylko czepiam się wam, albo tym, którzy mówią, że NALEŻAŁO mu się rozwalenie czaszki lub paraliż, bo zaczyna bójkę.
   Po drugie, przed sądem będzie miał przej#?$ne, bo to nie zakrawało o przypadek, tylko o celowe jebniecie z wysoka o beton. Niestety, to nie była ziemia, gdzie takie coś próbować. Jeżeli podejmujesz przez jakaś głupotę walkę "na śmierć", to musisz brać pod uwagę, że sąd to oceni inaczej. Bo nikt poważny (dorosły), nie będzie zakłądał, ze bójka na śmierć o duperelę uzasadnia to.
   Dziecko, wyobraź sobie, ze masz dzieciaka swojego ()niech będzie 10-latek), który zaczepia inne dziecko (powód mało ważny, ale niech będzie, go go wcześniej obrazał), to co, on ma prawo go zabić? Popchnąc pod samochód?
   Bo bójka hełoooooł, bójka, ma prawo zabić, to bójkaaaa, dzieci, to bójkaaaa!!! Ma prawo zabić!!!!

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: Ja p@?!@@$e, kolejny matoł, który widzi to, co chce widzieć. Już 10x odpowiadałem takim kretynom, że NIGDZIE nie napisałem, że miał zabić umyślnie, bo czuł się zagrożony. Napisałem, co więcej, pogrubioną czcionką, że MOŻE się skończyć tragicznie. Jeśli ktoś zaczyna bójkę, to musi się liczyć z najgorszym. Oczywiście jest bardzo, bardzo mała szansa, że tak będzie, ale jednak ta szansa jest. Nigdzie też nie napisałem, że ma prawo zabić, bo takiego prawa NIKT nie ma. Co więcej, nawet państwo polskie nie ma takiego prawa, bo kodeks karny nie przewiduje kary śmierci nawet za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Choćbyś wypruł flaki, pociął na plasterki 1000 osób, to i tak nie dostaniesz "czapy".

  •  

   pokaż komentarz

   Napisałem, co więcej, pogrubioną czcionką, że MOŻE się skończyć tragicznie
   @zbiff:
   Dzbanie jesteś na tyle głupi, by zrozumieć, ze ja tego NIE neguję! k@!!a czego w tym prostym zdaniu nie rozumiesz matole? Mam 16-ty raz napisać, o czym pisałem? Po chuj, jak tego nie rozumiesz?
   Po ch?% 15-ty raz pioszesz do mnie o czymś, o czym ja nie psiałem? Kłocisz się sam ze sobą, to idź do psychologa, choć nic nie pomoże, jak masz IQ kamienia. A teraz wyp@!#!!$aj bo brzydze się ludżmi tak głupimi, którzy udają, ze sa normalni.

 •  

  pokaż komentarz

  And his name is John Cena... tam tara ram...

 •  

  pokaż komentarz

  Cwaniaczek? Zwykły patus, śmieć, znałem takiego. W jego stylu, podejść do kogoś najlepiej od tylca i sprzedać "partyzanta". A jak go trochę usadziłem, to wrócił z kolegami. I to było za gówniaka, ale po latach dowiedziałem się, że wyrósł na konkretnego starego patusa ;)

  Ciekawe czy takiemu coś pomoże, że ktoś mu spuści łomot, na jaki zasługuje, czy wprost przeciwnie, zrobi się jeszcze bardziej zatwardziały i poszuka sobie jakiejś słabszej ofiary, żeby się zemścić za tego mocniejszego, co go sprał.

  Ale gość co sponiewierał patusa zrobił najlepszą możliwą rzecz dla siebie. Gnojek będzie się go już bał, więc prawdopodobnie ma z nim już spokój.

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna

Dodany przez:

avatar Wedarn dołączył
1054 wykopali 20 zakopali 33.7 tys. wyświetleń